Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Stis anafores mou emfanizei to noumero tou kinhtou kai oxi to onoma.Yparxei h dynatotha na emfanizei to onoma?Exw telestet :(
http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Νέες εκδόσεις αρχικών software "φαίνεται" ότι κυκλοφορούν :

 

http://www.howardforums.com/showthread.php?threadid=192410

 

ενώ για την αναμενόμενη νέα : (έχει κυκλοφορήσει σε customized συσκευές)

 

http://www.howardforums.com/archive/topic/182855-1.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Johny-B

 

Γιατί τρόμαξες; :confused:

 

 

Diladi pote the vgei to T620? akoma den agorasa to ena...... tha oneirevomai gia to allo????

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mathmos

 

Diladi pote the vgei to T620? akoma den agorasa to ena...... tha oneirevomai gia to allo????

 

E, ναι δεν έχεις κι άδικο σε αυτό... :worry:

Δυστυχώς πλέον τα μοντέλα των κινητών βγαίνουν πολύ γρήγορα... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Gary Kokkin

 

Νέες εκδόσεις αρχικών software "φαίνεται" ότι κυκλοφορούν :

 

http://www.howardforums.com/showthread.php?threadid=192410

 

ενώ για την αναμενόμενη νέα : (έχει κυκλοφορήσει σε customized συσκευές)

 

http://www.howardforums.com/archive/topic/182855-1.html

 

 

Καμιά πληροφορία για τις αλλαγές που θα επιφέρει η R1M; :worry:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση η νεα εκδοση να μπορει να διορθώσει το προβλημα με τις εικονες?

(που πιανουν τον 2πλασιο χωρο,και λιγο λεω :mad: )

Link to comment
Share on other sites

ΥΠ:Το ξερω εχω φαει κολλημα αλλα θα σε ρωτησω!Ποια βδομαδα παραγωγης ειναι;;;

 

Αν θυμάμαι καλά το 03w32 δειχνει οτι φτιαχτηκε την 32η εβδομαδα..

 

Επίσης στο siemens έχει μια επιλογή για να ψάχνει ποιο αργά δικτυο για εξοικονόμιση μπαταρίας. Μάλλον για αυτό το λόγο βλέπεις διαφορά. Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα μεταξύ sl45i και t610

 

Και εγω ετσι πιστευω,και επισης βαριέμαι πολυ να τρεχω στα service..

Thanks guys..

:wacko: :wacko: :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

Καμιά πληροφορία για τις αλλαγές που θα επιφέρει η R1M; :worry:

 

 

 

Δεν έχω βρεί ακόμα info για τις βελτιώσεις της νέας έκδοσης (πιθανόν σαν R1Mxx) έρχεται....αν και άλλοι το προχωρούν σε R1Sxx κλπ...

Link to comment
Share on other sites

...οι συσκευές Live με εργοστασιακά περασμένη την R1L έχουν νέες δικλίδες ασφαλείας για αποτροπή απεγκατάστασής του από "ειδικούς" ! (αλλά προς το παρόν δεν φαίνεται να κυκλοφορούν τέτοιες συσκευές ακόμα στην Ελλάδα)....
Link to comment
Share on other sites

α "τι ωραίο" νέο

 

γκρρρρρρ

 

εμένα πάντως θα με χάσουν σύντομα (μετά από παραμονή στην εταιρία τους από ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ της)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον GODOS

 

Μήπως είσαι σε περιοχή με πολύ κίνηση; Επίσης στο siemens έχει μια επιλογή για να ψάχνει ποιο αργά δικτυο για εξοικονόμιση μπαταρίας. Μάλλον για αυτό το λόγο βλέπεις διαφορά. Το ίδιο συμβαίνει και σε μένα μεταξύ sl45i και t610

 

 

 

 

Η διαφορα δεν οφειλεται στην επιλογη για πιο αργη αναζητηση δικτυου. :)

Η επιλογη αυτη στα siemens (η οποια απλα κλεινει την αυτοματη αναζητηση) το μονο που κανει ειναι περιμενει επιβεβαιωση για τον χρηστη αν βρεθει εκτος δικτυου , για να ψαξει να βρει και να επιλεξει νεο δικτυο .

Δεν εχει καμια απολυτως επιδραση στο πως πιανει το κινητο οταν βλεπει κανονικα δικτυο

 

Το ποσο ευαισθητος ειναι ο πομποδεκτης του κινητου στις αυξομειωσεις της ληψης δεν ειναι κατι στο οποιο μπορει να επεμβει ο χρηστης σε κανενα κινητο .

Επισης , ρολο παιζει και το ποσο συχνα ανανεωνει το κινητο την ενδειξη στην οθονη του .

Στα SE αυτη η ανανεωση ειναι πολυ συχνη με αποτελεσμα να βλεπεις μονιμως το σημα να "παιζει" .

 

 

Παντως , αν το δει καποιος λιγο καλυτερα (με νετ μονιτορ κλπ) θα δει οτι περα απο τις ενδειξεις στην οθονη , και πραγματικα ειναι πολυ πιο σταθερη η ληψη στο SL-45 απο οτι στο Τ610 (και οχι μονο στο SL-45 αλλα σε πολλα αλλα κινητα )

Μιλαμε παντα για σταθεροτητα εδω , και οχι για απολυτες επιδοσεις στο ποσο καλα πιανει το κινητο κλπ .

Αν και εκει δυστυχως για την SE "χανει" απο ενα κινητο που σχεδιαστηκε στα τελη του 1998 :whistle: :whistle: :whistle:

 

Εγω παντως εκτος αθηνων σε μερη οπου υπαρχει "προβλημα" με την καλυψη , βγαζω την καρτα μου απο το τ610 και χρησιμοποιω ενα απο τα υπολοιπα κινητα....

Link to comment
Share on other sites

Τελικα σκετη ταλεπωρια μου βγηκε το κινητο! Πηγα σημερα ολος χαρα να το παρω λογο του προβληματος με τη w19 και οχι απλως δεν το ειχαν ετοιμο αλλα μου ειπαν οτι θα το εχουν ΜΑΛΛΟΝ την αλλη εβδομαδα :devil:Αφηστε τους εβαλα τις φωνες αλλα τιποτα :(.

Τα εχω παρει τρελα τωρα :mad:

Link to comment
Share on other sites

απο τις μια η ωρα ειμαι κι εγω ενας ακομα κατοχος τ610!!!δυο ερωτησεις που δεν βρηκα στα faq.1]βρηκα στο μενου την λιστα με τα shortcuts αλλα δεν καταλαβαινω πως αλλαζουμε αυτα που ειναι στο joystick!το αριστερο μου φαινεται αλλαζει μονο?2]γηγορος τροπος να αλλαζουμε τα προφιλ υπαρχει?[μεσω shortcut maybe?]ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

διπλα απο το σημα ισχυος μου εχει τρια τετραγωνακια ενα κοκκινο ενα πρασινο και ενα μπλε.τι ειναι αυτα?νομιζω μολις το πηρα δεν τα ειχε!τωρσα που το ψαχνω τα εβγαλε η μου φαινεται?thx
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

διπλα απο το σημα ισχυος μου εχει τρια τετραγωνακια ενα κοκκινο ενα πρασινο και ενα μπλε.τι ειναι αυτα?νομιζω μολις το πηρα δεν τα ειχε!τωρσα που το ψαχνω τα εβγαλε η μου φαινεται?thx

 

το σημα αυτο το βγαζει οταν εχεις επιλεξει καποιο προφιλ εκτος του κανονικου. εγω το βλεπω μονο οταν συνδεσω το hands free που αλλαζει προφιλ αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

κατω απο την οθονα γραφει more η στα ελληνικα προσθ. και βγαζει κατι συντομευσεις.μπορουμε να το αλλαξουμε αυτο?

 

 

Nope... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

2]γηγορος τροπος να αλλαζουμε τα προφιλ υπαρχει?[μεσω shortcut maybe?]ευχαριστω

 

 

Egw exw valei tin epilogi profil otan kanw aristera to softkey...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Maniac

 

Stis anafores mou emfanizei to noumero tou kinhtou kai oxi to onoma.Yparxei h dynatotha na emfanizei to onoma?Exw telestet :(

 

 

Αν εχεις κανει copy τις επαφες σου απο

την sim στο τηλεφωνο πρεπει να εμφανιζεται

το ονομα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kamilaris

 

παιδια τα themes που εχει στο myt610.com τι ειναι?τα wallpapers καταλαβαινω αλλα τα themes τι παραπανω εχουν?ευχαριστω

 

 

Mπορεις να αλλαξεις τα χρωματα

και τις εικονες του μενου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...