Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arva (17 Απρ. 2004 , 10:31)

 

Παιδιά ακούστε τι μου συμβαίνει: Δεν ενεργοποιήται η κάμερα!!! Είτε από το αντίστοιχο μενού είτε από το κουμπί στο πλάι! Πατώντας το κουμπί δεν ανταποκρίνεται το τηλέφωνο για να πάει σε camera mode αλλά παραμένει στη κατάσταση πού ήταν! Η μνήμη του κινητού δεν είναι γεμάτη και έχει το τελευταίο firmware!!!! :mad:

 

Afto to exo pa8i ki ego kai mono me klisismo-anigma tis siskevis ksanar8e sta isia tou. Malon ftei i R4.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re sy lewton ti einai afta pou les stin ypografi sou? :D

an einai kanas kyprios edw mesa tha sou valei arnitiko karma... :lol:

asxeto,ligo roufianiliki den einai afto?gia ta kaka paidia tou forum :worry: ? :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/3503/nirnnn.gif

 

...LFT...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jzand (14 Απρ. 2004 , 20:37)

 

σχετικα με καποια προγραμματα που υπαρχουν στο site σχετικα με flash και unlock απαιτουν login και password ξερει κανεις τιποτα ;

 

Απλά πρέπει να γραφτείς στο site. Τσάμπα είναι. :)

Και εκτός απο το terminator dongle που αναφέρθηκε πιο πάνω, χρειάζεται και το πρόγραμμα για να κατεβάσετε το firmware στο κινητό. Πρέπει να υπάρχει στο ίδιο site, αν δεν κάνω λάθος.

 

Πάντως δε βλέπω το λόγο να κάτσει κάποιος να το flashάρει μόνος του. Ας το πάτε σ' ένα SE center, να είστε και σίγουροι. Εκτός βέβαια αν είναι vodafone live η συσκευή, οπότε αλλάζει το πράγμα. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thermastis (17 Απρ. 2004 , 22:25)

 

Afto to exo pa8i ki ego kai mono me klisismo-anigma tis siskevis ksanar8e sta isia tou. Malon ftei i R4.

 

 

 

Εμένα έχει κολλήσει εδώ και μέρες!!! Ούτε με άνοιγμα κλείσιμο, ούτε με αφαίρεση της μπαταρίας και SIM!!! Τίποτα! :(

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nirvami (18 Απρ. 2004 , 03:58)

 

re sy lewton ti einai afta pou les stin ypografi sou? :D

an einai kanas kyprios edw mesa tha sou valei arnitiko karma... :lol:

asxeto,ligo roufianiliki den einai afto?gia ta kaka paidia tou forum :worry: ? :rolleyes:

 

 

Η συνέχεια εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=24913

Τέτοια σχόλια καλύτερα να γίνονται μέσω PM γιατί βγάζουν off-topic το thread.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει το unlock gold και για να ξεκλειδωσω καποιο κινητο πρεπει να δωσω login και password για να συνδεθει με καποιο server
jzand
Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως έλεγες για pass που το ζητάν μόλις πας να τα κατεβάσεις...
Link to comment
Share on other sites

μόλις πήρα το Τ610 μεταχειρισμένο από έναν φίλο... πως σβήνω τα αρχεία που είχε ήδη αυτός μέσα?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (19 Απρ. 2004 , 14:12)

 

μόλις πήρα το Τ610 μεταχειρισμένο από έναν φίλο... πως σβήνω τα αρχεία που είχε ήδη αυτός μέσα?

 

 

Απλά πράγματα, πηγαίνεις στον αντίστοιχο φάκελο (πχ. εικόνες), βρίσκεις το αρχείο, "Πρόσθετ." (ή αλλιώς, δεξί κλικ) και επιλέγεις "διαγραφή". :cool:

 

Προσοχή μόνο, γιατί τα αρχεία που είναι του λειτουργικού, δεν μπορείς να τα σβύσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω μόνο, ότι υπάρχει ένα κατατοπιστικό FAQ για το Τ610, το SonyEricsson T610 FAQ, το οποίο μάλιστα θα ανανεωθεί σε σύντομο χρονικό διάστημα με νέες πληροφορίες!! :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SNikolaidis (20 Απρ. 2004 , 00:41)

 

Απλά πράγματα, πηγαίνεις στον αντίστοιχο φάκελο (πχ. εικόνες), βρίσκεις το αρχείο, "Πρόσθετ." (ή αλλιώς, δεξί κλικ) και επιλέγεις "διαγραφή". :cool:

 

Προσοχή μόνο, γιατί τα αρχεία που είναι του λειτουργικού, δεν μπορείς να τα σβύσεις.

 

τελικά πήγα από εκεί που λέει διαγραφή όλων στις ρυθμίσεις! :cool:
Link to comment
Share on other sites

επειδή έχω στείλει mms e, wapa e στο 1561 (κοτε) και έχοθυν αξιωθεί να μου στείλουν μόνο τις ρυθμίσεις για wap over gprs και αυτές με αρκετή καθυστέρηση μου λέει κανείς τις ρυμίσεις για mms? στο site τους δεν είδα να έχουν τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

άκυρο... τελίκά τα έστειλαν με γύρω στα 20' καθυστέρηση από τότε που έστειλα το μήνυμα... κατά τα άλλα δουλέυει οκ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορούμε να χωρίσουμε τις επαφές σε groups;

Το fma έχει ένα σχετικό εικονίδιο οπότε λογικά το Τ610 το υποστηρίζει. Αλλά δε μπορώ να βρω πουθενά στις επιλογές του τηλεφωνικού καταλόγου τέτοιο πράγμα. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christos845 (21 Απρ. 2004 , 15:41)

 

vre pedia pws to noiksan to t630 egw prospathw na to anoiksw kai den ta katafernw piga se 50 texnikoys kai den mporoyn ?????

 

 

Με δυναμιτη δοκιμασες? :p :p

Link to comment
Share on other sites

εγώ πόντως δεν θα το διακινδύνευα... μόνο αν είαχ για πέταμα το Τ610 και θα το έκανα για πλάκα...
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα βγαίνει το καπάκι της εξωτερικής κεραίας. μετά με ένα πλαστικό εργαλείο βγαίνει το άσπρο καπάκι που βρίσκεται πάνω απ την κάμερα(καπάκι εσωτερικής κεραίας). Μετά η κεραία πατώντας την προς τα μπροστά) ξεβιδώνουμε τις δυό βίδες της πάνω μεριάς του κινητού και μετά απο τα πλάγια πάλι με ένα πλαστικό εργαλείο το τοποθετούμε ανάμεσα στα δυό εξωτερικά καλύμματα και σναπ χωρίζεται σε δυό κομμάτια. Χωρίς να πάθει την παραμικρή γρατζουνιά.

Οι οθόνες είναι ολόιδιες. Σαν ανταλλακτικό κυκλοφορεί μια οθόνη και για τα δυό τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

Βγαίνει 100% έχω ανοίξει πάρα πολλές φορές.

απλώς πρέπει να είσαι προσεκτικός. ακριβώς στο σημείο της κάμερας πρέπει να βάλεις πλαστικό κατσαβίδι. Και μεταλλικό μπορείς απλώς μπορεί να κάνεις καμια γρατζουνια.

Μεσα, προς τα πάνω και μπροστα.

Χρησιμοποίησε και τα δάχτυλα σου για να σπρώξεις το καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

Gia sas re paidia.

 

Eixa tin tixi na exw to SE T610, mexri xtes pou kapoioi mou to klepsane! :cry:

Kai twra vriskomai stin diskoli thesi na prpei na parw ena allo kinito.

Perimenw pos kai pos na vgoun tha kainouria tis SE, kai eidika afto me in 1.3 megapixels camera.

 

Opote den thelow na skasw xodra fraga gia twra, apo tin alli den thelw kia na parw kai kati teleiws gia petama.

 

Eseis ti lete na parw??? I need help :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Yπομονή, το Κ700 καταφτάνει!!!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathmos (22 Απρ. 2004 , 21:14)

 

Gia sas re paidia.

 

Eixa tin tixi na exw to SE T610, mexri xtes pou kapoioi mou to klepsane! :cry:

Kai twra vriskomai stin diskoli thesi na prpei na parw ena allo kinito.

Perimenw pos kai pos na vgoun tha kainouria tis SE, kai eidika afto me in 1.3 megapixels camera.

 

Opote den thelow na skasw xodra fraga gia twra, apo tin alli den thelw kia na parw kai kati teleiws gia petama.

 

Eseis ti lete na parw??? I need help :rolleyes:

 

Βολεψου με κατι φνηνο(ισως κστι μεταχειρισμενο κανα τ68- τ39 ,S55) τωρα αν δεν εχεις συσκευη να κανεις την δουλεια σου..και σε λιγακι Κ700.πιστευω οτι πληρη ολα τα κριτηρια που εθεσες πιο πανω. :)

Το s700 με την 1.3 megapixels καμερα αργει και θα ειναι ακριβο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rocky13 ( 3 Μάρ. 2004 , 22:47)

 

an thes pantos na bgaleis tis eikones me prostasia.. just talk to me kai tha matheis pos ginete na to kaneis kai monos sou.. ;)

 

Αν θέλεις πες μου τον τρόπο!

thanks!

boneti
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...