Jump to content

Sony Ericsson W380i


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερει κανείς αν θα το φερει η vodafone κ ποτε;

 

Λογικά δεν θα αργήσει :)! Αν δεν το έχει φέρει είδη ;).

 

 

Υ.Γ. Χρόνια σου Πολλά :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν θα αργήσει :)! Αν δεν το έχει φέρει είδη ;).

 

 

Υ.Γ. Χρόνια σου Πολλά :)

 

Ευχαριστω!

Ρωτησα στην vodafone της γειτονιας μου κ δεν το εχουν κ ουτε ηξεραν ποτε θα το φερουν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!

Ρωτησα στην vodafone της γειτονιας μου κ δεν το εχουν κ ουτε ηξεραν ποτε θα το φερουν.

Γενικοτερα η βοδαφον στις νεες αφιξεις κινητων εινιαι :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα η βοδαφον στις νεες αφιξεις κινητων εινιαι :down:

 

Όχι πάντα όμως :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τραβάει βίντεο τι να το κάνω...Κρίμα όμως... Θα το αγόραζα σαν 2ο κινητό. :(
Link to comment
Share on other sites

Όχι πάντα όμως :)

Τις περισσοτερες φορες ειναι.το εχω παρατηρησει πολλες φορες και αμα εχουν το κινητο το εχουν σε vodafone live για λογους marketing :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τραβάει βίντεο τι να το κάνω...Κρίμα όμως... Θα το αγόραζα σαν 2ο κινητό. :(

 

Τελικά δεν τραβάει βίντεο; Δείχνει βίντεο που έλαβε;

Στο GSM arena στην κάμερα γράφει και video.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν τραβάει βίντεο; Δείχνει βίντεο που έλαβε;

Στο GSM arena στην κάμερα γράφει και video.

 

Πήγα και το είδα από κοντά σήμερα. Ψιλοαπογοητεύτηκα να πω την αλήθεια... Δε νομίζω ότι τ'αξίζει τα 190 γιούρια. Video δε μπορείς να τραβήξεις, μόνο φωτογραφίες είτε σε ποιότητα 1MP ή VGA ή QVGA.

 

Δεν ξέρω βέβαια τι λέει το music player...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και το είδα από κοντά σήμερα. Ψιλοαπογοητεύτηκα να πω την αλήθεια... Δε νομίζω ότι τ'αξίζει τα 190 γιούρια. Video δε μπορείς να τραβήξεις, μόνο φωτογραφίες είτε σε ποιότητα 1MP ή VGA ή QVGA.

 

Δεν ξέρω βέβαια τι λέει το music player...

οτι και να λεει..την τιμη δεν την δικαιολογει.αμα ειναι να παρεις το κινητο αυτο και για τις μουσικες του δυνατοτητες καλυτερα...παρεις mp3 player.τωρα σε αυτα τα χρηματα βρισκεις και walkman κινητο με περισσοτερες δυνατοτητες και γενικοτερα ενα ποιο ολοκληρωμενο κινητο.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Σε λιγο καιρο θα αγορασω το se w380.Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει flash themes η αν μπορεις να βαλεις μονος σου.Χρειαζεται να το φλασαρεις για να βαλεις?

Χ10 mini 2.1

Iridium Rom Thanks to Dark_Dog

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο καιρο θα αγορασω το se w380.Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει flash themes η αν μπορεις να βαλεις μονος σου.Χρειαζεται να το φλασαρεις για να βαλεις?

 

Μπορείς να βάλεις μόνος σου θέματα, δε χρειάζεται φλασάρισμα.

Το έχω κανένα μήνα και έσβηνε μόνο του, δε δούλευε η δόνηση και το ηχείο δεν έπαιζε δυνατά. Έκανα update με το πρόγραμμα της ericsson και τώρα όλα είναι οκ σε περίπτωση που σου κάνει τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το έχει ένας φίλος μου.... Το ηχείο δεν ακούγεται σχεδόν καθόλου! Έλεος! Το Κ530 έχει αρκετά δυνατή ένταση και αυτό που είναι Walkman τόσο χαμηλή; Τι να πω..
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδιά έχω φέρει το W380i από Αγγλία, είναι ξεκλειδωμένο για όλες τις sim, αλλά δεν έχει την ελληνική γλώσσα. Είμαι άσχετος από Sony Ericsson, οπότε θα ήθελα να μου πείτε τι πρέπει να κάνω ή να με παραπέμψετε σε κάποιο topic. Ευχαριστώ!
< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω φέρει το W380i από Αγγλία, είναι ξεκλειδωμένο για όλες τις sim, αλλά δεν έχει την ελληνική γλώσσα. Είμαι άσχετος από Sony Ericsson, οπότε θα ήθελα να μου πείτε τι πρέπει να κάνω ή να με παραπέμψετε σε κάποιο topic. Ευχαριστώ!

Θα το πας σε επισημο sony ericsson service point της περιοχης σου και με αποδειξη αγορας θα σου περασουν τα Ελληνικα.

 

 

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ MOBITEL A.E.E Μ.ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 41 2310-735273

ΒΑΡ∆ΑΡΗΣ ΛΟΥΚΟΒΙΤΟΥ-ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ∆Ω∆ΕΚΑΝΗΣΟΥ 21 2310-552180

ΦΑΛΗΡΟ OMNITECH ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25 2310-886986

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα το πας σε επισημο sony ericsson service point της περιοχης σου και με αποδειξη αγορας θα σου περασουν τα Ελληνικα.

 

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ MOBITEL A.E.E Μ.ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 41 2310-735273

ΒΑΡ∆ΑΡΗΣ ΛΟΥΚΟΒΙΤΟΥ-ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ∆Ω∆ΕΚΑΝΗΣΟΥ 21 2310-552180

ΦΑΛΗΡΟ OMNITECH ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25 2310-886986

 

Θα το κάνουν δωρεάν?

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς ;)

 

Βασικά, άθελά μου έκανα "πατάτα". Εκανα update στο κινητό και τώρα κλειδώθηκε στην αγγλική εταιρία Orange μιας και ήταν από αυτήν αγορασμένο το κινητό... Οπότε τώρα πρέπει πρώτα να το ξεκλειδώσω.. Απότι είδα, δύσκολα γίνεται αυτό... Μόνο αν τα "σκάσω" σε κάποιον... Έχετε καμιά πρόταση???:cry::cry::wacko::wacko:

< Trust No One and Deny Everything >
Link to comment
Share on other sites

Βασικά, άθελά μου έκανα "πατάτα". Εκανα update στο κινητό και τώρα κλειδώθηκε στην αγγλική εταιρία Orange μιας και ήταν από αυτήν αγορασμένο το κινητό... Οπότε τώρα πρέπει πρώτα να το ξεκλειδώσω.. Απότι είδα, δύσκολα γίνεται αυτό... Μόνο αν τα "σκάσω" σε κάποιον... Έχετε καμιά πρόταση???:cry::cry::wacko::wacko:

Στην sony ericsson δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις την συσκευη! μονο αναβαθμιση μπορεις να κανεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγώ χθες για τη γυναίκα μου και μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα ένα bug...

 

Τα βίντεο δεν παίζουν τον ήχο καθόλου όταν το κινητό είναι συνδεδεμένο στο bluetooth ακουστικό. Μια φορά μόνο κατάφερα να ακούσω τον ήχο και αυτή από το ακουστικό !!! Από εκεί και πέρα τίποτα και μάλιστα το demo βιντεάκι που έχει μέσα δεν ανοίγει καθόλου.

Για να δούμε ένα βιντεάκι πρέπει να κλείσουμε το bt handsfree και να κάνουμε restart το κινητό.

 

Κατά τα άλλα, συμπαθητικότατο.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγώ χθες για τη γυναίκα μου και μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα ένα bug...

 

Τα βίντεο δεν παίζουν τον ήχο καθόλου όταν το κινητό είναι συνδεδεμένο στο bluetooth ακουστικό. Μια φορά μόνο κατάφερα να ακούσω τον ήχο και αυτή από το ακουστικό !!! Από εκεί και πέρα τίποτα και μάλιστα το demo βιντεάκι που έχει μέσα δεν ανοίγει καθόλου.

Για να δούμε ένα βιντεάκι πρέπει να κλείσουμε το bt handsfree και να κάνουμε restart το κινητό.

 

Κατά τα άλλα, συμπαθητικότατο.

Τα bluetooth ακουστικα που εχεις?? υποστηριζουν το πρωτοκολλο Advanced Audio Distribution Profile.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να απαντήσω... και εγώ το κοίταζα σα χαζός και δεν πίστευα στα ... αυτιά μου. Για αυτό λέω bug, κάτι κάπου μπερδεύεται. Αυτό όμως συνέβη μια μόνο φορά. Από εκεί και περα, ο ήχος των video δεν ακούγεται από πουθενά, εκτός και αν κλείσω το bt handsfree και κάνω restart το κινητό.

Ολόκληρη διαδικασία για να δούμε ένα βιντεάκι δηλαδή !!! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ... δε συνέβη μόνο μια φορά. Πλέον συμβαίνει μόνιμα ο ήχος των βίντεο να ακούγεται από το bthandsfree... εκτός από το DEMO βίντεο το οποίο δεν παίζει καθόλου όσο έχω ανοιχτό το bt !!!

 

To handsfree είναι το HBH 708.

Στο gsmarena γράφει ότι το κινητό υποστηρίζει A2DP, αλλά δε μπορώ να το καταλάβω γιατί αυτό να συμβαίνει υποχρεωτικά στα βίντεο ... και επίσης δε μπορώ να βρω κανένα τρόπο να ακούγονται τα mp3 από το ακουστικό !!!

Επιπλέον, δεν ξέρω αν το handsfree υποστηρίζει κάτι τέτοιο (A2DP) !!!

Μπερδεύτηκα πολύ προφανώς εεε ??? :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα ήθελα να ρωτήσω πως βγάζω από το δεξί πλήκτρο το WIND+.....

έλεος......

 

 

αν ξέρεται πως πείτε μου!

 

 

καλές γιορτές σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W380i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...