Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου εστειλε τα λεφτα μου πισω....full refund.παλι καλα....

 

τι θα κανεις τωρα? θα δοκιμασεις αλλον τροπο για ξεκλειδωμα? σου ειπε αφου του εστειλες το ιμει οτι μπορει να το ξεκλειδωσει και τελικα δεν δουλευε ο κωδικος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση..μου κολλαει το βιντεο στο ν95 8gb εκανα φορματ αλλα τιποτα κολλαει στα 5 δευτερα....καμια λυση ????:confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]KTM DUKE....!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάνε και ένα format στη 8αρα μνήμη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου οπως ειπε ο Itchrist86 φορματ ειναι η μονη λυση δυστιχως.μου εχει συμβει πολλες φορες αυτο (η χειροτερη ηταν αυτη που τραβαγα βιντεο στο γηπεδο..!.ξενερωμα.:wacko:!.)
Link to comment
Share on other sites

τι θα κανεις τωρα? θα δοκιμασεις αλλον τροπο για ξεκλειδωμα? σου ειπε αφου του εστειλες το ιμει οτι μπορει να το ξεκλειδωσει και τελικα δεν δουλευε ο κωδικος?

 

πιο πανω εγραψα κατι κανεις δεν εδωσε σημασια..

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κωδικός.

Πας στην εφαρμογή Μνήμη και πατάς Επιλογές > Μορφοποίηση μνήμης.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος μια εφαρμογή που να κάνει το flash να λειτουργεί σαν φακός;Έχω δοκιμάσει 4-5 διαφορετικές και είτε θα βγάζει ένα κόκκινο φως που δεν είναι δυνατό ή δεν θα κάνει τίποτα:cry:.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάποιος μια εφαρμογή που να κάνει το flash να λειτουργεί σαν φακός;Έχω δοκιμάσει 4-5 διαφορετικές και είτε θα βγάζει ένα κόκκινο φως που δεν είναι δυνατό ή δεν θα κάνει τίποτα:cry:.

Δεν υπάρχει εφαρμογή που να κάνει το φλας του Ν95 8GB φακό. Όλες ανάβουν το κόκκινο led ή δεν το ανάβουν καθόλου, όπως παρατήρησες και εσύ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει εφαρμογή που να κάνει το φλας του Ν95 8GB φακό. Όλες ανάβουν το κόκκινο led ή δεν το ανάβουν καθόλου, όπως παρατήρησες και εσύ.

 

Ε κάτι τέτοιες στιγμές μου φαίνονται περισσότερο "stupidphones" παρά smartphones!Τα περισσότερα "χαζά" κινητά με το πάτημα ενός κουμπιού ανάβουν το flash για φακό ενώ το "έξυπνο" ούτε καν με εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι ενας νεος κατοχος του Ν95-2.Το εχω 3 μερες και σημερα με λυπη διαπιστωσα οτι δεν δουλευει η δονηση.Δοκιμασα οτι πιθανη ρυθμιση μπορουσα να σκεφτω αλλα τιποτα.Εχει τυχει σε κανεναν τετοιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι ενας νεος κατοχος του Ν95-2.Το εχω 3 μερες και σημερα με λυπη διαπιστωσα οτι δεν δουλευει η δονηση.Δοκιμασα οτι πιθανη ρυθμιση μπορουσα να σκεφτω αλλα τιποτα.Εχει τυχει σε κανεναν τετοιο προβλημα?

Υπάρχει η πιθανότητα να είναι ελλατωματική η συσκευή σου. Σε Nokia shop το πήγες???

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ποιο λετε ειναι το καλυτερο προγραμμα για πλοηγηση στην ευρωπη????γιατι θα κανω ταξιδι απο ιταλια μεχρι πορτογαλλια.....ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

ποιο λετε ειναι το καλυτερο προγραμμα για πλοηγηση στην ευρωπη????γιατι θα κανω ταξιδι απο ιταλια μεχρι πορτογαλλια.....ευχαριστω....

καλησπέρα σύμφωνα με την προσωπική μου άποψη το Garmin ,αλλά πιστεύω ότι και το Νokia maps για Ευρωπη είναι αρκετά καλό . Προσωπικά εμένα το Πάσχα απο Ιταλία - Αυστρία με πήγε μια χαρά .....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια να κανω μια ερώτηση? Ποσο το βρησκουμε μεταχειρο το εργαλείο?

σε καλη κατάσταση..:shifty:

MY EVOLUTION ON PHONES

NOKIA 3310 --> MOTOROLA ..SOMETHING --> SONY ERICSSON T610 --> NOKIA 7610 --> NOKIA N70 --> NOKIA N73 --> NOKIA N73 M.E. --> SONY ERICSSON W950 --> NOKIA 6220 --> NOKIA 5800 --> SONY ERICSSON S500 --> SAMSUNG OMNIA 2 --> HTC HD2 --> GALAXY S2 --> SE W580i --> GALAXY S2 --> GALAXY NOTE --> GALAXY NOTE 3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια να κανω μια ερώτηση? Ποσο το βρησκουμε μεταχειρο το εργαλείο?

σε καλη κατάσταση..:shifty:

Μεταχειρισμένο και σε καλή κατάσταση θα το βρεις κάπου ανάμεσα στα 400€ με 450€. Εκτός βέβαια και αν κάποιος το θέλει να το "σκοτώσει" και το δίνει πιο χαμηλά. Αν θες μπορείς να κοιτάξεις και στην ενότητα Buy and Sell.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μετά από hard format που έκανα στο κινητό για να το αναβαθμίσω έχασα τους χάρτες. Πως μπορώ να τους ανακτήσω?

 

Για όσους δεν το έχουν προσέξει, το Nokia Software Updater βγήκε και για τα Vista. Το δοκίμασα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, μετά από hard format που έκανα στο κινητό για να το αναβαθμίσω έχασα τους χάρτες. Πως μπορώ να τους ανακτήσω?

 

Για όσους δεν το έχουν προσέξει, το Nokia Software Updater βγήκε και για τα Vista. Το δοκίμασα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Θα τους φορτώσεις με το nokia maploader.:)

Έχει ήδη αναφερθεί στο επίσημο θέμα για το Nokia Software Updater.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πώς μπορώ να επιλέξω για μνήμη μηνυμάτων την μαζικής αποθήκευσης και να βλέπω και τα μηνύματα που έχω ήδη στη μνήμη τηλεφώνου; Μπορώ να τα μεταφέρω κάπως στη μαζικής αποθήκευσης;... Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στα Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Άλλο > Μνήμη σε χρήση (Κάρτα μνήμης), και όταν θα σε ρωτήσει αν θέλεις να μεταφέρεις τα υπάρχοντα μηνύματα στη κάρτα μνήμης και θα πατήσεις Ναι.

 

Όπου κάρτα μνήμης εννοώ την 8GB...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στα Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Άλλο > Μνήμη σε χρήση (Κάρτα μνήμης), και όταν θα σε ρωτήσει αν θέλεις να μεταφέρεις τα υπάρχοντα μηνύματα στη κάρτα μνήμης και θα πατήσεις Ναι.

 

Όπου κάρτα μνήμης εννοώ την 8GB...

Το έχω κάνει αυτό που λες, αλλά δε με ρώτησε για τη μεταφορά...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι πρώτη φορά που το κάνεις, ναι δεν ρωτάει, αλλά να είναι η πρώτη φορά που αλλάζεις την συγκεκριμένη ρύθμιση δεν υπάρχει περίπτωση να μη σε ρώτησε.

 

Για πες μου αυτό... Στην 8GB μνήμη έχεις αποθηκευμένα μηνύματα;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι πρώτη φορά που το κάνεις, ναι δεν ρωτάει, αλλά να είναι η πρώτη φορά που αλλάζεις την συγκεκριμένη ρύθμιση δεν υπάρχει περίπτωση να μη σε ρώτησε.

 

Για πες μου αυτό... Στην 8GB μνήμη έχεις αποθηκευμένα μηνύματα;

Όχι, δεν έχω αποθηκευμένο κάτι. Μόνο τα πρότυπα μου βγάζει ότι υπάρχουν... Δε θυμάμαι αν μου το ρώτησε την πρώτη φορά που το επιχείρησα, αλλά αν με ρώτησε απάντησα σίγουρα όχι. Γενικά, δεν έχω μεταφέρει ποτέ μηνύματα από το τηλέφωνο στην κάρτα...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας ... λοιπόν φίλος μου έχει αυτό το κινητό ... όμως όποτε θέλει να το κάνει αναβάθμηση το παίρνει σε κατάστημα εδώ στην Κύπρο ... εγώ νομίζω ότι μπορεί να το κάνει από το σπίτι του, μόνος του και αυτός μου λεει οτι δεν γίνεται ... λοιπόν τελικά γίνεται ή δεν γίνεται ????
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...