Jump to content

I-MATE Ultimate 9502


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα επικοινώνησα με Zegetron.Μου είπαν ότι σε 1 μήνα περίπου οι συσκευές θα διατεθούν στην αγορά.Τιμή δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να ξεπεράσει τα 600 ευρώ.Ελπίζω να μην βγώ λάθος.

 

Καλα...ειπαμε να ειμαστε αισιοδοξοι...αλλα εσυ..:lol::lol::lol:

Εγω το κοβω να ερθει σε μια τιμη αναλογη με τη τιμη που θα εχει το Καιζερ εκεινη τη στιγμη και να το "χτυπησει" στα ισια,λογω καλυτερων χαρακτηριστικων...

Δεν ειναι κοροιδα οι εταιριες...

Αφου ο κοσμος αγοραζει το Καιζερ με 700 (αγγλικη ρομ) η 800,λες η i-mate να βγαλει στην αγορα το 9502 με ΣΑΦΩΣ ΑΝΩΤΕΡΑ χαρακτηριστικα,200-250 ευρω πιο κατω??:wacko:

Πολυ καλο για να ειναι αληθινο..Αλλωστε και την ΙΔΙΑ τιμη να εχουν,αν εχει αναλογη ποιοτητα κατασκευης και performance με το Καιζερ,ΟΛΟΙ σχεδον το 9502 θα παρουν...

Μη σου πω πως αν εγω σαν αγοραστης ημουνα σε διλημμα,αναμεσα σε αυτα τα 2,και 100 ευρω παραπανω να ειχε το 9502,θα τα εδινα για τη VGA και το TV out...

Μακαρι βεβαια να βγεις αληθινος και να κανει κανενα τετοιο "κουφο" η i-mate...

Θα τσακισει την αγορα...HTC,Mio και ΕΤΕΝ δε θα πουλησουν ουτε κομματι αν το 9502 εχει κατω απο 600..:lol::lol::lol:

 

Υ.Γ..Ρε λες να μη προλαβει "ουτε δεντρο να στολισει" το Καιζερ μου??!!!:lol::lol::p:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να έχεις φαντασία, για να μην πεθάνεις από έκπληξη...

 

LoL!!!

 

Βασικη αρχη της ζωης μας!!:lol::lol::lol:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να μην είναι αέρας τελικά, ελπίζω κάποιος να το φέρει (αλλά και αν δεν το φέρει θα το φέρω εγώ για μένα) και ελπίζω να είναι καλό ποιοτικά και γενικά ότι περιμένουμε

 

με έχει φέρει σε φάση πως είναι τα 15χρονα που γράφουν την ομάδα τους/αυτή που θα θέλαν για γκόμενα/αγαπημένα ροκ γκρουπ και τέτοια στα θρανία; :) ε κάπως έτσι

 

i-Mate Ultimate 9502

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα το φέρει σίγουρα η zegetron η οποία θα το υποστηρίζει.Δεν ξέρω βέβαια για τι υποστήριξη μιλάμε (ελπίζω να είναι καλύτερη από την ace...).Νομίζω πως βρήκα πως θα "σκοτώσω" ένα τμήμα του δώρου των Χριστουγέννων!I mate ultimate 9502...Ultimate σε όλα νομίζω...
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να σας στεναχωρήσω (γιατί και εγώ το θέλω ΣΗΜΕΡΑ), δεν βλέπω να προλαβαίνει τα Χριστούγεννα (άσε το zegetron να λέει)

 

ελπίζω να βγω λάθος

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω η Zegetron μου είπε ότι σε 1 μήνα περίπου θα ξεκινήσουν να τα φέρνουν...Αλλά ακόμα και αν δεν ξεκινήσουν προβλέπω να το παραγγέλνω από το εξωτερικό...Τελικά όντως έχει nvidia chipset?Είναι σίγουρο?
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Λες ε?Τι να πω ελπίζω να βγείς λάθος!Πάντως δεν ξέρω ένα μείον του καταλογίζω...Το μέγεθος 2.8 ιντσών στην οθόνη...Θα το προτιμούσα λίγο μεγαλύτερο...Τι λες?
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως με τις πατάτες που κάνουν οι κατασκευαστές των ppc...Αν αυτή η συσκευή είχε λίγο μεγαλύτερη οθόνη πιστεύω πως θα είχε εκτοπίσει από την αγορά πολλές άλλες συσκευές και θα αποτελούσε μονόδρομος για τους απαιτητικούς...Η Imate βέβαια παρουσίασε και άλλο ένα ppc με ΤΕΡΑΣΤΙΑ οθόνη αλλά νομίζω ότι δεν αξίζει να κουβαλάς τέτοιο γομάρι πάνω σου για να κάνεις δουλειά..
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Tα imate φαίνονται αρκετά πιο προσεγμένα από τα HTC.

 

Αpo oso thimame (diorthosteme an kanw lathos) ta imate ta eftiaxne h HTC apo to 2004 (px JAM) kai ta edine se 2ous kataskevastes fason vazontas to diko tous onoma .. Ena paradeigma htan to qtek s100 pou htan aktrivws h idia suskevi me to i-mate jam to Orange kai to Dopod :cool:

 

BTW Poli kalh syskevh gia na einai alhthini h timh twn 600 € an ginei kati tetoio tha poulisei trella kai tha ginei h pio must have super duper killer siskevh sthn Ellada..

Link to comment
Share on other sites

Αpo oso thimame (diorthosteme an kanw lathos) ta imate ta eftiaxne h HTC apo to 2004 (px JAM) kai ta edine se 2ous kataskevastes fason vazontas to diko tous onoma .. Ena paradeigma htan to qtek s100 pou htan aktrivws h idia suskevi me to i-mate jam to Orange kai to Dopod :cool:

 

BTW Poli kalh syskevh gia na einai alhthini h timh twn 600 € an ginei kati tetoio tha poulisei trella kai tha ginei h pio must have super duper killer siskevh sthn Ellada..

Έχει καιρό που χώρισε η imate από την HTC mino.

Eυτυχώς κατα τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που χώρισε η imate από την HTC mino.

Eυτυχώς κατα τη γνώμη μου.

Mou kanei entypwsh h imate na ginei kataskevasths twn hlektrwnikwn tou !! Tha epanelthw meta apo erevna.. :D
Link to comment
Share on other sites

Mou kanei entypwsh h imate na ginei kataskevasths twn hlektrwnikwn tou !! Tha epanelthw meta apo erevna.. :D

Κατασκευαστής ηλεκτρονικών σίγουρα δεν είναι.:p

Starting June 2007 i-mate will start selling phones fully designed by i-mate engineers and manufactured according to i-mate designs in Asia.

 

No longer therefore i-mate is a just a distributor of phones designed and manufactured by others, but i-mate has de-facto become a manufacturer.

Link to comment
Share on other sites

Starting June 2007 i-mate will start selling phones fully designed by i-mate engineers and manufactured according to i-mate designs in Asia.

 

No longer therefore i-mate is a just a distributor of phones designed and manufactured by others, but i-mate has de-facto become a manufacturer.

--------------------

:respect::respect::respect::D

Link to comment
Share on other sites

Μετά από καιρό "αναγκαστικά κολλημένος" στην HTC θέλω να απεξαρτηθώ πλήρως. Ελπίζω με αυτό το καταπληκτικό μηχάνημα να κάνω την αρχή.
Να έχεις φαντασία για να μην πεθάνεις από έκπληξη._
Link to comment
Share on other sites

Μετά από καιρό "αναγκαστικά κολλημένος" στην HTC θέλω να απεξαρτηθώ πλήρως. Ελπίζω με αυτό το καταπληκτικό μηχάνημα να κάνω την αρχή.

Ase na erthei prwta Ellada na doume kai timh kai tha sou pw an se akolouthisw :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...