Jump to content

Δρομολόγια ΟΑΣΘ


mlrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρει κάποιος αν πηγαίνει κάποιο λεωφορείο στο μηχανολογικό(ΚΤΕΟ) της θεσσαλονίκης; Είναι στα δυτικά της πόλης και δυστυχώς δεν ξέρω τα δρομολόγια προς τα κει.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά παίδες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ξέρει κάποιος αν πηγαίνει κάποιο λεωφορείο στο μηχανολογικό(ΚΤΕΟ) της θεσσαλονίκης; Είναι στα δυτικά της πόλης και δυστυχώς δεν ξέρω τα δρομολόγια προς τα κει.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά παίδες!

 

το 9 παει σιγουρα το χρησιμοποιω εγω ειναι της λαχαναγορας σε αφηνει μπροστα στο μηχανολογικο και για να φυγεις παλι απο εκει το παιρνεις κανει το κυκλο απο την ποντου και ξαναγυρναει πισω αλλα αν θες δεν το και απο εδω http://www.oasth.gr/routes/route.php?line=&ml=2&sdc=1

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

μολις αγορασα εισητηρια για αστικο και μου δωσανε κοκκινα!!!

 

αλλαξανε?

 

http://img59.imageshack.us/img59/4184/snapshot20090930.jpg

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Έχει δυο μέρες που αλλάξανε χρώμα τα εισητήρια,γίναν κόκκινα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αγόρασα και ήταν πορτοκαλί πάλι.Και μάλιστα είδα κόκκινα και παραξενεύτηκα.

 

Τα μειωμενα (0.25) ειναι κανονικα πορτοκαλι,τα ολοκληρα (0.50) τα καναν κοκκινα,τωρα γιατι το καναν δεν ξερω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ποιος ο λογος αυτης της αλλαγης. Καλο ηταν το μπλε τι το αλλαξαν? Εχουν να μπερδευτουν γριες που δεν βλεπουν καλα!:rolleyes:

 

Το εβλεπα που το κρατουσε καποιος προχθες και λεω τι εγινε νεα κατηγορια εισητηριων βγηκαν?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ποιος ο λογος αυτης της αλλαγης. Καλο ηταν το μπλε τι το αλλαξαν? Εχουν να μπερδευτουν γριες που δεν βλεπουν καλα!:rolleyes:

 

Το εβλεπα που το κρατουσε καποιος προχθες και λεω τι εγινε νεα κατηγορια εισητηριων βγηκαν?

 

θα πεσει πολυ μπερδεμα με τις γιαγιαδες. θα νομιζουν και εγω δεν ξερω τι και θα ζητανε τρελαμενες τα μπλε. οι περιπτεραδες θα την πληρωσουνε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aλλάζουν …χρώμα τα εισιτήρια του ΟΑΣΘ προκειμένου να εντοπιστούν τα πλαστά

 

 

http://troktiko.blogspot.com/2009/10/blog-post_9658.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρα τωρα με μπλε δεν μπορεις να κυκλοφορισεις λογικα.

 

και τι θα γινει με αυτα που υπαρχουν ηδη στην κυκλοφορια?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kυκλοφορουν ακομη τα μλε? Δεν εχω δει αλλα?

Αν οντως το αλλαξαν λογω πλαστων αν κυκλοφορουν ακομη τα μπλε δεν θα χει νοημα αυτη η αλλαγη γιατι θα περασουν κανονικα τα πλαστα.

Link to comment
Share on other sites

Kυκλοφορουν ακομη τα μλε? Δεν εχω δει αλλα?

Αν οντως το αλλαξαν λογω πλαστων αν κυκλοφορουν ακομη τα μπλε δεν θα χει νοημα αυτη η αλλαγη γιατι θα περασουν κανονικα τα πλαστα.

 

σημερα πηρα απο τον περιπτερα μου μπλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφηστε που πολυς κοσμος δεν αγοραζει συχνα εισητηρια και οταν το κανει παιρνει 10.συνεπως ακομα μπορουν να κυκλοφορουν τα μπλε
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αφηστε που πολυς κοσμος δεν αγοραζει συχνα εισητηρια και οταν το κανει παιρνει 10.συνεπως ακομα μπορουν να κυκλοφορουν τα μπλε

 

για πολυ καιρο ακομα θα κυκλοφορουνε τα μπλε. σε ενα μινι γκαλοπ σημερα στο λεωφορειο το 80% των επιβατων χρησιμοποιουσε τα μπλε εισιτηρια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kυκλοφορουν ακομη τα μλε? Δεν εχω δει αλλα?

Αν οντως το αλλαξαν λογω πλαστων αν κυκλοφορουν ακομη τα μπλε δεν θα χει νοημα αυτη η αλλαγη γιατι θα περασουν κανονικα τα πλαστα.

 

σημερα πηρα απο τον περιπτερα μου μπλε

 

Υποτίθεται θα αλλάξουν στα σημεία πώλησης τα μπλε με κόκκινα οπότε οι παραχαράκτες θα μείνουν με τα "μπλε" στο χέρι. Έτσι το καταλαβαίνω/φαντάζομαι. Ή απλά θα προσπαθήσουν να εντοπίσουν τα "συνεργαζόμενα σημεία πώλησης".

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται θα αλλάξουν στα σημεία πώλησης τα μπλε με κόκκινα οπότε οι παραχαράκτες θα μείνουν με τα "μπλε" στο χέρι. Έτσι το καταλαβαίνω/φαντάζομαι. Ή απλά θα προσπαθήσουν να εντοπίσουν τα "συνεργαζόμενα σημεία πώλησης".

 

εχουν ηδη αντοπισει καποια "συνεργαζόμενα σημεία πώλησης" στο κεντρο, οπου η κινηση ηταν μεγαλυτερη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω λιγο....

πριν κανα 2-3 χρονια ειχα βρει σε μια σελιδα τα δρομολογια που ακολουθει καθε λεωφορειο. ηταν κατι σαν google maps και αναλογα το λεωφορειο που επελεγες εκανε κοκκινη της διαδρομη που ακολουθουσε (τους δρομους που περναει). εδω και αρκετο καιρο ψαχνω να βρω αυτην τη σελιδα ή κατι αντιστοιχο, αλλα δεν βρισκω κατι. εχετε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

http://WWW.OASTH.GR

 

εχει αναλυτικα το δρομολογιο που ακολουθει το καθε λεωφορειο αναφεροντας τις στασεις,αλλα χωρις χαρτη.

 

edit: υπαρχει και χαρτης!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
... τον οποίο χάρτη, συμπληρώνω εγώ, θα τον βρεις (δωρεάν) σε έντυπη μορφή στα εκδοτήρια του ΟΑΣΘ σε διάφορα σημεία της πόλης.
ZTE Blade V2020 Smart (8010)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τα μπλε εισητηρια δεν ισχυουν πλεον απο 1-2-2010

επισης στο σαιτ του οασθ μπορουμε να βλεπουμε σε ποση ωρα θα περασει το λεωφορειο απο τηνσ ταση που μας ενδιαφερει.

και μολις το τσεκαρα,ειναι με μεγαλη ακριβεια(ελεγε πως θα περασει σε ενα λεπτο και εκεινη την ωρα περνουσε απο την σταση)

 

well done!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...