Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην περιπτωση μου η αποδειξη απο το Πλαισιο γραφει αλλαγη εντος 7 ημερων.

Μου το ειχε τονισει και ο υπαλληλος.

Οποτε μετα τις 7 μερες μαλλον παει για επισκευη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα..απο χθές είμαι κάτοχος ενός x600..και καθώς προσπαθούσα να το μάθω παρατήρησα πάνω αριστερα δίπλα στο ρολόι καμένο pixel(όπως στον υπολογιστή..νια κουκίδα συνεχώς αναμμένη).απ΄ευθείας τηλ το πλαίσιο...και άκουσα το ωραίο δεν έχει κάποια ενημέρωση για 0 Pixel (αν το καλύπτει η εγγύηση) και θα μου απαντήσει αυριο μεσημέρι..πως πρέπει να ενεργήσω?μήπως είχε κάποιος το ίδιο πρόβλημα?

 

 

Και εμένα είχε και το πήγα την επόμενη και μου το άλλαξαν αφού πρώτα το έλεγξαν. Θα στο αλλάξουν. Μην ρωτήσεις καν. Ήρθα να μου το αλλάξετε... κτλ κτλ

 

Επίσης η απόδειξη γράφει με σφραγίδα που την πατάνε όταν το αγοράσεις "Αντικατάσταση εντός 7 εργάσιμων ημερών".

Να τα πας όλα μέσα στο κουτί και είσαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια επιγοντως.

ξαφνικα μετα απο 5 μερες που το εχω ,εφαγε κολλημα και δεν ανοιγει,το κανω reset απο το πλαινο κουμπι ,βγαζει την πορτοκαλι οθονη και οταν φορτωνει τα windows μενει εκει για κανα 5λεπτο και κλεινει τι σκατα να το κανω?στην ουσια δεν μπορει να φορτωσει τα windows

αν το παω πισω θα το δεχτουν?

thanks

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια επιγοντως.

ξαφνικα μετα απο 5 μερες που το εχω ,εφαγε κολλημα και δεν ανοιγει,το κανω reset απο το πλαινο κουμπι ,βγαζει την πορτοκαλι οθονη και οταν φορτωνει τα windows μενει εκει για κανα 5λεπτο και κλεινει τι σκατα να το κανω?στην ουσια δεν μπορει να φορτωσει τα windows

αν το παω πισω θα το δεχτουν?

thanks

 

Πρωτον, δε χρειαζεται να γραφεις τρια μηνυματα στη σειρα με το ιδιο θεμα...

Υπαρχει ενα κουμπακι στα μηνυματα που γραφεις εσυ ο ιδιος που λεει "τροποποιηση"

και αν το πατησεις μπορεις να διορθωσεις η να συμπληρωσεις το μηνυμα σου.

 

Δευτερον, ηδη σου εγραψαν να το πας αυριο κιολας πισω στην συσκευασια του για αλλαγη.

Νομιζω οτι σε καλυψαμε... η οχι;

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα σήμερα να πάρω ένα νεο bluetooth ακουστικό (μέχρι τώρα χρησιμοποιούσα ένα παλιό logitech χωρίς κανενα πρόβλημα). Αγόρασα λοιπόν το NOKIA BH209 μιας και είχα διαβασει καλές κριτικες. Το πρόβλημα προέκυψε όταν το σύνδεσα με το Χ600. Μια χαρά το βρήκε, όμως μόλις πάω να πάρω τηλέφωνο το bluetooth κανει εναν πολύ δυνατο και συνεχόμενο λευκό θόρυβο!! Τι μπορεί να φταίει για αυτό?? Δοκίμασα το ακουστικό στο παλιό μου κινητο και δουλεύει μια χαρα. Οπότε το πρόβλημα εντοπίζεται στην επικοινωνία με το ΕΤΕΝ. Μήπως έχει κανεις να μου προτείνει καποια λύση? Η ρομ που έχω είναι η ελληνική.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις...θα παω αυριο να το δουν και θα βγει το πόρισμα..η απόδειξη λέει σε 7 ημέρες αντικατάσταση....έχει καμένο Pixel επειδή έχω την σχετική εμπειρία.μια πράσινη κουκίδα.έχω την συσκευασία..τα σακουλάκια εχω σκίσει..δεν πιστεύω να αρχίσουν να λενε ιστορίες?
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κι εγω...

Μου συνεβη οταν πηρα το πρωτο μου Lap Top.

Γεματος χαρα ηρθα σπιτι να το ανοιξω και βλεπω ΝΑΑΑΑΑΑ ενα καμμενο pixel.

Μονο εγκεφαλικο που δεν επαθα :)

Ευτυχως μου το αλλαξαν με τη μια... αλλα το σπασιμο δε το γλυτωνεις!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μπορειτε να μου πειτε γιατι όταν καλώ κάποιον δεν ακουγεται ούτε το τηλέφωνο να καλει αλλα ουτε και ο αλλος παρα μονο οταν εχω το speaker on????

περνανε οι μερες και αρχιζω να διαμορφωνω μια ολικη εικόνα για το χ600.

εχω περασει απο ολες τις rom (263, 264,264 light, 321, 328) και εχω το μηχανημα ενα μηνα.τα προβληματα που εχει σαν τηλεφωνο ειναι απειρα.σαν ppc και Gps ομως μια χαρα.

 

Καλημερα, εβγαλες ακρη τελικα με το προβλημα σου?

Παρουσιαζει και σε μενα ακριβως το ιδιο θεμα... μονο που τωρα χειροτερεψε και δε το ακουγεται τιποτα ουτε με το speaker on!!!! εχω την αγγλικη τη 264... μηπως φταιει αυτο ? χρειαζομαι αναθμιση?μηπως χασω την εγγυηση γιατι το πηρα απο Αγγλια... να κανω κανα hard reset?

help please

 

Τελικα με speakers on παιζει... αλλα το ακουστικό δε το βλεπω..

Link to comment
Share on other sites

παιδια καρεβασα τον τελευταιο Ελληνικο χαρτη απο το ipmart-forum τον GREECEG αλλα οταν παω να τον ανοιξω μου ζηταει κλειδι μηπως το εχει κανεις η ξερει που να το βρω?

 

κατι παιζει με ενα αρχειο destcore.dll και δεν καταλαβαινω

παρακαλω βοηθηστε με

Link to comment
Share on other sites

Se katalabainw alla afto symbainoun se olous kai se kamia periptwsi den simainei kati gia tin poiotita tis syskevis. Symbainei se oles tis markes kai aneksartitou timis.

 

δεν είχα ξανά pda αλλά σαν συσκευή μ'αρεσει πολυ..λίγο αργεί (3-4 sec για να ανοιξει μια εφαρμογή πχ ημερολόγιο..δεν έχω εμπειρία..έτσι είναι?) αλλά όπως διάβασα εδώ είναι από τα γρήγορα pda..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καρεβασα τον τελευταιο Ελληνικο χαρτη απο το ipmart-forum τον GREECEG αλλα οταν παω να τον ανοιξω μου ζηταει κλειδι μηπως το εχει κανεις η ξερει που να το βρω?

thanks

 

Psakse kalytera ekei pou ton katebases... sigoura kapou ekei tha einai kai i lysi. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν είχα ξανά pda αλλά σαν συσκευή μ'αρεσει πολυ..λίγο αργεί (3-4 sec για να ανοιξει μια εφαρμογή πχ ημερολόγιο..δεν έχω εμπειρία..έτσι είναι?) αλλά όπως διάβασα εδώ είναι από τα γρήγορα pda..

 

Genikws oi syskeves me 64RAM (opws i diki sou) exoun ena mikro i megalytero problima stin apokrisi tis syskevis.

Merika tips einai:

1. Na min exeis polyfortomeno to today screen.

2. Ean omws theleis na to exeis, ta programmata pou exoun today plugin na einai egkatestimena stin kyria mnimi.

3. Frontise me enan kalo task manager kai kata ti gnwmi mou o kalyteros einai o WkTask Manager na sigourevesai oti den exoun meinei anoixtes efarmoges pou trexoun sto background.

4. Na xrisimopoieis syxna/pykna enan RAM cleaner opws gia paradeigma to FreeUp RAM pou exei to SKTools i to Oxios Hibernate.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κατι παιζει με ενα αρχειο destcore.dll και δεν καταλαβαινω

 

το αρχειο αυτο ειναι για να αναγνωριζει τη γνησιοτητα του προγραμματος

γιαυτο και σου ζηταει να περασεις το κωδικο που εχεις (υπαρχει στο cd αγορας)

ή αγοραζεις το προγραμμα ή κοιταζεις καλυτερα στο site που αναφερεις:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...