Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
φιουυυυυ:heat:

 

Μη σε αγχώνει το θέμα της φόρτισης, δεν θέλει ιδιαίτερη συμπεριφορά... απλά να μη το αφήνεις να πέφτει κάτω από το 10%.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου αλλαζει την ωρα μονο του,το εκανε 3-4 φορες.Σημερα και πριν καμια εβδομαδα ξανα,αλλαζει η ωρα ,προσθετει μια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Φυσικα εχω επιλεγμενο athens+2 .Εχει καμια αλλη επιλογη και δεν την βλεπω σαν θερινη ωρα πχ???

Υποψιαζομαι μηπως το gps κανει την δουλεια αλλα δεν νομιζω.ΚΑμια ιδεα???????Εχει τυχει σε κανεναν?

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια μου αλλαζει την ωρα μονο του,το εκανε 3-4 φορες.Σημερα και πριν καμια εβδομαδα ξανα,αλλαζει η ωρα ,προσθετει μια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Φυσικα εχω επιλεγμενο athens+2 .Εχει καμια αλλη επιλογη και δεν την βλεπω σαν θερινη ωρα πχ???

Υποψιαζομαι μηπως το gps κανει την δουλεια αλλα δεν νομιζω.ΚΑμια ιδεα???????Εχει τυχει σε κανεναν?

 

Να μην έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή της θερινής ώρας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου αλλαζει την ωρα μονο του,το εκανε 3-4 φορες.Σημερα και πριν καμια εβδομαδα ξανα,αλλαζει η ωρα ,προσθετει μια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Φυσικα εχω επιλεγμενο athens+2 .Εχει καμια αλλη επιλογη και δεν την βλεπω σαν θερινη ωρα πχ???

Υποψιαζομαι μηπως το gps κανει την δουλεια αλλα δεν νομιζω.ΚΑμια ιδεα???????Εχει τυχει σε κανεναν?

 

μηπως εχει να κανει με το "visiting" κατω απο το "home" στις ρυθμισεις για την ωρα?(την φορα που θα στο κανει πηγαινε εκει να δεις ποιο ειναι τσεκαρισμενο το home ή visting?)

αλλιως hard reset ή και ξαναφορτωμα της ρομ

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου αλλαζει την ωρα μονο του,το εκανε 3-4 φορες.Σημερα και πριν καμια εβδομαδα ξανα,αλλαζει η ωρα ,προσθετει μια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Φυσικα εχω επιλεγμενο athens+2 .Εχει καμια αλλη επιλογη και δεν την βλεπω σαν θερινη ωρα πχ???

Υποψιαζομαι μηπως το gps κανει την δουλεια αλλα δεν νομιζω.ΚΑμια ιδεα???????Εχει τυχει σε κανεναν?

 

Σωστά υποψιάζεσαι. Είναι γνωστό πρόβλημα με κάποιες εκδόσεις του dest 7.

 

http://www.google.gr/search?hl=el&q=destinator+7+%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1+%CF%89%CF%81%CE%B1%CF%82&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google&meta=

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

θέλω να πάρω BT ακουστικό!για το Χ600 τι μου προτείνετε?
Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θέλω να πάρω BT ακουστικό!για το Χ600 τι μου προτείνετε?

 

Ta perissotera doulevoun aproblimatista. Pare afto pou sou aresei kai tha eisai ok. Tha sou proteina mi dwseis polla xrimata giati ola tin idia douleia kanoun.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta perissotera doulevoun aproblimatista. Pare afto pou sou aresei kai tha eisai ok. Tha sou proteina mi dwseis polla xrimata giati ola tin idia douleia kanoun.

 

 

σκέφτομαι να πάρω το PLANTRONICS EXPLORER 340 που το βρήκα 39€

ενώ μου αρέσει και το I.TECH ARROW LITE-R BLUETOOTH HEADSET στα 29€

 

βέβαια το Plantronics exei 10 ώρες ομιλία και 24 ώρες αναμονή είναι μονό V2.0 ενώ

το ITECH 7 ώρες ομιλίας και 120 αναμονής + το ότι είναι V2.0+EDR(ti einai to EDR?)!

 

ποιο να πάρω από τα 2?

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου αλλαζει την ωρα μονο του,το εκανε 3-4 φορες.Σημερα και πριν καμια εβδομαδα ξανα,αλλαζει η ωρα ,προσθετει μια.Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει.Φυσικα εχω επιλεγμενο athens+2 .Εχει καμια αλλη επιλογη και δεν την βλεπω σαν θερινη ωρα πχ???

Υποψιαζομαι μηπως το gps κανει την δουλεια αλλα δεν νομιζω.ΚΑμια ιδεα???????Εχει τυχει σε κανεναν?

 

Βάλε και την τοπική ώρα αλλά και το visiting στο +2Αθήνα,δηλαδή και στις δύο ρυθμίσεις την ίδια ώρα και το πρόβλημα σου θα λυθεί:)

Link to comment
Share on other sites

1.πρωτη φορα το ακουω παντως αν στο συνεχισει ριχτου ενα hard reset(και δυο ,και τρια..)

2.την καρτα τη βλεπει το κινητο ?

δηλαδη μεσα απο το εναρξη/ρυθμισειος/μνημη/καρτα (αν οχι δε σου εχει κατσει καλα η καρτα βγαλτη και ξαναβαλτη)

3.πρεπει να λυθει αν λυθει το απο πανω(activesync 4.5)

 

 

1. Αλλαξα την ωρα και εβαλα δευτερευοντα προορισμο παλι Αθηνα +2 , και περιμενω να δω αν αλλαξει παλι μονη της...

2.Την καρτα την βλεπει το κινητο, εχει μπει καλα. Αλλα πως μεταφερω φωτογραφιες απο την μνημη στην καρτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αλλα πως μεταφερω φωτογραφιες απο την μνημη στην καρτα?

 

H' me ton explorer tou ypologisti sou ean exeis kanei syndesi me ActiveSync h' me to Resco Explorer sti syskevi sou.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2.Την καρτα την βλεπει το κινητο, εχει μπει καλα. Αλλα πως μεταφερω φωτογραφιες απο την μνημη στην καρτα?

 

Στον file explorer δεξί κλικ στο αρχείο --> copy

 

πας ΜΕΣΑ στο φάκελο που θες να κάνεις επικόλληση και πατάς menu --> edit --> paste

 

Για να τις σώζεις απευθείας στην κάρτα, ψάξε το μενού της φωτογραφικής, έχει επιλογή πατάς το "κλειδί" και μετά το εικονίδιο κάτω από το Χ (αυτό που έχει σχήμα φακέλου, όταν το βάλεις στην SDMMC παίρνει το σχήμα της SD)

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

re paidia pia efarmogh gia navigation na valw sto X600??

 

destinator 6 ή 7

 

προτιμώ το 6 γιατί είναι πιο ελαφρύ και έχει ανταπόκριση σφαίρα στο μενού... το 7 στο μενού έχει μια μικρή καθυστέρηση...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Στον file explorer δεξί κλικ στο αρχείο --> copy

 

πας ΜΕΣΑ στο φάκελο που θες να κάνεις επικόλληση και πατάς menu --> edit --> paste

 

Για να τις σώζεις απευθείας στην κάρτα, ψάξε το μενού της φωτογραφικής, έχει επιλογή πατάς το "κλειδί" και μετά το εικονίδιο κάτω από το Χ (αυτό που έχει σχήμα φακέλου, όταν το βάλεις στην SDMMC παίρνει το σχήμα της SD)

 

Ευχαριστω, με βοηθησες παρα πολυ!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Ακομα μου αλλαζει την ωρα στις 6 το απογευμα... Αυτη την φορα την πηγε 3 ωρες πισω! (ειχα βαλει Αθηνα τοπο κατοικιας, και Αθηνα προσωρινης διαμονης). Πως βγαζω την θερινη ωρα σε περιπτωση που ειναι ενεργοποιιμενη? Εχω κανει και κανα 2 reset αλλα τιποτα! :(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Ακομα μου αλλαζει την ωρα στις 6 το απογευμα... Αυτη την φορα την πηγε 3 ωρες πισω! (ειχα βαλει Αθηνα τοπο κατοικιας, και Αθηνα προσωρινης διαμονης). Πως βγαζω την θερινη ωρα σε περιπτωση που ειναι ενεργοποιιμενη? Εχω κανει και κανα 2 reset αλλα τιποτα! :(:(:(

 

για τα reset ,φανταζομαι εννοεις hard reset(το γυριζεις δηλαδη σε μηδενικη βαση) και οχι soft reset ?

παντως ειναι περιεργο ,θα σου προτεινα hard reset και μετα μη βαλεις τιποτα (κανενα προγραμμα) για να δεις αν το κανει παλι

Link to comment
Share on other sites

εξηγήστε μου λίγο πως κάνουμε soft reset και πως hard?

 

για soft reset

1βαζουμε με τη γραφιδα στην τρυπα πλαγια

2χρησιμοποιουμε ενα προγραμμα που λεγεται reset

3βγαζουμε την μπαταρια

για hard rest κοιτα εδω εχει τα παντα

http://www.hardreset.eu/index_en.html

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω φιλέ!:)

το προγραμματακι που κανει reset ειναι μεσα στο λειτουργηκο συστημα του pda?

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω φιλέ!:)

το προγραμματακι που κανει reset ειναι μεσα στο λειτουργηκο συστημα του pda?

 

λοιπον

πηγαινεις εδω

http://files.eten-users.eu/

βαζεις user eten

pass etendown

και πηγαινεις στα utilities και

το βρισκεις(οπως και αλλα προγραμματα)

Link to comment
Share on other sites

πήρα σήμερα ένα ΒΤ ακουστικό το Jarba BT2010 αλλά έχω ένα προβληματάκι...δεν εχει και τόσο καλή ακουστική και ιδικά αν το βάλω τέρμα την ένταση ακούγετε ο συνομιλητής μου κάπως άσχημα ο ήχος

 

έχει κανένας ΒΤ jabra να μου πει?:confused::rolleyes:

Mobile User: ETEN glofiish X600 - Sony Ericsson T280i - Sony Ericsson K500i
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...