Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως πολύ καλό το επεισόδειο αλλά έλειπε ο Μάκης απο την τούρτα....

Άντε παώ για μια μπύρα τώρα:D

 

αν ειχε και λιγο μακη θα ηταν τελειο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τέλειο ήταν και το χθεσινό επεισόδιο :respect::respect:.Ειδικά στη σκηνή που ο Διονυσης ήταν στο παράδεισο μαζί με το σκυλί.Πολύ γέλιο.Μπέζος:respect::respect:
Link to comment
Share on other sites

Τρομερο και το χθεσινο επεισοδιο.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου άρεσε,αλλά έλλειπε ο Μάκης...Ο φίλος του Μάρκου με ποιά λέτε να είναι ερωτευμένος?Με την Εύα ή απλά το έχουν αφήσει να εννοηθεί?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου άρεσε,αλλά έλλειπε ο Μάκης...Ο φίλος του Μάρκου με ποιά λέτε να είναι ερωτευμένος?Με την Εύα ή απλά το έχουν αφήσει να εννοηθεί?

 

εγώ αρχίζω να υποψιάζομαι μήπως είναι καμιά Ελένη :happy:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ αρχίζω να υποψιάζομαι μήπως είναι καμιά Ελένη :happy:

 

+1 Μια και αυτο που πιστευη ο Μαρκος ειναι για την Ευα που δεν θα ειναι λογικα αυτην...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

^ Είπε ότι είναι κοπέλα φίλου του. Αφήνεται να εννοηθεί για την Εύα, αλλά ακριβώς γι'αυτό υποψιάζομαι να είναι η Αφρούλα. Στην πρώτη σκηνή που εμφανίστηκε χτες ο φίλος (πώς τον λένε, δε θυμάμαι, Μιχάλη?) μίλαγε με Αφρούλα στο background και όταν ήρθε και μίλησε στο Μάρκο του'λεγε κάτι περίεργα για τις γυναίκες κλπ.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

^ Είπε ότι είναι κοπέλα φίλου του. Αφήνεται να εννοηθεί για την Εύα, αλλά ακριβώς γι'αυτό υποψιάζομαι να είναι η Αφρούλα. Στην πρώτη σκηνή που εμφανίστηκε χτες ο φίλος (πώς τον λένε, δε θυμάμαι, Μιχάλη?) μίλαγε με Αφρούλα στο background και όταν ήρθε και μίλησε στο Μάρκο του'λεγε κάτι περίεργα για τις γυναίκες κλπ.
+1

κι εγω αφρουλα "μυριζομαι"

 

μηπως μπορει καποιος αν μου πει τι ειναι τα σκουπακια?οποτε ο μπεζος απειλει με τιμωρια τον μεσαιο του γιο,μιλαει για τα σκουπακια της γειτονιας...:confused:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

+1

κι εγω αφρουλα "μυριζομαι"

 

μηπως μπορει καποιος αν μου πει τι ειναι τα σκουπακια?οποτε ο μπεζος απειλει με τιμωρια τον μεσαιο του γιο,μιλαει για τα σκουπακια της γειτονιας...:confused:

 

το σκουπάκι με το οποίο καθαρίζουμε την πάπια της τουαλέτας :lol::lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μαζι με την πολυκατοικια πιστευω η τοπ σειρες για φετος.

 

συμφωνων και γιαυτο το MEGA ειναι πρωτο φετος

Link to comment
Share on other sites

^ Είπε ότι είναι κοπέλα φίλου του. Αφήνεται να εννοηθεί για την Εύα, αλλά ακριβώς γι'αυτό υποψιάζομαι να είναι η Αφρούλα. Στην πρώτη σκηνή που εμφανίστηκε χτες ο φίλος (πώς τον λένε, δε θυμάμαι, Μιχάλη?) μίλαγε με Αφρούλα στο background και όταν ήρθε και μίλησε στο Μάρκο του'λεγε κάτι περίεργα για τις γυναίκες κλπ.

 

Φίλε δες λίγο εδώ…

http://i34.tinypic.com/1415stg.gif

Δεν μιλάει με την Αφρουλα… :O

Αλλά και εγώ κάτι τέτοιο "υποπτεύομαι"… ;)

Link to comment
Share on other sites

Η καλυτερη σειρα τα τελευταια χρονια...Εχω να κολλησω με ελληνικο σηριαλ απο την εποχη της dolce vita!!!Πολυ καλοι ολοι ειδικα το μικρο εχει τρελο γελιο!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω την Αφρουλα εννοει ο τυπος.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δες λίγο εδώ…

 

Ουάου δηλαδίς, με τάπωσες. :p Το δέχομαι, δεν το είχα προσέξει και καρέ-καρέ να πω την αλήθεια, αλλά ναι, εξακολουθώ να πιστεύω ότι μάλλον αυτή θα λέει. Παραείναι μπερδεμένα τα πράγματα με Μάρκο-Εύα και οικογένεια για να τους φορτώσουν κι αυτό.

And now all I do is sit in my darkened room

And on occasion break my silence to howl at the moon

To curse every nerve and neuron in my brain

That won't stop the pain I'm feeling

And let me stop thinking...

Link to comment
Share on other sites

Ουάου δηλαδίς, με τάπωσες. :p Το δέχομαι, δεν το είχα προσέξει και καρέ-καρέ να πω την αλήθεια, αλλά ναι, εξακολουθώ να πιστεύω ότι μάλλον αυτή θα λέει. Παραείναι μπερδεμένα τα πράγματα με Μάρκο-Εύα και οικογένεια για να τους φορτώσουν κι αυτό.

 

Απλά γράφω όλα τα επεισόδια της σειράς και το πρόσεξα… :p

Το σενάριο είναι ανατρεπτικό και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι!

Αφήνει υπονοούμενα για την Αφρούλα και την Εύα :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τελειο επεισοδιο!!!!

Κι εγω νομιζω οτι η Αφρουλα θα ειναι..

 

 

nai einai i afroula...malista sta epomena epeisodia ginetai olo k pio fanero k o mixalis olo k pio erwteumenos. Mexri pou i afroula, gia na kanei to mitso na zilepsei, strefetai pros to mixali. Oso gia to zeugari markos-eua, den rokeitai na sinexisoun na einai meli-gala gia poli.Oi pareksigiseis arxizoun k o markos sintoma tha prepei na prospahisei na kerdisei tin eua ksana!

etoimasteite kai gia ena dinamiko come-back tou manou parea me tin eua apo tin araxwba!

 

auta mporousa na apokalipsw....kali apolausi se mia apo tis pio kalodoulemenes tileoptikes seires ta teleutaia xronia!

Link to comment
Share on other sites

nai einai i afroula...malista sta epomena epeisodia ginetai olo k pio fanero k o mixalis olo k pio erwteumenos. Mexri pou i afroula, gia na kanei to mitso na zilepsei, strefetai pros to mixali. Oso gia to zeugari markos-eua, den rokeitai na sinexisoun na einai meli-gala gia poli.Oi pareksigiseis arxizoun k o markos sintoma tha prepei na prospahisei na kerdisei tin eua ksana!

etoimasteite kai gia ena dinamiko come-back tou manou parea me tin eua apo tin araxwba!

 

auta mporousa na apokalipsw....kali apolausi se mia apo tis pio kalodoulemenes tileoptikes seires ta teleutaia xronia!

Δουλεύεις στο μέγκα?

Link to comment
Share on other sites

το σποιλερ πολλοι αγαπησαν...τις αποκαλυψεις,ουδεις!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύεις στο μέγκα?

 

Όχι μωρέ το παιδί δεν δουλεύει στο mega κάποιους άλλους δουλεύει… :lol:

Πέρα από τα αστεία θα δούμε την Παρασκευή άμα γίνουν έτσι τα πράγματα…

Τώρα να μαλώσουν είναι λίγο κλασικό γιατί έχουν να βγάλουν και άλλα 20 επεισόδια δεν μπορούν σε όλα να είναι μέλι γάλα… :D

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο επεισόδιο ακούσαμε και ένα τραγούδι του Μάρκου (Πέτρος Μπουσουλόπουλος), το Πάμε να φύγουμε μακριά

Μπορείτε να το δείτε/ακούσετε από εδώ

http://www.youtube.com/watch?v=p0s4-ERnnms

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...