Jump to content

Ευτυχισμένοι Μαζί (Mega)


n80_s700i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ούτε εμένα μου άρεσε το χθεσινό.Πλέον η σειρά έκανε τον κύκλο της και τελειώνει τη σωστή στιγμή.Δυστυχώς επαναλαμβάνουν τις ίδιες ατάκες και το όλο θέμα με το γάμο μου φαίνεται λίγο γελοίο(κανένας σημερινός 18χρονος δεν θα ήθελε να παντρευτεί).Τέσπα,θα μου λείψουν πάντως ορισμένοι χαρακτήρες της σειράς όπως ο Φώτης και ο Μάκης και μερικές κορυφαίες ατάκες που πραγματικά έμειναν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 986
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To επεισόδιο της παρασκευής ήταν το χειρότερο από όλα,ούτε μια ατάκα,ούτε κάτι το διαφορετικό.Ελπίζω να αξίζουν τα δύο επόμενα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη 19/06 22:00 παιζει το 59ο επεισοδιο και Κυριακη 21/06 21:00 το 60ο (και τελευταιο)
Link to comment
Share on other sites

Και το χθεσινό επεισόδιο -δυστυχώς- μου φάνηκε μέτριο αλλά κάποιες σκηνές ήταν ωραίες.Μερικές ωραίες σκηνές μπορείτε να δείτε εδώ:http://www.youtube.com/watch?v=hdBKdyuU-ss.Πάντως,νόμιζα στην αρχή ότι είχαν κάνει λάθος και έβαλαν το τελευταίο επεισόδιο χθες μιας και ξέραμε (:D) τι θα γίνει στο τελευταίο επεισόδιο και μερικές σκηνές από το τελευταίο είδαμε χθες.Να δούμε αν θα είναι ωραίο το τελευταίο επεισόδιο.:)

Και μια έκπληξη για το τέλος:

 

Τελικά ο γάμος δεν θα γίνει αλλά ο Μάρκος θα καταφέρει να γυρίσει στην Αθήνα.Το γιατί δεν θα γίνει ο γάμος θα το μάθετε την Κυριακή.

:happy:

Link to comment
Share on other sites

Λιγάκι μέτρο το χθεσινό όντως,αλλά είχε γέλιο σε ορισμένα σημεία.Αυτός ο Μάνος τελικά είναι πολύ ότι να ναι παιδί,το πιθίκι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

ουτε με χαλασε, ουτε με ενθουσιασε το χθεσινο! μετρια κατασταση! ανυπομονω νβα δω το τελευταιο αυριο! γνωριζεται αν θα ειναι διπλο?
Link to comment
Share on other sites

ουτε με χαλασε, ουτε με ενθουσιασε το χθεσινο! μετρια κατασταση! ανυπομονω νβα δω το τελευταιο αυριο! γνωριζεται αν θα ειναι διπλο?

Όχι δεν θα είναι διπλό,θα είναι κανονικό.:(

Link to comment
Share on other sites

και χθες να τελειωνε ακομα καλυτερα

θα ητανε.

δεν ειχε καποιο νοημα σαν επεισοδιο.:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στην νεα διαφημιση λεει:

Συνεχιζουμε και λεει ο διονυσης ποτε το μαθατε κλπ

 

Περίληψη:

Ο Μάρκος, ο Σπύρος και η κοπέλα που έκανε στριπτίζ στο bachelor party ξυπνάνε τη μέρα του γάμου πολύ μακριά από την Αθήνα, σ' ένα χωριό της Κοζάνης. Το σχέδιο του Μάνου έχει πετύχει. Βρίσκονται εκεί χωρίς κινητά, χωρίς ταυτότητες, χωρίς λεφτά και χωρίς να θέλουν να ειδοποιήσουν τον Διονύση, διότι φοβούνται τις απρόβλεπτες αντιδράσεις του. Προσπαθούν να εξηγήσουν στον αστυνόμο της περιοχής, τι τους συνέβη και ότι ο Μάρκος πρέπει να βρίσκεται σε λίγες ώρες στην Αθήνα, ντυμένος γαμπρός. Η Εύα, ανίδεη για όλα αυτά, ετοιμάζεται για το γάμο της. Ο Μάκης μαθαίνει τι συνέβη στον Μάρκο και φεύγει για να τον φέρει εγκαίρως στο δημαρχείο. Ο Μάρκος, μετά από πολλές δυσκολίες, φτάνει τελικά μπροστά στο δήμαρχο...

 

http://www.youtube.com/watch?v=j0u1t4MVILM

Link to comment
Share on other sites

Χαπι εντ θα ειναι το σημερινο φιναλε!παντως θα μου λειψει αν κ ο δευτερος κυκλος ηταν απαραδεκτος!ομως ο πρωτος ηταν κορυφη!ολα τα λεφτα!
Link to comment
Share on other sites

Χαπι εντ θα ειναι το σημερινο φιναλε!παντως θα μου λειψει αν κ ο δευτερος κυκλος ηταν απαραδεκτος!ομως ο πρωτος ηταν κορυφη!ολα τα λεφτα!

 

Αφού δεν θα γίνει ο γάμος και ο Μάρκος με την Εύα -μαζί με την Ελένη- θα πάνε να ζήσουν τον έρωτα τους στη Θεσσαλονίκη πως θα έχει happy end;

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα το επεισόδιο, αρκετά καλύτερο από το προηγούμενο.

 

Ο Μάκης πρέπει να είναι μεθυσμένος στα γυρίσματα.Δεν εξηγείται αλλιώς :lol: :D

 

Φοβάμαι μην ζευγαρώσει και γεμίσουμε πιθήκια εδω μέσα.

Link to comment
Share on other sites

@nimp

Θα προβληθει και ενα ακομα επεισοδιο στο αφιερωμα για τα 20 χρονια του MEGA

Tουλαχιστον ετσι εχω ακουσει...

Link to comment
Share on other sites

Καλό επεισοδιάκι με ωραίες στιγμές.

Καλές στιγμές με Διονύση-Μάκη- Φώτη.

Τραγική η διαφήμιση στην μάρκα γαλακτοκομικών και σε αυτό το επεισόδιο.

Link to comment
Share on other sites

δεν εδειξε και τιποτα το τρομερο

μιας που δεν τελειωσε οριστικα.

ισχυει οτι θα δειξει ακομα ενα??

η θα παμε για 3σεζον??:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίζουν μαζί μας για το αν θα συνεχιστεί η όχι. :P

 

Αν υπάρχουν καλές ιδέες θα ήταν ωραία να συνεχιστεί για άλλα 13 επεισόδια (μέχρι Χριστούγεννα δλδ).

Αλλιώς ας κλείσει σε καλά επίπεδα με το τελευταίο επεισόδιο τον Σεπτέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Bλακεια επεισοδειο...καθολου δεν μου αρεσε...δεν ειχε τπτ το καλο...ουτε καλες ατακες ειχε..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

εντελως αδιαφορο....

ουτε μια σκηνη για :lol::lol:

τουλαχιστον αμα εμεινε ακομα ενα

ελπιζω να αξιζει.

παντως την Ευα δεν τις πηγαινε καθολου

το νυφικο.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω που ημουν απο τους πιο μεγαλους φαν της σειρας,φετος την εγκατελειψα!δεν ειναι τυχαιο που λενε οτι οι 2ες σεζον κανουν κοιλια!απ'το αποψινο 1-2 σκηνες ειδα μονο στις διαφημισεις του chartshow στον ALPHA που μου αρεσει πολυ(ασχετο)!!:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....Αν και το σημερινο επεισοδια δεν ηταν και οτι καλυτερο παρολα'αυτα θα συνεχιστει και του χρονου μια μικρη (εως μεγαλη) διαφορα......η ''νεα'' σειρα θα ονομαζεται ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ!(απο εγκυρη πηγη):)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...