Jump to content

Έφαγα πόρτα... - Η υποδοχή των νυχτερινών μαγαζιών...


E_jay
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τέσπα, στην δική μου βέρσιον που το άκουσα ο τύπος την τρώει, ψιλοδηλητηριάζεται, την πάει για εξέταση σε ένα εργαστήριο και βρήκανε και καλά ίχνη σπέρματος από 7-8 διαφορετικά άτομα.

 

λες να δηλητηριάζονται και να το κρύβουν?:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 205
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eixa doulepsei porta ena kalokairi kai to afentiko eipe na krathsw to kosmo 50%-50% to poly 60%-40% (antres-gunaikes)...fantasteite na mpainan oloi antres kai peinasmenoi fantaroi ti xamos tha ginotan. tha sas arese na ksrerate h kori sas, h kopela sas h h aderfi sas suxnazei kapou pou einai oloi antres? kai einai gnwsto poso flertaroun oloi oi ellines "greeklovers"
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

eixa doulepsei porta ena kalokairi kai to afentiko eipe na krathsw to kosmo 50%-50% to poly 60%-40% (antres-gunaikes)...fantasteite na mpainan oloi antres kai peinasmenoi fantaroi ti xamos tha ginotan. tha sas arese na ksrerate h kori sas, h kopela sas h h aderfi sas suxnazei kapou pou einai oloi antres? kai einai gnwsto poso flertaroun oloi oi ellines "greeklovers"

 

Και αυτή η λογική θα σας άρεσε η κόρη σας δεν είναι και ότι καλύτερο. Η και καλά κόρη μας τον ίδιο κίνδυνο πιστεύω θα έχει και στο σχολείο και στο φροντιστήριο και στο λεοφωρείο και στο πάρκο. Αν είναι να την κλείναμε στο υπόγειο. Και στο κάτω κάτω σκέψου και τον γιο σου:happy::p.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

sumfwnw alla ta barakia kai ta clubs einai to noumero 1 steki yia na vroume gomenes...kai ekei einai ola ta pota, narkwtika ktl mi mou sugrineis ti nuxterini zwh me ta lewforeia kai to sxoleio!:)
I don't live in Greece, Greece lives in me...
Link to comment
Share on other sites

paidia auto pou ksero einai oti esoi grafete edo meriki prospathoun na pisoyn tous alous ti na kanoun na min fane porta eleosssss alos to paizei kai kala kai oloi einai piso apo enan ypologisti poy den kseroume pios einai ti einai....

 

lipos porta mporei na faei o kathenas an o portieris den thelei na se vali dioti mporo na vro ego xxiliades logous apla den mpeneis ...

Link to comment
Share on other sites

Και πως νιώθετε τώρα; Πολύ γαμάουα ε; Προσκυνά όλη η πόλη; Είστε τα πιο in άτομα σε ακτίνα 30km; :p

:lol:

 

αυτες τις μερες η καταντια δεν εχει οριο...δινουν τα μπουκαλια οσο ειναι στα μπουζουκια 150-170ε ολα τα μεγαλα clubs της Αθηνας.

ΤΗν ειδαν μπουζουκια?περισυ θυμαμαι ειχαν τετοιες τιμες γιατι εδιναν κ σαμπανια μαζι για ρεβεγιον..

oσο για το κυριλε villa mercedes- μαζευω κοσμο μονο οσοι ειναι με αυτοκ.100χιλ. ,να πω οτι καθημερινες εχω πετυχει κ χορους απο unis axxaxaxa οποτε να μην το παιζουν οσοι πανε high, μουφα μοστρα πουλανε ολα τα μαγαζια .κυριως τα villa-guzel που τα θεωρουν celebrity clubs:P

καταντησαν μερικα μαγαζια απο του παραπανω στυλ να ριχνουν πορτες σε κοριτσοπαρεες κ ζευγαρια μονο για να το παιξουν high society.k καλα αυτοι στα @@ τους αλλα αυτα τα ζωα που θελουν να ξαναπανε δεν ειναι η καταντια η ιδια?

Link to comment
Share on other sites

ελεος πια με αυτο το guzel...σιγα το κλαμπ στη τελικη.oxi οτι το βιλλα παει πισω..300 ευρω το τραπεζι..τοχουν κανει στεκι 5,6 επωνυμοι και τρεχουν ολοι εκει για να το παιξουν ιστορια...αλλα ολοι αυτοι που τρωνε το φτυσιμο τους και συνεχιζουν να πηγοινουν ειναι αξιοι της μοιρας τους...
Link to comment
Share on other sites

kage δεν το πηγαινα εκει αγορι ;) οπως και να ναι δεν προκειτε να ασχοληθω με ατομα που δεν γνωριζω και ξερουν να μιλανε πισω απο τις οθονες,με το μηνυμα μου εννοουσα ,αν ειναι απο θεσσαλονικη θα καταλαβαινε πως ειναι τα πραγματα ;)

οσο για τις τι μες..250€ για 1 μπουκαλι και μοε για χριστουγεννα ειναι μια χαρα,αν σκευτειτε οτι 1 μπουκαλι σε ενα μαγαζι τις γιορτες κανει 100+!

στο χοτελ κατι πηρε το αυτι μου οτι πρωτοχρονια με double dot θα φτασει και τα 300 η moet μονο,χωρις καποιο εξτρα μπουκαλι :cool: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε σείς έτσι και εγώ μπαίνω,αν δώσω τόσα λεφτά,και στη τελική αν είναι να δώσω τόσα λεφτά για μπουκάλι δεν μου είναι τίποτα να δώσω ένα 20άρικο στον μπράβο να μας αφήσει ήσυχους.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι απο θεσσαλονικη θα καταλαβαινε πως ειναι τα πραγματα ;)

 

Νομίζω όλοι λίγο πολύ ξέρουμε πως είναι τα πράγματα Θεσσαλονίκη, όταν πρέπει να περάσεις από face control ακόμα και για να πιεις έναν καφέ ;)

 

Πάνε μερικά χρονάκια που ήμουν φοιτητής εκεί, πάντως όταν έρχομαι καμιά φορά βλέπω τα πράγματα να έχουν αλλάξει μάλλον προς το χειρότερο :(

 

PS: Πάντως μου κάνει εντύπωση η αξία που προσδίδουν στο χρήμα κάποιοι σε ηλικίες σχολείου ακόμα. Εμένα στην ηλικία σας πάντως το 1 χιλιάρικο τότε μου φαινόταν μια περιουσία. Περάσαν και τα χρόνια, αλλά και πάλι πες 10 Ευρώ σήμερα το αντίστοιχο. Και βγάζαμε μια ολόληρη βραδιά (δε πα να ταν και Πρωτοχρονιά και ότι θέλει). Και βλέπω τώρα 20ευρα φιλοδωρήματα σε αυτές τις ηλικίες και εκπλήσσομαι.

Link to comment
Share on other sites

οχι δε το είπα ότι εγώ δίνω τόσα λεφτά,απλά αναφέρομαι στον kostakiss που αναφέρεται για πόρτα όταν μπορεί να έχει μπουκάλι σε μαγαζί που χρεώνει 200 ευρώ.Έτσι δεν είναι?Δηλαδή αν έχει τόσα τι σου είναι τα 20 ευρώ για φιλδώρημα?

Link to comment
Share on other sites

PS: Πάντως μου κάνει εντύπωση η αξία που προσδίδουν στο χρήμα κάποιοι σε ηλικίες σχολείου ακόμα. Εμένα στην ηλικία σας πάντως το 1 χιλιάρικο τότε μου φαινόταν μια περιουσία. Περάσαν και τα χρόνια, αλλά και πάλι πες 10 Ευρώ σήμερα το αντίστοιχο. Και βγάζαμε μια ολόληρη βραδιά (δε πα να ταν και Πρωτοχρονιά και ότι θέλει). Και βλέπω τώρα 20ευρα φιλοδωρήματα σε αυτές τις ηλικίες και εκπλήσσομαι.

Έτσι ακριβώς όπως τα λές.

Link to comment
Share on other sites

[οφφτοπικ]θα φωναξετε κ τις παρεες σας?παπια sebring κ τετοια φαση?

τι 300ε το ειχαν?αχαχαχ μας καναν κ ειδικες τιμες?

Αθήνα χωρίς την πάπια δεν κατεβαίνω, έχουμε αφήσει και χαίτη με τον kostakiss και θα ανεμίζει.

Αυτο το double dot είχα ακούσει οτι καταργήθηκε.

Όσο για τη νυχτερινή ζωή της θεσσαλονίκης είναι σε κακό χάλι. Κανονικά θα έπρεπε να σε παρακαλάνε για να μπεις.

Link to comment
Share on other sites

@johner :lol: μην λες τετοια και χαλας το prestige xaxaxaaxa

ρε παιδια τι φιλοδωρηματα στους πορτιερηδες λετε?πρωτη φορα το ακουω αυτο..:wacko:

να δωσεις στην εισοδο που σου κρατανε το σακακι στις κρεμαστρες παει κ ερχεται..στον παρκαδορο ισως ειναι κ απαραιτητο..αλλα ποτε δεν ειπα για πορτιερη..για μεσα στο μαγαζι ειπα για τα μπουκαλια..double dot μπορει να μην εχει..αλλα σιγουρα ανεβασαν τις τιμες..το καλοκαιρι ειχε 75-80 (kissfish & ιστοριες εξω :p) τωρα ειναι 100+!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να λέμε και τα "καλά" της πόρτας, πριν 1 εβδομάδα ήμουν στο voila από νωρίς σχετικά και μέχρι 4-5 κράτουσε τον κόσμο σε ένα επίπεδο συνεχώς (ποσοτικά).

Δηλαδή ήσουν συνέχεια άνετος και δεν έβλεπες να αυξάνεται ο κόσμος και η ατμόσφαιρα να γίνεται αποπνικτική και μιλάμε για σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να λέμε και τα "καλά" της πόρτας, πριν 1 εβδομάδα ήμουν στο voila από νωρίς σχετικά και μέχρι 4-5 κράτουσε τον κόσμο σε ένα επίπεδο συνεχώς (ποσοτικά).

Δηλαδή ήσουν συνέχεια άνετος και δεν έβλεπες να αυξάνεται ο κόσμος και η ατμόσφαιρα να γίνεται αποπνικτική και μιλάμε για σάββατο.

Πάλι ψέματα λες;;;

Link to comment
Share on other sites

kage δεν το πηγαινα εκει αγορι ;) οπως και να ναι δεν προκειτε να ασχοληθω με ατομα που δεν γνωριζω και ξερουν να μιλανε πισω απο τις οθονες,με το μηνυμα μου εννοουσα ,αν ειναι απο θεσσαλονικη θα καταλαβαινε πως ειναι τα πραγματα ;)

οσο για τις τι μες..250€ για 1 μπουκαλι και μοε για χριστουγεννα ειναι μια χαρα,αν σκευτειτε οτι 1 μπουκαλι σε ενα μαγαζι τις γιορτες κανει 100+!

στο χοτελ κατι πηρε το αυτι μου οτι πρωτοχρονια με double dot θα φτασει και τα 300 η moet μονο,χωρις καποιο εξτρα μπουκαλι :cool: :stupid:

Και γιατί χρειάζεται να έχω ζήσει Θεσσαλονίκη για να κρίνω τον καθένα που θεωρεί κατόρθωμα το να περάσει το face control, να του πιάσουν τον **** στη συνέχεια ώστε να διασκεδάσει και να μας περηφανεύεται κι από πάνω; :wacko:

Και εν πάσει περιπτώσει, εξήγησέ μου πως είναι ακριβώς τα πράγματα εκεί πάνω αντι να κάνεις άσκοπες ερωτήσεις για το από που είμαι.

 

 

Όσο για το ότι λέω κάτι πίσω από μια οθόνη, sorry. Την επόμενη φορά που θα θέλω να ποστάρω θα πηγαίνω στον τόπο καταγωγής του καθενός για να του λέω face to face την άποψή μου... :cry:

Link to comment
Share on other sites

@johner :lol: μην λες τετοια και χαλας το prestige xaxaxaaxa

ρε παιδια τι φιλοδωρηματα στους πορτιερηδες λετε?πρωτη φορα το ακουω αυτο..:wacko:

να δωσεις στην εισοδο που σου κρατανε το σακακι στις κρεμαστρες παει κ ερχεται..στον παρκαδορο ισως ειναι κ απαραιτητο..αλλα ποτε δεν ειπα για πορτιερη..για μεσα στο μαγαζι ειπα για τα μπουκαλια..double dot μπορει να μην εχει..αλλα σιγουρα ανεβασαν τις τιμες..το καλοκαιρι ειχε 75-80 (kissfish & ιστοριες εξω :p) τωρα ειναι 100+!

 

και ομως το καλοκαιρι στο μπαλουξ ενας εκ των πορτιερηδων με ενα 20ευρακι σου εκανε το...ψυχικο!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για να λέμε και τα "καλά" της πόρτας, πριν 1 εβδομάδα ήμουν στο voila από νωρίς σχετικά και μέχρι 4-5 κράτουσε τον κόσμο σε ένα επίπεδο συνεχώς (ποσοτικά).

Δηλαδή ήσουν συνέχεια άνετος και δεν έβλεπες να αυξάνεται ο κόσμος και η ατμόσφαιρα να γίνεται αποπνικτική και μιλάμε για σάββατο.

 

Μια και το ανέφερες.. Έχω ακούσει για το Voila ότι έχει "αυστηρή" πόρτα. Αληθεύει; Δεν έχω πάει ποτέ. Σαν μαγαζί τι λέει; Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από 1-2 άτομα.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί χρειάζεται να έχω ζήσει Θεσσαλονίκη για να κρίνω τον καθένα που θεωρεί κατόρθωμα το να περάσει το face control, να του πιάσουν τον **** στη συνέχεια ώστε να διασκεδάσει και να μας περηφανεύεται κι από πάνω; :wacko:

Και εν πάσει περιπτώσει, εξήγησέ μου πως είναι ακριβώς τα πράγματα εκεί πάνω αντι να κάνεις άσκοπες ερωτήσεις για το από που είμαι.

 

 

Όσο για το ότι λέω κάτι πίσω από μια οθόνη, sorry. Την επόμενη φορά που θα θέλω να ποστάρω θα πηγαίνω στον τόπο καταγωγής του καθενός για να του λέω face to face την άποψή μου... :cry:

 

δεν με απασχολει καθολου το θεμα της πορτας-face controll γιατι πολυ απλα δεν ειχα ποτε προβλημα με αυτο..δεν το θεωρω κατορθωμα αλλα απολυτως φυσιολογικο και ποτε δεν σκευτηκα πριν παω σε κλαμπ τι θα κανω αν δεν εχω κλεισει τραπεζι, η αν ειμαστε 3 αγορια πως θα μπουμε τωρα?

και τις λαλακιες που λετε ,για φιλοδωρηματα κ ιστοριες πρωτη φορα το ακουω..σε ταινιες τα βλεπετε?γιατι εχω περασει σχεδον απ ολα τα γνωστα κλαμπ της θεσσαλονικης..για να μην πω ολα και με πειτε υπερβολικο..απορω τι καθομαι και συζηταω?πως θα μπει ο ενας και τι να κανεις για να μην φας πορτα !ELEOS..

τα tips & hits της νυχτας :fool:

ανησυχίες για ... :stupid:

καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

καλα ενταξει το ******ς...αμα ακους κ 1η φορα το θεμα φακελακι:P σε μετρ ειτε μπουζουκιων ειτε clubs...εκτος κ αν οποτε πας σκας κανα 500ε κ εισαι κ μονιμος.

ιδιαιτερα στα μπουζουκια το τιπ για καλυτερο τραπεζι ειναι στανταρτ.-αθηνα-

 

για καθιστε ρε σεις ειναι λογικο τα μπουζουκια να κανουν αυξηση κανα 20-40ε κ τα clubs να σε υποχρεωνουν για +70 στην λιγοτερη??μιας κ ολα τα clubs παιζουν μεταξυ 100-130 σπεσιαλ ή οχι:P -ΑΘηνα-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...