Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, προ 12ετιας χρησιμοποιούσα ένα ιδιαίτερα χρήσιμο πρόγραμμα μείωσης του μεγέθους αρχείων PPT, για την αποστολή τους με ενδοεταιρικο email.

 

Μήπως ξέρει κανείς σήμερα αν υπάρχει κάποιο τέτοιο δωρεάν πρόγραμμα;

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

Σε αρχεία pdf θέλω να τοποθετώ εικόνες και να γράφω κείμενα σε οποιοδήποτε σημείο.... υπάρχει κάποιο πρόγραμμα;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Σε αρχεία pdf θέλω να τοποθετώ εικόνες και να γράφω κείμενα σε οποιοδήποτε σημείο.... υπάρχει κάποιο πρόγραμμα;

Adobe pro η το Master pdf το πρώτο δεν είναι δωρεάν αλλά το βρίσκεις δωρεάν ιφ γιου νόου γουάτ Άι μίν


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...