Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θελω να κανω backup το Outlook 2003 (λογαριασμους, ρυθμισεις, φακελους, επαφες και e-mails). Υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Με το File --> Import and Export... --> Export to a file --> Personal Folder File (.pst) και επιλέγοντας το Personal Folders και Ιnclude subfolders, μπορείς να αποθηκεύσεις τα πάντα εκτός από ρυθμίσεις, σε ένα μόνο αρχείο. Το οποίο βέβαια μπορείς να κάνεις import όταν χρειάζεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Με το File --> Import and Export... --> Export to a file --> Personal Folder File (.pst) και επιλέγοντας το Personal Folders και Ιnclude subfolders, μπορείς να αποθηκεύσεις τα πάντα εκτός από ρυθμίσεις, σε ένα μόνο αρχείο. Το οποίο βέβαια μπορείς να κάνεις import όταν χρειάζεσαι.

 

Ευχαριστω πολυ mcde. Δηλαδη με αυτο τον τροπο, αποθηκευω τα contacts και τα e-mails, σωστα? (αυτα κυριως με νοιαζουν)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αποθηκεύονται όλα όσα περίεχονται στους φακέλους που διαλέγεις σε ένα αρχείο.
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia!

 

katebazo kapia binteakia alla zitaei gia na ta do adeia kai na katebasei kapoio software fysika den to afino giati meta me blepo me kamia 10aria ious

opote i erotisi mou einai i eksis:

yparxei kapoio proggramataki gia na ksekleidono ayta ta binteakia?

opoios exei kapoia idea as steilei pm.

 

eyxaristo poli se opoion apantisei!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος πού μπορώ να βρώ κάποιο πραγραμματάκι που να είναι HARDLOCK EMULATOR, (δηλαδή κάτι αντίστοιχο με το Husp Emulator που κυκλοφορεί) και βοηθάει να τρέχουμε προγράμματα που έχουν HARDLOCK κλειδάκι χωρίς να χρειάζεται να δεσμέυουμε την USB θύρα μας????

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

GH388-> GF788e-> GA628-> GD90-> 8210-> 6210-> 6510-> 3510i-> 8910-> V525-> 6230-> 8800-> 8600Luna-> 8800Arte-> 8800Carbon Arte-> iPhone 5...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

θελω να μου προτεινετε καποια καλα προγραμματακια free

1)ενα προγραμμα για να κατευαζω οπως το dap(εκτος απο το netpumper)

2)ενα καλο firewall

3)ενα anti-abuse solution

4)κ ενα anti-spam

 

thanxxxx

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,

θελω να μου προτεινετε καποια καλα προγραμματακια free

1)ενα προγραμμα για να κατευαζω οπως το dap(εκτος απο το netpumper)

2)ενα καλο firewall

3)ενα anti-abuse solution

4)κ ενα anti-spam

 

thanxxxx

 

Γεία χαρά...:happy:

Για Firewall και Antispyware δες στο παρακάτω topic..:confused:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=785

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ty το ad-aware το εχω...μου τα προτεινει το mcaffee

antispam ειναι προφανως για τα ποπ απ...

 

EDIT:Δεν υπαρχει κατι πιο μικρο σε firewall?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κυκλοφόρησε η νέα έκδοση του BsPlayer , 2.0

Ελπιζω μονο να διωξαν το υποχρεωτικο προγραμμα απο την free εκδοση. Ανανεωθηκε και το site

 

edit:

μπα, πισω στο παλιο for me

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια..εγω κατεβασα το k-lite mega codec pack που εχει μεσα οτι codec μπορει να φανταστει κανεις..τα παντα!!απλα φανταστικο πακετακι,κατεβαστε το και δεν νομιζω να ξαναχρειαστει να κατεβασετε codec..:happy:
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
παιδια..εγω κατεβασα το k-lite mega codec pack που εχει μεσα οτι codec μπορει να φανταστει κανεις..τα παντα!!απλα φανταστικο πακετακι,κατεβαστε το και δεν νομιζω να ξαναχρειαστει να κατεβασετε codec..:happy:
Προσωπικά έχω διαβάσει ότι καλό είναι να αποφεύγει κανείς τα πακέτα με codecs.Και σχετικά με το συγκεκριμένο δυστυχώς έχω διαβάσει αρνητικά σχόλια.Δεν θυμάμαι πού ακριβώς το είδα,άλλωστε δεν ήταν μόνο ένα το site,αλλά το θυμάμαι πολύ καλά.:(
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει αρκετές φορές ότι είναι καλύτερο να αποφεύγετε τα codec packs που δεν ξέρετε τι ακριβώς βάζουν. Η καλύτερη λύση είναι είτε να βάζετε τα απολύτως απαραίτητα codecs, είτε να χρησιμοποιείτε το videolan ή το ffdshow.
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει αρκετές φορές ότι είναι καλύτερο να αποφεύγετε τα codec packs που δεν ξέρετε τι ακριβώς βάζουν. Η καλύτερη λύση είναι είτε να βάζετε τα απολύτως απαραίτητα codecs, είτε να χρησιμοποιείτε το videolan ή το ffdshow.

 

 

Συμφωνώ και εγώ γιατί με το k-lite όταν το είχα παλιότερα δεν ξέρω βέβαια αν έφταιγε στο δικό μου μηχάνημα αλλά όταν το είχα μου δημιουργούσε όλο προβλήματα μέχρι που το ξαπόστειλα και ηρέμησα χρησιμοποιόντας το ffdshow...:happy:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

crashαρίσματα oταν λες τι εννοεις?

 

Ότι κολλάει το Media Player σε συγκεκριμένα βίντεο και πρέπει να κάνω τερματισμό του προγράμματος...

Link to comment
Share on other sites

που σου λεει αναφορα προβληματος και τετοια??κι εμενα το κανει...αλλα και στα mp3 και στο ραδιο που ακουω απο το interνετ...:what:

 

αλλα αν δεν απαντησω ναι η οχι συνεχιζει :D

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει αρκετές φορές ότι είναι καλύτερο να αποφεύγετε τα codec packs που δεν ξέρετε τι ακριβώς βάζουν. Η καλύτερη λύση είναι είτε να βάζετε τα απολύτως απαραίτητα codecs, είτε να χρησιμοποιείτε το videolan ή το ffdshow.

 

ti einai file to videolan kai to ffdshow?

 

kai pou tha ta bro?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...