Jump to content

[Επίσημο] Nokia E51


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ! Θα προτιμουσα ένα με πλήκτρα όχι με αφής. Με διευκολύνει παρα πολυ.

 

έχει και μοντέλα με πλήκτρα :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά, δεν μπορώ να κάνω το bluetooth (BH-218) να απαντάει με το που βγάζω το ακουστικό απο την βάση του. Πρέπει να δίνω πάντα επιβεβαιωση σύνδεσης του κινητου με το bluetooth. Μάλιστα αφου τελειώσω την συνομιλία και ξαναβάλω το ακουστικό στην βάση του μου λέει "Bluetooth BH-218 αποσυνδέθηκε".

 

Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω ωστε να απαντάω με το που σηκώνω το ακουστικό του BT και να τερματιζει η κλήση όταν το ξανακουμπώνω;

Edited by highpriest
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν μπορώ να κάνω το bluetooth (BH-218) να απαντάει με το που βγάζω το ακουστικό απο την βάση του. Πρέπει να δίνω πάντα επιβεβαιωση σύνδεσης του κινητου με το bluetooth. Μάλιστα αφου τελειώσω την συνομιλία και ξαναβάλω το ακουστικό στην βάση του μου λέει "Bluetooth BH-218 αποσυνδέθηκε".

 

Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω ωστε να απαντάω με το που σηκώνω το ακουστικό του BT και να τερματιζει η κλήση όταν το ξανακουμπώνω;

 

Κανένας ρε παιδιά;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Κανένας ρε παιδιά;:worry:

 

Καλυτερα κανε μια ερωτηση ατο νημα με τα ακουστικα bt. Μαλλον ειναι θεμα του ακουστικου και οχι της συσκευης σου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν μπορώ να κάνω το bluetooth (BH-218) να απαντάει με το που βγάζω το ακουστικό απο την βάση του. Πρέπει να δίνω πάντα επιβεβαιωση σύνδεσης του κινητου με το bluetooth. Μάλιστα αφου τελειώσω την συνομιλία και ξαναβάλω το ακουστικό στην βάση του μου λέει "Bluetooth BH-218 αποσυνδέθηκε".

 

Τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνω ωστε να απαντάω με το που σηκώνω το ακουστικό του BT και να τερματιζει η κλήση όταν το ξανακουμπώνω;

 

Κανένας ρε παιδιά;:worry:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4912176#post4912176

 

:)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορεί να γίνει streaming από IP Camera στο Νokia E51?

Χρειάζεται πρωτόκολλο RTSP ή μπορεί να γίνει και με http?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδιά σος!!!! Έψαξα και βρήκα το παλιό μου Ε51 παλιό κλασικό με κουμπια σε ένα συρτάρι μιας και χάλασε του πατέρα μου και θέλω να του το δώσω. Λειτουργεί αψογα !!!!! Θέλω όμως να το γυρίσω εργοστασιακές γιατί έχω μέσα πολλά πράγματα σκόρπια και βαριέμαι να τα σβήνω ένα ένα. Μου ζητάει όμως κάποιον κωδικό ασφαλείας...... Τον ξέρει κανείς??? Έβαλα 000 αλλά είναι λάθος λέει. Εγώ δεν του είχα βάλει πουθενά κωδικό. Ούτε στην σιμ που είχε ούτε ξεκλειδωματος.... Τι κάνουμε?

 

Edit: τον βρήκα ήταν 12345

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ηταν 5 ψηφία και οχι 3.

Ή 5 μηδενικά ή 5 άσοι ή 12345.

Ενα απο τα τρια ηταν ο default κωδικός. Στα έγραψα με σειρά πιθανοτήτων.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ηταν 5 ψηφία και οχι 3.

Ή 5 μηδενικά ή 5 άσοι ή 12345.

Ενα απο τα τρια ηταν ο default κωδικός. Στα έγραψα με σειρά πιθανοτήτων.

Μόλις το βρήκα ήταν 12345 ! Παιδευομουν ώρες...... Ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις το ειδα και μπηκα να σου πω...αλλα η ενημερωση μαλλον διαβαστηκε με καθυστερηση και εχεις ηδη βρει απαντηση...

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το βρήκα ήταν 12345 ! Παιδευομουν ώρες...... Ευχαριστω!!!!!

Πολύ καλό και στυλάτο τηλ(tο εχω σε ασημί),εχει πολύ δυνατό πομποδέκτη,αλλά πολύ μικρή γραμματοσειρά+πολύ ΥΨΗΛΟ SAR.Προσοχή οχι πολύ ωρα ομιλίας και handsfree

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και στυλάτο τηλ(tο εχω σε ασημί),εχει πολύ δυνατό πομποδέκτη,αλλά πολύ μικρή γραμματοσειρά+πολύ ΥΨΗΛΟ SAR.Προσοχή οχι πολύ ωρα ομιλίας και handsfree

Το δικο μου θελει μια γενικη ανακατασκευη, δηλαδη αλλαγη ολων των εξωτερικων εξαρτηματων (προσοψη, μεσαιο πλαστικο και καπακι μπαταριας.)

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...