Jump to content

Γερμανός: Εμπειρίες και σχόλια


Nrg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω στην θεση σου, δεν θα ξαναεκανα αγορες απο αυτα τα καταστηαματα. με κατι τετοιες .... εκοψα τα παρε-δωσε με καποια μαγαζια...

 

Το μόνο σίγουρο είναι αυτό φίλε μου. Όχι οτι ήμουν πελάτης αλλά τώρα με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 110
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σαφως και το θεμα δεν ειναι τα 5 η 10 ευρω.ειναι η κοροιδια και η μπακαλιστικη συμπεριφορα με την οποια μας αντιμετωπιζουν.τιμωρηστε τους οπως τους αξιζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν χρονια ειχα παρει sony ericsson τηλεφωνο ασυρματο απο το Γερμανο και μου χαλασε. Το πηγα και δε το δεχοντουσαν μεσα στην εγγυηση γιατι ειπαν οτι το ειχα πειραξει. Απο τοτε δεν εχω ξαναψωνισει τιποτα........... Και ειναι και συνηθως πιο ακριβος.
Hello !
Link to comment
Share on other sites

καπου μεσα στο myphone πρεπει να υπαρχει ενα θεμα με τιτλο "Γερμανος : απαραδεκτη συμπεριφορα" ή κατι παρομοιο... εψαξα αλλα δεν το βρηκα...
Link to comment
Share on other sites

καπου μεσα στο myphone πρεπει να υπαρχει ενα θεμα με τιτλο "Γερμανος : απαραδεκτη συμπεριφορα" ή κατι παρομοιο... εψαξα αλλα δεν το βρηκα...

 

εχεις δικιο φιλε μου,υπαρχει.εχω ποσταρει σε αυτο το θεμα και τωρα που το ανεφερες το θυμηθηκα.καποιος μοντερειτορ θα κανει συνενωση στα θεματα μαλλον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καπου μεσα στο myphone πρεπει να υπαρχει ενα θεμα με τιτλο "Γερμανος : απαραδεκτη συμπεριφορα" ή κατι παρομοιο... εψαξα αλλα δεν το βρηκα...

 

Οριστε...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.: Αν κρίνουν οι mods πως δε θα έπρεπε να είναι εδώ, παρακαλώ να το μετακινήσουν. Έκανα αναζήτηση και δε βρήκα κατι να με καλύπτει.

 

myPhone Forum > My Networks > Cosmote > Γερμανός - ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ! Τονίζω το Cosmote... Μη βαράτε άσκοπα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν βαραμε. Εσυ καλα εκανες και ανοιξες νεο θεμα!

Αν οι moderator κρινουν πως πρεπει να μεταφερθουν εκει θα το κανουν μιας και ξερουν καλυτερα!;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη αυτό το θέμα. Οπότε συνεχίζουμε εκεί. Ευχαριστώ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Φίλος πολύ μέσα στα πράγματα μου μεταφέρει ότι ακούγεται στην αγορά ότι ο Γερμανός μαζί με το Λαμπράκη ετοιμάζει νέο μεγάλο eshop με καταπληκτικές προσφορές. Οι φήμες θέλουν το νέο eshop να ξεκινάει μέχρι το τέλος της χρονιάς και να είναι huge!!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...