Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι ειναι ασπρη η αλυδιδα τωρα.ισως να μην φαινεται κ πολυ καλα,επισης εχω παρατηρησει πως οι κοφτεσ του ειναι διαφορετικοι απο του innova i και X:wacko:

 

ετσι σου φαινεται γιατι δεν εχεις εξατμιση,σημερα θα ανεβασω video για να ακουσεις διαφορα.:)

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tις βασεις πρεπει να δεις αν ταιριαζουν στις ζαντες.

οκ,θα ρο ψαξω το θεμα

ετσι σου φαινεται γιατι δεν εχεις εξατμιση,σημερα θα ανεβασω video για να ακουσεις διαφορα.:)

ωραια...να ακουσουμε κανα κοφτη απο το address με Υoshi να κ@#λw$0^μ3

Link to comment
Share on other sites

επισης εχω παρατηρησει πως οι κοφτεσ του ειναι διαφορετικοι απο του innova i και X:wacko:
απο το χ δεν εχει διαφορα αλλα απο το innova i εχει μεγαλη γιατι το address οι κοφτες δεν εχουν μεγαλη διαρκεια μεταξυ τους ενω με το innova i κοφτερνεις περιμενεις και μετα ξανα κοφτερνει αλλα απο το address ειναι πολυ πιο γ@μ@τ0ς
Link to comment
Share on other sites

απο το χ δεν εχει διαφορα αλλα απο το innova i εχει μεγαλη γιατι το address οι κοφτες δεν εχουν μεγαλη διαρκεια μεταξυ τους ενω με το innova i κοφτερνεις περιμενεις και μετα ξανα κοφτερνει αλλα απο το address ειναι πολυ πιο γ@μ@τ0ς

 

μ'αρεσε να'ναι γ@μ@τ0$:p...πρεπει να βαλω εξατμιση γτ δν γινετε βαραω τωρα κ δν μ πολυ αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΙΔΙΑ,βγηκε κιτ 150cc για το μηχανακι μας

 

http://www.ehonda.gr/shop/product_info.php?cPath=60&products_id=382

 

Σιγα σιγα βγαινουν aftermarket προϊοντα για το μηχανακι σας;)Οπως με το κιτ 160cc για το Χ.Eλπιζω να ειναι πιο ποιοτικο το κιτ του adress.

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΙΣΩ ΚΑΡΦΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

salonikaier σε παρακαλώ μην χρησιμοποιείς κεφαλαία, καθώς μοιάζει σαν να φωνάζεις. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΙΣΩ ΚΑΡΦΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

 

τον ρωτισα,κ μ ειπε πως δν ειναι διαθεσιμο ακομα,με λιγη υπομονη θα το δουμε και αυτο,ελπιζω οπως ειπε κ ο φιλος να ειναι ποιοτικο,και τιμη υπολογιζω 450 ευρω(σε συγκριση με του Χ που κανει 500)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,λετε να κρατησει το μηχανακι με αυτο το kit,γιατι αν ειναι να το παρουμε στο χερι...
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,λετε να κρατησει το μηχανακι με αυτο το kit,γιατι αν ειναι να το παρουμε στο χερι...

 

εξαρταται,αν ο μαστορασ σ το φτιαξει καλα,κ το στρωσεις σωστα κ δν το σκιζεισ συνεχεια τοτε ναι θα κρατησει...για φαντασου τι θα παθουν οι αλλοι που λενε πως ειναι το πιο αργο μηχανακι,

α κ επισης περιμενουμε κ εκεινο το βιντεο με τους κοφτεσ π μασ υποσχεθηκες......:p

Link to comment
Share on other sites

εξαρταται,αν ο μαστορασ σ το φτιαξει καλα,κ το στρωσεις σωστα κ δν το σκιζεισ συνεχεια τοτε ναι θα κρατησει...για φαντασου τι θα παθουν οι αλλοι που λενε πως ειναι το πιο αργο μηχανακι,

α κ επισης περιμενουμε κ εκεινο το βιντεο με τους κοφτεσ π μασ υποσχεθηκες......:p

 

Θα μπει το βιντεον αποστολη..!Γουσταρα τρελα με το κιτακι...!:):D

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Θα μπει το βιντεον αποστολη..!Γουσταρα τρελα με το κιτακι...!:):D

 

ωραια:D και εγω και θα γουσταρω πιο πολυ οταν μπει πανω(λογικα το χειμωνα)μολις το στρωσω μετα το μηχανακι θα μοιραζει ητες......

Link to comment
Share on other sites

Ελα το βιντεον..http://www.youtube.com/watch?v=qQQczGQ9aIU
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι εαν αυτο το κιτ θα εχει μαζι και τον εγκεφαλο προγραμματισμο γι αυτο το κιτ αλλιως δεν προκρειται να αποδοσει το ολο κιτ του address. Αμα ειναι να μπερδευει και να κανει τετοια κολπα τι να λεει...
Link to comment
Share on other sites

Οχι,ποιος ειπε κατι τετοιο?

motosport ειναι ε?,ωραιοι οι κοφτες...

 

Το θεμα ειναι εαν αυτο το κιτ θα εχει μαζι και τον εγκεφαλο προγραμματισμο γι αυτο το κιτ αλλιως δεν προκρειται να αποδοσει το ολο κιτ του address. Αμα ειναι να μπερδευει και να κανει τετοια κολπα τι να λεει...

 

κοιτα το injection ρυθμιζεται,αυτο π λες απο την μια ειναι πολυ σωστο,το θεμα με το κιτ ειναι το μιγμα που αυτο ρυθμιζεται,ασε π αν εχει κ τον εγκεφαλο μαζι θα κανει ενα καρο λεφτα

Link to comment
Share on other sites

motosport ειναι ε?,ωραιοι οι κοφτες...

 

 

 

κοιτα το injection ρυθμιζεται,αυτο π λες απο την μια ειναι πολυ σωστο,το θεμα με το κιτ ειναι το μιγμα που αυτο ρυθμιζεται,ασε π αν εχει κ τον εγκεφαλο μαζι θα κανει ενα καρο λεφτα

 

μπορεις να ρυθμισεις το injection 'μηχανικα' και οχι με εγκεφαλο?? δεν νομιζω γιατι δεν ειναι καρμπ... οσο για τα λεφτα πουλες εχεις δικιο ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν καιρο το ειχα σε ενα φιλο μηχανικο και μοθ ειπε να μην το αγγικσω μηχανικα γιατι δεν εχει κατι να πειραξεισ..(****)
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να ρυθμισεις το injection 'μηχανικα' και οχι με εγκεφαλο?? δεν νομιζω γιατι δεν ειναι καρμπ... οσο για τα λεφτα πουλες εχεις δικιο ;)

 

πριν καιρο το ειχα σε ενα φιλο μηχανικο και μοθ ειπε να μην το αγγικσω μηχανικα γιατι δεν εχει κατι να πειραξεισ..(****)

 

εγω παλι,ημουν μπροστα οταν ο μαστορασ μου το ρυθμισε,εχει ενα βιδακι για τον αερα(το οποιο εχει μια μικρη ταπουλα μαλλον για να μην μπαινει σκονη κλπ,κ ενα αλλο της βενζινης

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι,ημουν μπροστα οταν ο μαστορασ μου το ρυθμισε,εχει ενα βιδακι για τον αερα(το οποιο εχει μια μικρη ταπουλα μαλλον για να μην μπαινει σκονη κλπ,κ ενα αλλο της βενζινης

 

τι να σου πω δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω δεν ξερω

 

oυτε εγω,κ μολισ ειδα το κιτ ετρεξα να του το πω,κ τον ρωτισα με το injection τι θα κανουμε κ μ λεει θα σ ρυθμισω τον αερα κ την βενζινη,κ του λεω α λες και ειναι καρμπυρατερ κ μ λεει ναι

Link to comment
Share on other sites

ριθμιζετε ο ψεκασμος! το εχω δει και εγω!

 

Και πως ρυθμιζεται ο ψεκασμος? Επισης ο εγκεφαλος δουλευει σε οικονομικη λειτουργεια και οχι σε raicing... Θα υπαρχει διαφορα στην αποδοση του κιτ... Δεν θα αποδιδει οπως πρεπει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...