Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρε μοτοσπορτ καλυτερα :D

 

θα παραγγειλω την δευτερα το πρωι την protech με τον σιγαστηρα:D

κανει πολυ θορυβο η motosport?δινει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα παραγγειλω την δευτερα το πρωι την protech με τον σιγαστηρα:D

κανει πολυ θορυβο η motosport?δινει τιποτα?

 

Δεν κάνει πολύ θόρυβο,αλλά πολύ μπάσο.Για μένα 100ο φορές από την protech:rolleyes:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει πολύ θόρυβο,αλλά πολύ μπάσο.Για μένα 100ο φορές από την protech:rolleyes:

 

απο ποιοτητα ομως δεν λεει......

Link to comment
Share on other sites

απο ποιοτητα ομως δεν λεει......

 

Από ποιότητα δεν μπορώ να πω,είναι αρκετά καλή:rolleyes:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα δεν μπορώ να πω,είναι αρκετά καλή:rolleyes:

 

δεν ξερω...θα μαθω την δευτερα ποσο παει η protech με τον σιγαστηρα...αν δεν ειναι ολοσομη και κανει πανω απο 120 ευρω δεν θα την παρω.....θα παρω motosport(φανταζομαι βγαινει ολοσομη ε?)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω...θα μαθω την δευτερα ποσο παει η protech με τον σιγαστηρα...αν δεν ειναι ολοσομη και κανει πανω απο 120 ευρω δεν θα την παρω.....θα παρω motosport(φανταζομαι βγαινει ολοσομη ε?)

 

Ναι ολόσωμη πάει σε τρια σχέδια:rolleyes:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολόσωμη πάει σε τρια σχέδια:rolleyes:

 

οκ ισως την παρω.......σε μαυρη και ασημενια την εχω δει,μαλλον ασημενια θα την παρω.......(αν την παρω)

Link to comment
Share on other sites

και εγω motosport λεω παιδια βγαλαμε το φιλτρο σημερα απο το μηχανακι του φιλου μου το address και ακουγοταν γ@μ@τ@ απο επειδοσης πανω κατω τα ιδια αυριο θα το βγαλω απο το δικο μου και θα σας πω ποσο βγαζει 400μ
Link to comment
Share on other sites

και εγω motosport λεω παιδια βγαλαμε το φιλτρο σημερα απο το μηχανακι του φιλου μου το address και ακουγοταν γ@μ@τ@ απο επειδοσης πανω κατω τα ιδια αυριο θα το βγαλω απο το δικο μου και θα σας πω ποσο βγαζει 400μ

 

να ξερεις πως δεν ειναι καλο να το αφησεις ετσι για πολυ καιρο

Link to comment
Share on other sites

να ξερεις πως δεν ειναι καλο να το αφησεις ετσι για πολυ καιρο

το ξερω και ειδικα με το injection το καλυτερω θα ηταν να μην βγει καθολου αλλα και οποιος το βγαλει αν το βγαλει να μην παει σε χωματοδρομο για να μην παρει τιποτα σκουπιδακια αν και ειναι απιθανο ετσι οπως ειναι γιατι ο λεμος φευγει πανω αν καποιος θελει να το βγαλη ειναι εκεινο το κουτι που γραφη suzuki και εχει τις βιδες μονο το μπροστα μην βγαλετε και το πισω

Link to comment
Share on other sites

το ξερω και ειδικα με το injection το καλυτερω θα ηταν να μην βγει καθολου αλλα και οποιος το βγαλει αν το βγαλει να μην παει σε χωματοδρομο για να μην παρει τιποτα σκουπιδακια αν και ειναι απιθανο ετσι οπως ειναι γιατι ο λεμος φευγει πανω αν καποιος θελει να το βγαλη ειναι εκεινο το κουτι που γραφη suzuki και εχει τις βιδες μονο το μπροστα μην βγαλετε και το πισω

 

Οπως και να ναι μπαινουν σκονες.

Και οι σκονες δεν κανουν μονο κακο στο πιστονι αλλα και στον κυλινδρο και μπορει να βουλωσουν και τα μπεκ.

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να ναι μπαινουν σκονες.

Και οι σκονες δεν κανουν μονο κακο στο πιστονι αλλα και στον κυλινδρο και μπορει να βουλωσουν και τα μπεκ.

ενας στο φιλος εχει το χ το βγαζει εδω και κερω συχνα πυκνα και δεν εχει προβλημα tsiftelidi τις μπλε λαμπες ποσο τις πειρες? μονο τις μπροστα αλαξες η και τις πισω?

Link to comment
Share on other sites

ενας στο φιλος εχει το χ το βγαζει εδω και κερω συχνα πυκνα και δεν εχει προβλημα tsiftelidi τις μπλε λαμπες ποσο τις πειρες? μονο τις μπροστα αλαξες η και τις πισω?

 

Μα το προβλημα δεν το βλεπεις αμεσως και για διαδρομες 5-10 χιλιομετρων.

Link to comment
Share on other sites

ενας στο φιλος εχει το χ το βγαζει εδω και κερω συχνα πυκνα και δεν εχει προβλημα tsiftelidi τις μπλε λαμπες ποσο τις πειρες? μονο τις μπροστα αλαξες η και τις πισω?

 

1 ευρω και τις 2 αν θυμαμαι καλα..δεν βγαζουν μπλε φως αλλα ασπρο..Αποστολη βαλε καλυτερα protech..μετραει

Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο γιατι τις περισοτερες φορες το μεγεθος των κοκκων της σκονης ειναι μικροτερο απο τις ανοχες ενος εργοστασιακου μοτερ και μπορει να προκαλεσει αρκετη ζημια στα τοιχωματα του κυλινδρου στα ελατηρια οσων αφορα το εσωτερικο του κινητηρα αλλα μπορει να βουλωσει το ακροφυσιο του μπεκ!! Α και κατο που βρηκα http://media.photobucket.com/image/suzuki%20address%20125/neonflex/indiglosuzukishogun125sp.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο γιατι τις περισοτερες φορες το μεγεθος των κοκκων της σκονης ειναι μικροτερο απο τις ανοχες ενος εργοστασιακου μοτερ και μπορει να προκαλεσει αρκετη ζημια στα τοιχωματα του κυλινδρου στα ελατηρια οσων αφορα το εσωτερικο του κινητηρα αλλα μπορει να βουλωσει το ακροφυσιο του μπεκ!! Α και κατο που βρηκα http://media.photobucket.com/image/suzuki%20address%20125/neonflex/indiglosuzukishogun125sp.jpg

 

Πολυ τσιπικο φαινεται το κοντερ.:O

Link to comment
Share on other sites

Πολυ τσιπικο φαινεται το κοντερ.:O

 

οντως δεν αξιζει να χαλασεις λεφτα για κατι τετοιο.........

Link to comment
Share on other sites

:D:Dδεν εχει προβλημα ετσι και αλιως τεταρτη θα το βγαλω αλλα εχει γ... τραβηγμα σηκωνεται πανευκολα και γ... θορυβο οποιος θελει να το βγαλει αξιζει!!!:D
Link to comment
Share on other sites

το adress ti τελικη βγαζει εντελως μαμισιο?και ποσο βγαζει το ιννοβα ι?

 

πιστευω πως πανε σχεδον διπλα διπλα.......το address εχει τελικη 110κμ

 

ρε παιδια εχω απογοητευτει απο το address(σε θεμα επιδοσεων) :-(

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως πανε σχεδον διπλα διπλα.......το address εχει τελικη 110κμ

 

ρε παιδια εχω απογοητευτει απο το address(σε θεμα επιδοσεων) :-(

 

Mα τι αλλο να ζητησεις απο ενα....παπι? Να παει με 150 - 160 ? Να γινει μεγαλη μηχανη? Σκεφτειτε πρωτα τι εχετε και τι ειναι δυνατον να ζητησετε να σας παρεχει.

 

Δεν αντεξα αλλο με αυτα που ειπωνοντε εδω μεσα και παρεμβηκα:X

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Mα τι αλλο να ζητησεις απο ενα....παπι? Να παει με 150 - 160 ? Να γινει μεγαλη μηχανη? Σκεφτειτε πρωτα τι εχετε και τι ειναι δυνατον να ζητησετε να σας παρεχει.

 

Δεν αντεξα αλλο με αυτα που ειπωνοντε εδω μεσα και παρεμβηκα:X

 

:lol::lol::lol: δεν ειπαμε 150-160...125-130 τουλαχιστον?

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: δεν ειπαμε 150-160...125-130 τουλαχιστον?[/

ειμαι περιπου 90 κιλα μποει και ποιο λιγα και το εχω παει 125 μονο σκυμενος

Link to comment
Share on other sites

Mα τι αλλο να ζητησεις απο ενα....παπι? Να παει με 150 - 160 ? Να γινει μεγαλη μηχανη? Σκεφτειτε πρωτα τι εχετε και τι ειναι δυνατον να ζητησετε να σας παρεχει.

 

Δεν αντεξα αλλο με αυτα που ειπωνοντε εδω μεσα και παρεμβηκα:X

 

 

Πέστα ρε Στέλιο.Μόνο εγώ θα κάνω το παπί μου μηχανή:p

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: δεν ειπαμε 150-160...125-130 τουλαχιστον?[/

ειμαι περιπου 90 κιλα μποει και ποιο λιγα και το εχω παει 125 μονο σκυμενος

 

εγω ειμαι 65κιλα...σε κατηφορα σκημενος 120κμ..και το κοντερ κολαει εκει..μονο 2 φορεσ εχει περασει τα 120

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...