Jump to content

Αθλητισμός


ROWERnik
 Κοινοποίηση

Ποιο ειναι το αγαπημενο σας αθλημα?  

31 members have voted

  1. 1. Ποιο ειναι το αγαπημενο σας αθλημα?

    • Ποδοσφαιρο
      13
    • Μπασκετ
      8
    • Βολλευ
      3
    • Αλλο
      7


Recommended Posts

ο αθλητισμός είναι ότι πιο ωραίο υπάρχει!!!

 

Κάνω κωπηλασία! πρωταθλητισμό όχι αστεία

παράλληλα κάνω ποδήλατο, πολύ ζόρι αλλά γουστάρω...

παίζω και τέννις καμιά φορά αλλά για τη πλάκα.

 

Φέτος θα τρέξω και στον μαραθώνιο...

42195 μέτρα, όχι αστεία

και πέρασα και στο μαθηματικό θεσσαλονίκης

 

Άντε να δούμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο αθλητισμός είναι ότι πιο ωραίο υπάρχει!!!

 

Κάνω κωπηλασία! πρωταθλητισμό όχι αστεία

παράλληλα κάνω ποδήλατο, πολύ ζόρι αλλά γουστάρω...

παίζω και τέννις καμιά φορά αλλά για τη πλάκα.

 

Φέτος θα τρέξω και στον μαραθώνιο...

42195 μέτρα, όχι αστεία

και πέρασα και στο μαθηματικό θεσσαλονίκης

 

Άντε να δούμε

 

Και εγώ στο μαθηματικό θεσσαλονίκης πέρασα αλλά επειδή δεν μπορώ να σε συναγωνιστώ σε αυτά τα συμπαθή spor (κωπηλασία κτλ) σου προτείνω μία κόντρα στον εναλλακτικό αθλητισμό (διαγωνισμός κραιπάλης/φαγητού κτλ) :p

Link to comment
Share on other sites

μαθηματικό ε? συμφοιτητές λοιπόν

 

από θεσ/ νικη είσαι?

 

δελεαστική προσφορά... αλλά να ξές στο φαγητό είμαι άπιαστος...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μαθηματικό ε? συμφοιτητές λοιπόν

 

από θεσ/ νικη είσαι?

 

δελεαστική προσφορά... αλλά να ξές στο φαγητό είμαι άπιαστος...

 

Στο φαγητό είμαι πρωταθλητής :shifty:

 

Όχι δεν είμαι από Θεσνίκη αλλά από μέσα Σεπτεμβρίου εκεί θα μένω :)

Link to comment
Share on other sites

πως τα κανεις ολα αυτα βρε παιδι μου..?

 

κοίτα λίγη θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται...

 

το καλοκαίρι δεν είναι δύσκολο

μεσ στην χρονιά είναι το ζόρι...

 

τι να πώ... δεν ξέρω... με στήριζε η κοπέλα μου φαίνεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποδοσφαιρο 8 χρονια σε ακαδημιες(7-15χρονων). και επειδη μετα αρχισα ερασιτεχνικο πρωταθλημα και δεν προλαβαινα το γυρισα στο μπασκετ για την πλακα(με πιο χαλαρες προπονησεις και ειναι και πολυ κοντα στο σπιτι μου το προπονητικο κεντρο):)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
peite kamia idea gia kapoio athlima i apasxolisi gia pou na einai kai gia dimiourgia omorfou swmatos,alla kai gia endynamwsi.tria xronia ekana gymnastirio kai kolymvitirio,para poly kalos syndiasmos alla varethika.gia peite kamia idea
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

peite kamia idea gia kapoio athlima i apasxolisi gia pou na einai kai gia dimiourgia omorfou swmatos,alla kai gia endynamwsi.tria xronia ekana gymnastirio kai kolymvitirio,para poly kalos syndiasmos alla varethika.gia peite kamia idea

 

κωπηλασία :D

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tennis, formula 1(και **** τους κοιλιακούς φτιάχνεις με την πίεση), ping pong(πολύ τρέξιμο και διασκεδαστικό), στίβο

Εγώ θα που πρότεινα αν είσαι από Αθήνα να πας στον πανελλήνιο για πινγκ πονγκ,θα παίζεις οπότε θες και θα παίζεις και σε τουρνουά και αν γίνεις πολύ καλό συνεχίζεις για ολυμπιακούς και άλλες μικρότερες διοργανώσεις.

 

Επίσης να προσθέσω οτι πολύ καλό θα ήταν να ασχοληθείς με το χορό αν σου αρέσει,λάτιν,μοντέρνο,τζαζ κτλ. Φτιάχνεις πολύ καλό σώμα

Link to comment
Share on other sites

eimai 25 xronwn den eimai gia xoro ktl!!ti kopilasia tin exw skeftei an kai fovamai pws ta podia tha einai ligo rigmena.opws kai sto tennis ta xeria.an kai tennis tha ekana se syndiasmo me gymnastirio px.tha itan olokliromeni gymnastiki
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

eimai 25 xronwn den eimai gia xoro ktl!!ti kopilasia tin exw skeftei an kai fovamai pws ta podia tha einai ligo rigmena.opws kai sto tennis ta xeria.an kai tennis tha ekana se syndiasmo me gymnastirio px.tha itan olokliromeni gymnastiki

 

Γιατί να μην κανείς χορό; επειδή είσαι 25; τι σημασία έχει.οι σχολές χορού έχουν πολλά άτομα στην ηλικία σου.

Δύσκολο πάντως να έχεις μια ολοκληρωμένη γυμναστική μόνο μέσα από ένα άθλημα, πάντα σε συνδιασμό.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έπαιζα εδώ και 8 χρόνια μπάσκετ, συμμετείχα σε τελικούς και Α2 γυναικών αλλά τώρα αναγκάζομαι να σταματήσω γιατί τα Γιάννενα στα οποία πέρασα, δεν έχουν γυναικεία ομάδα μπάσκετ :(:( οπότε θα πιάσω την κωπηλασία που κάνει κυρίως ωραίο σώμα.

 

@ROWERnik λες να με δεχτούν τώρα στα 17 μου για προπονήσεις;και πόσο καιρό παίρνει να κάνεις καμιά γράμμωση; :P

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει κανενα ρολο η ηλικια για εμενα (εκτος ελαχιστων περιπτωσεων)ορεξη να εχει καποιος η καποια για να ασχοληθει και ολα γινονται...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει κανενα ρολο η ηλικια για εμενα (εκτος ελαχιστων περιπτωσεων)ορεξη να εχει καποιος η καποια για να ασχοληθει και ολα γινονται...

Σαφως δεν παιζει ρολο η ηλικια.Οπως εχω ξαναγραψει ειμαι 45 ετων και τρεχω καθε μερα 15 χλμ με ολες τις καιρικες συνθηκες.Αν καποιος εχει ορεξη και θεληση το κανει αλλιως βρισκει δικαιολογιες.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ποιο ειναι το αγαπημενο σας αθλημα..Ασχολειστε με κατι?? Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στην δημοσκόπιση λές γενικά αθλητισμός και όχι αν ασχολούμαστε με κάτι...

Επειδή κάτι μας αρέσει, δεν σημαίνει ότι θα ασχολούμαστε και σαν άθλημα....(που είναι πιό χρήσιμο κατά την γνώμη μου ν'αθλούμαστε....).

 

Ετσι μην περιμένεις ότι πιό δημοφιλες δεν θα βγεί το ποδόσφαιρο,αλλά πόσοι παίζουν μπάλα ;

Link to comment
Share on other sites

εγω με το βολλευ δωματιου.....

 

:lol: :lol: :lol: no comment..

 

Εμένα μου αρέσει πολύ το βόλεϋ!

 

Α επίσης παίζω και λίγο ping pong..

Edited by mariel19
απαγορεύονται τα συνεχόμενα ποστς
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Aν και μ αρεσει το βολευ εχω να παιξω χρονια. Τωρα τελευταια καθε εβδομαδα αρχισα να παιζω τεννις, μιας και στα δυτικα προαστια εγινε μοδα,:p.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο topic.

Πιστευω ο αθλητισμός είναι ότι πιο ωραίο για έναν ωραίο ανθρωπο.

 

Εγω από αθλήματα προτιμώ βόλευ και μπάσκετ γιατι ποτε δεν ημουν μεγαλος μπαλαδορος.

επισης τελευταια προσπαθω και θα ηθελα να ασχοληθώ καπως σοβαρα με αθλήματα στίβου.

Αλλά σε νομό Κορινθίας δεν έχω βρει κανέναν σύλλογο.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...