Jump to content

Αll about Kymco


likoyrgos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

26 σε 72? θα πηγαινει σαν 50αρι μην σου πω και χειροτερα..δεν δουλευουν σε αυτα τα κηβικα τα καρμπ...

 

και ομως! τσεκαρισμενο!

 

Γιατι δεν περνεις ενα μοτερ 150αρη racing απο Ελλαδα με 500κατοσταρικα????:shifty::shifty:

 

δεν νομιζω να μιλας για κινεζικα λιφαν και ετσι????? μακρια και αγαπημενα.....

Link to comment
Share on other sites

και ομως! τσεκαρισμενο!

 

 

 

δεν νομιζω να μιλας για κινεζικα λιφαν και ετσι????? μακρια και αγαπημενα.....

 

Το καλητερο ειναι να φτιαξεις το δικο του μοτερ και θα εισαι νομιμος στους κωδικους και θα εχεις αυτο ακριβως που θελεις...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Το καλητερο ειναι να φτιαξεις το δικο του μοτερ και θα εισαι νομιμος στους κωδικους και θα εχεις αυτο ακριβως που θελεις...

 

Λοιπον για το μοτερ μπορει να χτυπησει αριθμους στο μοτερ και αμα δεν εχει διπλωμα,αλλιως αμα εχει διπλωμα ανεξαρτητως κυβικων μπορεις να το δηλωσεις και να εισαι νομιμος.

 

Α και δεν θα εχει αυτο που θελει γιατι με 500€ κανει αρκετα πραματα στο μοτερ αλλα οχι ολοκληρωμενη βελτιωση με καλα πραματα,ενω με τοσα λευτα περνει το 150αρη κινεζικο μοτερ:rolleyes:

 

και ομως! τσεκαρισμενο!

 

Nαι οντως εδω ειχαμε βαλει ενα 24αρη micuni σε 50αρη μαμα και το δουλευε αλλα μπουκωνε στα χαμηλα,που ισως μειωνοταν αισθητα αν το ρυθμιζαμε.

 

 

 

 

 

δεν νομιζω να μιλας για κινεζικα λιφαν και ετσι????? μακρια και αγαπημενα.....

Ναι κινεζικο ειναι το μοτερ που σου λεω

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ξανά! το πήρα τελικά το straight 150. μια χαρά είναι τελικά.

το κατέβασα από χαλκίδα και το κοντέρ έγραψε 125.

σύντομα θα πάει για ένα γραναζάκι λίγο μεγαλύτερο μιας και το σηκώνει η ροπή του άνετα ας το ξεκουράζω στις (μεγάλες) αποστάσεις...

μια χαρά μου φαίνεται το μηχανάκι αν και μου έκανε κάτι μικροδιακοπές στο γκάζι σε κάποιο σημείο στη διαδρομή μαντεύω διότι έβαλα βενζίνη από κάπου που δεν ξέρω τι ποιότητα έχει ή διότι ζεστάθηκε η μηχανή του.

έχει κανεισ κάποια ιδέα για το τι μπορεί άλλο να είναι?

 

Ωραιος.Καλοριζικο και καλοταξιδο να ειναι το Kymcο:)Πιθανον νοθευμενη βενζινη γιατι μου χει τυχει και μενα τετοια περιπτωση;)

 

έχω 5000 χλμ. όλα καλα με τις διακοπές. δεν κάνει πια.

έχω άλλο πρόβλημα όμως, με τις ταχύτητες...

κάτι δεν πάει καλά...

οταν κατεβάζω (ακόμα και από 5η σε 4η) πρέπει να πηγαίνει πολύ αργά το μηχανάκι (σχεδόν ρελαντί) αλλιώς δεν κουμπώνουν...

ένας τρόπος που βρήκα είναι να τις κατεβάζω πατώντας λίγο το γκάζι ελάχιστα πριν κατεβάσω την ταχύτητα.

τι μπορεί να συμβαίνει ρε παιδιά? έχει κανείς κάτι στο νου του για το τι μπορεί να συμβαίνει? πρέπει να το δει κανείς σε συνεργείο? ξέρει κανείς κανένα καλό στη δυτική Αθήνα?

πάντως την 1η μέρα του ως διανομέας ήταν παλικάρι αν και έβρεχε αρκετά...

επίσης πληροφοριακά πωλείται YAMAHA TDM 850 σε άριστη κατάσταση λόγω αγοράς μικρότερης μηχανής.. :):):)

 

Σε ολα τα Kymco ετσι ειναι πιστευω,οπως το δικο μου.Οι ταχυτητες ειναι σκληρες (συμπιεση).Παιξε λιγο με το γκαζι οπως στο κατεβασμα ταχυτητων και με τον καιρο θα το συνηθισεις.Το Κymco ειναι σκυλος μην ανησυχεις:)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

παιδια την Πεμπτη πηρα το διπλομα για 50αρι, και πιστευω πως ηρθε η ωρα να φτιαξω το τζετιχ μου και να το κανω τουμπανο, επισης για να το κανω 115 κυβικα τι χρειαζεται?
Link to comment
Share on other sites

παιδια την Πεμπτη πηρα το διπλομα για 50αρι, και πιστευω πως ηρθε η ωρα να φτιαξω το τζετιχ μου και να το κανω τουμπανο, επισης για να το κανω 115 κυβικα τι χρειαζεται?

 

Kαλοριζικο το διπλωμα.Πρωτον και σημαντικοτερον,παρε ενα καλο κρανος - μπουφαν και γαντια.Δευτερον,για την αναβαθμιση θα σου πω οτι γνωριζω επι του θεματος.Καταρχην σε τετοιο σταδιο μετατροπης (115cc) το μοτερ κατεβαινει απο το σκελετο και γινετε κυριολεκτικα βιδες,λυνετε ολο.Μετα αρχιζουν να μπαινουν καινουργια ανταλακτικα (αφου γινουν καποιες εργασιες στο πισω μερος του μοτερ που δεν γνωριζω ακριβως).Αλλαζοντε στροφαλος - μπιελα - κυλιδροπιστονο στα αναλογα χιλιοστα - κεφαλη - εκκεντροφορος - αναλογο καρμπυρατερ και για να μην πατιναρει το παπι αλλαζεται η καμπανα με ενισχυμενα δισκακια συμπλεκτη.Τελος,ακολουθει γραναζωμα και εξατμιση.Συνιστατε να μην πειραχτουν οτι εχει σχεση με ρευματα.

Ολα αυτα θα πας να τα συζητησεις με το μηχανικο που θα στο φτιαξει και την εργασια που θα κανει

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

ποσα χιλιοστα δηλαδη

 

53mm ειναι 115cc.

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

και απο αποδοση??

 

τελικες, επιταχυνσεις πως θα τα πηγενει?? Το κοστος ποσο ειναι? στο περιπου

Link to comment
Share on other sites

και απο αποδοση??

 

Αναλογα την χρηση που το θες το διαμορφωνεις (κοντο - μακρυ γραναζωμα) και εκεντροφορο.Η αποδοση ειναι πολυ καλη γιαυτα τα κυβικα,απτο δικο μου δεν εχω παραπονο αλλα παιζουν και αλλα πραγματα ρολο π.χ εχω δει μηχανακια στα ιδια 115cc πειραγμενα και σερνονται αλλα εχω δει και μηχανακια παλι στα ιδια κυβικα που πηγαινουν πολυ καλυτερα απο αλλα που ειναι κατι παραπανω κυβικα.Παιζει πολυ σημαντικο ρολο ο μαστορας και ο οδηγος φυσικα.Αν ψαχνεις παραπανω επιδοσεις κανε λιγο υπομονη και τα λεφτα που θα δωσεις για να κανεις το 50αρι 115cc κρατα τα μαζι με οτι αλλο θα χεις μαζεψει με τον καιρο και παρε κατι πιο μεγαλο;).

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

o εκεντροφορος απο τι μηχανακι μπαινει για αυτα τα κυβικα?

 

Πωλουντε εκκεντροφοροι για παπισια μοτερ σε διαφορα σταδια.Λοιπον ακου,πηγαινε σε εναν καλο μηχανικο να συζητησεις μαζι του τι ακριβως θελεις να σου παρεχει,να δειτε τι ανταλακτικα θα μπουν και το συνολικο κοστος της εργασιας.Εδω στο φορουμ περα απο τις συμβουλες και την καθοδηγηση δεν μπορουμε να ειμαστε ακριβως σιγουροι για τα παντα;)

 

Παντα φιλικα:)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα απο 1,5 χρονο συνεχους λειτουργειας η μαμα μπαταρια του nexxoν τα επαιξε! αν καποια μερα δεν δουλευει η μιζα δεν θα φταιει αυτη! να ξερετε!!
Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα απο 1,5 χρονο συνεχους λειτουργειας η μαμα μπαταρια του nexxoν τα επαιξε! αν καποια μερα δεν δουλευει η μιζα δεν θα φταιει αυτη! να ξερετε!!

 

Γενικα οι μπαταριες της Kymco δεν ειναι τοσο προθυμες,το ξερω απο πρωτο χερι επειδη μετα απο 13 μηνες περιπου που χω το nexxon τα χει παιξει αρκετα απο τον Αυγουστο η μπαταρια.Την μια περνει την αλλη δεν περνει με μιζα ή αν εχω αναμενο φως ή φλας αρκετη ωρα τυχαινει να μου σβηνει.Παλι καλα υπαρχει η μανιβελα.Μια απ'αυτες τις μερες θα την αλλαξω με μια καλη καινουργια.Παλι καλα μικρο σχετικα το κακο Γρηγορη.

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Γενικα οι μπαταριες της Kymco δεν ειναι τοσο προθυμες,το ξερω απο πρωτο χερι επειδη μετα απο 13 μηνες περιπου που χω το nexxon τα χει παιξει αρκετα απο τον Αυγουστο η μπαταρια.Την μια περνει την αλλη δεν περνει με μιζα ή αν εχω αναμενο φως ή φλας αρκετη ωρα τυχαινει να μου σβηνει.Παλι καλα υπαρχει η μανιβελα.Μια απ'αυτες τις μερες θα την αλλαξω με μια καλη καινουργια.Παλι καλα μικρο σχετικα το κακο Γρηγορη.

 

φιλε στελιο η μπαταρια μου τα επαιξε μια και καλη δηλ. τη μια μερα ηταν οκ και την αλλη οφ. δες μηπως στη δικια σου δεν εχει υγρα! τι λεει? μαζεψες τιποτα απο τα εξαρτηματα για το tuning?

Link to comment
Share on other sites

φιλε στελιο η μπαταρια μου τα επαιξε μια και καλη δηλ. τη μια μερα ηταν οκ και την αλλη οφ. δες μηπως στη δικια σου δεν εχει υγρα! τι λεει? μαζεψες τιποτα απο τα εξαρτηματα για το tuning?

 

Καταλαβα,εσενα απεβιωσε για τα καλα:(Την σταθμη των υγρων την εχω τσεκαρει.Γιαυτο που θελω να κανω αργει υπερβολικα πολυ διοτι σκεψου οτι ακομα στα μετρηματα ειμαστε,αν μπαινει το ψαλιδι απο το ταδε,αν μπαινουν οι ζαντες...κτλ κτλ.Θελει το χρονο του και κυριως χρημα.Δουλευω και ηδη εχω ξεκινησει σχολη,δεν προλαβαινω να κανω πολλα.Δεν ανησυχω ομως γιατι ξερω οτι το παπι μου δεν φευγει απο μενα και φανταζομαι εκεινη την μερα που θα ναι ετοιμο και θα με περιμενει κατω απο το σπιτι μου για να ταξιδεψουμε σε μαγικους προορισμους:)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω kymco jetix κ το εχω κανει 80αρι. Θέλω ομως να βαλω κ μια καλή εξατμιση για να παει λιγο παραπανω. Μου αρεσουν πολυ οι sebring αλλα δεν ξερω αν θα δωσει κατι παραπανω. Μήπως έχετε καμια ιδέα για καμια αλλη εξατμιση ή αν αυτη θα ειναι καλή πανω στο μηχανακι???
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Έχω kymco jetix κ το εχω κανει 80αρι. Θέλω ομως να βαλω κ μια καλή εξατμιση για να παει λιγο παραπανω. Μου αρεσουν πολυ οι sebring αλλα δεν ξερω αν θα δωσει κατι παραπανω. Μήπως έχετε καμια ιδέα για καμια αλλη εξατμιση ή αν αυτη θα ειναι καλή πανω στο μηχανακι???

 

Kαλως ηρθες στο forum και στην παρεα μας:)Το χεις αναβαθμισει σε 72cc κιτ της αντιπροσωπειας διοτι 80αρι κιτ δεν υπαρχει.Απο εξατμιση αφου θες να αλλαξεις την υπαρχουσα βαλε την Protech,θα γεμιζει λιγο καλυτερα τις ταχυτητες αλλα μην φανταστεις τιποτα το ιδιαιτερο (ειναι λιγα τα κυβικα) αλλα ειναι οτι πρεπει γιαυτα.Να προσεχεις τους μπατσους γιατι γραφουν;)

 

Οτι απορια εχεις,μη διστασεις να ρωτησεις:)

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

τελικα το micuni diar 26 πανω στο kymco δεν κανει... αλλα τελικα εβαλα 22 mikuni. οσοι απο το φορουμ ενδιαφερονται και εχουν το jetix 72cc τους το συνιστω ανεπιφυλαχτα...βοηθαει... (εναλλακτικη λυση keihin 22).. θα συνιστουσα και μια εξατμιση και ενα μικροτερο γραναζι πισω ενα 40αρι για παραδειγμα (απο 43 που εχει). αυτα εχω και εγω και το μετρησα με αμαξι (γιατι το εργοστασιακο κοντερ δειχνει μεχρι 80) και το αμαξι εδειξε λιγο κατω απο 100, δηλαδη αληθινα περιπου 93-95, τα οποια δεν ειναι καθολου ασχημα για 72cc...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες, ειμαι νεος στο forum. Εχω εδω και 2 μηνες το Kymco straight 150cc και θα σας πω τις εντυπωσεις μου μεχρι τωρα χωρις να εχω μεγαλη πειρα απο παπια.

Απο κινητηρα δεν εχω κανενα παραπονο, εχει δυναμη και εχω πιασει μεχρι 125km περιπου και οσο για τα φρενα ειναι πααρα πολυ καλα.

Τα πλαστικα στην αρχη , τριζανε εκνευριστικα αλλα με ταινια διπλης οψεως σε λιγα σημεια λυθηκε το προβλημα. Επισης πριν μια βδομαδα μετα απο μεγαλη βροχη δεν επερνε μπροστα κ μου αλλαξαν το συστημα στα ηλεκτρολογικα , μες στην εγγυηση φυσικα!Και το χειροτερο ειναι οτι χθες με αφησε απο σασμαν!Λεπτομερειες δεν ξερω, θα το παρω αυριο μαλλον. Στην αντιπροσωπεια μου ειπαν οτι με εχουν μουτζωσει και μου βγαζει τοσα προβληματα. Βασικα και εγω αυτο αρχιζω να πιστευω. Ολα φυσικα ειναι στην εγγυηση αλλα εχει καταντησει εκνευριστικο. Τι αλλο μπορει να μου βγαλει πια?

Link to comment
Share on other sites

τελικα το micuni diar 26 πανω στο kymco δεν κανει... αλλα τελικα εβαλα 22 mikuni. οσοι απο το φορουμ ενδιαφερονται και εχουν το jetix 72cc τους το συνιστω ανεπιφυλαχτα...βοηθαει... (εναλλακτικη λυση keihin 22).. θα συνιστουσα και μια εξατμιση και ενα μικροτερο γραναζι πισω ενα 40αρι για παραδειγμα (απο 43 που εχει). αυτα εχω και εγω και το μετρησα με αμαξι (γιατι το εργοστασιακο κοντερ δειχνει μεχρι 80) και το αμαξι εδειξε λιγο κατω απο 100, δηλαδη αληθινα περιπου 93-95, τα οποια δεν ειναι καθολου ασχημα για 72cc...

 

φοραει εκκεντροφορο?? την 50αρα κεφαλη φορας??

Link to comment
Share on other sites

τελικα το micuni diar 26 πανω στο kymco δεν κανει... αλλα τελικα εβαλα 22 mikuni. οσοι απο το φορουμ ενδιαφερονται και εχουν το jetix 72cc τους το συνιστω ανεπιφυλαχτα...βοηθαει... (εναλλακτικη λυση keihin 22).. θα συνιστουσα και μια εξατμιση και ενα μικροτερο γραναζι πισω ενα 40αρι για παραδειγμα (απο 43 που εχει). αυτα εχω και εγω και το μετρησα με αμαξι (γιατι το εργοστασιακο κοντερ δειχνει μεχρι 80) και το αμαξι εδειξε λιγο κατω απο 100, δηλαδη αληθινα περιπου 93-95, τα οποια δεν ειναι καθολου ασχημα για 72cc...

 

Kαρμπυρατερ 26αρι:blink:...καρμπυρατερ 22αρι :blink:σε 72 κυβικα?!?!Καρμπυρατερ 17αρι βαζουμε στα 72cc που ειναι υπεραρκετο,μεγαλυτερο καρμπυρατερ το πνιγεις πολυ στο μιγμα το μοτερ (καθολου καλο αυτο).Για το γραναζωμα οπωσδηποτε αλλαγη διοτι η Kymco στα 50αρια εχει λανθασμενη αναλογια γραναζιων,το πισω γραναζι βασικα.Επισης αμαξι με μηχανη ή παπι δεν μπορεις να συγκρινεις χλμ/ωρα.Αλλο βαρος το καθε οχημα - αλλη μαζα κτλ. μα και παλι ενα παπι ειναι....τι 90 τι 100 να γραφει το κοντερ;)Παρε μια μηχανη να δεις ταχυτητα - οδηγικη συμπεριφορα αν ψαχνεις μεγαλες επιδοσεις;)

 

γεια σας παιδες, ειμαι νεος στο forum. Εχω εδω και 2 μηνες το Kymco straight 150cc και θα σας πω τις εντυπωσεις μου μεχρι τωρα χωρις να εχω μεγαλη πειρα απο παπια.

Απο κινητηρα δεν εχω κανενα παραπονο, εχει δυναμη και εχω πιασει μεχρι 125km περιπου και οσο για τα φρενα ειναι πααρα πολυ καλα.

Τα πλαστικα στην αρχη , τριζανε εκνευριστικα αλλα με ταινια διπλης οψεως σε λιγα σημεια λυθηκε το προβλημα. Επισης πριν μια βδομαδα μετα απο μεγαλη βροχη δεν επερνε μπροστα κ μου αλλαξαν το συστημα στα ηλεκτρολογικα , μες στην εγγυηση φυσικα!Και το χειροτερο ειναι οτι χθες με αφησε απο σασμαν!Λεπτομερειες δεν ξερω, θα το παρω αυριο μαλλον. Στην αντιπροσωπεια μου ειπαν οτι με εχουν μουτζωσει και μου βγαζει τοσα προβληματα. Βασικα και εγω αυτο αρχιζω να πιστευω. Ολα φυσικα ειναι στην εγγυηση αλλα εχει καταντησει εκνευριστικο. Τι αλλο μπορει να μου βγαλει πια?

 

Kαλως ηρθες στο forum και στην παρεα μας:)

Καταρχην τα πλαστικα σε ολα τα παπια τριζουν αλλα λιγοτερα αλλα περισσοτερο αλλα λυνετε το προβλημα με υπομονη και σχετικα λιγη ωρα ενασχολησης οπως εκανες και εσυ με την ταινια διπλης οψεως;)Με τα ηλεκρολογικα δεν καταλαβα πολλα οπως τα λες για να εντοπισω ακριβως τι συνεβει (δεν πειραζει παντως).Το σασμαν ομως:( μα πως? ετσι στα καλα καθουμενα εσπασε? απιστευτο!! για kymco μοτερ.Περιμενουμε νεοτερα.

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

τελικα το micuni diar 26 πανω στο kymco δεν κανει... αλλα τελικα εβαλα 22 mikuni.

 

 

Γιατί δεν κάνει???Λόγο λαιμού???

 

Kαρμπυρατερ 26αρι:blink:...καρμπυρατερ 22αρι :blink:σε 72 κυβικα?!?!Καρμπυρατερ 17αρι βαζουμε στα 72cc που ειναι υπεραρκετο,μεγαλυτερο καρμπυρατερ το πνιγεις πολυ στο μιγμα το μοτερ (καθολου καλο αυτο).

 

Αν το ρυθμίσείς όμως:rolleyes::rolleyes:μπορείς να κάνεις δουλειά.Ειδικά αν έχεις ένα 70αρι τέρμα-πχ όπως το δικό,πιστεύω ενα 26 θα το δουλεύει:shifty:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...