Jump to content

[Επίσημο] Nokia N81


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι λάθος μου συγνώμη. Όπως και να χει απλά ήθελα να δω τι παίζει με ebay..

 

Πληρώνω εκτός από έξοδα αποστολής κανένα τελωνείο;

 

Υπάρχει κάποιος άλλος κίνδυνος που πρέπει να γνωρίζω;

 

Τέλος το κινητό εφόσον είχα το w880i λεπτό λεπτό θα μου κακοφανεί λόγω πάχους;

 

δωσε μας το Link να παρουμε ματι και μεις :cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια ερωτηση.κατεβαζω απο παιχνιδια και εφαρμογεσ και ειναι μεσα σε zip και μεσα στο zip εχει πολλα αρχειακια.τι να κανω΄΄δεν μπορω να τα περασω μεσα στο κινιτο.ειναι σε αγνωστη μορφη.please help me
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Αν πρόκειται για java (.jar) εφαρμογές ίσως ο υπολογιστή σου τα αναγνωρίζει ως αρχεία zip.

Αυτό που θα πρέπει να κάνεις είναι να βγάλεις το αρχείο .jar από το αρχείο zip και να περάσεις στο κινητό ώστε να κάνεις εγκατάσταση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αυτο αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν υπαρχει μεσα στο zip αρχειο .jar εχει σε ολα τα zip εχει ενα αρχειο MANIFEST.
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Μα αν μπορείς και βλέπεις το MANIFEST.MF είσαι ήδη μέσα στο jar αρχείο.

Μήπως θα πρέπει να αλλάξεις την επέκταση από zip/rar να την κάνεις jar... αν και χλωμό το βλέπω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μα αν μπορείς και βλέπεις το MANIFEST.MF είσαι ήδη μέσα στο jar αρχείο.

Μήπως θα πρέπει να αλλάξεις την επέκταση από zip/rar να την κάνεις jar... αν και χλωμό το βλέπω.

ξερεις μηπος πως θα το μετατρεψω;;
Link to comment
Share on other sites

ξερεις μηπος πως θα το μετατρεψω;;

 

Εχοντας ορισει πρωτα να φαινονται οι γνωστες καταληξεις των

αρχειων στο pc σου ,πολυ απλα το μετονομαζεις απο αρχειο.rar σε αρχειο.jar.

Ελπιζω να ξερεις πως το κανεις αυτο..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

Εννοουσα το link του πωλητη :rolleyes::cry:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας ορισει πρωτα να φαινονται οι γνωστες καταληξεις των

αρχειων στο pc σου ,πολυ απλα το μετονομαζεις απο αρχειο.rar σε αρχειο.jar.

Ελπιζω να ξερεις πως το κανεις αυτο..

ξερω να το κανω αυτο!αλλα το εκανα με αλλο τροπο.πατησα δεξι κλικ στο zip/rar και μετα ανοιγμα με nokia application instaler και τα περασα ολα κανονικα!ευχαριστω για την βοηθεια nervous και itschrist.
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας, σημερα πηρα το τηλ μεσω ανταλλαγης. εδωσα το lg ks20 μου και πηρα αυτο. εχω ομως μια πραγματικα σημαντικη απορια και συγγνωμη αν εχει τυχον γινει αναλογο post στο παρελθον. καιγομαι να μου απαντησει οποιος ξερει αν η εγγυηση της νοκια ισχυει και χωρις την αποδειξη. το παληκαρι που καναμε την ανταλλαγη μου ειπε πως η νοκια δινει την εγγυηση της με αντιστοιχιση του imei της συσκευης. ισχυει κατι τετοιο η απλως πιαστηκα κοτσος????
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας, σημερα πηρα το τηλ μεσω ανταλλαγης. εδωσα το lg ks20 μου και πηρα αυτο. εχω ομως μια πραγματικα σημαντικη απορια και συγγνωμη αν εχει τυχον γινει αναλογο post στο παρελθον. καιγομαι να μου απαντησει οποιος ξερει αν η εγγυηση της νοκια ισχυει και χωρις την αποδειξη. το παληκαρι που καναμε την ανταλλαγη μου ειπε πως η νοκια δινει την εγγυηση της με αντιστοιχιση του imei της συσκευης. ισχυει κατι τετοιο η απλως πιαστηκα κοτσος????

 

Ναι,ισχυει,αρκει να μην ειναι παραεισαγωγη !

(Καλοριζικο !)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι όταν κλειδώνω το πληκτρολόγιο του κινητού η οθόνη δε σβήνει ποτέ! Για την ακρίβεια μαυρίζει η οθόνη αλλά αν την δεις στα σκοτεινά φαίνεται αμυδρά οτι δεν έχει σβήσει τελείως.
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι ευκολο να μου διευκρινισεις λιγο τον ορο ''παραεισαγωγη''?? δεν ξερω αν εχει σχεση αυτο, αλλα το τηλεφωνο εχει ελληνικες οδηγιες χρησης. κατα τα αλλα μεχρι στιγμης το τηλεφωνο ειναι κομπλε. απορω γιατι υπαρχουν ατομα ενοχλημενα απο την καμερα ενος κινητου καθαρα Music και gaming oriented...
Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι ευκολο να μου διευκρινισεις λιγο τον ορο ''παραεισαγωγη''?? δεν ξερω αν εχει σχεση αυτο, αλλα το τηλεφωνο εχει ελληνικες οδηγιες χρησης.

Το ότι ένα τηλέφωνο είναι παραεισαγωγή σημαίνει δεν προοριζόταν για την ελληνική αγορά, αλλά για άλλη χώρα. Αυτό σημαίνει πρακτικά ότι αν έχει ελληνικά όταν το πάρεις και μετά του κάνεις αναβάθμιση, περνιέται το firmware για τη χώρα που προοριζόταν, και επομένως θα εγκατασταθεί διαφορετικό language pack, χωρίς ελληνικά.

Αν το κινητό προοριζόταν για χώρα αγοράς της Ευρωπαϊκής Ένωσης, έχεις κανονικά εγγύηση στο hardware. Αν προορίζονταν για άλλη χώρα, π.χ. Ουγκάντα, δεν έχεις εγγύηση ούτε στο hardware.

κατα τα αλλα μεχρι στιγμης το τηλεφωνο ειναι κομπλε. απορω γιατι υπαρχουν ατομα ενοχλημενα απο την καμερα ενος κινητου καθαρα Music και gaming oriented...

Αυτό ακριβώς θα έλεγα κι εγώ. Άλλος είναι ο τομέας στον οποίο είναι δυνατό το Ν81, όχι η κάμερα. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ξερεις μηπος πως θα το μετατρεψω;;

Απλώς άλλαξε την επέκταση από zip ή rar σε jar.

 

Για να φαίνεται η επέκταση του αρχείου θα πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει την αντίστοιχη επιλογή στα Windows.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera k apo emena..pira to kin tin paraskeui..3 erotiseis thelw na kanw

1. ta koubia trizoun(ta panw) h exw mono exw to provlima???

2.ou mporw na vrw efarmoges???

3.yparxei programma dj gia to kin??

Link to comment
Share on other sites

[...] 2.ou mporw na vrw efarmoges??? [...]

 

 

Δες εδώ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι εννοεί ο ποιητής όταν προσπαθείς να συνδεθείς στο ιντερνετ και σου βγάζει:

 

ΙΣΤΟΣ: καμία απόκριση δικτύου;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι εννοεί ο ποιητής όταν προσπαθείς να συνδεθείς στο ιντερνετ και σου βγάζει:

 

ΙΣΤΟΣ: καμία απόκριση δικτύου;

 

Σημαίνει ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη σύνδεση που χρησιμοποιείς (3G, GPRS, WiFi).

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

paidia help...piga kai allaksa to n81 logw provlimatos sta koubia...alla k to deutero ta idia..exeis kaneis allos provlima sta kentika koubia

??(milame gia triksimo k diaforetiki antilipsi patimatos)

Link to comment
Share on other sites

paidia help...piga kai allaksa to n81 logw provlimatos sta koubia...alla k to deutero ta idia..exeis kaneis allos provlima sta kentika koubia

??(milame gia triksimo k diaforetiki antilipsi patimatos)

 

Tο δικό μου στην αρχή έτριζε πολύ αλλά μετά από λίγο καιρό διορθώθηκε αρκετά, μάλλον θέλει λίγο δούλεμα για να στρώσει, μην ανησυχείς

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια ειμαι πολυ δυσαρεστημενος.πηρα 1 και δεν ειχε κουμπι στο yes(πρασινο) το αλλαξα την ιδια μερα.μετα πηρα ενα αλλο και μετα απο καιρο παω να ανοιξω την καμερα και μου λεει΄μη αναμενομενο σφαλμα παρακαλω κλειστε και ξανα ανοιξτε την συσκευη΄το κανω και μετα μου λεει καμερα μη δυνατη λειτουργια΄ το κανω αναβαθμιση και παλι τα ιδια.το παω στο Nokia Club και μου λεει θα παει Φιλανδια.θα ερθει σε κανα μηνα.περιμενω και το περνω,δεν πηγε τελικα φιλανδια.μετα απο καιρο παλι μου το βγαζει τους λεω αντικατασταση δεν μπορεις να μου κανεις;και μου λεει τωρα θα παει φιλανδια και θα το δουν με αλλο ματι.και μαλλον αντικατασταση.τι να κανω;;
Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδια ειμαι πολυ δυσαρεστημενος.πηρα 1 και δεν ειχε κουμπι στο yes(πρασινο) το αλλαξα την ιδια μερα.μετα πηρα ενα αλλο και μετα απο καιρο παω να ανοιξω την καμερα και μου λεει΄μη αναμενομενο σφαλμα παρακαλω κλειστε και ξανα ανοιξτε την συσκευη΄το κανω και μετα μου λεει καμερα μη δυνατη λειτουργια΄ το κανω αναβαθμιση και παλι τα ιδια.το παω στο Nokia Club και μου λεει θα παει Φιλανδια.θα ερθει σε κανα μηνα.περιμενω και το περνω,δεν πηγε τελικα φιλανδια.μετα απο καιρο παλι μου το βγαζει τους λεω αντικατασταση δεν μπορεις να μου κανεις;και μου λεει τωρα θα παει φιλανδια και θα το δουν με αλλο ματι.και μαλλον αντικατασταση.τι να κανω;;

ησουν απο τους ατυχους.

Εγω το εχω και ειναι απο τα καλυτερα Symbian που εχουν περασει απο τα χερια μου.

Με λιγο καλυτερη ποιοτητα κατασκευης θα ηταν πρωτο...

 

Κακως δεν το προωθησε πιο πολυ η ΝΟΚΙΑ (για τη μαμα μιλαω για της Ελλαδας ασε..)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...