Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο usa,εχω φιλο εκει,(2 μουστειλε),

ειναι τρελο διδυμο με το iphone-16gb συνολο...:p

 

Πόσο πήρες το καθένα?

 

Συχνα σε διαφορες εφαρμογες,στα slide show κτλ εβλεπα ''μνημη πληρης'' η εκανε reboot στο internet ,sta google maps κτλ,

ασε που το slide δεν εχει καμια σχεση με το μπρικι που κουνιοτανε σαν ....

:rolleyes:

 

Καλά το μπρίκι από ότι λένε τώρα το διορθώσανε...

Το χες πάρει από τους πρώτους?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πόσο πήρες το καθένα?

 

 

 

Καλά το μπρίκι από ότι λένε τώρα το διορθώσανε...

Το χες πάρει από τους πρώτους?

 

Γυρω στα $1500 και τα δυο,

οχι δεν ημουν απ τους πρωτους:),

αλλα τωρα δεν προκειται να το μετανοιωσω που ειμαι...

Johny
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη 1000ευρω περιπου και τα δυο μια χαρα!!!!!

 

α επεισης....ειμαι κατευχαριστημενος με το κινητο μου.....ουτε κολληματα...ουτε τιποτα....

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύεις ότι τα Χριστούγεννα θα το έχουμε?

 

Δυστυχως δεν το πιστευω εγω, αλλα σημερα που μιλησα με 2-3 νοκια σοπ αυτη την απαντηση πηρα.

Ξερει κανεις το πληκτρολογιο με τα ελληνικα τυπωμενα πανω που φτιαχνεται? Ετσι ερχεται απο την Νοκια ή το τυπωνουν στην αλφα κοπυ οταν τα παραλαβουν?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα $1500 και τα δυο,

οχι δεν ημουν απ τους πρωτους:),

αλλα τωρα δεν προκειται να το μετανοιωσω που ειμαι...

 

Καλά, πως εξηγείς το γεγονός ότι σου έκανε τζόγο?Υπάρχει περίπτωση να έπεσες σε παλιά παρτίδα??Σε ένα κατάστημα στην αθήνα, αφτό το πρόβλημα το παρουσίασε μόνο στις 2 πρώτες συσκευές...μετά το διορθώσανε. Από που το είχες πάρει αν επιτρέπετε??Καταρχάς Ελλάδα?? Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή περιφέρεια??

Μπορείς να κάνεις μετάφραση τιμής σε ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

1ευρω γυρω στα 1.48 δολλαρια....και λεει πιο πανω οτι το πηρε απο αμερικη....για αυτο και οι τιμες σε δολλαρια...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

1ευρω γυρω στα 1.48 δολλαρια....και λεει πιο πανω οτι το πηρε απο αμερικη....για αυτο και οι τιμες σε δολλαρια...

 

Οκ! Ευχαριστώ για την ισοτιμία...πάντα είχα απορία σε διάφορα σάιτ που έμπενα και έβλεπα τιμές σε διάφορα προϊόντα πόσο είναι σε ευρώ...νόμιζα ότι κυμενόντουσαν περίπου στα ίδια επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη του διαφορά είναι ένα χιλιοστό στις μία από τις τρεις διαστάσεις του...δηλ. ουσιαστικά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά, πως εξηγείς το γεγονός ότι σου έκανε τζόγο?Υπάρχει περίπτωση να έπεσες σε παλιά παρτίδα??Σε ένα κατάστημα στην αθήνα, αφτό το πρόβλημα το παρουσίασε μόνο στις 2 πρώτες συσκευές...μετά το διορθώσανε. Από που το είχες πάρει αν επιτρέπετε??Καταρχάς Ελλάδα?? Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή περιφέρεια??

Μπορείς να κάνεις μετάφραση τιμής σε ευρώ?

 

Δε λεω οτι ηταν προβληματικο,απλα ΔΕΝ συγκρινεται το slide του με του απλου.Ειναι παρα πολυ σταθερο εξ αρχης.

Ειναι θεμα κατασκευης,οσο και να το διορθωσαν πανω κατω το ιδιο ειναι και σε κινητα φιλων που εχω δει..:)

Johny
Link to comment
Share on other sites

Δε λεω οτι ηταν προβληματικο,απλα ΔΕΝ συγκρινεται το slide του με του απλου.Ειναι παρα πολυ σταθερο εξ αρχης.

Ειναι θεμα κατασκευης,οσο και να το διορθωσαν πανω κατω το ιδιο ειναι και σε κινητα φιλων που εχω δει..:)

 

Αυτο ειναι παρα πολυ θετικο! Ειχα διαβασει σε ενα ριβιου οτι δινει την εντυπωση οτι θα χαλαρωσει με τον καιρο, εχεις παρατηρησει κατι τετοιο?

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι παρα πολυ θετικο! Ειχα διαβασει σε ενα ριβιου οτι δινει την εντυπωση οτι θα χαλαρωσει με τον καιρο, εχεις παρατηρησει κατι τετοιο?

 

Αυτό είναι γεγονός.Πάντα όσο σφιχτός και να είναι ένς μηχανισμός(δεν ανφέρομαι μόνο σε κινητά), μετά από καιρό χαλαρώνει, ιδικά αν του γίνεται μεγάλη χρήση...άλλο να το ανοίγοι 10 φορές τη μέρα, άλλο 50, άλλο 100...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι παρα πολυ θετικο! Ειχα διαβασει σε ενα ριβιου οτι δινει την εντυπωση οτι θα χαλαρωσει με τον καιρο, εχεις παρατηρησει κατι τετοιο?

Δε μπορω να κρινω ακομα ,ειναι πολυ νωρις,θα δειξει ομως..

Ειναι αρκετα compact..:)

Johny
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην Κυπρο ηρθεεεεε!!! :P

Την Δευτερα το προι ολοταχος στο καταστιμα!! :)

 

Θα αντέξεις να περιμένεις μέχρει την Δευτέρα, ενώ ξέρεις ότι είναι δίπλα σου?????:O:O:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

i mpataria tou me mia mesi xrisi poso krataei?

gyro sta 30lepta omilias,5mp3 kai na trabikseis ke 3-4fotos?

mas bgazei 3imeres?

 

ανετα!!!απο τοτε που το εχω παρει,το εχω φορτισει 4 φορες με πιο εκτεκταμενη χρηση...(wifi,fotos,videos,Ομιλια,sms)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

i mpataria tou me mia mesi xrisi poso krataei?

gyro sta 30lepta omilias,5mp3 kai na trabikseis ke 3-4fotos?

mas bgazei 3imeres?

Καλά και στην Κύπρο η Alpha Copy δεν είναι αντιπρόσωπος? Γιατί το πηγαίνει στην κύπρο και δεν το φέρνει εδώ? ελλαδιστάν είμαστε τελικά...:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του 8gb πότε θα υπάρχει στα μαγαζιά για να πάω να βάλω 1 στο δικό μου?Ξέρει κανείς και τιμή?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Opoios exei kai ta dio N95 aplo kai N95 8gb mporei na mas bgalei fotografies dipla dipla to piso kalima se antiparathesi????As bgalei ta kalimata kai as mas ta fotografisei,pisteyw oti an teriazei to kalima tou N95 8gb sto aplo tote mpenei kai i bataria aneta sto aplo.
Link to comment
Share on other sites

Καλά και στην Κύπρο η Alpha Copy δεν είναι αντιπρόσωπος? Γιατί το πηγαίνει στην κύπρο και δεν το φέρνει εδώ? ελλαδιστάν είμαστε τελικά...:X

 

Παιδια αν ισχυει αυτο τοτε μπορει να το δουμε κι εμεις απο βδομαδα, ας πει καποιος που γνωριζει!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...