Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι φοβερη εφαρμογη ειναι αυτη? Πολυ πρακτικο και διασκεδαστικο ειδικα στις φωτο! Υπαρχει πουθενα να την κατεβασουμε ή πρεπει να περιμενουμε μεχρι τελος του μηνα που λεει στο λινκ οτι θα βγει επισημα?

 

Απο οσο ξερω ή κανεις καποιο donation ($$) και στην στελνουν,

ή περιμενεις μεχρι να κυκλοφορησει freeware..

 

Τωρα ειδα και αυτο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2100911#post2100911

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω..σε περιπτωση που δεν εχουμε αποδειξη αγορας αλλα ειναι EU η συσκευη μας εχουμε εγγυηση (μεσω imei ισως) απο alpha copy ??

 

Ναι εχεις κανονικα εγγυηση. Ξερουν απο που ειναι, και ποτε ηρθε στα κεντρικα. Στην χειροτερη να χασεις 10-20 μερες εγγυηση που ειναι ο χρονος πωλησης απο το καταστημα αν δεν εχεις μαζι σου την αποδειξη αγορας.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Χθες, ρώτησα στο Πλαίσιο και μου είπε ο πωλητής με σιγουρία πως θα κυκλοφορήσει στις 15/11 με τιμή 346 ευρώ!

Σήμερα, ρώτησα στο Πλαίσιο και μου είπε ο πωλητής με σιγουρία πως θα κυκλοφορήσει στις 15/12 με τιμή 347 ευρώ!

 

 

 

..................................................................................................Λέω αύριο να μην ρωτήσω ξανά!!

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Χθες, ρώτησα στο Πλαίσιο και μου είπε ο πωλητής με σιγουρία πως θα κυκλοφορήσει στις 15/11 με τιμή 346 ευρώ!

Σήμερα, ρώτησα στο Πλαίσιο και μου είπε ο πωλητής με σιγουρία πως θα κυκλοφορήσει στις 15/12 με τιμή 347 ευρώ!

 

 

 

..................................................................................................Λέω αύριο να μην ρωτήσω ξανά!!

 

 

Αυριο αν σου πει τις ιδιες τιμες (346) ,να παω να παρω 2 τοτε ! :p

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα η αλφα κοπυ το εχει φερει ή οχι ακομα? Τα νοκια σοπ το περιμενουν αυριο ή οχι?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Η κυριαρχία της Google στο Web δεν πρόκειται να επεκταθεί και στην αγορά των κινητών τηλεφώνων, δήλωσε υψηλόβαθμο στέλεχος της Symbian. Ο John Forsyth, αντιπρόεδρος στρατηγικής της εταιρείας, εξήγησε ότι από την Google λείπει η εμπειρία για να πετύχει σε μια τέτοια κίνηση. Προς το παρόν πάντως, η Google έχει δημιουργήσει μια "συμμαχία" με 33 κατασκευάστριες εταιρείες κινητών τηλεφώνων για τη δημιουργία μιας πλατφόρμας ανοικτού κώδικα για κινητά τηλέφωνα, η οποία θα ονομάζεται Android. - Από τη Nokia μάλιστα έχουν ήδη δηλώσει ότι η εταιρεία τους βρίσκεται στη διαδικασία των συνομιλιών με την Google για να χρησιμοποιήσει αυτήν την πλατφόρμα [γεγονός που ίσως σημαίνει ότι θα εγκαταλείψει τη Symbian]. Τα ίδια στελέχη της Nokia, ωστόσο, δηλώνουν ότι προς το παρόν η εταιρεία δεν είναι έτοιμη να δεσμευτεί σε κάποια από τις δύο πλατφόρμες και ότι είναι ανοικτή σε συζητήσεις.
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

απο ενα ελληνικο eshop Που αναφερεται λιγες σελιδες πριν,το πηρα τοσο γιατι ειμαι συχνος πελατης και μου εκαναν καλυτερη τιμη,ε προβλεπεται πλεον:lol:

 

Σωστοοος :respect:

Link to comment
Share on other sites

Σωστοοος :respect:

 

Καλά, και εμένα θα μου κάνουν σύντομα προτομή στο Πλαίσιο με το τζίρο που τους κάνω κάθε χρόνο, εγώ και η εταιρία μου (30-35.000€)!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλά, και εμένα θα μου κάνουν σύντομα προτομή στο Πλαίσιο με το τζίρο που τους κάνω κάθε χρόνο, εγώ και η εταιρία μου (30-35.000€)!

 

Εμένα οχι για προτομή αλλα για περιτομή με βλέπω που πηγαίνω καθε τόσο για να δώ Live το πρo'i'όν που θέλω και τελικά παραγγέλνω απο e-shops :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω ρωτήσει πλαίσιο στουρνάρη, μου είπαν 15/11 και τιμή 725. Σε wind μου είπαν δεκέμβρη γενικά και αόριστα, τιμή 749

 

Ρώτησα σε 2 πλαίσιο. Στο ένα δεν είχαν ιδέα όυτε για το πότε θα κυκλοφορίσει ούτε για το επίπεδο που θα κυμανθεί η τιμή. Στο δεύτερο μου είπαν 10/12/07 και τιμή 740 ευρώ. Μ' αρέσει που το περιμέναμε μέσα αυτού του μήνα....Αν το ήξερα πριν ένα μήνα θα είχα πάρει το παλιό!!!

 

kalispera paidesego molis ekana paraggelia apo megamarket kai to perimeno:)...thelo na matho gia ti mpataria an leei ,einai pio dinati i mpataria ;)

 

Διάβασα ένα φυλλάδιο του πλαισίου και είδα χρόνο αναμονής παλιού 220 ώρες ενώ καινούριο 280 ώρες

και χρόνο ομιλίας παλιού 6,5 και του κανούριου 6 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Τι φοβερη εφαρμογη ειναι αυτη? Πολυ πρακτικο και διασκεδαστικο ειδικα στις φωτο! Υπαρχει πουθενα να την κατεβασουμε ή πρεπει να περιμενουμε μεχρι τελος του μηνα που λεει στο λινκ οτι θα βγει επισημα?

Εγώ αυτή θέλω να δω, πρεπει να είναι φοβερή..

http://dailymotion.alice.it/video/x3f4o8_nokmote_tech

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν έχει απαντηθεί, αλλά μπορεί καποιο από τα παιδιά που το έχουν να μας πει αν μπορεί να μπει το κάλυμμα (και κατά συνέπεια η μπαταρία) του καινούριου στο παλιό?
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αν έχει απαντηθεί, αλλά μπορεί καποιο από τα παιδιά που το έχουν να μας πει αν μπορεί να μπει το κάλυμμα (και κατά συνέπεια η μπαταρία) του καινούριου στο παλιό?

 

οπως εχουμε αναφερει η μπαταρια

κουμπωνει στο απλο αλλα δεν μπαινει το

καπακι με αποτελεσμα να παρεις μια θηκη

Crystal Case και μονο ετσι να κανεις την δουλεια σου.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά, και εμένα θα μου κάνουν σύντομα προτομή στο Πλαίσιο με το τζίρο που τους κάνω κάθε χρόνο, εγώ και η εταιρία μου (30-35.000€)!

 

φαντασου εχεις κι εταιρεια:)τι να πω εγω που δεν εχω κι εχω ξεπερασει τον τζιρο σου:lol:ξερει κι ενας υπευθηνος απο δω που ειναι υπευθηνος σε ενα καταστημα του πλαισιου.

περα απο την πλακα ομως εγω δεν εχω ακουσει ακομα κατι απο alpha copy για το n95.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παντοσ εγω ροτισα στο Nokia shop στην Κυπρο κ μου ειπαν οτι ακομα να κικλοφορισει το μοντελο κ δεν εχοθν ιδεα για τιν τιμη! :mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

Η vodafone άλλαξε την ημερομηνία που έλεγε πως θα το έχει διαθέσιμο. Από 10/12/07 το άλλαξε σε 5/2/08. Γιατί τόση καθυστέρηση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο και όμως αληθινό!!!!Γιατί έτσι??Αφού αλλού έχει κυκλοφορίσει!!! Έτσι γίνεται πάντα???και με άλλα τηλέφωνα?

Ξέρει κανείς σε ποιες χώρες έχει κυκλοφορίσει??Διαδικασία αγοράς από εξωτερικό και τιμή??

 

Έχω απορία σχετικά με την μπαταρία.Όπως προανέφερα:

Διάβασα ένα φυλλάδιο του πλαισίου και είδα χρόνο αναμονής παλιού 220 ώρες ενώ καινούριο 280 ώρες

και χρόνο ομιλίας παλιού 6,5 και του κανούριου 6 ώρες.

Γιατί οχρόνος αναμονής και ομιλίας του Ν95 του παλιού και του Ν95 του καινούριου είναι αντοστρόφος ανάλογα??

Και γιατί το Ν95 το καινούριο έχει μικρότερο χρόνο ομιλίας από το παλιό (λαμβάνοντας υπόψιν την ποιο δυνατή μπαταρία)

Link to comment
Share on other sites

Έγκυρη πληροφορία της Νοkia, όπως σας είχα πει τελευταία, αναφέρει ότι θα βγει το Ν95-8GB στην ελληνική αγορά μέχρι τις γιορτές των χριστουγέννων!

 

Πάντως τα δίκτυα κινητής τηλεφωνίας αργούν φυσιολογικά λίγο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω απορία σχετικά με την μπαταρία.Όπως προανέφερα:

Διάβασα ένα φυλλάδιο του πλαισίου και είδα χρόνο αναμονής παλιού 220 ώρες ενώ καινούριο 280 ώρες

και χρόνο ομιλίας παλιού 6,5 και του κανούριου 6 ώρες.

Γιατί οχρόνος αναμονής και ομιλίας του Ν95 του παλιού και του Ν95 του καινούριου είναι αντοστρόφος ανάλογα??

Και γιατί το Ν95 το καινούριο έχει μικρότερο χρόνο ομιλίας από το παλιό (λαμβάνοντας υπόψιν την ποιο δυνατή μπαταρία)

Αυτά είναι κατά προσέγγιση… και πολλές φορές τα γράφουν και λάθος.

Αν θέλεις μπορείς να το πάρεις και μέσω internet από εδώ: h**p://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=156347

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...