Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το να πάει κάτι λάθος φίλε μου στις πανελλήνιες συμβαίνει μία, άντε το πολύ 2 φορές (κ πάλι 2 συνεχόμενες το αποκλείω). Άμα δίνεις 3 φορές κ πας χάλια νομίζω αυτό πρέπει να σου σηκώσει τη σημαία ότι δεν είσαι για πανεπιστήμιο.

3 φορές αποτυχία εκτός από 3 χρόνια που χάνεις από τη ζωή σου είναι κ 3 ψυχολογικές τούμπες.

Υπάρχουν πολλοί επιτυχημένοι ασπούδαστοι, το βοσκός ήτανε παράδειγμα. Υπάρχουν μάστορες ασπούδαστοι πολύ γνωστοί κ επιτυχημένοι.

 

 

Και πραγματικά ήταν πάρα πολύ υποτιμητικό το παράδειγμα του βοσκού που χρησιμοποίησες, αντί να τον ανταμείψεις με έναν καλό λόγο για την τόσο μεγάλη υπομονή του! Εσύ θα άντεχες τόσο??? Κρίνε καλύτερα τον εαυτό σου και όχι την προσπάθεια των άλλων!!! Το forum αυτό δεν είναι για να υποτιμάμε το κύρος των άλλων! Δε σκέφτεσαι πως μπορεί να τον απογοήτευσες τραγικά? Δηλαδή ΕΛΕΟΣ!!! Μη θέλουμε μόνο να κάνουμε εντύπωση!:protest::protest::protest:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Δε σημαίνει πως δεν μπορεί να αφομοιώσει τη γνώση και πως δεν είναι για το πανεπιστήμιο! Πάντα πρέπει να υπάρχει και η τύχη, όπως ξέρουμε και το γευτήκαμε όλοι στις πανελλήνιες!!! Η γώση είναι για όλους και όλοι μπορούν να τα καταφέρουν! Αφού προσπάθησε για τρίτη φορά, σημαίνει πως νιώθει την ανάγκη να μάθει, άρα μπορεί να μάθει! Η γνώση είναι κάτι υλικό! Δεν υπάρχει σε αυτό δεν μπορώ, υπάρχει δε θέλω! Αφού το παιδί προσπαθεί, σημαίνει πως θέλει! Εγώ πάντως τον θαυμάζω για την υπομονή του 3 χρόνια!

 

Ας ελπίσουμε μόνο ότι τέτοια παιδιά που δίνουν για 3η-4η-5η φορά θα συνεχίσουν να διαθέτουν την ίδια επιμονή και κουράγιο μέσα στη σχολή.

Διότι αν αυτή είναι πανεπιστήμιο, τότε αυτό που τους περιμένει δεν συγκρίνεται με τις πανελλήνιες.

 

Μπορεί πολλοί να λένε ότι η πανελλήνιες δεν είναι και το καλύτερο σύστημα αξιολόγησης και να έχουν δίκιο, αλλά δε λαμβάνουν υπόψην την κατάσταση στο πανεπιστήμιο.

Και να καταργηθούν οι πανελλήνιες, και να εθαρμοσθεί καθολική βαθμολογία, θα έχουν χάσει την εμπειρία των "δύσκολων" εξετάσεων. Εξετάσεις που θα συναντήσουν 8 φορές στη ζωή τους από δω και πέρα.

Και θα είναι χειρότερες, πολύ χειρότερες!

 

Ίσως τελικά η μόνη δίκαιη μορφή αξιολόγησης η οποία να προϊδεάζει τον υποψήφιο για τη σχολή, να είναι οι εισαγωγικές εξετάσεις από την κάθε σχολή ξεχωριστά.

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αλήθεια είπα, δε ξέρω αν απογοητεύτηκε κάποιος. Αν εσείς υποτιμάτε τους βοσκούς δικό σας πρόβλημα, για μένα καμμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Εσύ φίλε ktar υποτιμάς τους βοσκούς, αλλά όταν κάποιος δίνει 3 φορές συνεχόμενες και δεν μπαίνει ούτε καν σε μια "εύκολη" σχολή δεν μπορεί να θεωρεί ότι είναι ικανός να μπει σε πανεπιστήμιο και να το τελειώσει μάλιστα. Προφανώς ένα τέτοιο άτομο (γενικά μιλάω) δεν τα πάει καλά με τις εξετάσεις (δεν αμφιβάλλω για την εξυπνάδα ενός τέτοιου ατόμου σε καμμία περίπτωση, άλλο λέω) και στο πανεπιστήμιο δε νομίζω το κάθε μάθημα που θα 'χει να δώσει να έχει την υπομονή να το δίνει 3 και 4 φορές.

Εγώ είπα απλά αυτό που θεωρώ ειλικρινές, αν εσείς θέλετε να κρύβεστε πίσω από το δάκτυλό σας και να κάνετε τους φύλακες άγγελους λέγοντας πως ένα άτομο που κάνει 3 αποτυχημένες προσπάθειες να μπει σε ένα οποιοδήποτε πανεπιστήμιο θα καταφέρει κάποτε να τελειώσει τότε συγγνώμη, αλλά πλανάστε.

Γιατί να μην ακολουθήσει μια άλλη καριέρα -χωρίς σπουδές- στην οποία μέχρι τώρα αν δεν αγωνιζόταν με τις εξετάσεις που προφανώς δεν του ταιριάζουν θα μπορούσε να είχε κ μεγάλη εμπειρία? Για μένα το να δίνει κάθε χρόνο εξετάσεις ενώ βλέπει πως δεν περνάει είναι χάσιμο χρόνου και περιττή απογοήτευση.

Link to comment
Share on other sites

JustMe! καταρχας ενταξει σε γενικες γραμμες εχεις δικαιο οσο αναφορα το χασιμο χρονου κυριως.Απο εκει και περα ο καθενας εχει δικαιωμα να δοκιμασει οσες φορες θελει τις δυναμεις του.Εγω δεν πιστευω πως υπαρχει ατομο διχως δυνατοτητες (οταν ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα νοημοσυνης η αντιληψης) και η δικη μου εξηγηση ειναι απλη : δεν διαβασανε μερικοι οσο επρεπε η δεν διαβασανε καθολου.Ομως δεν μπορεις να λες εσυ "απορω , γιατι , ας κανουνε κατι αλλο" και αλλες εκφρασεις οπως αυτες.Εχουνε δικαιωμα να δωσουνε οσες φορες γουσταρουνε.Υπαρχουν ατομα που πασχουνε απο κομπλεξ τα οποια πχ βγαζουνε υψηλα μορια αλλα η πλασματικη εμμονη τους (βασιζεται απλα στο γεγονος οτι θελουνε να περασουνε σε σχολη με ενα.. θεωριτικο πρεστιζ) τους κανει ψυχακιδες (κυριολεκτικα) και ενω περνανε σε ΠΟΛΥ καλες σχολες και απο επαγγελματικη αποκατασταση αλλα και με επαγγελματικη πορεια ΚΑΛΥΤΕΡΗ απο εκει που "θελουνε" , συνεχιζουνε να δινουνε πανελλαδικες 2 και 3 φορες ακομα!Για αυτους τι εχεις να πεις ?Μηπως αυτο ειναι χειροτερο διοτι φτασανε σε ενα σημειο ΚΟΡΕΣΜΟΥ ?Διοτι πως μπορεις να πεις για καποιον που εχει σχετικα χαμηλη βαθμολογια οτι ειναι σε σημειο κορεσμου οταν μπροστα του εχει και αλλη πορεια ?Ενω αντιθετος ατομα με 17-18 δεν περνανε εκει που θελουνε , περνανε σε πολυ καλες σχολες (καλυτερες πολλες φορες απο εκει που θελουνε) αλλα αν και δινουνε 3 φορες δεν τα καταφερνουνε δηλαδη επερχεται κορεσμος..Τι χειροτερο ?

 

Εν κατακλειδι αποψη μου ειναι οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να δωσει οσες φορες θελει εξετασεις και οτι ναι μεν υπαρχουνε και αλλα επαγγελματα πλην σπουδων (που στην Ελλαδα εγινε σπορ) ομως καλος η κακος δεν γνωριζεις τι ονειρα μπορει να εχει ο αλλος.Καλιο αργα παρα ποτε.Η προσπαθεια ποτε δεν παει ετσι αχρηστη.

Link to comment
Share on other sites

JustMe! καταρχας ενταξει σε γενικες γραμμες εχεις δικαιο οσο αναφορα το χασιμο χρονου κυριως.Απο εκει και περα ο καθενας εχει δικαιωμα να δοκιμασει οσες φορες θελει τις δυναμεις του.Εγω δεν πιστευω πως υπαρχει ατομο διχως δυνατοτητες (οταν ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα νοημοσυνης η αντιληψης) και η δικη μου εξηγηση ειναι απλη : (1) δεν διαβασανε μερικοι οσο επρεπε η δεν διαβασανε καθολου.Ομως (2) δεν μπορεις να λες εσυ "απορω , γιατι , ας κανουνε κατι αλλο" και αλλες εκφρασεις οπως αυτες.Εχουνε δικαιωμα να δωσουνε οσες φορες γουσταρουνε.Υπαρχουν ατομα που πασχουνε απο κομπλεξ τα οποια πχ βγαζουνε υψηλα μορια αλλα η πλασματικη εμμονη τους (βασιζεται απλα στο γεγονος οτι θελουνε να περασουνε σε σχολη με ενα.. θεωριτικο πρεστιζ) τους κανει ψυχακιδες (κυριολεκτικα) και ενω περνανε σε ΠΟΛΥ καλες σχολες και απο επαγγελματικη αποκατασταση αλλα και με επαγγελματικη πορεια ΚΑΛΥΤΕΡΗ απο εκει που "θελουνε" ,(3)συνεχιζουνε να δινουνε πανελλαδικες 2 και 3 φορες ακομα!Για αυτους τι εχεις να πεις ?Μηπως αυτο ειναι χειροτερο διοτι φτασανε σε ενα σημειο ΚΟΡΕΣΜΟΥ ?Διοτι πως μπορεις να πεις για καποιον που εχει σχετικα χαμηλη βαθμολογια οτι ειναι σε σημειο κορεσμου οταν μπροστα του εχει και αλλη πορεια ?Ενω αντιθετος ατομα με 17-18 δεν περνανε εκει που θελουνε , περνανε σε πολυ καλες σχολες (καλυτερες πολλες φορες απο εκει που θελουνε) αλλα αν και δινουνε 3 φορες δεν τα καταφερνουνε δηλαδη επερχεται κορεσμος..Τι χειροτερο ?

 

Εν κατακλειδι αποψη μου ειναι οτι ο καθενας εχει δικαιωμα να δωσει οσες φορες θελει εξετασεις και οτι ναι μεν υπαρχουνε και αλλα επαγγελματα πλην σπουδων (που στην Ελλαδα εγινε σπορ) ομως καλος η κακος δεν γνωριζεις τι ονειρα μπορει να εχει ο αλλος.Καλιο αργα παρα ποτε.Η προσπαθεια ποτε δεν παει ετσι αχρηστη.

(1) Αυτό το δεν διαβάσαμε έχει πια καταντήσει φτηνή δικιολογία. Στη τελική άντε να συμβεί 1 φορά, όχι 3 συνεχόμενες φορές να πας κ να μη διαβάσεις. Εάν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε μπαίνει (για μένα) στη μέση και ζήτημα νοητικού προβλήματος (γιατί να πηγαίνεις 3 φορές συνεχόμενες αδιάβαστος να δίνεις είναι μάλλον πρόβλημα εγκεφαλικό).

(2) Αυτή είναι η άποψή μου και δικαιούμαι να την εκφράζω εφόσων δεν προσβάλει κάποιον. Απλά είχα την απορία γιατί κάποιος να δίνει 3 και 4 φορές ενώ βλέπει πως δεν μπορεί να μπει κάπου. Δεν έβρισα ούτε και ειρωνεύτηκα, αν κάποιος προσβάλλεται ας μου στείλει ένα PM να αναιρέσω.

(3) Αυτή η περίπτωση που συζητάμε δε νομίζω πως δίνει 3 και 4 φορές γιατί μπήκε σε πολύ καλό πανεπιστήμιο αλλά ήθελε κάτι καλύτερο. Εν πάσει περιπτώσει, αυτές οι περιπτώσεις που αναφέρεις είναι υπερβολικές και προφανώς μεγαλοποιείς το ζήτημα για λόγους εντυπώσεων. Εγώ δεν βρήκα κανένα σε όλο το θέμα των Πανελλήνιων που να είπε μπήκα στην Ιατρική Πάτρας (παράδειγμα λέω) αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος και θα ξαναδώσω για να μπω Ιατρική Αθηνών (επίσης τυχαίο παράδειγμα). Οπότε και αυτή σου η πρόταση αναιρείται νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συμφωνήσω με τον JustMe, δεν είναι όλοι κομμένοι και ραμμένοι για τα πάντα στη ζωή. Αξίζει να προσπαθήσεις για να πετύχεις κάτι αλλά η συνεχής αποτυχία πρέπει να σε βάζει σε σκέψεις για το αν τελικά μπορείς πραγματικά να το πετύχεις ή απλά σε τρώει ο εγωισμός σου.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αλήθεια είπα, δε ξέρω αν απογοητεύτηκε κάποιος. Αν εσείς υποτιμάτε τους βοσκούς δικό σας πρόβλημα, για μένα καμμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Εσύ φίλε ktar υποτιμάς τους βοσκούς, αλλά όταν κάποιος δίνει 3 φορές συνεχόμενες και δεν μπαίνει ούτε καν σε μια "εύκολη" σχολή δεν μπορεί να θεωρεί ότι είναι ικανός να μπει σε πανεπιστήμιο και να το τελειώσει μάλιστα. Προφανώς ένα τέτοιο άτομο (γενικά μιλάω) δεν τα πάει καλά με τις εξετάσεις (δεν αμφιβάλλω για την εξυπνάδα ενός τέτοιου ατόμου σε καμμία περίπτωση, άλλο λέω) και στο πανεπιστήμιο δε νομίζω το κάθε μάθημα που θα 'χει να δώσει να έχει την υπομονή να το δίνει 3 και 4 φορές.

Εγώ είπα απλά αυτό που θεωρώ ειλικρινές, αν εσείς θέλετε να κρύβεστε πίσω από το δάκτυλό σας και να κάνετε τους φύλακες άγγελους λέγοντας πως ένα άτομο που κάνει 3 αποτυχημένες προσπάθειες να μπει σε ένα οποιοδήποτε πανεπιστήμιο θα καταφέρει κάποτε να τελειώσει τότε συγγνώμη, αλλά πλανάστε.

Γιατί να μην ακολουθήσει μια άλλη καριέρα -χωρίς σπουδές- στην οποία μέχρι τώρα αν δεν αγωνιζόταν με τις εξετάσεις που προφανώς δεν του ταιριάζουν θα μπορούσε να είχε κ μεγάλη εμπειρία? Για μένα το να δίνει κάθε χρόνο εξετάσεις ενώ βλέπει πως δεν περνάει είναι χάσιμο χρόνου και περιττή απογοήτευση.

 

Δεν υποτίμησα το επάγγελμα του βοσκού! Αντιθέτως! Απλούστατα, θεωρείται υποτιμημένο κοινωνικά, όχι από εμένα, με συνέπεια να χρησιμοποιήται πια ως προσβολή! Δεν κρύβεται κανείς πίσω από το δάχτυλό του και όπως εσύ λες τη γνώμη σου, έτσι και εμείς θέλουμα να έχουμε τη δική μας και να την υποστηρίζουμε! Δε θεωρώ πως είναι κάτι κακό! Αυτό που ήθελα εν τέλει να πω είναι πως δεν πρέπει να κάνεις κρίσεις στις επιλογές των άλλων! Το παλικάρι δεν το είπε για να τον κατακρίνουμε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αλήθεια είπα, δε ξέρω αν απογοητεύτηκε κάποιος. Αν εσείς υποτιμάτε τους βοσκούς δικό σας πρόβλημα, για μένα καμμιά δουλειά δεν είναι ντροπή. Εσύ φίλε ktar υποτιμάς τους βοσκούς, αλλά όταν κάποιος δίνει 3 φορές συνεχόμενες και δεν μπαίνει ούτε καν σε μια "εύκολη" σχολή δεν μπορεί να θεωρεί ότι είναι ικανός να μπει σε πανεπιστήμιο και να το τελειώσει μάλιστα. Προφανώς ένα τέτοιο άτομο (γενικά μιλάω) δεν τα πάει καλά με τις εξετάσεις (δεν αμφιβάλλω για την εξυπνάδα ενός τέτοιου ατόμου σε καμμία περίπτωση, άλλο λέω) και στο πανεπιστήμιο δε νομίζω το κάθε μάθημα που θα 'χει να δώσει να έχει την υπομονή να το δίνει 3 και 4 φορές.

Εγώ είπα απλά αυτό που θεωρώ ειλικρινές, αν εσείς θέλετε να κρύβεστε πίσω από το δάκτυλό σας και να κάνετε τους φύλακες άγγελους λέγοντας πως ένα άτομο που κάνει 3 αποτυχημένες προσπάθειες να μπει σε ένα οποιοδήποτε πανεπιστήμιο θα καταφέρει κάποτε να τελειώσει τότε συγγνώμη, αλλά πλανάστε.

Γιατί να μην ακολουθήσει μια άλλη καριέρα -χωρίς σπουδές- στην οποία μέχρι τώρα αν δεν αγωνιζόταν με τις εξετάσεις που προφανώς δεν του ταιριάζουν θα μπορούσε να είχε κ μεγάλη εμπειρία? Για μένα το να δίνει κάθε χρόνο εξετάσεις ενώ βλέπει πως δεν περνάει είναι χάσιμο χρόνου και περιττή απογοήτευση.

na sou po tin ali8ia den tha me xalage na gino boskos,kai den thelo na peraso se sxoli giati pernao elektronikos,ASTIFILAKON thelo kai gia na peraseis apo tee astifilakon pistepse me einai diskolo prepei na bgalo pano apo 17000!!!
Link to comment
Share on other sites

Eγω θελω να μαθω να χορευω οπως ο michael jackson...:)

Λετε με την εξασκηση να τα καταφερω;; :worry:

Η μηπως ειναι θεμα σωματοτυπου;;;;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Eγω θελω να μαθω να χορευω οπως ο michael jackson...:)

Λετε με την εξασκηση να τα καταφερω;; :worry:

Η μηπως ειναι θεμα σωματοτυπου;;;;)

Mpa...kathara thema eksaskisis...:lol:

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου αλλο ΤΕΙ και Πανεπιστημιο και αλλο Αστυφυλακων. Στην Αστυφυλακων δεν βγαινεις επιστημονας και για να μπεις πρεπει να θες να μπεις. Εχω εγω φιλο που περασε με την 3 και στο οριο στην βαση στην Αστυφυλακων και βγηκε στους 20 πρωτους μεσα στην σχολη πολυ απλα επειδη του αρεσε το αντικειμενο και απλα εδωσε 3 φορες γιατι δεν του καθοντουσαν και δεν του αρεσαν τα ολοκληρωματα και οι πιθανοτητες και του στερουσαν την εισοδο του στην Σχολη.

 

Τωρα αν δωσεις 3 φορες και δεν περασεις σε καμια σχολη γενικα ΤΕΙ η Πανεπιστημιο δεν ξερω τωρα τι να πω γιατι δεν μπορω εδω να πω οτι ειναι διαφορετικο το αντικειμενο γιατι σε πολλες σχολες βασικα στις περισοτερες εχει και μαθηματικα και απο ολα και αν δεν μπορεις να γραψεις και σου φαινονται πολυ δυσκολα τα μαθηματα του σχολειου στις πανελληνιες μετα μεσα στην σχολη που θα ειναι ακομα πιο δυσκολα...? Ειναι μπερδεμα και μεγαλη κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

I ka8hmerini mallon evgale kai kainouries ektimiseis... deite edw

 

http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_06/07/2008_276790

 

katw katw leei kapou kai grafhma... emena omws dn m anoigei... anoigei se kanenan?

Link to comment
Share on other sites

ποτέ δεν ξέρεις με αυτές τις βάσεις...οι εκτιμήσεις στο 2ο-4ο είναι πτώση μέχρι και 400 μόρια αλλά παίζει και μεγάλο ρόλο η ζήτηση...αν δείτε σε μερικές σχολές κάποιες χρονιές υπάρχει πτώση μέχρι και 1000 μόρια!σαν χθες θυμάμαι την αδερφή μου που έδινε πανελλήνιες και ήταν 900 μόρια κάτω από τη βάση της σχολής της και ήταν χρονιά σαν και φέτος...δηλάδη υπήρχε αποτυχία...και πάλι λέγανε ότι οι βάσεις θα πέσουνε στα 400 μόρια...και τελικά μια χαρά πέρασε :lol:

 

γι'αυτό το λόγο όσοι θέλετε να ασχολειθήτε με υπολογιστές πηγαίνετε στο πολυτεχνείο και στο Βόλο για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

Απαράδεκτο!

 

Μια πρωτιά είχαμε, τη χάσαμε και αυτή :lol:

 

Να τι παθαίνουμε όταν βάζουμε δύσκολα στα μαθηματικά :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia ti kanete?tha ithela na rwtisw ti gnwmi sas..exw vgalei 18292 moria sto 4 pedio k 18620 sto trito..ti mou proteinete ws prwti epilogi?arxitektoniki, farmakeytiki i ilektrologwn mixanikwn k texnologias ipologistwn?please voithiste eimai poli mperdemeni...
Link to comment
Share on other sites

Τα χεις μπερδεψει λίγο....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως..Μαλλον μου φαινετε δεν επιλεγεις με κριτηριο το τι σου αρεσει αλλα με αλλα κριτηρια (πχ βαση σχολης , επαγγελματικη αποκατασταση θεωριτικο.. πρεστιζ κτλ).Φαρμακευτικη καλο θα ηταν να παρεις εαν εχουνε πχ οι γονεις σου φαρμακειο..Απο οσο ακουω ειναι ΠΟΛΥ κλειστο επαγγελμα και δυσκολα δινονται αδειες ασε που ειναι και πολυ ακριβες εαν υπαρξουνε κενες θεσεις.
Link to comment
Share on other sites

oxi alithia sas lew den einai ayta ta kritiria mou..tin farmakeytiki tin exw psiloapokleisei k egw alla gia ta alla dyo eimai sigouri oti mou aresoun para poli..apla den kserw k apo pou einai pio eykolo na vreis douleia meta..
Link to comment
Share on other sites

E αρα υπαρχει και θεμα αποκαταστασης και οχι καθαρα αρεσκειας.Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουνε κριτηρια για να κανεις συγκριση των 2 επιλογων.Δεν εχει καμια σχεση η Αρχιτεκνονικη με το ηλεκτρολογων μηχανικων..Παιξτο κορωνα γραμματα η τυχη ευννοει τον τολμηρο ( :lol: )
Link to comment
Share on other sites

E αρα υπαρχει και θεμα αποκαταστασης και οχι καθαρα αρεσκειας.Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχουνε κριτηρια για να κανεις συγκριση των 2 επιλογων.Δεν εχει καμια σχεση η Αρχιτεκνονικη με το ηλεκτρολογων μηχανικων..Παιξτο κορωνα γραμματα η τυχη ευννοει τον τολμηρο ( :lol: )

 

ρε γουεσκερς διανοιες γεμισε το myphone :lol::lol:

τι ομαδα εισαι φιλε? -ασχετο-

Link to comment
Share on other sites

Πόσο λέτε να πάει το Νηπιαγωγών Αθήνας;:wacko:

 

δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μπορεί και να πάει στο Θεό :p:lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...