Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, μεταξύ των άλλων έχω και ένα άλλο δίλλημα... Η πρώτη μου επιλογή είναι Ιατρική ΣΣΑΣ. Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ 2 σχολών για τη δεύτερή μου επιλογή. Οδοντιατρική ΣΣΑΣ ή Ιατρική Θεσ/νίκης? Επίσης Φαρμακευτικό ΣΣΑΣ να δηλώσω?

Κάτι άκουσα πως για να πάρεις ειδικότητα στη ΣΣΑΣ παίρνεις ό,τι σου δίνουν. Αυτό αληθεύει? ας με βοηθήσει κάποιος... Αύριο δίνω μηχανογραφικό!!!

SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

93% ε, λες? μακαρι:)

 

τα πηγα πολυ καλυτερα απ'οτι νομιζα, 18851 σε 2,4 και 18977 στο 5

αντε, να δουμε...:shifty:

 

φιλη καραμελα :p ποσο εγραψες Μαθ.Κατ??

Link to comment
Share on other sites

 

Λιβ Ταυλερ φαν εσυ πρεπει να το διαβασεις αυτο:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος την εκτιμηση της καθημερινης για το 2007 για το τμημα ιστοριας καιμκοιν.ανθρωπολογιας αιγαιου?εψαχα και δεν μπορω να τ δω...
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος την εκτιμηση της καθημερινης για το 2007 για το τμημα ιστοριας καιμκοιν.ανθρωπολογιας αιγαιου?εψαχα και δεν μπορω να τ δω...

 

To eixe dwsei t link o livtylerfan se prohgoumenes selides...

Link to comment
Share on other sites

Λιβ Ταυλερ φαν εσυ πρεπει να το διαβασεις αυτο:)

 

Eυχαριστώ.

Ναι για αυτο και η χαμηλη βαση μεγαλε.

Οι πληροφοριες μου λενε οτι αυτο θα αλλαξει συντομα.:D

 

Τεσ πα.

Ειμαι γεννημενος για αυτο το τμημα.:ninja::ninja::p

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος την εκτιμηση της καθημερινης για το 2007 για το τμημα ιστοριας καιμκοιν.ανθρωπολογιας αιγαιου?εψαχα και δεν μπορω να τ δω...

 

@met κοιτα > εδω

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα πως για να πάρεις ειδικότητα στη ΣΣΑΣ παίρνεις ό,τι σου δίνουν.

 

Πολυ πιθανο.

Κρατησε το μηχ/κο οσο μπορεις. Και ρωτησε το.

Κοιτα το site > καλυτερα παρε τηλ. στην ιδια τη ΣΣΑΣ.:)Θα σου πουνε 100%.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μεταξύ των άλλων έχω και ένα άλλο δίλλημα... Η πρώτη μου επιλογή είναι Ιατρική ΣΣΑΣ. Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ 2 σχολών για τη δεύτερή μου επιλογή. Οδοντιατρική ΣΣΑΣ ή Ιατρική Θεσ/νίκης? Επίσης Φαρμακευτικό ΣΣΑΣ να δηλώσω?

Κάτι άκουσα πως για να πάρεις ειδικότητα στη ΣΣΑΣ παίρνεις ό,τι σου δίνουν. Αυτό αληθεύει? ας με βοηθήσει κάποιος... Αύριο δίνω μηχανογραφικό!!!

SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μν πας να καταθέσεις αύριο, αν δεν είσαι βέβαιος.

 

Σχετικά με το θέμα αυτό θα βρείς αρκετές πληροφορίες και στο http://www.greekmeds.gr οπου υπάρχει σχετικό θέμα στο οποίο γράφουν ιατροί.

 

Για την ειδικότητα η αλήθεια είναι πως είναι δύσκολά τα πράγματα.

Βασικά υπάρχουν συγκεκριμένες θέσεις κάθε χρόνο σε κάθε ειδικότητα και κάνεις κάτι σαν μηχανογραφικό οπου μετράνε οι βαθμοί και κυρίως το μέσο. Δύσκολο να πέρεις την ειδικότητα που θές.

 

Αν σου αρέσει ο στρατός πήγαινε αλλιώς ξανασκέψουτο

Link to comment
Share on other sites

Αν σου αρέσει ο στρατός πήγαινε αλλιώς ξανασκέψουτο

Καλά η ΣΣΑΣ σαν σχολή μόνο στρατός δεν είναι:lol:

Καμία σχέση με τις υπόλοιπες στρατιωτικές σχολές.40 μέρες εκπαίδευση και μετά τέλος.Όλη μέρα έξω είσαι.Τα ξέρω και από το ξάδερφό μου που ήτανε και πέρασε ζωή και κότα:up:

Link to comment
Share on other sites

φιλη καραμελα :p ποσο εγραψες Μαθ.Κατ??

 

φιλε Tsiltea, μαθημ.κατ. εγραψα 18.5:happy:

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Καλά η ΣΣΑΣ σαν σχολή μόνο στρατός δεν είναι:lol:

Καμία σχέση με τις υπόλοιπες στρατιωτικές σχολές.40 μέρες εκπαίδευση και μετά τέλος.Όλη μέρα έξω είσαι.Τα ξέρω και από το ξάδερφό μου που ήτανε και πέρασε ζωή και κότα:up:

 

Aνετα δηλαδη θα μπορεις να γραφεις στο forum καθημερινα:D

Link to comment
Share on other sites

exo kapoio provlima me to anoigma tis selidas gia auto rwtaw,mpika alla den mporw na t diavasw:(

 

Οκ το βρηκα > :p καπου εδω

 

πηγαινε κατω κατω που λεει πινακες// ειναι pdf ομως ,το διαβαζεις; Και πρεπει να κανεις ζουμ.

Link to comment
Share on other sites

Οκ το βρηκα > :p καπου εδω

 

πηγαινε κατω κατω που λεει πινακες// ειναι pdf ομως ,το διαβαζεις; Και πρεπει να κανεις ζουμ.

 

distixos oxi den katafera na to diavaso..s euxaristw pantws..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μεταξύ των άλλων έχω και ένα άλλο δίλλημα... Η πρώτη μου επιλογή είναι Ιατρική ΣΣΑΣ. Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ 2 σχολών για τη δεύτερή μου επιλογή. Οδοντιατρική ΣΣΑΣ ή Ιατρική Θεσ/νίκης? Επίσης Φαρμακευτικό ΣΣΑΣ να δηλώσω?

Κάτι άκουσα πως για να πάρεις ειδικότητα στη ΣΣΑΣ παίρνεις ό,τι σου δίνουν. Αυτό αληθεύει? ας με βοηθήσει κάποιος... Αύριο δίνω μηχανογραφικό!!!

SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Εγώ θα σου πρότεινα Φαρμακευτική ΣΣΑΣ για δεύτερη επιλογή, αλλά μεταξύ των 2 που θες, εγώ θα διάλεγα σίγουρα Ιατρική Θεσ/νίκης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...