Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η κίνηση των βάσεων αναμένεται να ακολουθήσει πτωτική πορεία στις περισσότερες σχολές, αν και η πτώση δεν θα ξεπεράσει τα 300-600 μόρια κατά περίπτωση.

 

Περίπου 30.000 υποψήφιοι θα βρεθούν εκτός ΑΕΙ και ΤΕΙ, ενώ πάνω από 7.000 θέσεις θα παραμείνουν κενές στα ΤΕΙ χαμηλής ζήτησης της περιφέρειας.

 

Οι αριστούχοι εκτιμάται ότι δεν θα ξεπεράσουν τους 6.500, ενώ πέρυσι ήταν 7.900.

 

Απ'οτι λένε στις ειδήσεις, θα πέσουν...:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μόλις έβγαλα τα μόριά μου!!!!!!!!!

Είναι πραγματικά τέλεια!!!!!!!!!!!

Λοιπόν 2ο, 4ο πεδίο: 19136

3ο πεδίο: 19415

5ο πεδίο: 19383

Αναλυτικά οι βαθμοί: Μαθηματικά Κατ.:17. Φυσική Κατ: 20. Χημεία Κατ: 19,9. Βιολογία Κατ:19,7. Μαθηματικά Γεν: 20. ΑΟΘ: 19,5. Έκθεση: 17,7!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ! ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΛΟΥΣ! ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Η αδερφή μου έβγαλε 18400 στο 4ο πεδίο και 18500 στο 5ο πεδίο.

Όλα πάνω από 18 εκτός από την Έκθεση όπου έγραψε 13.4 !

Πραγματικά έγινε σφαγή στην έκθεση! Από 100 άτομα στο λύκειό της μόνο 5-6 είδα πάνω από 15!

 

Τώρα έρχεται η επιλογή:

Λογιστική κ Χρηματοοικονομική (Μακεδονίας),

Οργάνωση κ Διοίκηση Επιχειρήσεων (Μακεδονίας)

ή κάτι άλλο σχετικά με οικονομικές σπουδές?

 

Καλή επιτυχία σε όλους!

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν έχουν βγεί και οι βαθμολογίες απο τα ΤΕΕ?

 

ti perimenes gavronikos Mia zwh grammenous mas exoune kanonika... tpt episimo . Na fantasteis ti zwa einai phra sto Sxoleio mou sta TEE kai eipa gia bathmous kai enas asxetos leei " Den tha vgoun bathmoi augousto mono vgenoun baseis " Na fantasteis ti Akiroi anhmerwtoi einai. Alla Arxes iouliou na perimeneis to poli mexri 8 pisteuw tha xoun vgei

Link to comment
Share on other sites

ti perimenes gavronikos Mia zwh grammenous mas exoune kanonika... tpt episimo . Na fantasteis ti zwa einai phra sto Sxoleio mou sta TEE kai eipa gia bathmous kai enas asxetos leei " Den tha vgoun bathmoi augousto mono vgenoun baseis " Na fantasteis ti Akiroi anhmerwtoi einai. Alla Arxes iouliou na perimeneis to poli mexri 8 pisteuw tha xoun vgei

 

Το επιβεβαίωσα πριν απο λίγο.Μου είπαν απο το ΤΕΕ οτι θα βγούν Ιούλιο.Μάλλον αρχές οπως λες και εσυ

Link to comment
Share on other sites

να πάνε να γαμηθούνε όλοι οι βαθμολογητές του Πειραιά....αν είναι δυνατόν έκθεση ο πρώτος μου έβαλε 70 και ο δεύτερος 82...ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...μαθηματικά γενικής ο ένας 87 και ο άλλος 94...τι στο διάολο ξέχασε να διορθώσει ο πρώτος; εγώ μόνο εκείνο με το ποια μπαταρία συμφέρει να αγοράσουμε έκανα λάθος που έπιανε 5 μόρια...να πάνε να γαμηθούνε πραγματικά....

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να πάνε να γαμηθούνε όλοι οι βαθμολογητές του Πειραιά....αν είναι δυνατόν έκθεση ο πρώτος μου έβαλε 70 και ο δεύτερος 82...ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...μαθηματικά γενικής ο ένας 87 και ο άλλος 94...τι στο διάολο ξέχασε να διορθώσει ο πρώτος; εγώ μόνο εκείνο με το ποια μπαταρία συμφέρει να αγοράσουμε έκανα λάθος που έπιανε 5 μόρια...να πάνε να γαμηθούνε πραγματικά....

:X:XΦανταζομαι νευρα που εχεις:ninja:

 

Αλλα τη σχολη που θες την πιανεις;;:cool:

 

Ποσα μορια εβγαλες;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα 86 και 75 στην έκθεση, αλλά αυτό που με πείραξε ήταν το 100/88 στα μαθηματικά γενικής. Ο ένας τα βρήκε ολόσωστα και ο άλλος μου έκοψε 12 μόρια! Μάλλον επειδή τα έκανα με δικούς μου τρόπους, που ήταν όμως σωστοί. Και για 1 θα πήγαινε αναβαθμολόγηση! Έλεος κάτι σκράπες που διορθώνουν!
Link to comment
Share on other sites

:X:XΦανταζομαι νευρα που εχεις:ninja:

 

Αλλα τη σχολη που θες την πιανεις;;:cool:

 

Ποσα μορια εβγαλες;

 

σκατούλες...τίποτα δεν πιάνω....ευτυχώς μου ήρθε ένα 14αρι στα μαθηματικά κατεύθυνσης...και περίμενα λιγότερο...αλλά βγάζω 16662 στο 4ο...ούτε τον Βόλο πιάνω ούτε τπτ....

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα 86 και 75 στην έκθεση, αλλά αυτό που με πείραξε ήταν το 100/88 στα μαθηματικά γενικής. Ο ένας τα βρήκε ολόσωστα και ο άλλος μου έκοψε 12 μόρια! Μάλλον επειδή τα έκανα με δικούς μου τρόπους, που ήταν όμως σωστοί. Και για 1 θα πήγαινε αναβαθμολόγηση! Έλεος κάτι σκράπες που διορθώνουν!

 

έλα ρε...ερωτήματα ξεχνάν να βαθμολογήσουν...τώρα θα τους μάθουμε;

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σκατούλες...τίποτα δεν πιάνω....ευτυχώς μου ήρθε ένα 14αρι στα μαθηματικά κατεύθυνσης...και περίμενα λιγότερο...αλλά βγάζω 16662 στο 4ο...ούτε τον Βόλο πιάνω ούτε τπτ....

Εμενα δεν με αφηνουν οι Ο.Π.Χ. να πω τι πιανω:cool:

 

Αλλα next year together:D μην αγχωνεσαι !!

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με αφηνουν οι Ο.Π.Χ. να πω τι πιανω:cool:

 

Αλλα next year together:D μην αγχωνεσαι !!

 

ποιοι είναι οι Ο.Π.Χ??? :worry: ρε συ δεν αγχώνομαι...σκάω...λίγη τύχη δεν είχα....

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να πάνε να γαμηθούνε όλοι οι βαθμολογητές του Πειραιά....αν είναι δυνατόν έκθεση ο πρώτος μου έβαλε 70 και ο δεύτερος 82...ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...μαθηματικά γενικής ο ένας 87 και ο άλλος 94...τι στο διάολο ξέχασε να διορθώσει ο πρώτος; εγώ μόνο εκείνο με το ποια μπαταρία συμφέρει να αγοράσουμε έκανα λάθος που έπιανε 5 μόρια...να πάνε να γαμηθούνε πραγματικά....

 

Κοπελιά κούλαρε λίγο.

 

πέρσι είχα μαθηματικά κατεύθυνσης 3+ μονάδες (17/100) διαφορά από τους βαθμολογητές.

Τι να πούμε και μεις δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

ποιοι είναι οι Ο.Π.Χ??? :worry: ρε συ δεν αγχώνομαι...σκάω...λίγη τύχη δεν είχα....

Ειναι οι Όροι Πρόσβασης και Χρήσης

 

Που απαγορευουν τις ''κακες'' λεξεις :cool:

 

Πχ. πιανω τα ... μου

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου ερχεται να πεθανω απο τη χαρα μ!!!!δε το πιστευω,δε το περιμενα!!εβγαλα 1ο πεδιο 18.519 κ περναω νομικη!!!εκθεση 17.9,βιολογια 19.4,αρχαια 18.2,ιστορια 19.1,λογοτεχνια 16.6,λατινικα 19.9!!!συγχαριτηρια σε ολους τους επιτυχοντες,κ σε οσους δεν περασαν στην προτιμηση τους μετραει η προσπαθεια,κ υπαρχει κ 2η ευκαιρια οπου η επιτυχια ειναι πλεον σιγουρη!!!καλα γλεντια!:lol::):D:cool::shifty::happy:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι οι Όροι Πρόσβασης και Χρήσης

 

Που απαγορευουν τις ''κακες'' λεξεις :cool:

 

Πχ. πιανω τα ... μου

 

α κατάλαβα σε τι κατάσταση είσαι και εσύ....

 

jog με την κατάσταση που επικρατεί δε γίνεται να "κουλάρω"...γενικά δε γίνεται να ξέρεις ότι τα έχεις λύσει σωστά και να υπάρχει τέτοια απόκλιση!μετά είναι να μη κατηγορείς τους βαθμολογητές;

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

α και κάτι άλλο...σε 3 σχολεία που κοίταξα έκθεση πάνω απο 16.5 δεν είδα...όπως και μαθηματικά κατεύθυνσης...πως γίνεται τώρα όλοι εδώ μέσα να έχουνε γράψει τέλεια δεν ξέρω....

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποιοι είναι οι Ο.Π.Χ??? :worry: ρε συ δεν αγχώνομαι...σκάω...λίγη τύχη δεν είχα....

 

:lol: :p . Που να δειτε στη θεωρητικη διακυμανσεις...

 

στη θετ. τεχνολ. είναι πολυ normal η κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

α και κάτι άλλο...σε 3 σχολεία που κοίταξα έκθεση πάνω απο 16.5 δεν είδα...όπως και μαθηματικά κατεύθυνσης...πως γίνεται τώρα όλοι εδώ μέσα να έχουνε γράψει τέλεια δεν ξέρω....

 

Ξερω γω μαλλον επαρχια είναι , εκει που γνωρίζονται και μεταξυ των και τους αφηνουν και αντιγραφουν :lol:

 

>σημ. και εγω Πειραια βόσκω.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :p . Που να δειτε στη θεωρητικη διακυμανσεις...

 

στη θετ. τεχνολ. είναι πολυ normal η κατασταση.

 

η θεωρητική είναι θεωρητική ρε liv....είναι πως θα το διατυπώσει το μυαλουδάκι σου εκείνη τη στιγμή...ενώ στα θετικοτεχνολογικά υπάρχει μια στανταρ λύση...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

που ειδατε αναλυτικα τα μορια σας ???γιατι εγω ειδα μονο τον τελικο βαθμο καθε μαθηματος στα 20???:worry::confused:

 

Μεγαλε τι εγινε , όλα ok? υπηρχε , δεν το προσεξες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...