Jump to content

[Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!


Darky
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έκανα ένα πρόχειρο ψάξιμο στο google αλλά όλες σχεδόν οι σελίδες είναι από forum με ανάλογα θέματα μήπως έχεις καμιά έτοιμη διεύθηνση να κάνω το download???

 

Basika eimai melos sto se-nse.Apo ekei to katevasa.Gia na dw an mporeis na to katevaseis san guest.

 

EDIT:Telika mporeis na to katevaseis kai san guest.Oriste edw.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 683
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Basika eimai melos sto se-nse.Apo ekei to katevasa.Gia na dw an mporeis na to katevaseis san guest.

 

EDIT:Telika mporeis na to katevaseis kai san guest.Oriste edw.

 

Φίλε μου σε ευχαριστώ τώρα το κατεβάζω και θα σε πω αποτελέσματα!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

την βοήθεια σας παιδιά..έκανα κανονικά το κ800 σε κ810 όπως περιγράφετε και έγινε άψογα . πηγα να βάλω την κάρτα σιμ και με το που το ανοίγω είχαν χαθεί τα ελληνικά.το φλασαρω πάλι απο την αρχή μου βγάζει πάλι τα ελληνικά κανονικά και με το που πάω να βάλω πάλι την σιμ δεν ανάβει καθόλου . δεν ανοίγει ούτε φορτίζει οτι και να κάνω..έχει ιδέα κανείς τι μπορώ να κάνω τώρα για να το επαναφέρω:worry: ?
Link to comment
Share on other sites

ok! :)

Δυστηχώς δεν είναι αυτό το κατέβασα αλλά τπτ...καμιά άλλη ιδέα δεν υπάρχει άλλος τρόπος να δω το CID? α και μήπως φταίει ότι έχει θύρα μίνι usb και δε συνδέεται το καλώδιο με το βίσμα του φορτιστή όπως τα καινούργια se πχ κ800 κ810 κλπ???μήπως θέλει καμιά ρυθμισούλα που δε ξέρω?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

την βοήθεια σας παιδιά..έκανα κανονικά το κ800 σε κ810 όπως περιγράφετε και έγινε άψογα . πηγα να βάλω την κάρτα σιμ και με το που το ανοίγω είχαν χαθεί τα ελληνικά.το φλασαρω πάλι απο την αρχή μου βγάζει πάλι τα ελληνικά κανονικά και με το που πάω να βάλω πάλι την σιμ δεν ανάβει καθόλου . δεν ανοίγει ούτε φορτίζει οτι και να κάνω..έχει ιδέα κανείς τι μπορώ να κάνω τώρα για να το επαναφέρω:worry: ?

 

Δοκίμασε να ξανακάνεις την αλλαγή!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ξανακάνεις την αλλαγή!;)

 

δεν ανοίγει καθόλου, ούτε συνδέεται για να κάνω την αλλαγή απο την αρχή :worry:

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς δεν είναι αυτό το κατέβασα αλλά τπτ...καμιά άλλη ιδέα δεν υπάρχει άλλος τρόπος να δω το CID? α και μήπως φταίει ότι έχει θύρα μίνι usb και δε συνδέεται το καλώδιο με το βίσμα του φορτιστή όπως τα καινούργια se πχ κ800 κ810 κλπ???μήπως θέλει καμιά ρυθμισούλα που δε ξέρω?

 

Isws na ftaiei pou exeis mini usb kai oxi kanoniko cable opws tou fortisti.Den kserw omws me sigouria.Pantws gine melos kai sto se-nse.Isws breis kati.

Link to comment
Share on other sites

δεν ανοίγει καθόλου, ούτε συνδέεται για να κάνω την αλλαγή απο την αρχή :worry:

 

Mipws xreiazesai na kaneis update tin EROM?Thimase mipws poia ekdosi eixes?

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε μπαταρίες ιστορίες κακό και κάνε 5,6 προσπάθιες εμένα μου σταμάτησε η μετατροπή του κ800 στη μέση το έβγαλα και δεν άνοιγε δεν έκανε τπτ αλλά με τη 3η φορά έπιασε try it !;)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε μπαταρίες ιστορίες κακό και κάνε 5,6 προσπάθιες εμένα μου σταμάτησε η μετατροπή του κ800 στη μέση το έβγαλα και δεν άνοιγε δεν έκανε τπτ αλλά με τη 3η φορά έπιασε try it !;)

 

δοκιμάζω συνέχεια βγάζοντας μπαταριά κλπ μα συνεχίζει να είναι νεκρό..η διαδικασία ολοκληρώθηκε κανονικά , μετά έμεινε νεκρό . δεν ξέρω τι να κάνω . έχω απελπιστεί

 

 

δυστυχώς δεν θυμάμαι τι EROM έχω . μα δεν συνδέεται καν στο pc

Link to comment
Share on other sites

Το xs++ σε αναγνωρίζει αφού λές ότι ξαναέκανες προσπάθεια άρα γύρνα το ξανά σε κ800 και πες αποτελέσματα!;)
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

δοκιμάζω συνέχεια βγάζοντας μπαταριά κλπ μα συνεχίζει να είναι νεκρό..η διαδικασία ολοκληρώθηκε κανονικά , μετά έμεινε νεκρό . δεν ξέρω τι να κάνω . έχω απελπιστεί

 

 

δυστυχώς δεν θυμάμαι τι EROM έχω . μα δεν συνδέεται καν στο pc

 

Gia katevase to WotanClient kai kane mia EROM update(an xreiazetai).Ekei pou thelei kwdiko kai tetoia asta kena kai sindese to kinito patwntas 2+5.

Link to comment
Share on other sites

oxi oxi, το ξαναεκανα την πρώτη φορά, τώρα δεν αναγνωρίζει καθόλου το xs++ . είναι εντελώς νεκρό .ούτε το pc το βλέπει , μα ούτε και μπορώ να το ανοίξω , ειναι εντελώς νεκρό:(
Link to comment
Share on other sites

oxi oxi, το ξαναεκανα την πρώτη φορά, τώρα δεν αναγνωρίζει καθόλου το xs++ . είναι εντελώς νεκρό .ούτε το pc το βλέπει , μα ούτε και μπορώ να το ανοίξω , ειναι εντελώς νεκρό:(

 

τι διαδικασία την άρχισες με full μπαταρία μήπως ήταν στα τελειώματά της??

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

τι διαδικασία την άρχισες με full μπαταρία μήπως ήταν στα τελειώματά της??

 

ήταν σχεδόν full , μα το θέμα είναι οτι δεν σταμάτησε στην μέση η διαδικασία :worry:

τελείωσε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

ήταν σχεδόν full , μα το θέμα είναι οτι δεν σταμάτησε στην μέση η διαδικασία :worry:

τελείωσε κανονικά

 

βάλτο στο φορτιστή και άστο 4,5 λεπτά και μπαταρία full να έχεις κάτι τέτοια κολλήματα τα τρώνε τα se!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

βάλτο στο φορτιστή και άστο 4,5 λεπτά και μπαταρία full να έχεις κάτι τέτοια κολλήματα τα τρώνε τα se!:(

 

το έβαλα και στον φορτιστή μα πάλι μια από τα ιδία..λέτε να βρω άλλη μπαταρια μήπως και ξυπνήσει ?

και πάνω που είχα ενθουσιαστεί με την αλλαγή γμτ :blink:

Link to comment
Share on other sites

το έβαλα και στον φορτιστή μα πάλι μια από τα ιδία..λέτε να βρω άλλη μπαταρια μήπως και ξυπνήσει ?

και πάνω που είχα ενθουσιαστεί με την αλλαγή γμτ :blink:

 

Kalitera na to pas gia ena service para na to paideueis allo.Ston germano einai 20e to service.

Link to comment
Share on other sites

Kalitera na to pas gia ena service para na to paideueis allo.Ston germano einai 20e to service.

 

ξέρεις αν γίνετε επί τόπου ? έχω άσχημη εμπειρία απο γερμανο .

θα το παλέψω ακόμα μήπως και ξεκολλήσει .

ελπίζω πάντως να φτιάχνετε

Link to comment
Share on other sites

το έβαλα και στον φορτιστή μα πάλι μια από τα ιδία..λέτε να βρω άλλη μπαταρια μήπως και ξυπνήσει ?

και πάνω που είχα ενθουσιαστεί με την αλλαγή γμτ :blink:

 

Πάντως κάνε τη δοκιμή με τη μπαταρία αν την έχεις πρόχειρη!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάνε τη δοκιμή με τη μπαταρία αν την έχεις πρόχειρη!;)

 

θα ψάξω να βρω αύριο καμιά μπαταριά. θα επανέλθω με νεώτερα ελπίζω ευχάριστα, αν εχει κανείς άλλος καμιά ιδέα ας την πει..ευχαριστώ για το ενδιαφέρων:)

Link to comment
Share on other sites

Auto pou 8a pw einai kanonas!!!Apo tin stigmi pou mpaineis se diadikasia flashing einai NOMOS na kaneis backup to GDFS tis ka8e suskeueis gt ka8emia suskeui exei to diko tis!!!Kalitera min to paideueis allo kai panto se ena se point!!!

 

Filika

 

Scottas:D:p;):)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Φίλε scottas ξέρεις εσύ τπτ για το v600 που γράφει στη προηγούμενη σελίδα?αν ναι για ρίξε τα φώτα σου~!
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Kai epeisis file pi8agora oswn afora to v600 sou dn prepei na einai sunergasimo me to DCU-60 cable opote mallon 8a xreiasteis alla eidika kalwdia opws to cruiser kai paei legontas!!!

 

Filika

 

Scottas:);):):D:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...