Jump to content

[Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!


Darky
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

telika dn prepei na tous evala. Kserei kaneis an borw na tous valw apo ipologisti me linux???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 683
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσφέρει κάτι παραπάνω το κ810 σε σχέσει με το κ800 για να μπει κάποιος σε διαδικασία να το κάνει εάν δεν έχει πρόβλημα το κινητό του?

Επίσης το κ810 νομίζω ότι έχει παραπάνω SAR .... μετά το flash αλλάζει και το SAR του κ800?

Ευχαριστώ.

ΚΛ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα. Είμαι καινούργιος με τα sonyericsson και θέλω να ρωτήσω. Έχω ένα w580i με cid 53.Και θέλω να του περάσω κάποιους drivers για αρχή για τη κάμερα που υποστηρίζουν οτι τη βελτιώνουν. Πρόσπάθησα με το FAR Manager αλλά δεν τα καταφερα ακολουθώντας έναν οδηγό από το forums.se-nse γιατί ανοίγοντας το κινητό αυτό μου έβγαζε να επικοινωνήσω με το service.Έκανα αναβάθμιση από την sonyericsson και το κινητό τώρα λειτουργεί. Υπάρχει κάποιος οδηγός εύκολος;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

γεια σας παιδια. εχω ενα k800i που βγαζει προβλημα οταν παω να ανοιξω παιχνιδια η εφαρμογες , λεει η ενεργεια απετυχε.. και ετσι θελω να το μετατρεψω σε Κ810 ωστε να διορθωθει. ομως ειμαι εντελως ασχετος απο πειραγμα κινητων και εχασα την μπαλα εντελως απο οσα διαβασα εδω μεσα. ετσι, θα ηθελα αν εχεις καποιον την υπομονη και την ορεξη να μου πειτε αναλυτικα τα βηματα για αυτη την μετατροπη και αν ειναι δυνατο απο που ακριβως θα κατεβασω τα αρχεια που απιτουνται.

ευχαριστω προκαταβολικως

By WiZaRDE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα με βοηθησει κανενας?

παω να συνδεσω το κ800 με το xs++ αλλα μου λεει

error : Cannot open phone communication port .

ξερει κανεις τι μπορει να φταει που δε μπορω να συνδεσω το κινητο με το pc με αυτο το προγραμμα?

By WiZaRDE
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδες σημερα πηγα μεσα στο site της Sony Ericsson να κανω update στο w850i του αδερφου μου και ενω βρηκε καινουργιο λογισμικο και τον εκανε εγκατασταση δια μαγειας δεν υπαρχουν Ελληνικη γλωσσα να διαλεξω ουτε για το κινητο ουτε για να γραφω ....τι μπορω να κανω ?
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Παιδια συγχαριτηρια για ολλα οσα γραφετε στο φορουμ. Θα ειθελα και εγς μια βοηθεια. Αγορασα απο το ebay ενα w800 με αυτα τα στοιχεια ID 8040 VER 3.1 PLATF DB2010 CID 36 COLOR BROWN REGION EYROPE 4 CDA102430/12 R9A FIRM VERS RIAA008 θελω να του βαλω τα ελληνικα μηπως θα μπορουσε να με βοηθησει καποιος Σας πληροφορω οτι δεν ειμαι και πολυ γνωστης των ορολογιων σας γιαυτο θα παρακαλουσα οι οδηγιεσ να ειναι οσο το δυνατον απλες ευχαριστω παρα πολυ Ειμαι απο χιο και εδω μου ζητανε ποιο πολα απο την αγορα του
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μετα απο debranding σε κ770ι vodafone,ολα οκ αλλα δεν πιανει σημα.μου βγαζει συνεχεια εκτος ληψης.

δοκιμασα να απενεργοποιησω το 3G,αλλα τιποτα!

καποιες φορε βγαζει καμια προσβαση δικτυου.

εμφανιζονται οι μπαρες πανω δεξια κανονικα.

αλλα παιζουν ολη την ωρα!

βοηθεια κανεις?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...