Jump to content

[Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!


Darky
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι θα ξέρεις παραπάνω, είπαμε είσαι δάσκαλος!

 

Thank you very much

 

:respect: On YOU

 

Na voi8iseis i8eles!!!

 

Filika

 

Nikolas:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 683
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thank you very much

 

:respect: On YOU

 

Na voi8iseis i8eles!!!

 

Filika

 

Nikolas:D:):p

 

Εγώ θα έλεγα Assistant :lol::p:lol:

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ!Βάλτε αυτά και τελειώσατε!

Μία μικρή βοήθεια τα κατέβασα!μέσω xs++ τα περνάω?πως???:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μία μικρή βοήθεια τα κατέβασα!μέσω xs++ τα περνάω?πως???:worry:

 

Mesa ston fakelo files_to_upload ftiakse ton fakelo

ifs.Mesa se auton ftiakse ton fakelo settings.Mesa se auton ftiakse ton fakelo acoustic opou mesa ston fakelo acoustic tha baleis ta arxeia apo to rar.Anoikse to XS++,kane flash kai apolause pio dynato ixo.

Link to comment
Share on other sites

Mesa ston fakelo files_to_upload ftiakse ton fakelo

ifs.Mesa se auton ftiakse ton fakelo settings.Mesa se auton ftiakse ton fakelo acoustic opou mesa ston fakelo acoustic tha baleis ta arxeia apo to rar.Anoikse to XS++,kane flash kai apolause pio dynato ixo.

Eυχαριστώ το έκανα αλλά δε βλέπω κάποια διαφορά:worry

τεσπαν! βασικά η αρχική μου ερώτηση ήταν για το φωτισμό του τηλ!απλά πατώντας παράθεση δεν είδα πως δεν είχε περαστεί και η συντόμευση!!!κατέβασα το k800_lighteffects και τώρα???

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ το έκανα αλλά δε βλέπω κάποια διαφορά:worry:

τεσπαν! βασικά η αρχική μου ερώτηση ήταν για το φωτισμό του τηλ!απλά πατώντας παράθεση δεν είδα πως δεν είχε περαστεί και η συντόμευση!!!κατέβασα το k800_lighteffects και τώρα???

 

κανεις??????:(:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

κανεις??????:(:worry:

τα αρχεία στο rar,είναι τοποθετημένα σε φακέλους.Αυτός είναι ο προορισμός που θα κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

τα αρχεία στο rar,είναι τοποθετημένα σε φακέλους.Αυτός είναι ο προορισμός που θα κάνεις.

 

όταν λες προορισμός δηλαδή?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

όταν λες προορισμός δηλαδή?

 

Ρε παιδιά λίγη βοήθεια?Τι είναι αυτός το προορισμός?που το βάζω πως??Αντε είμαι ελάχιστα λεπτά πριν από την ολοκλήρωση της μετατροπής από κ800 σε κ810 μη με κάνετε να περιμένω!!!!!:O:O

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λίγη βοήθεια?Τι είναι αυτός το προορισμός?που το βάζω πως??Αντε είμαι ελάχιστα λεπτά πριν από την ολοκλήρωση της μετατροπής από κ800 σε κ810 μη με κάνετε να περιμένω!!!!!:O:O

 

Tha anoikseis to rar.Mesa tha deis oti exei ena fakelo pou legetai

k800_lighteffects.Tha anoikseis kai auton ton fakelo kai tha deis enan pou leei TPA.Tha syreis ton fakelo TPA(dil tha ton kaneis extract) mesa ston fakelo files_to_upload tou XS++.Epeita anoigeis to XS++ kai kaneis flash.

Link to comment
Share on other sites

Tha anoikseis to rar.Mesa tha deis oti exei ena fakelo pou legetai

k800_lighteffects.Tha anoikseis kai auton ton fakelo kai tha deis enan pou leei TPA.Tha syreis ton fakelo TPA(dil tha ton kaneis extract) mesa ston fakelo files_to_upload tou XS++.Epeita anoigeis to XS++ kai kaneis flash.

 

Eυχαριστώ τώρα όλα δουλεύουν άψογα!:up::up:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχω το ''κ810'' είπα να του κάνω και την αναβάθμηση απ'τη se αλλά δεν ανοίγει το πρόγραμμα μου λέει application error και μετά λέει να τσεκάρω αν είμαι στο internet-είμαι-και λέει πως η εφαρμογή πρέπει να τερματιστεί λέω θα μπλόκαρε τι επαννεκίνηση έκανα τι διέγραψα και ξανακατέβασα το πρόγραμμα αναβάθμησης τπτ!!!πάντα το ίδιο μνμ ξέρει κανείς τι παίζει???:wacko:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχω το ''κ810'' είπα να του κάνω και την αναβάθμηση απ'τη se αλλά δεν ανοίγει το πρόγραμμα μου λέει application error και μετά λέει να τσεκάρω αν είμαι στο internet-είμαι-και λέει πως η εφαρμογή πρέπει να τερματιστεί λέω θα μπλόκαρε τι επαννεκίνηση έκανα τι διέγραψα και ξανακατέβασα το πρόγραμμα αναβάθμησης τπτ!!!πάντα το ίδιο μνμ ξέρει κανείς τι παίζει???:wacko:

 

Den kserw ti paizei alla kai na doulepsei,an pas na kaneis update mesw seus tha anagnwrisei to kinito sou san k800.Auto giati to IMEI pou exei i siskeui sou einai tou K800.

Link to comment
Share on other sites

Den kserw ti paizei alla kai na doulepsei,an pas na kaneis update mesw seus tha anagnwrisei to kinito sou san k800.Auto giati to IMEI pou exei i siskeui sou einai tou K800.

Τι να κάνουμε...:(έχω και ένα v600 και θέλω να το κάνω κ600 μπορεί να δώσει κανείς τα αρχειάκια για xs++?;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουμε...:(έχω και ένα v600 και θέλω να το κάνω κ600 μπορεί να δώσει κανείς τα αρχειάκια για xs++?;)

 

An einai CID36 'h CID49 tote mpes edw.Gine melos prwta.

Link to comment
Share on other sites

An einai CID36 'h CID49 tote mpes edw.Gine melos prwta.

 

που βλέπουμε το CID είμαι στο κρυφό menu και δε το βλέπω???:confused:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δε μου βγάζει καθόλου τα δεδομένα του ?? ξέρεις γιατί?:worry:

μου λέει error and cannot open phone communication support?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

gia katevase tin ekdosi 2.2 tou XS++

 

έκανα ένα πρόχειρο ψάξιμο στο google αλλά όλες σχεδόν οι σελίδες είναι από forum με ανάλογα θέματα μήπως έχεις καμιά έτοιμη διεύθηνση να κάνω το download???

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...