Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πατησα αλλα δενν

 

αν δεν ενεργοποιησεις τις ρυθμισεις του internet απο την εταιρια,δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεσεις να συνδεθεις στο διαδικτυο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ομως μετα χρεωνεσαι..εγω στο τζαμπε θελω να την βγαλω :D

δεν νομιζω να χρεωνεσαι αμα μπαινεις μονο 0.facebook

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να χρεωνεσαι αμα μπαινεις μονο 0.facebook

δεν χρεωνεσαι,αλλα αυτη η υπηρεσια δεν σου παρεχει ολες τις λειτουργιες.

επισης αυτην την υπηρεσια δεν στην δινουν ολοι οι παροχοι.(ετσι εχω διαβασει καπου)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν χρεωνεσαι,αλλα αυτη η υπηρεσια δεν σου παρεχει ολες τις λειτουργιες.

επισης αυτην την υπηρεσια δεν στην δινουν ολοι οι παροχοι.(ετσι εχω διαβασει καπου)

ναι σε αυτο εχεις δικιο δεν σου δινουν την δινατοτητα να δεις φωτογραφιες και συνδεσμους αλλιως πας σε σελιδα που χρεωνεσε...αλλα ας πουμε για καρτοκινητα συμφερει πολυ γιατι καποιοι πιτσιρικαδες βγαινουν εξω με τις παρεες τους και βαριουνται μπαινουν facebook για να δουνε τι γινεται...και οι πιτσιρικαδες την καρτα την χρειαζονται για μυνηματα με την κοπελα τους και τετοια...πιστευω και σε αυτην την περιπτωση βοηθαει..τις φωτογραφιες ας τις δουν σπιτι τους:lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
παιδια γνωριζει κανεις αν γινεται να εγκαταστησω καποια εφαρμογη τυπου blacklist και με ποιον τροπο στο k770i; σας παρακαλω να ειστε οσο το δυνατον πιο αναλυτικοι γινεται γιατι ειμαι τελειως αρχαριος
Link to comment
Share on other sites

παιδια γνωριζει κανεις αν γινεται να εγκαταστησω καποια εφαρμογη τυπου blacklist και με ποιον τροπο στο k770i; σας παρακαλω να ειστε οσο το δυνατον πιο αναλυτικοι γινεται γιατι ειμαι τελειως αρχαριος

Eδω δεν εισαι εσυ αναλυτικος στο τι ζητας...πως θα ειμαστε εμεις?:wacko:

Αν και αυτο που ζητας δεν γινεται γιατι το k770i δεν ειναι smartphone ωστε να παιρνει εφαρμογες.

Μονο java εφαρμογες παιρνει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα. Εχει καταφερει καποιος να κανει debrand το Κ770i και με ποιο προγραμμα-τροπο. Εναν οδηγο που προτεινουν λενε οτι δεν κανει για το Κ770i. Edited by teoos
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα. Μιας φίλης μου το k770i κόλλησε. Όταν πατάει το power ανοίγει λίγο η οθόνη και ένα κόκκινο φωτάκι και σβήνει. Παίζει να καταφέρει να το φτιάξει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μιας φίλης μου το k770i κόλλησε. Όταν πατάει το power ανοίγει λίγο η οθόνη και ένα κόκκινο φωτάκι και σβήνει. Παίζει να καταφέρει να το φτιάξει;

φλασαρισμα θα θελει.αποδειξη αγορας και sony ericsson service και δωρεαν αναβαθμιση ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φλασαρισμα θα θελει.αποδειξη αγορας και sony ericsson service και δωρεαν αναβαθμιση ;)

Γιατί δωρεάν αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δωρεάν αναβάθμιση;

γιατι ετσι ειναι.ετσι γινετε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ψαχνω να αγορασω ενα Sonyericsson k770i σε καλη κατασταση.

 

καλυτερα να αναφερθεις στις αγγελιες:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.. Εχω ενα προβλημα με το κ770.. Δεν λειτουργει το μικροφωνο δηλαδη στο τηλεφωνο δεν με ακουνε.. Εκανα αναβαθμηση τπτ.. Ανοιξα το κινητο το εκανα κομματια για να βρω που ειναι το μικροφωνο για να φερω ανταλλακτικο και δεν μπορω να το βρω με τπτ.. Καποιος που να ξερει και με βοηθησει πραγματικα θα ειναι θεος ¨:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.. Εχω ενα προβλημα με το κ770.. Δεν λειτουργει το μικροφωνο δηλαδη στο τηλεφωνο δεν με ακουνε.. Εκανα αναβαθμηση τπτ.. Ανοιξα το κινητο το εκανα κομματια για να βρω που ειναι το μικροφωνο για να φερω ανταλλακτικο και δεν μπορω να το βρω με τπτ.. Καποιος που να ξερει και με βοηθησει πραγματικα θα ειναι θεος ¨:)

εγω στην θεση σου θα το πηγαινα σε service point αλλιως θα επαιρνα αλλο.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπερα,

Εχω το εξης προβλημα: Δε μπορω να ανοιξω/ακουσω εικονες και ηχους που εχω στο memory stick. Οταν ομως το συνδεω στο PC τα βλεπω ολα. Εχει μπλοκαρει η flash μνημη και τι μπορω να κανω για να μην χασω τα δεδομενα μου

Να παρω αυτο;

http://www.dealextreme.com/p/portable-sd-mmc-medium-memory-card-unlock-decoder-27330

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Εχω το εξης προβλημα: Δε μπορω να ανοιξω/ακουσω εικονες και ηχους που εχω στο memory stick. Οταν ομως το συνδεω στο PC τα βλεπω ολα. Εχει μπλοκαρει η flash μνημη και τι μπορω να κανω για να μην χασω τα δεδομενα μου

Να παρω αυτο;

http://www.dealextreme.com/p/portable-sd-mmc-medium-memory-card-unlock-decoder-27330

 

Ευχαριστω

με ενα Card reader κανεις μπακαπ τα δεδομενα απο την καρτα μνημης στο κινητο.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα k770i Sony Ericsson και σκέφτομαι να το πουλήσω για να πάρω κάτι άλλο. Πριν το πουλήσω θα σβήσω όλες τις επαφές και τα δεδομένα τα προσωπικά που έχω αποθηκεύσει. Θα πρέπει να προσέξω και τίποτα άλλο για θέμα ασφάλειας? Εννοώ ότι άμα κάνω πχ ένα απλό delete τις επαφές και τις κλήσεις που έχω κάνει (εισερχόμενες και εξερχόμενες) θα είμαι οκ ή μπορούνε και να ανακτηθούνε πάλι όπως γίνεται πχ και στους Η/Υ - με διάφορα προγράμματα που γίνονται τα δεδομένα undelete? :lost:

Γιατί κάτι τέτοιο έχω ακούσει ότι γίνεται και στα κινητά!

Thanks :)

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα k770i Sony Ericsson και σκέφτομαι να το πουλήσω για να πάρω κάτι άλλο. Πριν το πουλήσω θα σβήσω όλες τις επαφές και τα δεδομένα τα προσωπικά που έχω αποθηκεύσει. Θα πρέπει να προσέξω και τίποτα άλλο για θέμα ασφάλειας? Εννοώ ότι άμα κάνω πχ ένα απλό delete τις επαφές και τις κλήσεις που έχω κάνει (εισερχόμενες και εξερχόμενες) θα είμαι οκ ή μπορούνε και να ανακτηθούνε πάλι όπως γίνεται πχ και στους Η/Υ - με διάφορα προγράμματα που γίνονται τα δεδομένα undelete? :lost:

Γιατί κάτι τέτοιο έχω ακούσει ότι γίνεται και στα κινητά!

Thanks :)

κανε επαναφορα αρχικων ρυθμισεων και διαγραφη ολων και το κινητο θα ειναι "σαν" καινουργιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα :-),

 

Σήμερα καθώς άλλαξα SIM στο Sony Ericsson Κ770i μου μετά δεν αναγνώριζε καμιά SIM. Για την ακρίβεια γράφει" Εισάγετε SIM".

Επίσης με το που θα βάλω ρεύμα στην συσκευή (είτε από μπαταρία είτε από τον φορτιστή) τότε ανάβει το ladάκι από το κουμπί της φωτογραφικής μηχανής.

 

Χάλασε εντελώς; Να την πάω για ανακύκλωση;

 

Ευχαριστώ πολύ, Σπύρος.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

Ίσως με μια αναβάθμιση λογισμικού να στρώσει. Δοκίμασε με το SEUS μήπως και το καταφέρεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

Ίσως με μια αναβάθμιση λογισμικού να στρώσει. Δοκίμασε με το SEUS μήπως και το καταφέρεις.

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Θα το δοκιμάσω αν και δεν έχω windows(ούτε mac). Πρέπει να πω ότι δούλευε, μετά το restart τα είδε κολιόμενα. Δεν ξέρω πως τα κατάφερε.

Edited by SpirosT94
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...