Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πραγματικά πολύ υψηλό... Δεν είναι περίεργο ???

 

 

[off topic] Ερώτηση και συγχωρέστε με για την χαζομαρά ...

Υπάρχει το ενδεχόμενο το sar ενός μοντέλου να μπορεί να αλλαχθεί ? Δηλαδή να βγει μια α' παρτίδα με sar 1.30 λέω εγώ τώρα και η επόμενη να βγει με 1.01???? [/off topic]

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα τι πράγμα είναι αυτό με την SE? Έχει αρχίσει και χαντακώνει μόνη τα κινητά της με το υψηλό SAR...

 

 

Παει απο το καοκ στο χειροτερο ....:D:D

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παρε το κ800ι που ειναι και σε καλη τιμη.το κ770ι δεν προσφερει και τιποτα περισσοτερο απο το κ800ι ετσι ωστε να δικαιολογει και την υψηλοτερη τιμη.:blink: :cool:

 

ΣΕ ΦΥΛΑΔΙΟ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΤΙΜΗ {{ 285 Ε }} ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ . ΥΠΟΛΟΓΥΖΑ ΣΤΑ 260 .

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΦΥΛΑΔΙΟ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΜΕ ΤΙΜΗ {{ 285 Ε }} ΠΟΛΗ ΚΑΛΗ . ΥΠΟΛΟΓΥΖΑ ΣΤΑ 260 .

ο germanos παντα ειναι πιο ακριβος στα κινητα! παντως η τιμη του νομιζω ειναι καλη..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H τιμούλα είναι αρκετά καλή και αν αναλογιστούμε οτί ο Γερμανός πουλάει ακριβά, θα υπάρχει και στα 260€ σε άλλα καταστήματα.
Link to comment
Share on other sites

Σε 1 μήνα έρχεται η επιδότηση & είμαι ανάμμεσα σε αυτό & στο Nokia 6120.

Όποιος το πιάσει στα χέρια του ας μας πει εντυπώσεις. Κατασκευή, εργονομία κλπ.

Γιατί έπεσε στα χέρια μου το T650 & μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο. Τι τετράγωνα πλήκτρα είναι αυτά? Ωράιο πράγμα να προσέχεις την εμφάνιση, αλλά καλό είναι να κοιτάς & λίγο το πρακτικό μέρος.

Και 2 παρατηρίσεις για το κινητό:

Mέγα λάθος της SE που υποστηρίζει ακόμη την ανάλυση 176*144 στα video. Ισως να μη σηκώνει μεγαλύτερη ο επεξεργαστής... :(

Τι σχεδιασμός κινητού είναι αυτός, που για να αφαιρέσεις την κάρτα μνήμης, πρέπει βγάλεις το καπάκι? :mad:

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Σε 1 μήνα έρχεται η επιδότηση & είμαι ανάμμεσα σε αυτό & στο Nokia 6120.

Όποιος το πιάσει στα χέρια του ας μας πει εντυπώσεις. Κατασκευή, εργονομία κλπ.

Γιατί έπεσε στα χέρια μου το T650 & μου σηκώθηκε η τρίχα κάγκελο. Τι τετράγωνα πλήκτρα είναι αυτά? Ωράιο πράγμα να προσέχεις την εμφάνιση, αλλά καλό είναι να κοιτάς & λίγο το πρακτικό μέρος.

Και 2 παρατηρίσεις για το κινητό:

Mέγα λάθος της SE που υποστηρίζει ακόμη την ανάλυση 176*144 στα video. Ισως να μη σηκώνει μεγαλύτερη ο επεξεργαστής... :(

Τι σχεδιασμός κινητού είναι αυτός, που για να αφαιρέσεις την κάρτα μνήμης, πρέπει βγάλεις το καπάκι? :mad:

 

tha kratiseis to w850?

an oxi pane gia to w910 i to k850 (exei veltiomeno media player, ena komeno walkman 3.0) exoun 320*240 video.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Mέγα λάθος της SE που υποστηρίζει ακόμη την ανάλυση 176*144 στα video.

 

Καλλιο αργα παρα ποτε (για την 320x240)...

Ελπιζω να ενσωματωθει και σε πιο προσιτα κινητα η συγκεκριμενη αναλυση ...

Link to comment
Share on other sites

...Τι σχεδιασμός κινητού είναι αυτός, που για να αφαιρέσεις την κάρτα μνήμης, πρέπει βγάλεις το καπάκι? :mad:

 

Σχεδιασμός της Motorola... Aντι να πάμε μπροστά πάμε πίσω...

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

Σχεδιασμός της Motorola... Aντι να πάμε μπροστά πάμε πίσω...

Έχει ξανασυμβεί και σε άλλα Cybershot κινητά. Το Κ550 για παράδειγμα, αλλά και σε μη cybershot όπως το Ζ710 πάλι πρέπει να βγει καπάκι.

 

Στα walkman κινητά βρίσκεις συνήθως ειδικό πορτάκι για την γρήγορη αφαίρεση της κάρτας.

 

 

Παρόλα αυτά συνφωνώ απολύτως οτί είναι κακός σχεδιασμός εκ μέρους της SE.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξανασυμβεί και σε άλλα Cybershot κινητά. Το Κ550 για παράδειγμα, αλλά και σε μη cybershot όπως το Ζ710 πάλι πρέπει να βγει καπάκι. ...Παρόλα αυτά συνφωνώ απολύτως οτί είναι κακός σχεδιασμός εκ μέρους της SE.

 

Σωστός ο φίλος μας, τα είχα ξεχάσει τελείως αυτά μοντέλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

pane gia to w910 i to k850 exoun 320*240 video.

 

& τα 2 αυτά κινητά είναι super, αλλά έχουν & super τιμή (416 & 499 ευρώ στο Πλαίσιο).

& εγώ δε θέλω να δώσω πάνω από 300 ευρώ, μαζί με την κάρτα μνήμης.

Επειδή αλλάζω κινητό κάθε χρόνο, δεν πιστεύω ότι αξίζει να δώσω τόσα χρήματα για 1 συσκευή που θα κρατήσω για τόσο λίγο.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι σημαινει "συντομα κοντα σας", ποτε δηλαδη θα ειναι διαθεσιμο;

Ποσο καιρο συνηθως κανει μια συσκευη για να ερθει στα καταστηματα απο την ωρα που ανακοινωνεται τιμη στο φυλλαδιο;

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι σημαινει "συντομα κοντα σας", ποτε δηλαδη θα ειναι διαθεσιμο;

Ποσο καιρο συνηθως κανει μια συσκευη για να ερθει στα καταστηματα απο την ωρα που ανακοινωνεται τιμη στο φυλλαδιο;

1-2 βδομαδες.ισως και πιο νωρις...σε καποιες περιπτωσεις :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δε μου φένεται πολύ καλό είναι?αν ναι πείτε μου γιατί ένας φίλος ψάχνεται για κινητό σε αυτή κοντά τη τιμή!;)

ά και τι είναι αυτό το photo fix???

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Mήπως γνωρίζει κάποιος με ποιο χρώμα θα είναι άμεσα διαθέσιμο και αν θα έρθουν όλα τα χρώματα?
Link to comment
Share on other sites

Mήπως γνωρίζει κάποιος με ποιο χρώμα θα είναι άμεσα διαθέσιμο και αν θα έρθουν όλα τα χρώματα?

 

Το πιο πιθανό είναι ότι θα έρθει μόνο στο Truffle Brown

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι ότι θα έρθει μόνο στο Truffle Brown

Αυτό φανταζόμουνα και εγώ. Ελπίζω να έρθουν και τα άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλο και χρυσο αλλα αυτη η οθονη του δεν θα μπορουσε να ειναι λιγακι πιο μεγαλη?

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλο και χρυσο αλλα αυτη η οθονη του δεν θα μπορουσε να ειναι λιγακι πιο μεγαλη?

Πιο μεγαλη δεν γινεται..αλλωστε η αναλυση ειναι στα ιδια επιπεδα και με αλλα κινητα :worry: 240x320 pixel,οπως w880i,k810i,s500i

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς τι είναι το photo fix?:worry:

 

Από όσο θυμάμαι το Photo fix σου δίνει την δυνατότητα να επεξεργάζεσαι φωτογραφίες χωρίς τη χρήση PC...

Παιδιά αν κάνω λάθος διορθώστε με...:O

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...