Jump to content

Πάμε Στοίχημα 2007-2008


porcupine
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγιαξ 1

ατρομητος 1

 

καλο ταμειο και παλι.....

Στο 80' και ενώ το μάτς ήταν στο 1-2 πήγα να το παίξω Χ, πρέπει 5-6 να έδινε σίγουρα, και εκείνη τη στιγμή χτύπησε το κινητό και δεν ο ριξα ****το...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιανω (Χ την Μιλαν,1 την Φραιμπουργκ,1 την Μπλακπουλ,2 την Χαρτς,2 τη Σεβιλη,και χανω Μπολονια παιδες :(:(:( ) το ειχα Χ και αν καθοταν 900ευρω περιπου με 6 ευρω μονο! ΚΡΙΜΑ!

 

Να ρωτησω και κατι τωρα.

Πιανω 4 ματσακια απο το Σ/Κ και σημερα το 2ο της Σεβιλης!

Το δελτιο μου γραφει αποδοση στο διπλο αυτο (2.10) και πριν που ειδα στο site το ειχαν κανει 1.90...με τι θα πληρωθω εγω τωρα? με το 1.90? για πειτε γιατι αυτο δεν το ξερω,και ψιλιαζομαι αδικια....ΟΠΑΠ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ,ξερω 'γω...

Link to comment
Share on other sites

Just Perfect!!!

Ενταξει λογικο ηταν,αλλα οπως ειπα και πριν,οπαπ:) ειναι αυτος...

Οπως και να 'χει μπορει να εχασα τα 900,αλλα τα 450 θα τους τα παρω!!!

Thanks Βασιλη για την αμεση απαντηση,τωρα θα κοιμηθω υσηχος!!!

Bye ;)

Link to comment
Share on other sites

* 6 παιχνιδακια πριν κλεισω,για αυριο χωρις να θελω να παρω κανεναν στον λαιμο μου φυσικα,και παντα με το δικο μου ματι!

 

116 - Νοτιγχαμ - Πιτερμπορο (Χ) 3.45

122 - Τσεστερφιλντ - Χαρτλπουλ (1) 2.35

124 - Ακρινγκτον - Ολνταμ (Χ) 3.35

131 - Λουτον - Νορθαμπτον (Χ) 3.40

132 - Μανσφιλντ - Ροδεραμ (2) 2.45

135 - Σαουθεντ - Νταγκεναμ & Ρεντ (1) 1.65

 

Χ6 = 2239 ευρω :lol: λεμε τωρα!

Εγω παντως θα τα παιξω:p

 

Καληνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

Πέρνω τηλ. το ξαδελφάκι μου στο 27 του αγώνα της ΑΕΚ με τη Σεβίλλη.

soublaki: Μαλακα, ρίξε μου 20€ στο 2 ημίχρονο.

ξάδελφος: Ρε, δεν στο παίζω, Χ θα κάτσει.

soublaki: Ρε, παίξτο σου λεω...

ξάδελφος: Δεν στο παίζω, στο λέω να σε προστατέψω.

 

Ε, με προστάτεψε, μετά από 3' ήταν 0-1, μετά από 15' 0-3...

 

 

 

Στο ντέρμπυ προχθές, με το που περνάει ο Λούα-Λούα τον αμυντικό του Παναθηναϊκού προλαβαίνω και ρίχνω 20€ στο 2 ημίχρονο. Ε, περναέι και τον αμυντικό και τη τέλνει στο δοκάρι ο βλάκας...100€ θα βγαζα...

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη η Βαγιαδολιδ με πηγε κουβα....το βραδυ η μεγαλη Γκοιας και η Κλαμπ αμερικα με πηγαν ταμειο.

Σημερα τριαδουλα με (111) Ασσο,(114) Ασσο,(146) Διπλο,αυτα με 21 ευρω βγαζεις κοντα ενα κατοσταρικο.

Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Germany +8,5

Slovenia + 5,5

;)

http://eppforum.cretaforce.net/images/avatars/13.jpg

"We are made of emotions, we are all looking for emotions, it's only a question of finding a way to experience them..."

Ayrton Senna ::: Always in our hearts...

Link to comment
Share on other sites

Ψιλονεκρα απο στοιχημα μεσοβδομαδα.Εχουμε κ τις εθνικες κ δεν μπορεις να κανεις σοβαρο παιχνιδι.Παντως για eurobasket καλοβλεπω να το σηκωσει η Λιθουανια κ ηδη το παιξα σε αποδοση ανω του 10
Link to comment
Share on other sites

Germany +8,5

Slovenia + 5,5

;)

Ταμειιιιιιιιιιιιιιίο:cool:

http://eppforum.cretaforce.net/images/avatars/13.jpg

"We are made of emotions, we are all looking for emotions, it's only a question of finding a way to experience them..."

Ayrton Senna ::: Always in our hearts...

Link to comment
Share on other sites

Παμε παλι.........δευτερη συνεχομενη μερα τεμειο,δηλαδη αλλο ενα κατοσταρικο κερδος.Πιστευω 1 απ της 2 μερες να με ακολουθησε καποιος!
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το κουπονακι ειναι για κλαματα αλλα για να δουμε καποια πραγματακια....Σημερα παιζουν 3 βραζιλιανικα που βαση αποδοσεων φαβορι ειναι οι ασσοι,εγω προσωπικα 1 ασσο βλεπω να περναει μονο απ τα 3 και για αυτο θα ψαξω τις εκπληξεις.Το 414 και 415 τα βλεπω Οβερ αλλα οχι και σε τετοιες αποδοσεις.Μετα εχουμε το αντερ της Σιβας αλλα και το διπλο με 2.60.Καλη τυχη σε ολους...
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

gia na doume me ta prokrimatika shmera 8a bgaloume tpt?

 

arxizw me mia 2ada opou thn proteinw logw anagkhs nikhs twn filo3enoumenwn wste na synexizoun na elpizoun se prokrish:

 

ouggaria-bosnia 2@3.33

letonia-b.irlandia 2@2.25

 

apodosh 7.5 sth betfair!!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια νυχτα στα μπουζουκια,ηρθε η ωρα να παιξουμαι και το στοιχηματακι μας!Παμε λοιπον...225(Οβερ)-226(Οβερ)-323(Οβερ).
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Χθες έπιασα τη νίκη του Ισραήλ και έχασα την Ελλάδα αν και ήξερα ότι θα πάει κάπως έτσι το ματς. Πρόβλεψα και τη διαφορά της Πορτογαλλίας με τη Ρωσσία, αν και δεν το παιξα.
Link to comment
Share on other sites

Τι σουπα παιχνιδια ηταν αυτα στο νησι σημερα ρε ****το,για να δεις οβερ επερνες τα κυαλια!Η ακριγτον εριξε 4 και η κωλο Λιντς εμεινε στο 2-0 απ το 60.ΕΛΕΟΣ
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...