Jump to content

Pro Evolution Soccer 2008


keftes
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 126
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επαιξα το demo....απλα το παιχνιδι ειναι ΚΟΡΥΦΗ!

 

Για πες μας και μας ρε συ κάτι γιατί το περιμένω από το καλοκαίρι με ανυπομονησία!!!Άλλαξαν πολλά ε(ότι μπόρεσες να δεις στο demo)?Δώσε λίγες πληροφορίες ακόμα στο δηψασμένο κοινό!!!

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα το ντεμο για πισι.

Θα γραψω λιγα πραγματα για το πως βρηκα το νεο προ.

Κατ αρχας μοιαζει παρα παρα πολυ με τα φιφα. Σε ολα, δυστυχως.

Το μενου θυμιζει μενου φιφα, σου λεει ακομα και το τραγουδι που ακους, τετοιο σημειο ΕΑσπορτισμου!

Το στιλ του μενου των αλλαγων της ομαδας δεν εχει αλλαξει ουσιαστικα, αλλα ακομα και κει εχουν προσπαθησει να βαλουν εντυπωσιακα γραφικα.

Στο παιχνιδι τα γραφικα ειναι πολυ ανωτερα αποσο οποιαδηποτε "νεα" εκδοση ηταν απ την προηγουμενη του τιτλου. Τεραστια προοδος. Φυσικα θελει αρκετα καλο πισι για να παιξει, στο λαπτοπ μου πηγαινε και δε πηγαινε.

Το γηπεδο, τα τερματα, η μπαλα ειναι ολα σχεδον ιδια με του Φιφα!

Στο θεμα του γκειμπλει εχει και θετικα και αρνητικα. Εχει πολλες νεες κινησεις και ο αντιπαλος προσπαθει να σε "παιξει" εξυπνοτερα. Τις παλιες ντριπλες δε μπορεσα να τις κανω, και δε ξερω αν υπαρχουν ή εχουν αλλαξει τοσο πολυ οι συνδιασμοι κουμπιων.

Ο ρυθμος του παιχνιδιου ειναι αρκετα πιο αργος αλλα και πιο ρεαλιστικος. Στο φουλ επιπεδο δυσκολιας οι αντιπαλοι θα γυρισουν τη μπαλα πισω παρα παρα πολλες φορες. Τα γκολ θα ελεγα μπαινουν ευκολοτερα.

Το επαιξα σε 2 επιπεδα, στο μεσαιο και στο πολυ δυσκολο. Το 1ο ηταν υπερβολικα ευκολο, πιο ευκολο απ το ευκολο του 6. Εξι γκολ εβαλα χωρις προσπαθεια. Το δυσκολο παλι ειναι πολυ ευκολο σε σχεση με το δυσκολο του τωρινου. Με πολυ μικρη εμπειρια γκολ δε θα φας ποτε.

Κακες οι εντιπωσεις μου γιατι εχει αντιγραψει σε τετοιο βαθμο το φιφα, ακομα και στο ονομα, εγινε 2008...

Τελος το προ που ξερατε, τουλαχιστον στο πισι.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

και εγω έπαιξα για pc το demo. Φoβερό είναι. Αλλα γιατί μου θυμίζει λίγο fifa το gameplay??
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

egw apo ta videos pou exw dei ,fainetai oreo omos den pisteuo na einai opos to PES6 giati.................asta na pane!!!

 

σαν το pes6 δεν είναι. Είναι πολύ διαφορετικό.

 

Αλλα εκτός απο αυτό το pes6 έκανε πάταγο. Τι εννοείς εσύ?

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα ξερω...καθε χρονο οταν βγαινει καινουργιο PRO,μερικοι λενε "Α,το περσινο ηταν καλυτερο..." αλλα οταν βγει το επομενο.....παλι το ιδιο λενε...!:lol: Εγω πιστευω(απο το demo που επαιξα) οτι το 2008 ειναι πολυ καλο,και δεν ειναι απλα μονο εξελιξη στα γραφικα,αλλα και εξελιξη στο gameplay...:D:D
Link to comment
Share on other sites

Οι πιο διαφημισμενες εκδοσεις ειναι για Ps3 Pc και Xbox360 ομως η εκδοση που μπορει να κανει την εκπληξη και να παει τη σειρα σε αλλο επιπεδο(απο αποψη Gameplay) ειναι αυτη για Wii(θα βγει ανοιξη 2008) για δειτε το βιντεο..

 

Pro Evolution Soccer 2008 Wii Video

 

http://www.nparadise.gr/viewtopic.php?p=6262&sid=3742bbe5c3ad5e461104b32bef02f1a5#6262

Link to comment
Share on other sites

αντε θα λιωσουμε στο ποδοσφαιρακι και παλι!Ειναι κορυφη

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

το εχω για ps3 απο το σαββατο το εχω λιωσει ειναι κορυφη :)ακομα δεν με αφηνει να συνδεθω με το νετ ...μαλλον απο 26 του μηνα που ειναι και η επισημη κυκλοφορια:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Kαπως "περιεργα" τα γραφηκα για PES αλλα το gameplay αρκετα καλο... Βεβαια πρεπει να το συνηθησουμε γιατι εχει κανουρια χαρακτηριτικα, για παραδειγμα αν σε πιεζουν και κανεις σουτ δεν πηγαινει η μπαλα στο Θεο οπως το προηγουμενο. Αλλο παραδειγμα ειναι οι πολλες καλες εκτελεσεις φαουλ.

Αντε για πειτε πως σας φανηκε και σας..

Link to comment
Share on other sites

Στο PS2 το χρησιμοποιήσε κανείς? Σε ορισμένα "μαγαζάκια" αναφέρεται πρόβλημα με το loading time και προτείνεται ως λύση το κάψιμο με dvddecrypter σε 1x ταχύτητα. Γνωρίζετε κάτι??
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε πριν λίγες ώρες στα γνωστά μαγαζιά:w00t:

 

Στο πλαισιο στο ιντερνετ εκανε την εμφανιση του...Αν το αγορασεις μεσω ιντερνετ ''γλιτωνεις''3ευροπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο PS2 το χρησιμοποιήσε κανείς? Σε ορισμένα "μαγαζάκια" αναφέρεται πρόβλημα με το loading time και προτείνεται ως λύση το κάψιμο με dvddecrypter σε 1x ταχύτητα. Γνωρίζετε κάτι??

 

Εγώ πάντα με dvddecrypter σε 4x τα καίω χωρίς κανένα πρόβλημα... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα σημερα και απογοητευτηκα. Οχι απο γραφικα αλλα απο gameplay. Ειναι σαν το FIFA στο gameplay αλλα αυτο δεν ειναι καλο. Μου εσπασε τα νευρα:mad::mad:

Εκτος αν βγαλουν κανενα patch και διορθωσουν τα αδιορθωτα. Παντως ακομα και ετσι απο το FIFA ειναι καλυτερο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το 2008 ειναι ψιλο-χαλια καμια σχεση με τα παλια pro,η konami εχει επαναπαυτει και νομιζει οτι ολα τα pro θα ειναι τελεια...δεν ειναι ομως ετσι.Φετος η διαφορα μεταξυ του fifa ειναι ελαχιστη,δωστε λιγο χρονο να δειτε πως ειναι το fifa και θα δειτε οτι και εσεις θα αλλαξετε στρατοπεδο

Σας μιλαει ενας πρωην proακιας :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...