Jump to content

Νεύρα - Πως την παλεύετε;


n_wildgirl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oρίστε;; Δλδ αν κατάλαβα καλά λες ότι οι Άγγλοι έχουν χειρότερη οδηγική συμπεριφορά από εμάς τους Έλληνες;; :X

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 259
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά, δεν την παλεύω... Όταν έχω νεύρα απλός έχω νεύρα! Μέχρι τώρα έχω σπάσει μόνο 4 πληκτρολόγια, 2 ποντίκια, 1 οθόνη, 3 κινητά (το ένα προχθές)!
Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά απαιτεί να έχεις νεύρα;Μποξέρ?Μπάτσος? :p

 

Δεν είναι φυσιολογικό να έχεις ΣΥΝΕΧΕΙΑ νεύρα,πώς να το κάνουμε,είναι αρρώστια.

 

Δλδ ρε φίλε εγώ είμαι άρρωστος ???? ( Εσύ που τα ξέρεις όλα ) ???:confused:

 

Γιατι δεν είχα καταλάβει τόσο καιρο ότι έιμαι άρρωστος ???

και περίμενα να μου το πείς εσύ ???? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε φίλε εγώ είμαι άρρωστος ???? ( Εσύ που τα ξέρεις όλα ) ???:confused:

 

Γιατι δεν είχα καταλάβει τόσο καιρο ότι έιμαι άρρωστος ???

και περίμενα να μου το πείς εσύ ???? :confused:

 

Δηλαδή εσύ έχεις ΣΥΝΕΧΕΙΑ νεύρα; Μα συνεχεια; Κι αν ναι, θεωρείς ότι είναι το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο να είσαι συνεχεια με νεύρα;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ έχεις ΣΥΝΕΧΕΙΑ νεύρα; Μα συνεχεια; Κι αν ναι, θεωρείς ότι είναι το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο να είσαι συνεχεια με νεύρα;

 

Οχι τώρα πια δεν έχω συνέχεια νεύρα ....

Και γιαυτό σταμάτισα να κατεβαίνω σε αγώνες...

αμα δεν έχεις νεύρα μέσα σου να τον τσακίσεις τον αντίπαλο δεν πρόκειτε να κερδίσεις ποτέ ΑΓΩΝΑ

(δλδ ,μπορεί και μια μέρα στην βδομάδα να είμαι ήρεμος ) !!:lol:

Απλά τα νεύρα που έχω καθόλι την διάρκεια της ημέρας δεν τα κάνω εμφανή και ο άλλος πιστεύει ότι είμαι ήρεμος !!!!

(εννω απο μέσα μου είμαι ένα υφαίστειο έτοιμο να εκραγεί !!)

Και λέω πάλι δεν τα κάνω εμφανή γιατί το απόγευμα τα χρειάζομαι στην προπόνηση !!!

(Βλέπω τον συναθλητή μου θυμάμαι αυτό που με νευρίασε και αρχίζει το πανηγύρι !!!);)

Και έτσι βγάζω τα νεύρα μου εκεί που πρέπει και είμαι ήρεμος μεχρι να γίνει κάτι άλλο και να νευριάσω πάλι και μπλα μπλα μπλα!!!:lol:

Κατάλαβες γιατί το θεωρώ φισιολογικό να έχω νεύρα ??? (Για τον εαυτό μου μιλάω πάντα)!!

Link to comment
Share on other sites

Δλδ ρε φίλε εγώ είμαι άρρωστος ???? ( Εσύ που τα ξέρεις όλα ) ???:confused:

 

Γιατι δεν είχα καταλάβει τόσο καιρο ότι έιμαι άρρωστος ???

και περίμενα να μου το πείς εσύ ???? :confused:

Nαι,αν έχεις όλη μέρα κάθε μέρα νεύρα,προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

ενδεχομενως ο φιλος πανικκ να εχει μπερδεψει την εννοια "νευρα" με αυτη της "ενεργειας"
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Nαι,αν έχεις όλη μέρα κάθε μέρα νεύρα,προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

 

Θα πάρω χαρτί να το λύσω !!!:lol:

 

ενδεχομενως ο φιλος πανικκ να εχει μπερδεψει την εννοια "νευρα" με αυτη της "ενεργειας"

 

Λες ???

Η αλήθεια είναι ότι έχω τρομερή ενέργεια και δεν ξέρω που τι βρίσκω τόση ενέργεια!!!

Για όσους βιαστούν

(δεν έχω πάρει ποτέ τίποτα (αναβολικά) και γιαυτό δεν με προώθησαν στο επαγγελματικό KickBoxing)!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχω πολλά νεύρα, είμαι όλη την ώρα στην τσίτα με αποτέλεσμα πολλές φορές να μου φτένε όλοι κ όλα!
Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν έχω στρες μου βγαίνει σε καθαριότητα. Καθαρίζω και τακτοποιώ συνέχεια το σπίτι που είναι καλό βεβαία και δεν βλάπτει και κανέναν. Όταν έχω νεύρα απλά δεν είμαι ομηλιτική και αν επιμένει κάποιος και με φέρει στα άκρα τότε ξεσπάω και βγάζω κάθε αποθυμένο αλλά θέλει πολύ για να έρθω σε αυτό το σημείο ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά όταν έχω στρες μου βγαίνει σε καθαριότητα. Καθαρίζω και τακτοποιώ συνέχεια το σπίτι που είναι καλό βεβαία και δεν βλάπτει και κανέναν. Όταν έχω νεύρα απλά δεν είμαι ομηλιτική και αν επιμένει κάποιος και με φέρει στα άκρα τότε ξεσπάω και βγάζω κάθε αποθυμένο αλλά θέλει πολύ για να έρθω σε αυτό το σημείο ;)

 

Μπραβο!!πως τα καταφερνεις??μακαρι να ηταν ολοι ετσι!!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μικρή δεν την πάλευα καθόλου! Όταν εκνευριζόμουν, γινόμουν ταύρος εν υαλοπωλείο, και αλίμονο, σε ότι και όποιον βρισκόταν μπροστά μου! :chair::rocket::knife:

Όμως είδα πόσο κακό μου έκανε, και έχω καταφέρει να φτάσω σε σημείο, να μην εκνευρίζομαι σχεδόν καθόλου, κι όταν αυτό συμβαίνει, το αντιμετωπίζω έτσι ώστε μετά από λίγο να είμαι πάλι στην απόλυτη ηρεμία...

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να μην ξεσπάσω (δεν τα καταφέρνω πάντα) και βάζω να ακούσω μουσική για να ηρεμήσω:music: ή μιλάω με την κολλητή μου...
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Άμα έχω νεύρα και μιλώ με το άτομο που με έχει νευριάσει (που παίζει να μην φταίει και να είμαι εγώ η προβληματική:confused:) λέω πράγματα που την ίδια στιγμή μετανιώνω. Πολύ άσχημο πράγμα.

Γενικά όμως προσπαθώ να καταπιέσω τα νεύρα μου, γιατί δεν χρειάζεται να χαλιόμαστε για πράγματα που δεν αξίζουν.

Κι η μουσική κάνει καλό!:music:

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχω νεύρα και μιλώ με το άτομο που με έχει νευριάσει (που παίζει να μην φταίει και να είμαι εγώ η προβληματική:confused:) λέω πράγματα που την ίδια στιγμή μετανιώνω. Πολύ άσχημο πράγμα.

Γενικά όμως προσπαθώ να καταπιέσω τα νεύρα μου, γιατί δεν χρειάζεται να χαλιόμαστε για πράγματα που δεν αξίζουν.

Κι η μουσική κάνει καλό!:music:

Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να μην ελεγχεις τι λες οταν εχεις νευρα.Ειναι πολυ ασχημο οντως.δεν φταιει τιποτα ο αλλος!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να μην ελεγχεις τι λες οταν εχεις νευρα.Ειναι πολυ ασχημο οντως.δεν φταιει τιποτα ο αλλος!

 

+1 το χω ζησει ..και σε μαμαει απιστευτα την ψυχολογια :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εγω κλεινομαι στο δωματιο μου,αρχιζω να πεταω πραγματα στον τοιχο,να φωναζω και να χτυπαω οπου βρω...Τον προηγουμενο μηνα πατησα μπουνια στην ντουλαπα μου και εσπασα την πορτα της.... Αν εχω νευρα με καποιον ανθρωπο...θα αρχισω να τον βαραω και,για το καλο του,πρεπει να το υποστει χωρις να σηκωσει χερι... Με λιγα λογια δεν υποφερομαι οταν εχω νευρα!
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω κλεινομαι στο δωματιο μου,αρχιζω να πεταω πραγματα στον τοιχο,να φωναζω και να χτυπαω οπου βρω...Τον προηγουμενο μηνα πατησα μπουνια στην ντουλαπα μου και εσπασα την πορτα της.... Αν εχω νευρα με καποιον ανθρωπο...θα αρχισω να τον βαραω και,για το καλο του,πρεπει να το υποστει χωρις να σηκωσει χερι... Με λιγα λογια δεν υποφερομαι οταν εχω νευρα!

 

εσυ μπορει να σηκωνεις χερι,αν ο αλλος ομως εχει πιο βαρυ χερι απο το δικο σου τι κανεις;λεμε τωρα μπορει αυτος που θα πας να χτυπησεις να σου αστραψει μια και καλη.

Link to comment
Share on other sites

εσυ μπορει να σηκωνεις χερι,αν ο αλλος ομως εχει πιο βαρυ χερι απο το δικο σου τι κανεις;λεμε τωρα μπορει αυτος που θα πας να χτυπησεις να σου αστραψει μια και καλη.

 

Δεν θα προλάβει να τις αστράψει !!!!! ;)

Για πήγαινε στο θέμα πολεμικές τέχνες και θα δεις και ο ίδιος !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...