Jump to content

“Aναγνώριση Bluetooth” @myPhone


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δείτε Johny-B@myphone.gr (N73) ή Johny-B K750 it will be me!:happy:

Ανοιχτό το έχω σε καφετέριες κλπ, αν έχω και το bt ακουστικό μαζί ή πρόκειται να στείλω οτιδήποτε σε άλλο μέλος της παρέας.

Πάντως λόγω δουλειάς πάω σε αρκετές πόλεις της Β.Ελλάδας (και Κοζάνη! ), οπότε μπορεί να ...σας πετύχω!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα βρε παιδιά που δεν χωράει όλο το όνομα τί να κάνω?Έχει περιορισμό χαρακτήρων
Link to comment
Share on other sites

Εμένα βρε παιδιά που δεν χωράει όλο το όνομα τί να κάνω?Έχει περιορισμό χαρακτήρων

 

1-3-hill:p:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Aυτο το ειχαμε καθιερωσει πολλοι απο εμας στα meetings πριν απο 4-5 χρονια! Βεβαια τοτε απλα βαζαμε ενα @ μπροστα απο το ονομα που ειχαμε δωσει στο κινητο. Καλο ειναι που επανηλθε!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα

am_xmen@myphone.gr Θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντα....

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μια από τις πρώτες ρυθμίσεις που είχα κάνει στο 6131 όταν το είχα πρωτοπάρει, αρκετούς μήνες πριν, ήταν η αλλαγή του ονόματος στο bluetooth σε... τι άλλο; teitzis! :mobile:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολλά χρόνια, απο το 2004 νομίζω, είχαμε συμφωνίσει στο Bluetooth όνομά μας να βάζουμε ένα "@" μπροστά, π.χ. @hostolis.

Κάπου έχω παρατήσει το φτυάρι μου και βαριέμαι να πάω να το βρώ για να ξεθάψω εκείνο το αρχαίο topic :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολλά χρόνια, απο το 2004 νομίζω, είχαμε συμφωνίσει στο Bluetooth όνομά μας να βάζουμε ένα "@" μπροστά, π.χ. @hostolis.

Κάπου έχω παρατήσει το φτυάρι μου και βαριέμαι να πάω να το βρώ για να ξεθάψω εκείνο το αρχαίο topic :p

Σσσσσ, κάτσε να ξεχαστεί λίγο αυτό και θα ανοίξω κι εγώ ένα που θα λέει να βάζουμε δύο "@" στο τέλος του nick του καθενός και στο τέλος την διευθυνση αυτής της σελίδας.

ΠΧ. [noparse]PCMan@@http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2053264[/noparse]

:p

 

Πλάκα πλάκα το είχα τοσο καιρό και ήταν μεγάλο, όχι για μένα αλλά για τους άλλους. Τους έγγραφε ας πούμε PCMan@mypho...

Ε, το έσβησα και έβαλα πάλι το παλιό καλό @PCMan

 

Άλλος τρόπος να καταλάβετε ότι είμαι κάπου κοντά είναι να πάρετε ένα 3230, 6600, 7610 η κάποιο παρόμοιο τηλέφωνο. Θα το καταλάβετε γιατι μόλις ψάξετε για bluetooth, θα κολλήσει αμέσως το κινητό σας και θα κλείσει :D ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα βαλει το cabir αλλα μου ειπαν οτι δεν ειναι καλο nickname και θα εχω 7 χρονια γρουσουζια και θα μου καει και το κινητο και το video και το αλλαξα σε virus ...
Link to comment
Share on other sites

hostolis έτσι ακριβώς :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειχα makis_thess και τώρα το έκανα makis_231@MyPhone.gr δεν χωράει άλλους χαρακτήρες το 6288 !:(
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποια είναι η σωστή υπογραφή αναγνώρισης? :wacko:

  1. teitzis
  2. @teitzis
  3. @@teitzis ή
  4. teitzis@myphone
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποια είναι η σωστή υπογραφή αναγνώρισης? :wacko:

  1. teitzis
  2. @teitzis
  3. @@teitzis ή
  4. teitzis@myphone

 

Α' επιλογη : teitzis@myphone.gr Η

Β' επιλογη :teitzis@myphone

Link to comment
Share on other sites

Α' επιλογη : teitzis@myphone.gr Η

Β' επιλογη :teitzis@myphone

Σωστός :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...