Jump to content

“Aναγνώριση Bluetooth” @myPhone


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί το έχεις κρυφό?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με μιά πρόχειρη αναζήτηση στο google βρήκα 11άτομα που έχουν στο πεδίο "περιοχή" αλεξανδρούπολη αλλα δεν ξέρω αν πρέπει να πω τα nickname τους...

Κρυβε λογια!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα είναι κάποιος από Λιβαδειά :(.. αλλά μπορεί να πετύχω κανέναν όταν κατεβαίνω Αθήνα ;).

 

Μην το λες... Καλοκαιράκι είναι και όλο και για κανένα καφέ θα πάμε στην Κρύα...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το έχεις κρυφό?

για να μην τον εντοπιζουν οι θαυμαστριες!!:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... Καλοκαιράκι είναι και όλο και για κανένα καφέ θα πάμε στην Κρύα...

Ευχαρίστως :rolleyes:.. αλλά τώρα είμαι στο εξοχικό και θα γυρίσω κατά της 20 με 25 Αυγούστου :O.

Link to comment
Share on other sites

το χω κρυφο γιατι στη δουλεια ειναι καποιοι που εχουν ιους στα κινητα τους και συνεχεια μου ερχονται ιοι...οποτε το εχω κρυφο και αναγνωριζει μονο το bt ακουστικο μου ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

το χω κρυφο γιατι στη δουλεια ειναι καποιοι που εχουν ιους στα κινητα τους και συνεχεια μου ερχονται ιοι...οποτε το εχω κρυφο και αναγνωριζει μονο το bt ακουστικο μου ;)

 

Μια απ'τα ίδια. Και επειδή τελευταία ούτε το ακουστικό χρησιμοποιώ, το έχω τελείως κλειστό. Απορώ πάντως με όλους σας που όταν βγαίνετε το έχετε και ανοικτό και ανιχνεύσιμο...:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα είναι κάποιος από Λιβαδειά :(.. αλλά μπορεί να πετύχω κανέναν όταν κατεβαίνω Αθήνα ;).

 

Ισως πετυχω εγω εσενα akis_k

aliartos@myphone.gr κ γω τωρα το αλλαξα!

Η γνώση είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

BestMan@myphone.gr πλέον :)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

εγω το χω κανει απο καιρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

FALLEN(XRYSIS) to bluetooth nick an me vrite kapou

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα Itchrist86 και εγώ...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Scottas@myphone.gr!!!!

Kanas kateriniwtis re paidia???:(:(:(

Monadikos eimai???:cry::cry::cry::(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

To άλλαξα και εγώ , αν και δεν παίζει να πετύχω και να εντοπίσω ποτέ κανένα μέλος πέρα από τους γνωστούς μου.

 

Noumero@myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω ανοιχτο παντα για το ακουστικο και συνηθως μου στελνουν απο τα γυρω τραπεζια διαφοροι! (ή τα γυρω καθισματα στο λεωφορειο) :p

Τωρα ομως πρεπει να προσεχω μην πεσω στον Χασιωτη και μου καει το δοντι! :worry: :ρ

Link to comment
Share on other sites

μα οταν εχεις το μπλε δοντι,δεν μπορουν να σου στειλουν κατι..εκτος αν το κλεινεις οταν δεν μιλας...

 

 

δε βαριεσαι..και να χαλασει το δοντακι θα σου φτιαξουμε αλλο:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα το thread :blink: ακη τρομερη ιδεα !!αψογος!!

 

nevrous μετρησες !!για μια ακομη φορα :D:D

 

 

και γω απο σημερα

 

zaharakis@myphone.gr :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μα οταν εχεις το μπλε δοντι,δεν μπορουν να σου στειλουν κατι..εκτος αν το κλεινεις οταν δεν μιλας...

 

 

δε βαριεσαι..και να χαλασει το δοντακι θα σου φτιαξουμε αλλο:p

 

Οχι βρε συ, μονο οταν μιλαω απο το ακουστικο χρησιμοποιειται το δοντι, αλλιως ειναι σε αναμονη ολη την ωρα ειτε για να συνδεθει με το ακουστικο οταν με καλεσουν ειτε για να λαβει τα καλουδια που θα μου στειλουν! :shifty:

 

Παλι καλα που εχουμε και σενα! :D

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα το thread :blink: ακη τρομερη ιδεα !!αψογος!!

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...