Jump to content

BlackBerry Curve 8310


vegos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το BBkey που είναι???

 

 

Άνοιξε από την συσκευή σου το Words to Go και πάτα το ΒΒkey και μετά Check for Updates. Θα σου κατεβάσει την καινούργια έκδοση του Documents to Go το οποίο έχει και το Sheets to Go, και μετά θα μπορείς χωρίς πρόβλημα να κάνεις επεξεργασία Excel αρχεία...

 

 

 

 

 

Δν είναι τπτ. Πας στο BIS Control Panel του Carrier(για την vodafone είναι αυτό) σου απο τον υπολογιστή σου κ στο συγκεκριμένο λογαριασμό email που έχει το "πρόβλημα" μπορείς να δημιουργήσεις ένα φίλτρο το οποίο δν θα προωθεί τα email που έχουν σαν αποστολέα τον εαυτό σου.

 

http://img443.imageshack.us/img443/2834/filterqa1.th.jpghttp://img443.imageshack.us/images/thpix.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 354
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κουμπί που ανοίγει το κεντρικό μενού και το εκάστοτε υπομενού. Βρίσκεται αριστερά από το trackball.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα!!!!

 

πριν 1 εβδ. μου εδωσε η εταιρεια ενα blackberry 8310 για να λαμβανω τα e-mail οταν βρισκομαι στο δρομο. προσπαθησα να κανω sync. με το outlook και μετα απο πολλεσ προσπαθειες το καταφερα. το προβλημα που εχω ειναι οτι παρολο που εγινε ο συγρονισμος δεν μου εμφανιζοντε οι επαφες στον καταλογο επαφων του κινητου...το περιεργο ειναι ομως οτι οταν με παιρνει καποιος τηλεφωνο, το ονομα εμφανιζετε κανονικα... μηπως ξερει καποιος τι εχω κανει λαθος και τι πρεπει να αλλαξω για να εμφανιζοντε κανονικα οι επαφες??????

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο..Θέλω να δώσω το δικό μου blackberry 8310 και δεν μπορω να βαλω αγγελία?

----------------------------------------------------------------

PIN:20D9B82C

*** e-photoguide.gr ***

Ελληνικός οδηγός φωτογράφων

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ακομα και αν δεν υπαρχει 3g, ειναι γρηγορη η πλοηγηση και η ανακτηση email ?

 

και επισης το 8310 εχει gps

υπαρχει καποιο συμβατο προγραμμα εξτρα που μπορει να περασει καποιος εκτος απο το vodafone navigator?

 

2)δουλευει το εορτολογιο που κυκλοφορει ευρεως στα wm και μπαινει σε 2day screen η σε καποια συντομευση στο μενου?

 

3)μεχρι 10 λογαριασμους email δε παιρνει μεσω vodafone?

 

4)στο facebook εχεις πληρη λειτουργια? πχ βεπεις notifications, friends request , walls η απλα βλεπεις οτι θελει αυτο να δεις? Γιατι επισης στα wm6 βλεπεις τα παντα

 

5)Ειχα ρωτησει και αλλου αλλα πως μπορεις να εχεις προγραμμα καιρου που να γινεται ευκολα update και για πολλες πολεις ελλαδας και εξωτερικου παλι σε κατι τυπου today screen ?

 

 

6)με την 4.5 μου ειπανε οτι βλεπεις απευθειας τα html email. απευθειας η πρεπει να κανεις κατι εσυ ?

 

 

Περιμενω τις απαντησεις σας μιας και αυτα ειναι τα θεματα που με απασχολουν και αυτη θα ειναι η χρηση που θα γινεται με την εν λογω συσκευη. Καιρος/email (πολλαααααααααα ομως και απο πολλα accounts) και facebook

 

αξιζει αυτο η τελικα καλυτερα iphone?

ευχαριστω πολυ

:X
Link to comment
Share on other sites

ακομα και αν δεν υπαρχει 3g, ειναι γρηγορη η πλοηγηση και η ανακτηση email ?

 

και επισης το 8310 εχει gps

υπαρχει καποιο συμβατο προγραμμα εξτρα που μπορει να περασει καποιος εκτος απο το vodafone navigator?

 

2)δουλευει το εορτολογιο που κυκλοφορει ευρεως στα wm και μπαινει σε 2day screen η σε καποια συντομευση στο μενου?

 

3)μεχρι 10 λογαριασμους email δε παιρνει μεσω vodafone?

 

4)στο facebook εχεις πληρη λειτουργια? πχ βεπεις notifications, friends request , walls η απλα βλεπεις οτι θελει αυτο να δεις? Γιατι επισης στα wm6 βλεπεις τα παντα

 

5)Ειχα ρωτησει και αλλου αλλα πως μπορεις να εχεις προγραμμα καιρου που να γινεται ευκολα update και για πολλες πολεις ελλαδας και εξωτερικου παλι σε κατι τυπου today screen ?

 

 

6)με την 4.5 μου ειπανε οτι βλεπεις απευθειας τα html email. απευθειας η πρεπει να κανεις κατι εσυ ?

 

 

Περιμενω τις απαντησεις σας μιας και αυτα ειναι τα θεματα που με απασχολουν και αυτη θα ειναι η χρηση που θα γινεται με την εν λογω συσκευη. Καιρος/email (πολλαααααααααα ομως και απο πολλα accounts) και facebook

 

αξιζει αυτο η τελικα καλυτερα iphone?

ευχαριστω πολυ

Εκτός από vodafone navigator ή blackberry maps μπορείς να βρεις και άλλους χάρτες.

Για εορτολόγιο δεν ξέρω, όμως σίγουρα θα βρεις.(θα είναι συντόμευση)

10 λογαριασμούς ανεξαρτήτως εταιρείας.

Υπάρχει ειδική εφαρμογή για facebook. Όταν είσαι συνδεδεμένος τα κάνεις όλα, ή σε συνδέει στο site.

Για καιρό υπάρχει το "push weather" και ένα σωρό άλλα.

Html email κανονικά.

 

Στους 10 λογαριασμούς υπολογίζεις οτι μπορείς να βάλεις imap gmail, hotmail.

Blackberry vs iphone?? Χαχα. Πάρε iphone μόνο για youtube.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

ακομα και αν δεν υπαρχει 3g, ειναι γρηγορη η πλοηγηση και η ανακτηση email ?

 

και επισης το 8310 εχει gps

υπαρχει καποιο συμβατο προγραμμα εξτρα που μπορει να περασει καποιος εκτος απο το vodafone navigator?

 

2)δουλευει το εορτολογιο που κυκλοφορει ευρεως στα wm και μπαινει σε 2day screen η σε καποια συντομευση στο μενου?

 

3)μεχρι 10 λογαριασμους email δε παιρνει μεσω vodafone?

 

4)στο facebook εχεις πληρη λειτουργια? πχ βεπεις notifications, friends request , walls η απλα βλεπεις οτι θελει αυτο να δεις? Γιατι επισης στα wm6 βλεπεις τα παντα

 

5)Ειχα ρωτησει και αλλου αλλα πως μπορεις να εχεις προγραμμα καιρου που να γινεται ευκολα update και για πολλες πολεις ελλαδας και εξωτερικου παλι σε κατι τυπου today screen ?

 

 

6)με την 4.5 μου ειπανε οτι βλεπεις απευθειας τα html email. απευθειας η πρεπει να κανεις κατι εσυ ?

 

 

Περιμενω τις απαντησεις σας μιας και αυτα ειναι τα θεματα που με απασχολουν και αυτη θα ειναι η χρηση που θα γινεται με την εν λογω συσκευη. Καιρος/email (πολλαααααααααα ομως και απο πολλα accounts) και facebook

 

αξιζει αυτο η τελικα καλυτερα iphone?

ευχαριστω πολυ

 

1. Ναι είναι αρκετά γρήγορη η πλοήγηση κ τα email ακόμα κ σε GPRS είναι άμεσα(έτσι και αλλιώς η μόδα του 3G στα ΒΒ είναι πρόσφατη)!

 

2. Τα προγράμματα που μπορείς να έχεις δωρεάν με το που πάρεις τη συσκευή είναι τα εξής:

-BlackBerry Maps

-Vodafone Navigator(12 μήνες)

-Google Maps

 

Απο εκεί κ πέρα μπορείς να βρείς απο πολές εταιρίες χάρτες π.χ. Garmin.

Αλλά να πω την αλήθεια οι χάρτες της BB έχουν βελτιωθεί αρκετά!

 

3. Μπορείς να "κρεμάσεις" μέχρι 9 email account οποιασδήποτε μορφής + 1 τύπου @mobileemail.vodafone.gr ή @blackberry.wind.com.gr.

 

4. Στο Facebook μπορείς να γράψεις σε ένα Wall, να ψάξεις ένα φίλο σου, να δεις notifications, να αναβάσεις φοτό... Στο mobile site μπορείς να κάνεις αρκετά ακόμα αλλά δν μπορείς να αναβάσεις φώτο.

 

5. Υπάρχει το push Weather.

 

6. Όπως έρχονται όλα τα email έτσι έρχονται κ τα HTML email. Δν χρειάζεται να κάνεις check ή να ψάξεις ο ίδιος για το email σου.

Μόνο που μερικές φορές αν έχει πολλές εικόνες πρέπει να πατήσεις το "All Images" για να σου κατεβάσει όλες τις εικόνες(εκείνη τη στιγμή σου ζητάει την άδεια να τις κατεβάσει αλλά μπορεί να σου κάνει expose την address)

 

Δν μπορώ να συγκρίνω το ΒΒ με ένα iPhone...

Το ένα είναι ένα εργαλείο για να κάνεις γρήγορα και εύκολα την δουλειά σου χωρίς προβλήματα και καθυστερήσεις κ πάνω από όλα να μην σε "κρεμάει" κυριολεκτικά εκεί που το έχεις ανάγκη ενώ το iPhone χαρακτηρίζεται κυρίως για τη multimedia πλευρά του και τον πολύ καλό του Browser(+ αρκετά ακόμα αλλά δν νομίζω σε αυτό το thread να μας ενδιαφέρουν αυτά)

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

1. Ναι είναι αρκετά γρήγορη η πλοήγηση κ τα email ακόμα κ σε GPRS είναι άμεσα(έτσι και αλλιώς η μόδα του 3G στα ΒΒ είναι πρόσφατη)!

 

2. Τα προγράμματα που μπορείς να έχεις δωρεάν με το που πάρεις τη συσκευή είναι τα εξής:

-BlackBerry Maps

-Vodafone Navigator(12 μήνες)

-Google Maps

 

Απο εκεί κ πέρα μπορείς να βρείς απο πολές εταιρίες χάρτες π.χ. Garmin.

Αλλά να πω την αλήθεια οι χάρτες της BB έχουν βελτιωθεί αρκετά!

 

3. Μπορείς να "κρεμάσεις" μέχρι 9 email account οποιασδήποτε μορφής + 1 τύπου @mobileemail.vodafone.gr ή @blackberry.wind.com.gr.

 

4. Στο Facebook μπορείς να γράψεις σε ένα Wall, να ψάξεις ένα φίλο σου, να δεις notifications, να αναβάσεις φοτό... Στο mobile site μπορείς να κάνεις αρκετά ακόμα αλλά δν μπορείς να αναβάσεις φώτο.

 

5. Υπάρχει το push Weather.

 

6. Όπως έρχονται όλα τα email έτσι έρχονται κ τα HTML email. Δν χρειάζεται να κάνεις check ή να ψάξεις ο ίδιος για το email σου.

Μόνο που μερικές φορές αν έχει πολλές εικόνες πρέπει να πατήσεις το "All Images" για να σου κατεβάσει όλες τις εικόνες(εκείνη τη στιγμή σου ζητάει την άδεια να τις κατεβάσει αλλά μπορεί να σου κάνει expose την address)

 

Δν μπορώ να συγκρίνω το ΒΒ με ένα iPhone...

Το ένα είναι ένα εργαλείο για να κάνεις γρήγορα και εύκολα την δουλειά σου χωρίς προβλήματα και καθυστερήσεις κ πάνω από όλα να μην σε "κρεμάει" κυριολεκτικά εκεί που το έχεις ανάγκη ενώ το iPhone χαρακτηρίζεται κυρίως για τη multimedia πλευρά του και τον πολύ καλό του Browser(+ αρκετά ακόμα αλλά δν νομίζω σε αυτό το thread να μας ενδιαφέρουν αυτά)

 

το +1 που αναφερεις ειναι εταιρικο και καλα ? απο το bes?

 

μωρε ειναι πολυ συγκεκριμενα αυτα που κανω. Μεχρι ενος σημειου με εχει βολεψει το push email ths voda, αλλα πλεον εχω αναγκη απο περισσοτερα accounts ...

 

me endiaferei aPOLYTA το htmal στα email γιατι τωρα μου τα κλεινει και απλα βλεπω τα hyperlinks, με ενδιαφερει πολυ ο καιρος αλλα οπως μου λετε ειναι κατι που γινεται ευκολα (για καμια 20αρια πολεις απλα να μπορει να ανανεωνεται) και το μονο που θελω για νετ ειναι το fecabook. ΚΑι δε με ενδιαφερει να ανεβαζω φωτος. Απλα up2date info + notifications + comments

 

iphone ειχα παλιοτερα, καλο αλλα φανφαρα. Θελω πολυ συγκεκριμενα πραγματα και κυριως Ε Υ Κ Ο Λ Ο email γιατι πλεον δε γινεται να μη το εχω λογω δουλειας και οχι μονο. Χαρτες δε θελω συνεχεια απο εκει , απλα αν καποια στιγμη να εχω και αυτη τη δυνατοτητα...

 

Αρα με βλεπω για εκει τελικα να σας κανω και παρεα.

 

Αν χρειαστω βοηθεια να σε ενοχλησω ?

χεχε

:X
Link to comment
Share on other sites

Απλα να τονίσω ότι οι χάρτες δεν είναι εγκαταστημένοι στη συσκευή αλλά τους κατεβάζει εκείνη τη στιγμή από το δίκτυο.. Το λέω, γιατί το GPS του Bold δεν έχει καμία σχέση με μια GPS συσκευή σε ταχύτητα απόκρισης..
Link to comment
Share on other sites

το +1 που αναφερεις ειναι εταιρικο και καλα ? απο το bes?

 

μωρε ειναι πολυ συγκεκριμενα αυτα που κανω. Μεχρι ενος σημειου με εχει βολεψει το push email ths voda, αλλα πλεον εχω αναγκη απο περισσοτερα accounts ...

 

me endiaferei aPOLYTA το htmal στα email γιατι τωρα μου τα κλεινει και απλα βλεπω τα hyperlinks, με ενδιαφερει πολυ ο καιρος αλλα οπως μου λετε ειναι κατι που γινεται ευκολα (για καμια 20αρια πολεις απλα να μπορει να ανανεωνεται) και το μονο που θελω για νετ ειναι το fecabook. ΚΑι δε με ενδιαφερει να ανεβαζω φωτος. Απλα up2date info + notifications + comments

 

iphone ειχα παλιοτερα, καλο αλλα φανφαρα. Θελω πολυ συγκεκριμενα πραγματα και κυριως Ε Υ Κ Ο Λ Ο email γιατι πλεον δε γινεται να μη το εχω λογω δουλειας και οχι μονο. Χαρτες δε θελω συνεχεια απο εκει , απλα αν καποια στιγμη να εχω και αυτη τη δυνατοτητα...

 

Αρα με βλεπω για εκει τελικα να σας κανω και παρεα.

 

Αν χρειαστω βοηθεια να σε ενοχλησω ?

χεχε

 

 

Όχι το +1 δν είναι BES. Είναι το δωρεάν email που σου δίνει ο πάροχος κ συνδέεται αποκλειστικά με την συσκευή σου. Δν μπορείς να τα κατεβάσεις τα email του mobileemail.vodafone.gr(π.χ. η Voda) στον υπολογιστή σου. Αλλά μπορείς να έχεις ένα forward copy toy Inbox & Sent απο αυτό το λογαριασμό σε ένα άλλο.

 

HTML μπήκε πρόσφατα στα κινητά της ΒΒ.

Πλέον όμως μπορείς να έχεις Full HTML email όχι απλά rich text email!

 

Όσον αφορά τον καιρό υπάρχουν κάποιοι άλλοι που έχουν περισσότερη εμπειρία πάνω σε αυτό το θέμα. Εγώ δν έχω πολύ ασχοληθεί.

 

Μέχρι ένα σημείο μπορείς να τα κάνεις αυτά που θες για το Fbook. Αλλά κάποια άλλα θα σε καλήψει το Mobile site της(FB).

 

Τώρα τι παίζει με τους χάρτες...

Λοιπόν... Οι χάρτες της ΒΒ είναι on-line. Δλδ δν έχεις τους χάρτες στο κινητό σου κατευθείαν αλλά τους κατεβάζει σιγά σιγά μέσω internet(είναι μερικά ΚΒ κάθε φορά για κάθε περιοχή).

Αλλά οταν κάνεις navigation σε μια περιοχή σου κατεβάζει μόνο τους χάρτες εκείνης της περιοχής + στη συνέχεια στους αποθηκεύει έτσι ώστε όταν έρθει η στιγμή να ξανά κοιτάξεις αυτή τη περιοχή να μην σου τους ξανά κατεβάσει.

Ενώ οι χάρτες του Gmaps είναι και εικόνες(αρκετά ΚΒ) + ΔΕΝ αποθηκεύονται.

 

Τώρα μην φανταστείς πως καθυστερεί υπερβολικά... Αλλά η κάθε συσκευή στο πόστο της, δν μπορεί να συναγωνιστεί συσκευές που είναι αποκλειστικά GPS. Αλλά την δουλειά του την κάνει.

 

Ενόχλησε μας όσο θες... :D

 

Καλος ήρθες :cool:

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Το έχει pre-installed το Weather..

 

Τους Garmin τους ψάχνω καιρό κι εγώ, μιας και είναι το μοναδικό που δουλεύει με ΒΒ... Που θα πάει, που θα πάει..

Link to comment
Share on other sites

kai to programma tis Garmin pros to paron exei OTA xartes

 

den ypostirizei xartes apothikevmenous sti mnimi..

as elpizoume na to allaksoun kapoia stigmi..

 

alla poli fovame oti einai i filosofia tis RIM klp

opote isos na min doume kai pote..

 

giati i Garmin se ola ta programata tis ypostirizei xartes apothikevmenous..

mono stin efarmogi gia BB den ypostirizei..

 

pou seimenei einai thema politikis, isos dikaiomaton

na grapseis kai kana KByte ston paroxo!

kai polla alla pou den kseroume..

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις απαιριόριστο που το πρόβλημα;

Τελικά της wind είναι όντως απεριόριστο;

Τι είναι αυτό που λέει περι κακόβουλης χρήσης;

Θεωρώ πως το πρόβλημα με τους χάρτε ειναι απλά όταν θα κάνεις roaming που δεν θα έχεις gps..

αλήθεια το garmin που θα το βρω να το δοκιμάσω;

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησουλες

 

1)μπορεις να αλλαξεις username που εχει γινει register η συσκευη απο το site ths RIM?

 

2)Εχω προβλημα με το gmail μου και τις ειδοποιησεις απο το facebook. Δε μου στελνει τιποτα ενω με το push email erxontan ola. Μηπως το μπλοκαρει η εφαρμογή? γιατι πχ ερχεται στην εφαρμογη ειδοποιηση και οχι μεσω email ... κοιταξα τις ρυθμισεις αλλα φιλτρα δεν εχω βαλει.

καμια ιδεα?

:X
Link to comment
Share on other sites

Για το 2 πρέπει να πας από την συσκευή στο Facebook app και να ορίσεις σαν email ειδοποιήσεων, τη διεύθυνση που έχεις στη συσκευή σου..
Link to comment
Share on other sites

kai to programma tis Garmin pros to paron exei OTA xartes

 

den ypostirizei xartes apothikevmenous sti mnimi..

as elpizoume na to allaksoun kapoia stigmi..

 

alla poli fovame oti einai i filosofia tis RIM klp

opote isos na min doume kai pote..

 

giati i Garmin se ola ta programata tis ypostirizei xartes apothikevmenous..

mono stin efarmogi gia BB den ypostirizei..

 

pou seimenei einai thema politikis, isos dikaiomaton

na grapseis kai kana KByte ston paroxo!

kai polla alla pou den kseroume..

 

 

to thema einai oti gia ellada oi xartes einai aparadektoi

kai i Garmin mono gia Athina kati exei..

 

sygkekrimena gia Garmin syskeves yparxoun poloi kaloi 3rd party xartes

opos to Autodrive Hellas, pou exoun oles oi Garmin syskeves pou pouliounte stin ellada..

 

alla apo tin stigmi pou to programa tis Garmin den pernei pre-loaded xartes ti n ato kaneis..

 

to aperioristo tis Wind stin ousia exei afto to orio pou grafei sto site

i kakovouli xrisi einai na valeis p.x. oli tin mera na katevazeis apo to Rapidshare :)

Link to comment
Share on other sites

Δν ξέρω και πολλά για τους χάρτες της Garmin αλλά μπορείς να κατεβάσεις ένα δοκιμαστικό 7 ημερών και να δείς αν σε βολεύει.

<Θ>έλω <Α>πόψε <Ν>α <Α>γκίξω <Τ>ην <Ο>υράνια <Σ>ιωπή .[br]

http://badge.facebook.com/badge/828557091.710.780284406.png

 

PIN: 251B37D8

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερωτησούλα για το 8310...

Εβγαλα την υπηρεσία της blackberry λόγο χαζών χρεώσεων από την vodafone είχαν βάλει ότι έχουν σε πρόγραμμα για ίντερνετ και με χρέωναν 20 ευρώ το μήνα,

Αφού περάσει λίγο καιρός θα το ξαναεξετάσω και θα το ξαναβάλω,αλλα το θέμα μου έιναι ότι το τηλέφωνο κολλάει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν μπορώ να καλέσω με άμμεση κήση (πατόντας το νούμερα από τα πλήτρα για ταχεία κλήση).//

Αν βγάλω την μπαταρία και ξανακάνω ρεστάρτ ολα οκ αλλα μετά από καμιά ωρα τα ίδια...

Και κολάει λίγο και το κουμπί το κεντρικό από την μπάλα πλήκτρο..Στο κέντρο δηλαδή...

----------------------------------------------------------------

PIN:20D9B82C

*** e-photoguide.gr ***

Ελληνικός οδηγός φωτογράφων

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερωτησούλα για το 8310...

Εβγαλα την υπηρεσία της blackberry λόγο χαζών χρεώσεων από την vodafone είχαν βάλει ότι έχουν σε πρόγραμμα για ίντερνετ και με χρέωναν 20 ευρώ το μήνα,

Αφού περάσει λίγο καιρός θα το ξαναεξετάσω και θα το ξαναβάλω,αλλα το θέμα μου έιναι ότι το τηλέφωνο κολλάει χωρίς λόγο και αιτία.Δεν μπορώ να καλέσω με άμμεση κήση (πατόντας το νούμερα από τα πλήτρα για ταχεία κλήση).//

Αν βγάλω την μπαταρία και ξανακάνω ρεστάρτ ολα οκ αλλα μετά από καμιά ωρα τα ίδια...

Και κολάει λίγο και το κουμπί το κεντρικό από την μπάλα πλήκτρο..Στο κέντρο δηλαδή...

 

Αυτό με την ταχεια κληση το παθαινω κι εγω μετα που εκανα την αναβαθμιση, απλα οταν συμβαινει κανω μια κληση (οποια να ναι) και το κλεινω αμεσως και μετα μπορω να κανω speed dial. Σπαστικό βεβαια..Ασε που οταν κανω restart μου αλλαζει την σειρα των εικονιδιων στο μενου και φτου κι απ την αρχή (εχω ενα verizon theme). Μαλλον θελω downgrade αλλα εχω αγορασει αδεια (μεσω ιντερνετ)για το sheet to go και φοβαμαι οτι θα το χασω..

Link to comment
Share on other sites

Άρα μάλλον είναι θέμα αναβάθμησης...και τώρα μπαίνεις στο δείλιμα κάμερα ή τηλεφωνο χωρίς προβλήματα...

----------------------------------------------------------------

PIN:20D9B82C

*** e-photoguide.gr ***

Ελληνικός οδηγός φωτογράφων

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις απαιριόριστο που το πρόβλημα;

Τελικά της wind είναι όντως απεριόριστο;

Τι είναι αυτό που λέει περι κακόβουλης χρήσης;

Θεωρώ πως το πρόβλημα με τους χάρτε ειναι απλά όταν θα κάνεις roaming που δεν θα έχεις gps..

αλήθεια το garmin που θα το βρω να το δοκιμάσω;

 

Deν υπαρχει απαιριόριστο αγαπητε φιλε 250 ΜΒ!

Μετα περνας απ το ταμειο....

Link to comment
Share on other sites

Το wind BIS Non Stop που έχω γράφει:

Το πρόγραμμα χρήσης “BlackBerry Internet NON STOP” περιλαμβάνει μέγιστη μηνιαία χρήση για e-

mail και Internet 250ΜΒ για αποφυγή κακόβουλης χρήσης. Σε περίπτωση υπέρβασης του παραπάνω

ορίου, η εταιρία διατηρεί το δικαίωμα να διακόψει την υπηρεσία χωρίς καμία προειδοποίηση

 

Τι ορίζεται όμως ως κακόβουλο και τι όχι;

Link to comment
Share on other sites

Άρα μάλλον είναι θέμα αναβάθμησης...και τώρα μπαίνεις στο δείλιμα κάμερα ή τηλεφωνο χωρίς προβλήματα...

 

Επειδή ακόμα έχω την έκδοση που είχε από τη "μάνα του" για πες τι εννοείς για κάμερα χωρίς προβλήματα; Η αναβαθμισμένη έκδοση περιλαμβάνει και βιντεοκάμερα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...