Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές: Διαδικασία - Symbian Signed


Pitsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok ευχαριστω πολυ !!!

 

να υποθεσω πως οταν θελω να κανω sighn μια αλλη εφαρμογη απλως βαζω μεσα στο φακελο το sis που θελω κ κανω edit to bat κ το τρεχω ...

παλι ευχαριστω

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok ευχαριστω πολυ !!!

 

να υποθεσω πως οταν θελω να κανω sighn μια αλλη εφαρμογη απλως βαζω μεσα στο φακελο το sis που θελω κ κανω edit to bat κ το τρεχω ...

παλι ευχαριστω

ακριβως ;)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις γιατι στο symbiansigned οταν κανω registration συνεχεια μου λεει Passwords does not match .

Δεν το κανω λαθος και δεν ξερω τι παιζεται

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Πειρα προχτες το Ν95 8gb, προσπαθουσα να περασω το Nokmote (δεν ξερω τι κανει αλλα θελω να το περασω) ... και μου ελεγε ληξη πιστοποιητικου ... διαβασα για το Symbian Signed αλλα register δεν γινετε ουτε με ταμα στον αγιο Νεκταριο, εχω απογοητευτεί με αυτο και ζηταω help, παιδια σας παρακαλω αν καποιος μπορει να κανει κάτι η να με βοηθησει θα το εκτιμήσω πολυ ... εχω απελπιστεί γιατι αν συνεχιστεί αυτο με το register δεν θα μπορω να περασω τιποτα λογο πιστοποιητικού και ειναι κριμα ... Καταλαβαίνετε τι περναω :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nai, ontos file na se kala, perase me to mail pou les, to 8ema einai pos ekana ti diadikasia, perasa ta arxeia meta sto kinito..apo ton fakelo ...etsi opos to leei o filos analitika. .. Ta idia, to nokmote den pernaei, arxizw kai pistebo pos ekana lalakia pou peira kinito me symbian, pio polu se kourazei para euxristo einai..den bgazw akri me tipota!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΕΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΣΑΣΤΗΣΕΙ ΣΤΟ Ν95 ΤΟΥ ΤΟ ROUTE66 ??????

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ NIKOSKAT KAI NERVOUS !!!

MOY ΘΥΜΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΝΟΜΗ OSCAR ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΓΧΑΙΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟΥΣ !!!

ΕΕΕ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΑΕΡΑ !!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΟ MYPHONE ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ JUNGLIST ΚΑΙ GRHUNTER ΤΟYΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΠΟΛΥ !!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!

Η ΕΥΧΗ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ !!!

:):lol::p:D:rolleyes::ninja::cool::shifty:

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω ένα αρχείο .csr

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος και να μου φτιάξει ένα αρχείο .cer και να το ανεβάσει στην σελίδα για να το πάρω?

Ορίστε...

hxxp://rapidshare.com/files/80188829/pico.cer.html

 

Λήγει στις 30.12 2010.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φίλε enron, το αρχείο που ζήτησες είναι στο .zip

Το πιστοποιητικό σου λήγει στις 30/12/2010.

 

Καλή χρονιά. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος οδηγως για να φτιαξεις τις εφαρμογες στο http://www.symbiansigned.com γιατι εχψ κανει την εγγραφη αλλα δεν ξερω τι κανω μετα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..παιδια ειμαι καινουργια και λιγο ασχετη..sorry

Μια βοηθεια....please..πως κανουμε ενα αρχειο signed..?

οποιος θελει να σωσει..περημενω απαντηση...ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..παιδια ειμαι καινουργια και λιγο ασχετη..sorry

Μια βοηθεια....please..πως κανουμε ενα αρχειο signed..?

οποιος θελει να σωσει..περημενω απαντηση...ευχαριστω πολυ

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!:)

Για το πώς υπογράφουμε δες εδώ τον οδηγό μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου,

ή

αλλιώς στείλε μου το imei σου να κάνω εγώ τη διαδικασία. Για το imei γράψε *#06#.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!:)

Για το πώς υπογράφουμε δες εδώ τον οδηγό μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου,

ή

αλλιώς στείλε μου το imei σου να κάνω εγώ τη διαδικασία. Για το imei γράψε *#06#.

 

επειδη εχω κανει εγγραφει στο SymbianSigned μπορει καποιος να μου πει πως περνω το πιστωποιητικο???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλη χρονια σε ολους!

 

Θελω να εγκαταστησω το irremote και cell track στο Ε65 που εχω. Ξεκινησα την διαδικασια που περιγραφει ο φιλος leftezi, γραφτηκα κανονικα στο http://www.symbiansigned.com, κτλ, αλλα κολλησα στο βημα 11. Δυστηχως το Developer Certificates δεν υπαρχει στο μενου, οπως φαινεται και στην εικονα που παραθετω. Μπορει καποιος να με βοηθησει να βγαλω το πιστοποιητικο? Κανω καποια βλακεια ή λογω του προβληματος οτι δεν γραφονται αλλοι δεν μου εμφανιζεται το εν λογο μενου?

 

Παραθετω επισης και τα αρχεια που εχουν δημιουργηθει μεχρι το βημα 10, οπως και το irremote που εχω βρει.

 

http://rapidshare.com/files/80529459/SignApps.zip.html

 

http://rapidshare.com/files/80531490/Psiloc.irRemote.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.BiNPDA.zip

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω κανει εγγραφει στο SymbianSigned μπορει καποιος να μου πει πως περνω το πιστωποιητικο???

 

 

καλησπερα, καλη χρονια σε ολους!

 

Θελω να εγκαταστησω το irremote και cell track στο Ε65 που εχω. Ξεκινησα την διαδικασια που περιγραφει ο φιλος leftezi, γραφτηκα κανονικα στο www.symbiansigned.com, κτλ, αλλα κολλησα στο βημα 11. Δυστηχως το Developer Certificates δεν υπαρχει στο μενου, οπως φαινεται και στην εικονα που παραθετω. Μπορει καποιος να με βοηθησει να βγαλω το πιστοποιητικο? Κανω καποια βλακεια ή λογω του προβληματος οτι δεν γραφονται αλλοι δεν μου εμφανιζεται το εν λογο μενου?

Ακολουθήστε με τη σειρά τα βήματα.

http://www.imageshack.gr/files/22ljhd93kwfnvkxject0_thumb.gif

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθήστε με τη σειρά τα βήματα.

http://www.imageshack.gr/files/22ljhd93kwfnvkxject0_thumb.gif

 

thanksss φιλε μου το βρηκα να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθήστε με τη σειρά τα βήματα.

http://www.imageshack.gr/files/22ljhd93kwfnvkxject0_thumb.gif

 

Μετα απο καμποση ταλαιπωρια και διαφορα κουλα, το καταφερα.

 

Να σαι καλα φιλε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...