Jump to content

Samsung SGH-E590


Cavaradossi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, παντού διαβάζω για αργή memory card, ΠΟΣΟ αργή είναι πιά; Εννοώ, άμα γεμίσω μια 1gb με mp3, δεν θα έχει απλά άμεση απόκριση ή θα περιμένω μισό λεπτό για να μου εμφανίσει τα αρχεία; Υπάρχει κάτι άλλο αρνητικό στο κινητό, πέρα από τις διφορούμενες απόψεις για το σήμα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 514
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω για τη καρτα γιατι δεν εχω αλλα για το σημα εδω στο κορυδαλλο εχουμε εντονο προβλημα με τη WIND. Επειδη τυχαινει να εχω και απο τις τρεις μαρκες κινητων (sonyericsson w710, nokia 6131 kai 6300) το σημα του Ε590 ειναι πολυ καλυτερο.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Το σήμα του είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ...

Όπως και οι φωτογραφίες του,την ημέρα και μόνο....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα και παλι. Εγω το συθνηθιζω σιγα σιγα. Μεχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος παντως. Δεν εχω προβληματα με το σημα (Καλαματα COSMOTE) καλη η καμερα, οσο για την μπαταρια αν χρησιμοποιεις τα εξτρα οντως δεν κραταει αλλα λογικο πιστευω. Μια ερωτηση απο εμενα: Μηπως εχει βρει καποιος τροπο να βαλω τις επαφες στο joystick; Γιατι προσπαθησα αλλα ενω μου δεινει ενα σωρο αλλες επιλογες, τις επαφες δεν μου τις δινει. Αυτα ...
Motorola XOOM 3G
Link to comment
Share on other sites

Αν γινοταν να παρει java παιχνιδια το ειχα παρει ηδη!!!

Μεσω wap ουτε ποικιλια θα εχει και θα ειναι και πανακριβα...

Link to comment
Share on other sites

Αν γινοταν να παρει java παιχνιδια το ειχα παρει ηδη!!!

Μεσω wap ουτε ποικιλια θα εχει και θα ειναι και πανακριβα...

Μπορείς εσύ να ανεβάσεις κάπου όποιο παιχνίδι θες και να τα κατεβάζεις στο κινητό με το flatrate της wind :)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι κακο.αφου γινεται και απο καρτοκινητο...

θα παω αυριο να ρωτησω

σε ευχαριστω

 

 

 

 

ααα και κατι ακομα...για καποιον που ηδη το εχει:

στα sms ειναι ευκολο?

καλο Τ9?

 

Με νοιαζει γιατι ουσιαστικα το θελω για αυτο το λογο

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ειναι ενα απλο τηλεφωνο με καποιες αναπαντεχες εκπληξεις.

Παραδειγμα το πληκτρολογιο ειναι καλο, οπως και η καμερα.

Εννοειται ομως πως δεν ειναι high-end κινητο.

Το Τ9 ειναι καλο, οχι απο τα καλυτερα ομως, για παραδειγμα δεν μπορεις να εισαγεις νεες λεξεις στο λεξικο.

Link to comment
Share on other sites

Το Τ9 ειναι καλο, οχι απο τα καλυτερα ομως, για παραδειγμα δεν μπορεις να εισαγεις νεες λεξεις στο λεξικο.

 

Αυτό είναι ανακριβές. Μπορείς μια χαρά να εισάγεις νέες λέξεις.

Live long and prosper...
Link to comment
Share on other sites

στο λεξικο? και να τις ξαναχρησιμοποιήσεις??? πως?? γιατι ενω εχει προσθηκη, δεν φαινεται να λειτουργουν αυτες οι λεξεις μετα
Link to comment
Share on other sites

γιατι φαινονται στα ΝΟΚΙΑ? οταν χρειαστει εμφανιζονται.το Τ9 ειναι παρα πολυ καλο
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα το κινητακι.Πολυ πολυ ομορφο!Μεχρι στιγμης ολα καλα εκτος:

1)Μεγαλο προβλημα που εχει περιορισμο στο μεγεθος των Java αρχειων...(κριμα και βρηκα κατι παιχνιδακια!!!)

2)Οταν τελειωνει η μπαταρια δε σε αφηνει να κανεις και πολλα πολλα.Οτι και να πατησεις σου λεει αφορτηστη μπαταρια

Το Τ9 δεν αποθηκευει καινουριες λεξεις αλλα ειναι τοσο πληρες που δεν με προβληματιζει.

Μακαρι να βγει αναβαθμιση που να το κανει να παιρνει μεγαλυτερα παιχνιδακια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα το κινητακι.Πολυ πολυ ομορφο!Μεχρι στιγμης ολα καλα εκτος:

1)Μεγαλο προβλημα που εχει περιορισμο στο μεγεθος των Java αρχειων...(κριμα και βρηκα κατι παιχνιδακια!!!)

2)Οταν τελειωνει η μπαταρια δε σε αφηνει να κανεις και πολλα πολλα.Οτι και να πατησεις σου λεει αφορτηστη μπαταρια

Το Τ9 δεν αποθηκευει καινουριες λεξεις αλλα ειναι τοσο πληρες που δεν με προβληματιζει.

Μακαρι να βγει αναβαθμιση που να το κανει να παιρνει μεγαλυτερα παιχνιδακια

καταφερες να του περασεις παιχνιδια?? μεσω wap ή στελνοντας τα αρχεια απο το pc?

 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αυτο που προτεινε ο φιλος SIRHC.Μεσω wap.Εδωσα 3.5 ευρω και για ενα μηνα μπορω να κατεβασω οτι θελω!!!εχω βρει πολλα παιχνιδακια χωρις καν να χρειαζεται να τα ανεβασω εγω(εχουν ετοιμη wap διευθυνση).Αν καποιος θελει βοηθεια ας μου πει.Αν και ειναι απλη διαδικασια.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αυτο που προτεινε ο φιλος SIRHC.Μεσω wap.Εδωσα 3.5 ευρω και για ενα μηνα μπορω να κατεβασω οτι θελω!!!εχω βρει πολλα παιχνιδακια χωρις καν να χρειαζεται να τα ανεβασω εγω(εχουν ετοιμη wap διευθυνση).Αν καποιος θελει βοηθεια ας μου πει.Αν και ειναι απλη διαδικασια.

για δωσε παραπανω πληροφοριες...

και εγω συνδρομητης wind ειμαι :cool:

Link to comment
Share on other sites

""""H WIND προσφέρει απεριόριστη περιήγηση στο WAP με το πρόγραμμα WIND Plus Non-Stop! Το WIND Plus Non-Stop προσφέρει με μόνο 3,49€ το μήνα (περιλαμβάνεται ο ΦΠΑ) απεριόριστη περιήγηση στο WIND Plus αλλά και σε οποιοδήποτε άλλο WAP site του κόσμου! Η υπηρεσία ενεργοποιείται με την αποστολή ενός δωρεάν γραπτού μηνύματος με την λέξη “PLUS” στο 3490 (για συνδρομητές συμβολαίου) και στο 349 (για συνδρομητές καρτοκινητής) ή καλώντας το 1260 (€0,24/ κλήση)."""

 

Οποτε αναλογα αν εχεις συνδεση η καρτοκινητο στελνεις το αντιστοιχο μηνυμα.

Αν σε ενδιαφερει εχω ενα site με free games/software μεσω wap.Δε ξερω αν κανει να το βαλω εδω σαν link.Αν δεν κανει πες μου να στο στειλω με pm

Link to comment
Share on other sites

""""H WIND προσφέρει απεριόριστη περιήγηση στο WAP με το πρόγραμμα WIND Plus Non-Stop! Το WIND Plus Non-Stop προσφέρει με μόνο 3,49€ το μήνα (περιλαμβάνεται ο ΦΠΑ) απεριόριστη περιήγηση στο WIND Plus αλλά και σε οποιοδήποτε άλλο WAP site του κόσμου! Η υπηρεσία ενεργοποιείται με την αποστολή ενός δωρεάν γραπτού μηνύματος με την λέξη “PLUS” στο 3490 (για συνδρομητές συμβολαίου) και στο 349 (για συνδρομητές καρτοκινητής) ή καλώντας το 1260 (€0,24/ κλήση)."""

 

Οποτε αναλογα αν εχεις συνδεση η καρτοκινητο στελνεις το αντιστοιχο μηνυμα.

Αν σε ενδιαφερει εχω ενα site με free games/software μεσω wap.Δε ξερω αν κανει να το βαλω εδω σαν link.Αν δεν κανει πες μου να στο στειλω με pm

ευχαριστω φιλε μου :)

στειλε αν μπορεις και με ενα πμ το σαιτ...

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου φαίνεται μια χαρά το κινητάκι... όλα σχεδόν θετικά τα βρήκα... έτοιμος για 2η συσκευή κι εγώ... μπράβο παιδιά, πολύτιμη η βοήθειά σας...!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E590

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...