Jump to content

Τηλεφωνία και internet εναλλακτικών: Ποιόν πάροχο;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι υπάρχει :D

 

 

Εννοεις εκεινον που εχει ελαχιστη 30" αλλα και χρεωση ΑΝΑ 30"?

 

Πως τον λενε πως τον λενε... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις εκεινον που εχει ελαχιστη 30" αλλα και χρεωση ΑΝΑ 30"?

 

Πως τον λενε πως τον λενε... :whistle:

Υπάρχει πάντα και η Q-Telecom, που έχει και την καλύτερα ποιότητα από όλους.

Μπου!!!! :D

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις εκεινον που εχει ελαχιστη 30" αλλα και χρεωση ΑΝΑ 30"?

 

Πως τον λενε πως τον λενε... :whistle:

 

Μιλάω για την Q που μετά τα 30 χρεώνει ανα sec με τιμή €0,175.

Και για την tp που χρεώνει ανα 30 με τιμή €0,159.

 

So simple! :)

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για την Q που μετά τα 30 χρεώνει ανα sec με τιμή €0,175.

Και για την tp που χρεώνει ανα 30 με τιμή €0,159.

 

So simple! :)

Altec telecom Καρτοσταθερή. Χρέωση 0,156 Η φτηνώτερη της αγοράς

Ελάχιστh χρεώση 30 sec και μετά χρέωση ανα 11΄΄

Φτανει να μην την χρησιμοποιήσεις για να καλέσεις QTELECOM

Link to comment
Share on other sites

Weekend paradise απο την Lannet. Τα υπεραστικα-αστικα ολο το Σ/Κ , και φθηνοτερες οι χρεωσεις προς κινητα ολο το Σ/Κ. Ο τιμοκαταλογος εδω

 

Κανω λαθος ή ειναι ο φθηνοτερος εναλλακτικος? Νομιζω κερδιζει στα σημεια την cosmoline.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψηφίζω teledome.....

 

365 μέρες το χρόνο αστικά και υπεραστικά με flat rate 0,0099!!!! Δε το αλλάζω με τίποτα :-)

 

Βγαλε ενα μηδενικο :p Θα συμφωνησω μερικως.. Γιατι η χρεωση ανα 75" προς κινητα ειναι τουλαχιστον ληστρικη. Βεβαια μπορεις να παιρνεις σε κινητα μεσω οτε, αλλα αυτο δεν ειναι και η καλυτερη λυση για μια οικογενεια.

Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις αυτές της lannet είναι παλιές (από το φλεβάρη). Η altec έχει καλύτερες χρεώσεις για κινητά (εκτός q) και στα υπεραστικά επίσης.
Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις αυτές της lannet είναι παλιές (από το φλεβάρη). Η altec έχει καλύτερες χρεώσεις για κινητά (εκτός q) και στα υπεραστικά επίσης.

 

Νομιζω πως το weekend paradise ειναι καινουριο...

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως το weekend paradise ειναι καινουριο...

 

Όχι, δεν είναι καινούργιο.

Αν θυμάμαι καλά, έχει ξεκινήσει εδώ και μερικούς μήνες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο τιμοκατάλογος είναι από το φλεβάρη. Από τότε ξεκίνησε και η χρέωση των υπεραστικών ως αστικών τα Σάββατα. Με το νέο τιμοκατάλογο αυξήθηκαν όμως και οι κλήσεις προς διεθνή κινητά 1ης ζώνης...
Link to comment
Share on other sites

Καλό ακούγεται αλλά και πάλι δεν λύνει το πρόβλημα των σύντομων κλήσεων σε αστικά που θα θέλεις να τα παίρνεις με 1777 (ΟΤΕ)...
Link to comment
Share on other sites

Το site της lannet δεν ανοίγει .Θέλω να δω τιμοκατάλογο. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα ή μόνο εγώ ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Το site της lannet δεν ανοίγει .Θέλω να δω τιμοκατάλογο. Έχει κανείς άλλος πρόβλημα ή μόνο εγώ ;

 

Θα πρεπει να κατεβασεις τον acrobat reader.

Link to comment
Share on other sites

Όχι μιλάω για το site όχι το τιμοκατάλογο του site. Ούτε την πρώτη σελίδα δεν μπορώ να ανοίξω εδώ και 2 μέρες
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Όχι μιλάω για το site όχι το τιμοκατάλογο του site. Ούτε την πρώτη σελίδα δεν μπορώ να ανοίξω εδώ και 2 μέρες

 

Το site ειναι http://www.lannet.gr και μου ανοιγει κανονικα..

Link to comment
Share on other sites

O Μαϊος σχεδόν τελείωσε και τίποτα δεν έχει ανακοινωθεί απο τον ΟΤΕ περί φορητότητας στην σταθερή.

Η υπομονή έχει και τα όρια της... :mad:

Link to comment
Share on other sites

O Μαϊος σχεδόν τελείωσε και τίποτα δεν έχει ανακοινωθεί απο τον ΟΤΕ περί φορητότητας στην σταθερή.

Η υπομονή έχει και τα όρια της... :mad:

 

Οπως επισης και οι εναλλακτικοι δεν εχουν αναπτυξει δικτυο για να δεχονται συνδρομητες (εκτος της Teledome).Οποτε αχρηστη η φορητοτητα, και μη μου πεις για την VOIP της Vivodi και της TP που οταν δεν εχεις internet δεν εχεις τηλεφωνο, οποτε κλαταρει ο isp σε ταχυτητες μιλας σημερα σε ακουει αυριο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια απο τις εναλλακτικες εταιριες να προτιμησω,γιατι μεχρι τωρα με τον οτε αστα να πανε 120-160 παιζω συνεχεια.με ενδιαφερουν κυριως αστικες και υπεραστικες κλησεις.θα περιμενω την βοηθεια σας ;)
Link to comment
Share on other sites

algonet φιλε μου.. παρε το λογιαριασμο του οτε μπες εδω http://www.algonet.gr/main.php?mid=11&pid=8 συμπληρωσε τα κουτακια και θα δεις διαφορα...... :X ακομη με το -50 εχεις 0,12 αστικη μετα το τριτο λεπτο...
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα Cosmoline αφού δεν καλείς πολλά κινητά (αλλιώς Q που έχει ελάχιστη χρέωση μόνο μισό λεπτό).

Έχει πολλά πακέτα με προπληρωμένο χρόνο ομιλίας, οπότε μπορείς να βρεις τι σου ταιριάζει περισσότερο:

http://www.cosmoline.gr/Pricelist/Residential.pdf

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...