Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Κυριακή που ήταν του Πέτρου και του Παύλου όταν πατούσα στο εορτολόγιο κολλούσε όλο το PDA.

Έχω το Eten x500 και την lite έκδοση v1.62

 

Και σήμερα που είναι του Ηλία κολλάει το pda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Επειδή μόλις τώρα μου είπαν για το σχετικό με το εορτολόγιο-thread , μπορείτε να μου πείτε πιο είναι το last-updated (πιο ενημερωμένη-βελτιωμένη έκδοση) πρόγραμμα όπυ θα μπορούσα να εγκαταστήσω στο HTC-Diamond μου?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι περιμένω εκείνη την αναβάθμιση που θα περιλαμβάνει εφημερεύοντα φαρμακεία και νοσοκομεία για την Θεσ/νίκη και για άλλες πόλεις...:whistle: :D
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι περιμένω εκείνη την αναβάθμιση που θα περιλαμβάνει εφημερεύοντα φαρμακεία και νοσοκομεία για την Θεσ/νίκη και για άλλες πόλεις...:whistle: :D

 

Λάζαρε,ποιά version εορτολογίου χρησιμοποιείς?

Αυτή που είναι στην 1η σελίδα του thread ή κάποια πιο ενημερωμένη?

 

Που θα την βρω να την κατεβάσω...?

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε,ποιά version εορτολογίου χρησιμοποιείς?

Αυτή που είναι στην 1η σελίδα του thread ή κάποια πιο ενημερωμένη?

 

Που θα την βρω να την κατεβάσω...?

Κοίτα είναι πολύ απλό ;) πας στο http://www.turboirc.com/ppc/ και εκεί βρίσκεται η τελευταία έκδοση του eortologio ;):D

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι περιμένω εκείνη την αναβάθμιση που θα περιλαμβάνει εφημερεύοντα φαρμακεία και νοσοκομεία για την Θεσ/νίκη και για άλλες πόλεις...:whistle: :D

 

Και γω.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια για το προγραμμα !!Το δοκιμασα σε Diamond και ειναι εντυπωσιακο,αν και μου βγαζει καποια προβληματα στην εμφανιση.Το εβαλα ομως σε ενα Ipac h4050 wm2003 και κρασαρει μετα το πρωτο soft reset.Να ελπιζω?
Link to comment
Share on other sites

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, αρκεί να γυρίσω στην Ελλάδα βέβαια :)

 

Υ.Γ. Επειδή υπάρχει το safe mode στο εορτολόγιο μπορείτε να δοκιμάζετε αν δουλεύει χωρίς να φοβάστε μην χρειαστεί hard reset.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την αμεση αποκριση.Οσον αφορα στο ΗΡ δυστυχως κρασαρει και δεν δουλευει το safe mode(Θα εκτιμουσα οποιαδηποτε υποδειξη-αν υπαρχει).Οσον αφορα στο Diamond (επειδη φανταζομαι οι απαντησεις θα εχουν ηδη δοθει ,αλλα το thread ειναι τεραστιο)μπορω να εχω καποιες παραπομπες για:

τη διορθωση μεγεθους σε πολλαπλες γραμμες(η μπαταρια και η Α/Δ κοβονται στη μεση)

το που βρισκω τα ID των πολεων για τη ρυθμιση του καιρου

τη στοιχιση-αναφερεται στο pop-up;

το νοημα της απεγκαταστασης στο update και του size των εορτων

το χ ειναι lat η long στην Α/Δ;

Συγνωμη για το χυμαρωδες των ερωτησεων

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ...ΕΡΩΤΗΣΗ: ΒΡΕΘΗΚΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα στους εορταζομενους!

Μηπως θα μπορουσε να γινει μια μικρη αλλαγη στο εικονιδιο;

Εχω το diamond με vga οθονη κ το εικονιδιο τερμα αριστερα ειναι πολυ μικρο.

Σημερα για παραδειγμα μου εχει φαει την μιση οθονη για να να μου δειξει ολους που γιορταζουν. Εαν ξετσεκαρω την επιλογη Size για να χωρεσουν τα ονοματα σε μια σειρα, τοτε κοβει την σειρα στη μεση, ακριβως οσο ειναι το μεγεθος του εικονιδιου.

Ευχαριστω.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Μπορει να το χρησιμοποιησει καποιος που δουλευει με το spb mobile shell το κινητο του? Εγω δεν εχω καν today screen...

 

Σαν feature request, αν μπορει να γινει και ενα plugin για το mobile shell, οπως με το today screen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γύρισα Αθήνα και θεωρητικά είμαι πανέτοιμος για τρελές αναβαθμίσεις. (Στην πράξη βέβαια βαριέμαι που ζώ) :P
Link to comment
Share on other sites

Γύρισα Αθήνα και θεωρητικά είμαι πανέτοιμος για τρελές αναβαθμίσεις. (Στην πράξη βέβαια βαριέμαι που ζώ) :P

 

Θα πρότεινα προτεραιότητα στο πρόγραμμα της τηλεόρασης!

Χειμώνας έρχεται και καταλαβαίνεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευκολο, έχω ήδη σχετικό πρόγραμμα για PC που να το κάνει.

Ε, ας αρχίσουμε από τα εύκολα πρώτα και μετά πάμε στα πιο δύσκολα! :D

Πάντως εύκολο ή δύσκολο, το αποτέλεσμα μετράει.

Link to comment
Share on other sites

Update 1.8

 

Τώρα το εορτολόγιο (στην φουλ έκδοση) διαθέτει πλέον και προγραμμα τηλεόρασης, είτε λίστα με τα κανάλια ειτε μύνημα με το "Τι παίζει τώρα".

Οι πληροφορίες είναι από το http://www.flash.gr και δεν μπορώ να φέρω ευθύνη ούτε για το περιεχόμενο αλλά και ούτε αν η υπηρεσία αλλάξει η καταργηθεί στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Update 1.8

 

Τώρα το εορτολόγιο (στην φουλ έκδοση) διαθέτει πλέον και προγραμμα τηλεόρασης, είτε λίστα με τα κανάλια ειτε μύνημα με το "Τι παίζει τώρα".

Οι πληροφορίες είναι από το http://www.flash.gr και δεν μπορώ να φέρω ευθύνη ούτε για το περιεχόμενο αλλά και ούτε αν η υπηρεσία αλλάξει η καταργηθεί στο μέλλον.

 

Το δοκίμασα τώρα, είναι πολύ καλό!

Thanks για την πολύ γρήγορη αναβάθμιση!!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα τώρα, είναι πολύ καλό!

Thanks για την πολύ γρήγορη αναβάθμιση!!

 

Τι διαφορά έχει το "Κατέβασμα προγράμματος." από το "Πρόγραμμα Σήμερα..." ;

Επίσης στο "Τι πάιζει τώρα" μου κρύβει την κάτω κάτω γραμμή η μπάρα των WM.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα...όταν κάνω κατέβασμα προγράμματος παίρνω ένα λάθος:

'Δεν υπάρχει εφαρμογή που να σχετίζεται με το αρχείο '1'.Ανοίξτε πρώτα την εφαρμογή και στη συνέχεια , ανοίξτε το αρχείο μέσα από την εφαρμογή.'

:(

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

εμ....τελικά πρέπει να είναι δικό μου πρόβλημα και πιο συγκεκριμένα να έχει να κάνει με το file association των .htm και .html αρχείων..... Ξέρει κανείς από που δηλώνονται στα wm5;;;;
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...