Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάει και αυτό. Update 0.9981.

Καλά , περίμενες επίτηδες να γυρίσω 1 το βράδυ για να το βρεις ? Χάθηκε η αυριανή μέρα ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά γιατί το συγκεκριμένο today plugin μου κολλάει όλο το ppc? Συγκεκριμένα έχω το HTC Tytn με WM6 (black satin medium). Εγκαθιστώ το plugin και δουλεύει μια χαρά. Αν προσπαθήσω όμως να προσθέσω (ενεργοποιήσω) οποιοδήποτε άλλο today plugin ή προσπαθήσω να απενεργοποιήσω το ίδιο τότε κολλάει το ppc και στρώνει μόνο με soft reset. Καμιά ιδέα;
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Απλα συνχαρητηρία για το πρόγραμμα είναι τέλειο και εύχρηστο απλα θα πρότεινα αν είναι εφικτο την ώρα που το κατεβάζουμε να λέει και την έκδοση για να γνωρίζουμε αν έχουμε την τελευταία έκδοση.εννοω στην κεντρική σελίδα του προγράμματος

 

και πάλι συνχαρητηρια. :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί το συγκεκριμένο today plugin μου κολλάει όλο το ppc? Συγκεκριμένα έχω το HTC Tytn με WM6 (black satin medium). Εγκαθιστώ το plugin και δουλεύει μια χαρά. Αν προσπαθήσω όμως να προσθέσω (ενεργοποιήσω) οποιοδήποτε άλλο today plugin ή προσπαθήσω να απενεργοποιήσω το ίδιο τότε κολλάει το ppc και στρώνει μόνο με soft reset. Καμιά ιδέα;

 

 

μαλλον δεν εχεις μια πιο παλια εκδοση :rolleyes:

 

αν εχεις κανα cd :rolleyes: εκει στο σπιτι σου....για ριξε μια ματια :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Απλα συνχαρητηρία για το πρόγραμμα είναι τέλειο και εύχρηστο απλα θα πρότεινα αν είναι εφικτο την ώρα που το κατεβάζουμε να λέει και την έκδοση για να γνωρίζουμε αν έχουμε την τελευταία έκδοση.εννοω στην κεντρική σελίδα του προγράμματος

 

και πάλι συνχαρητηρια. :)

 

Ναι, αν είναι εύκολο στην ιστοσελίδα να αναφέρει και την τρέχουσα έκδοση...

 

Ευχαριστούμε για το πρόγραμμα, είναι MUST για κάνε Έλληνα χρήστη PPC!

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα αυτό είναι απίστευτο!

Αλλά για κάποιον επίσης απίστευτο λόγο δεν μπαίνει σαν plugin στο SPB Pocket Plus (έχω το 4.0.2, το τελευταιο). Στο επόμενο update δες τι μπορεί να γίνει για να μπει σε μια καρτελίτσα και να είναι πιο συμαζεμμένο το today.

 

Σαν προσωρινή λύση υπάρχει κάποιο κόλπο να πιάνει μόνο μια γραμμή στο today?

 

THANX!

Όποιος γελάει όταν όλα πάνε στραβά, έχει βρει κάποιον να "του τα φορτώσει". :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα αυτό είναι απίστευτο!

Αλλά για κάποιον επίσης απίστευτο λόγο δεν μπαίνει σαν plugin στο SPB Pocket Plus (έχω το 4.0.2, το τελευταιο). Στο επόμενο update δες τι μπορεί να γίνει για να μπει σε μια καρτελίτσα και να είναι πιο συμαζεμμένο το today.

 

Σαν προσωρινή λύση υπάρχει κάποιο κόλπο να πιάνει μόνο μια γραμμή στο today?

 

THANX!

 

Όπως έχω πει και σε προηγούμενο post έχω παρατηρήσει το ίδιο πρόβλημα και εγώ με το 4.0.2. Δεν έχει όμως κανένα πρόβλημα με την έκδοση 4. Άρα η λύση στο πρόβλημά σου είναι να γυρίσεις στην έκδοση 4. Έτσι κι αλλιώς δεν θα δεις καμία ουσιαστική διαφορά στο spb pocket plus. Πάντως λόγω του ότι δουλεύει σε προηγούμενη έκδοση, δεν είμαι σίγουρος ότι είναι πρόβλημα του εορτολογίου, μάλλον του spb pocket plus μου μοιάζει...... :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω να ρωτησω. θελω να προσθεσω τα γεννεθλια φιλων, εγω τις εβαλα απο την προσθηκη δικων μου εορτων. βλεπω ομως εχει και επιλογη εορταζοντες φιλοι μου αλλα μονο να δω μπορω δεν μπορω να προσθεσω εκει πουλεει φιλοι φαινονται μονο τα γεννεθλια αν τα εχεις περασει στις επαφες? δεν βρισκω ακρη.
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμο και αυτό , ξανακάνε update.

 

Όταν λες το παραπάνω συνέχεια, τί εννοείς; από πού να κάνω update ego pou den katalabenei;

 

 

Το βρήκα!!! Επρεπε να γράφεις internet update μέσα από το πρόγραμμα για να καταλαβαίνουμε και μεις!!!

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου κολλάει όταν για παράδειγμα πάω να βάλω κάποια γενέθλια.

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Και το ζήτημα του μικρού εικονιδίου / γραμμάτων σε VGA οθόνες παραμένει:(
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια βοήθεια ,

δεν ξέρω τι έγινε αλλα το πρόγραμμα άρχισε να μην μου έμφανίζει τις γιορτες τις κάθε μέρας.

Ενω δουλευεί κανονικά όλο το υπόλοιπο το προγραμμα δηλαδή διαβάζει τις γιορτες που το έχω βάλει εγω , δειχνει μπαταρία δειχνει σεληνη και όλα τα υπόλοιπα στις γιορτες τις καθε μέρας δεν μου τις βγάζει δηλαδή σήμερα 17/01 μου λέει οτι δεν υπάρχουν γιορτες οπως και εχθες ενω όταν παταω το βελακι μου δείχνει τις γιορτες που υπάρχουν δηλαδη απλα δεν μου τις βγάζει στην αναμονη.

Δε ξέρω τι έχει γίνει το αυτο που έκανα είναι το πήγα να κάνω update μέσω internet αλλα δεν βρήκε νέα έκδοση , και το δεύτερο του έβαλα εχθες το pocket plus και απο τότε το pda τα έφτυσε τελείως μου κόλησε και μου έλεγε οτι θα ανοίξει σε safe mod και αλλά τρελα ,

αναγκάστηκα του έκανα format τα ξαναέβαλα όλα απο την αρχή αλλα οι γιορτές ακόμα δεν εμφανίζονται.

 

μια βοήθεια pleaseeeeeee :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια βοήθεια ,

δεν ξέρω τι έγινε αλλα το πρόγραμμα άρχισε να μην μου έμφανίζει τις γιορτες τις κάθε μέρας.

Ενω δουλευεί κανονικά όλο το υπόλοιπο το προγραμμα δηλαδή διαβάζει τις γιορτες που το έχω βάλει εγω , δειχνει μπαταρία δειχνει σεληνη και όλα τα υπόλοιπα στις γιορτες τις καθε μέρας δεν μου τις βγάζει δηλαδή σήμερα 17/01 μου λέει οτι δεν υπάρχουν γιορτες οπως και εχθες ενω όταν παταω το βελακι μου δείχνει τις γιορτες που υπάρχουν δηλαδη απλα δεν μου τις βγάζει στην αναμονη.

Δε ξέρω τι έχει γίνει το αυτο που έκανα είναι το πήγα να κάνω update μέσω internet αλλα δεν βρήκε νέα έκδοση , και το δεύτερο του έβαλα εχθες το spb pocket plus και απο τότε το pda τα έφτυσε τελείως μου κόλησε και μου έλεγε οτι θα ανοίξει σε safe mod και αλλά τρελα ,

αναγκάστηκα του έκανα format τα ξαναέβαλα όλα απο την αρχή αλλα οι γιορτές ακόμα δεν εμφανίζονται.

 

μια βοήθεια pleaseeeeeee :cry::cry::cry:

 

Έχεις απόλυτο δίκιο......για κάποιο λόγο αυτή η έκδοση έχει bug. Και σε εμένα συμπεριφέρεται με τον ίδιο τρόπο. Δεν εμφανίζει τις γιορτές της ημέρας έξω. Όσο για το Spb pocket plus υπάρχει ένα γνωστό θέμα...... :(

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

χίλια ευχαριστω για την απαντήση

τουλάχιστον δεν φταίει το κινητό κάτι είναι και αυτο , το pocket plus δεν το ξαναέβαλα αλλα έχω βάλει to spb weather αυτο δεν δημιουργεί πρόβλημα σε κάτι έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

χίλια ευχαριστω για την απαντήση

τουλάχιστον δεν φταίει το κινητό κάτι είναι και αυτο , το pocket plus δεν το ξαναέβαλα αλλα έχω βάλει to spb weather αυτο δεν δημιουργεί πρόβλημα σε κάτι έτσι δεν είναι?

 

Όχι, όχι κανένα πρόβλημα με το spb weather. Και με το spb pocket plus 4.0.0 παίζει απλά είναι μέχρι να μπει η καινούργια έκδοση του εορτολογίου σε tab. Αφού μπει μετά παίζει κανονικά. Μάλλον έχω καταλήξει ότι μετά το update του εορτολογίου και πριν το restart πρέπει να φεύγει από το spb pocket plus tab. Να μπαίνει σε κανονικό today plugin και μετά το restart να ξαναγίνεται add σε tab του spb pocket plus. Θέλει όμως λίγο ακόμα testing αυτή η θεωρία..... :blink:

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο......για κάποιο λόγο αυτή η έκδοση έχει bug. Και σε εμένα συμπεριφέρεται με τον ίδιο τρόπο. Δεν εμφανίζει τις γιορτές της ημέρας έξω. Όσο για το Spb pocket plus υπάρχει ένα γνωστό θέμα...... :(

 

ΑΚΥΡΟ ΑΚΥΡΟ!!!!! Μπέρδεμα!

Στο drop down menu που δείχνει τις γιορτές ΔΕΝ δείχνει και την σημερινή ημέρα! Άρα σωστά σήμερα 16 δεν υπάρχει γιορτή και αύριο 17 γιορτάζουν οι Αντώνηδες.....

Οπότε false alarm και συγγνώμη για αυτό...... είναι όλα οκ... :wacko:

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

σωστα το είδα και εγώ για τις γιορτες εχεις δικιο , γενικότερα όμως το pocket plus διμιουργει προβλήματα απο οτι φένεται γιατι απο όταν το έβαλα σε plugin μου έλεγε θα ανοιξει σε safe mod το κινητο δεν ανοιγε ποτε κ.τ.λ. το pocket plus εφταιγε ετσι δεν είναι?
Link to comment
Share on other sites

σωστα το είδα και εγώ για τις γιορτες εχεις δικιο , γενικότερα όμως το pocket plus διμιουργει προβλήματα απο οτι φένεται γιατι απο όταν το έβαλα σε plugin μου έλεγε θα ανοιξει σε safe mod το κινητο δεν ανοιγε ποτε κ.τ.λ. το pocket plus εφταιγε ετσι δεν είναι?

 

Ναι έτσι δείχνει......:(

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...