Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα προβλημα ομως δε μπορω να περασω αρχεια με LG PC suite:confused:Σαν εξωτερικη μνημη μπορω αλλα απο επολογη περιεχομενο δε μου αφηνει να προσθεσω αρχεια και μαλιστα σε format που επιτρεπεται:wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά με το ξυπνητήρι υπάρχει ρύθμιση να δουλεύει κανονικά όταν το κινητό είναι κλειστό; Ή είναι ενεργοποιημένο να λειτουργεί αυτόματα και με το κινητό κλειστό;

 

Μια συμβουλή λόγω στατικού ηλεκτρισμού αποφύγετε να βγάλετε τη ζελατίνα της οθόνης με το κινητό ανοικτό διότι μπορεί να κάψει pixels (δε το ήξερα...άλλος το είπε....δε ξέρω κατά πόσο ισχύει)...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι....αν παρω το κινητο πχ απτην κινα...μπορω να βαλω ελληνικα στο κινητο?και η γραφιδα ειναι πανω στο τηλεφωνο η πρεπει να την εχεις ξεχωριστα?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

 

Η συσκευασία περιέχει θήκη;

 

Όσοι το χρησιμοποιείτε, είστε ικανοποιημένοι από την ένταση του ήχου (αναπαραγωγή ringtone κατά τη λήψη κλήσης);

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν περιεχει θηκη η συσκευασια,απο θεμμα εντασης εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειναι αρκετα δυνατο:happy:
Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε αν το δίνει η wind και σε τι τιμή;

κάνεις που να χρησιμοποιεί wind plus non stop σε αυτο το κινητό;

 

Η τιμή της WIND είναι 494 ευρώ ( μείον φυσικά αν έχεις κάποια

επιδότηση)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος απο τους κατεχοντες το τηλ να μας πει αν στα εισερχομενα μηνυματα υπαρχει η επιλογη μονο δονηση γιατι καπου διαβασα οτι δεν υπαρχει.Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο προφίλ επιλογή στο μήνυμα (χωρίς ήχο) αλλά δε ξέρω αν θα δουλέψει η δόνηση...ίσως επιλέγοντας στο προφίλ (δόνηση) τότε να απενεργοποιείται.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος απο τους κατεχοντες το τηλ να μας πει αν στα εισερχομενα μηνυματα υπαρχει η επιλογη μονο δονηση γιατι καπου διαβασα οτι δεν υπαρχει.Ευχαριστω πολυ.

 

καποιος κατοχος να το δοκιμασει να μας πει ρε παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τηλ ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα,βιντεο ,φωτογραφιες με τις απιστευτες δυνατοτες επεξεργασιας.Μπραβο στην LG το εχω απο χθες και ειναι απιστευτο.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τηλ ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα,βιντεο ,φωτογραφιες με τις απιστευτες δυνατοτες επεξεργασιας.Μπραβο στην LG το εχω απο χθες και ειναι απιστευτο.

 

to ixeio pos sou fanike???:)

 

kaloriziko:D

Link to comment
Share on other sites

με ποιο πρόγραμμα μετατρέπετε τα video σε divx? εγώ δοκίμασα με κανά δυο αλλά επειδή έχουν κατάληξη .avi δεν αναγνωρίζονται ακόμα και αν αλλάξω τη κατάληξη σε .divx. Ωστόσο αν κάνω συμπίεση απ'ευθείας με το divx converter θα δουλέψει κανονικά το video...ήθελα όμως να παίζω με τις ρυθμίσεις περισσότερο....
Link to comment
Share on other sites

koita file mou johnb ena polu kalo programma einai to Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG Creator Pro. Me auto ta metatrepeis prwta se oti format thes kai sth synexeia to vazeis mesa sti siskeui sou.

Twra oson afora to pou tha to katevaseis einai to mono eukolo.

Kane anazitisi se opoiadipote mixani anazitisis kai tha to vreis free.

Link to comment
Share on other sites

paidia epidei distixos exo epidotisi vodafone kserete an to kinito tha exei kapio logotipo tis aiterias epano i an tha exei kapia allagi sto menu????

 

borei kapios na apadisei???

 

einai simantiko na matho

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...

Οπως εχετε παρατηρησει εαν πας στο μενου και μετά στα αρχεία σου βγαζει κατάλογο.Αν πας στην συνέχεια στις εικόνες μου σου εμφανίζει ΟΛΕΣ τις εικόνες που υπάρχουν στο κινητό την μία κατω απο την αλλη.Ωραία μεχρι εδω...

Τις περισσοτερες φωτο λοιπόν τις έχω στην εξωτερική μνήμη (οπως ολοι φαντάζομαι) για να μην πιάνουν χωρο.Επίσησ μεσω του lg suite εφτιαξα διαφορα folders με θέματα για να αποθηκεύω μέσα τις φωτο (πχ αστειες,κτλ) πάντα μέσα στην εξωτερική μνήμη μιλάμε.

Το θέμα ειναι πως οταν πας στο μενού που σας είπα στην αρχή για να δείς τις φωτο σου ΔΕΝ σου εμφανίζει τα folders που εχεις φτιάξει στην εξωτερική μνημη ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ παρα σου πετάει ΟΛΕΣ τις φωτό χύμα την μία κάτω απο την άλλη.Τα μόνα folder που σου εμφανίζει πάνω πάνω είναι αυτα που βρίσκονται στην ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ μνήμη.:mad:

Οπως καταλαβαίνετε χάνεται το ΜΠΑΛΙΔΙ γιατι όσο νοικοκυρης και να είσαι και να έχεις φτιαξει folderakia με τις φωτο σου το μενου ΔΕΝ στα εμφανίζει στις εικονες μου

Το εχει δει αλλος αυτο το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???

Κανενα help απο καποιον?

 

Υπαρχει κάποιος που να έχει την συσκευη και να εχει βρει λύση σε αυτο το πρόβλημα?Μετά απο 2 εβδομάδες κατοχής του κινητου και αφου εχς τραβήξει 100δες φωτο ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να σου εμφανίζει ΧΥΜΑ τις φωτο την μία κατω απο την αλλη ή την μία διπλα στην αλλη χωρις να μπορεις να τις χωρίσεις σε φακέλους.Κάνεις 1 ώρα να βρείς την φωτό που ψάχνεις...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στι Vοdafone να δεις αν είναι Vodafone live η συσκευή ή να ρωτήσεις σε αυτούς? Αν δεν είναι Vodafone live δεν υπάρχει θέμα και νομίζω πως δεν είναι.:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσον αφορά το πρόβλημα με τις φωτογραφίες κτλ που εμφανίζονται όλες μαζί, εγώ προσωπικά όταν πάω στο μενού "αρχεία" μετά πάω κάτω κάτω και επιλέγω εξωτερική μνήμη όπου και εμφανίζονται οι φάκελοι που έχω φτιάξει...

 

Προσέξτε λίγο το εξής, όταν πάτε απ'ευθειας στο φάκελο και σας εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες, αν επιλέξετε ιδιότητες θα δείτε ότι μπορείτε να φτιάξετε φακέλους εκεί, οπότε δοκιμάστε να φτιάξετε φακέλους και να μεταφέρετε εκεί τα αρχεία....ίσως έτσι παραμείνουν στη κάρτα (εξωτερική) με νέους φακέλους....θα το δοκιμάσω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι έτοιμος για τη αγορά του μπορώ να μάθω αν έχει

κόποιο πρόβλημα με το σήμα του γιατί την έχω πατήσει από άλλο

κινητό.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...