Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003626

καλημερα ρε παιδια αγορασε κανεις την θηκη απο e-shop για να μας πει προστατευει την οθονη? δουλευει χωρις να βγαλεις την θηκη?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτη η θηκη δεν προστατευει την οθονη(χρειαζεσαι screen protector),απλα ειναι ενα "κελυφος" για να προστατευει το κινητο απο γρατζουνιες και πτωσεις.Εχω ενα φιλο που εχει παρει μια παρομοια για το iPhone του.Καλη ειναι,αλλα γλυστραει λιγο παραπανω...
Link to comment
Share on other sites

δειτε εδω για gps στο viewty

 

όχι δεν είναι gps ... επίσης από κάτω λέει σε ποιες συσκευές μπορεί να το κάνεις install... βλέπεις κάπου εκεί να γράφει lg viewty??? εγώ πάντως όχι ... ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι gps ... επίσης από κάτω λέει σε ποιες συσκευές μπορεί να το κάνεις install... βλέπεις κάπου εκεί να γράφει lg viewty??? εγώ πάντως όχι ... ;)

 

απο την στιγμη που λεει Prada μπαινει και στο Viewty...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ... Όμως θα χρειάζεται και μια συσκευή που θα την ενόνεις με το bt του κινητού ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ... Όμως θα χρειάζεται και μια συσκευή που θα την ενόνεις με το bt του κινητού ...

δε μπορώ να καταλάβω τι εννοείς ακριβώς αλλά την ίδια διαδικασία που χρειάζεται για να συνδεθει με το prada την ίδια χρειάζεται και το viewty.....;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ο Αντρεας, απ'οτι καταλαβαινω, μαλλον εννοει καποιον εξωτερικο δεκτη.. κατι σαν τον δεκτη που εδιναν μαζι, για το σημα του gps, στο πακετο του Ρ1.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομίζω δεν έρχεται με vodafone live menu και γιατί να το ξεκληδώσεις ??? ξεκληδωμένο δεν είναι ???
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

νομίζω δεν έρχεται με vodafone live menu και γιατί να το ξεκληδώσεις ??? ξεκληδωμένο δεν είναι ???

εννοεί να το κάνει debrand!Μα καλά στο καινούργιο φυλλάδιο το κινητό δε το έχει ο Γερμανός,τι έγινε?Άρχισαν σιγά σιγά να το βγάζουν εκτός?:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

εννοεί να το κάνει debrand!Μα καλά στο καινούργιο φυλλάδιο το κινητό δε το έχει ο Γερμανός,τι έγινε?Άρχισαν σιγά σιγά να το βγάζουν εκτός?:(

 

μάλλον ναι ... σπάνια βάζουν κινητά της lg ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

andreas_ku990 ειναι απλο. το κινητο δεν εχει hardware gps. οποτε επιδεχεται μονο εξωτερικη κεραια gps το οποιο σημαινει οτι πρεπει να εχεις και ενα software το οποιο να συνδεεται και να σου δειχνει στο χαρτη το σημα σου. τη μονη εγκατασταση που μπορεις να κανεις στο viewty ειναι java. οποτε χρειαζεσαι χαρτη java που να μπορει να συνδεεται με εξωτερικο δεκτη gps. αυτο κανει το προγραμμα. τωρα αν πιστεψες οτι θα μπεις στο site και ξαφνικα θα εβγαζε κεραια gps το κινητο σου ειναι δικο σου θεμα.
Link to comment
Share on other sites

εγώ ποτέ δεν πίστεψα αυτό ... επίσης το ξέρω ότ δεν έχει hardware gps ... το μόνο που δεν ήξερα είναι ότι υπάρχουν εφαρμογές java χάρτες και να μπαίνει στο viewty ( επίσης δεν έχω ασχολιθεί με αυτό το θέμα γιατί εδώ στην Κύπρο δεν πιάνει ) ... και οι χάρτες που θα βρείς δεν νομίζω να είναι και τόσο καλοί ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

εγώ ποτέ δεν πίστεψα αυτό ... επίσης το ξέρω ότ δεν έχει hardware gps ... το μόνο που δεν ήξερα είναι ότι υπάρχουν εφαρμογές java χάρτες και να μπαίνει στο viewty ( επίσης δεν έχω ασχολιθεί με αυτό το θέμα γιατί εδώ στην Κύπρο δεν πιάνει ) ... και οι χάρτες που θα βρείς δεν νομίζω να είναι και τόσο καλοί ...

 

η αλήθεια είναι πως δε θα έχει ΤΟΥΣ χάρτες αλλά σε κεντρικά σημεία θα κάνει τη δουλειά του...;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

pythagoras_7 to dokimases?

Όχι αλλά έχω δοκιμάσει της sonyericsson με java,το κ800 και το w850 ε και δεν ήταν και ότι καλύτερο....Φαντάζομαι πως πάνω κάτω έτσι θα είναι και το lg(με κάθε επιφύλαξη);)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τι σπαμ ρε φίλε, ο τύπος μας τα πρήξε εδώ κ 1 μήνα που δήθεν συμμετέχει. Όλο για το Ν82 κ την ΝΟΚΙΑ του μας λέει. Μια κουβέντα για το Viewty δεν έχει πει εδώ. Μόνο για τους ευσεβείς του πόθους να αποκτήσει ένα Ν82. :lol:

Στα δικά σου τώρα, στο LG δεν μπαίνει GPS γιατί και Bluetooth GPS receiver να αγοράσεις δεν ξέρω κάποιο πρόγραμμα που να μπαίνει στο LG κ το κλειστό του λειτουργικό.

Το Google Maps που έχει ενσωματωμένο δεν δουλεύει με GPS RECEIVER (ούτε και γενικά δουλεύει βέβαια :p )

 

euxaristo re file

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

paidia to kinito mou eixe mia ptosh atixh stigmh gamwto,telospanton kai ekane ena mikro poli mikro va8ouloma kato apo to plikto pou apantas stin klish to prasino kai dio gratzounies epano stis gonies sto asimenio kai 8elw na ma8w an pounane nees prosopseis giati eimai etoimos na klapso pou to vlepo etsi
apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπορεί να βοηθήσει κάποιος...έχω το VIEWTY εδώ και πολύ καιρό αλλά δεν μπορώ να βάλω θέματα...

 

Αν κοιτάξεις 3-4 σελίδες πίσω και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193293 θα βρεις το τρόπο να περάσεις τα θεματάκια;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

re paidia egw rwtao kserei kaneis pou mporo na vrw i an poulane prosopseis gia to viewty?kai nai o antreas einai 13 xronon
apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερα θα σου έλεγα που πουλάνε προσόψεις ...εγώ πάντως μέχρι τώρα γυρεύω θήκη...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερα θα σου έλεγα που πουλάνε προσόψεις ...εγώ πάντως μέχρι τώρα γυρεύω θήκη...

 

εγώ έχω θήκη αλλά τι να τν κάνεις?τσάμπα λεφτά είναι ρε συ.πάρε μια απλή θήκη για νορμάλ κινητό

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Επειδή με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο κινητό, μπορείτε να μου πείτε αν έχει διορθωθεί ο τρόπος εμφάνισης των ελληνικών επαφών;;;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...