Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εισαι στο video στις ρυθμισεις το προτελευτεο απο αριστερα (7) λεει τονος χρωματος εκει το βαζεις κανονικη αντι για ασπρομαυρο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η ποιότητα της εικόνας στα 120 fp/s είναι διαφορετική. Δεν νομίζω πάντως να το χρειαστείς πολύ αφού 120 fp/s βγάζει σε αργή κίνηση ενώ στα 30 fp/s βγάζει σε ομαλή (ίσως να μην το ήξερες για αυτό το είπα).
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μπα παιδες τ ιδιο συνεχιζει να ειναι.Ολα αυτα π μ ειπατε ηταν προκαθορισμενα.Δν ξερω τι παιζει
Link to comment
Share on other sites

Μπα παιδες τ ιδιο συνεχιζει να ειναι.Ολα αυτα π μ ειπατε ηταν προκαθορισμενα.Δν ξερω τι παιζει

Πηγαιντο πισω και βρηστους!Δεν σου δινουν τα παρελκομενα εχει και χαλια καμερα!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαιντο πισω και βρηστους!Δεν σου δινουν τα παρελκομενα εχει και χαλια καμερα!:mad:

 

Η καμερα μια χαρα ειναι.Μονο στα 120 παρουσιαζει αυτη τη μλκια.

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα μια χαρα ειναι.Μονο στα 120 παρουσιαζει αυτη τη μλκια.

 

Πήγαινε στο κατάστημα και πες τους να στο φτιάξουν εκέι και άμα δεν μπορούν ούτε αυτοί πες τους ότι είναι ελλατωματικό και να σου δώσουν άλλο ή να το πάρουν για επισκευή.Αλλά αφού λες ότι η κάμερα λειτουργεί σωστά σε όλα τα άλλα,πιο πολύ για bug του λογισμικού μου φαίνεται.:X

Link to comment
Share on other sites

το κινητο σε μια βδομαδα το πολυ ελπιζω να το εχω στα χερια μου :)

 

αλλα θα ηθελα να ξερω..μερικα πραγματακια..ειδα οτι σε καποιους ελειπε το μολυβι αν το παρω απο την vodafone υπαρχει τετια περιπτωση? δεν ειδα το παιδι απο που το πηρε..

 

επισης μπορουμε να κανουμε τα παντα με το χερι μας η υπαρχουν καπια σημεια που χριαζονται οπωσδηποτε το μολυβι? και ενα τελευταιο...εχει διαφορα αν χρησιμοποιεις το μολυβι η το χερι..? ενοω ειναι καλυτερα για το κιν. να χρησιμοποιω το μολυβι περισσοτερο η δεν υπαρχει διαφορα?..

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια δε πωλείται με τη γραφίδα, καθώς και ακουστικά, cd και scr. pr.

ΟΛΑ γίνονται με τα δάχτυλα. Και είναι κ πιο εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

για αλλη μια φορα -> http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=33961

 

φιλε adamz παρτο απο εδω για να τα εχει ολα -> http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=29991

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά συγνώμη για την ενόχληση αλλά μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει αναβάθμιση για το κινητό μας; δε το έχω αναβαθμίσει ποτέ... Το Lg suite που έχει το κουτί κάνει ή πρέπει να κατεβάσω νέα έκδοση και από που; Η μπαταρία που τα έχει ψιλο πέξει θα κάνει ζημιά κατά την αναβάθμιση ή θα φορτίζετε συνεχώς από το usb καλώδιο;
Link to comment
Share on other sites

φιλε adamz παρτο απο εδω για να τα εχει ολα -> http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=29991

 

 

στο e-click θελει πιστωτικη κλπ ε?...επειδη δεν εχω υπαρχει σε καποιο αλλο καταστημα που μπορω να το παρω?

Link to comment
Share on other sites

στο e-click θελει πιστωτικη κλπ ε?...επειδη δεν εχω υπαρχει σε καποιο αλλο καταστημα που μπορω να το παρω?

 

Φιλε εγω το πηρα 2 μερες πριν απο τ γερμανο.Ομως δν ειχε τπτ μεσα!:(

Link to comment
Share on other sites

στο e-click θελει πιστωτικη κλπ ε?...επειδη δεν εχω υπαρχει σε καποιο αλλο καταστημα που μπορω να το παρω?

 

το e-click στελνει και με αντικαταβολη

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μηπως ξερει κανεις πως κανω back up τ firmware του κινητου ωστε να περασω θεματα και να μν χασω τν εγγυση?Κ κατι αλλο.Πως θα κανω αναβαθμιση λογισμικου?
Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρώ ακουστικά για το LG?Ξερει κανεις?

 

Φιλε εγω ρωτησα στο γερμανο και μ ειπαν οτι κανουν γυρω στα 20 ευρω.Ακομα υπαρχουν!!

Link to comment
Share on other sites

πως κάνεις factory reset στο κινητό από κρυφό μενού στο viewty; Χάνεις καμία πληροφορία; Θέλει κάποιο backup πρώτα;

Δεν χάνεις τίποτα,ούτε διαγράφεται τίποτα.Απλώς το κάνει όπως το άνοιξες για πρώτη φορά.Το θέμα,οι ρυθμίσεις και τέτοια...

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία που τα έχει ψιλο πέξει θα κάνει ζημιά κατά την αναβάθμιση ή θα φορτίζετε συνεχώς από το usb καλώδιο;

 

Αγαπητέ, johnb, σου είναι εύκολο να μου πεις πότε αγόρασες το κινητό σου και πόση διάρκεια έχει τώρα πια η μπαταρία σου με κανονική χρήση?

 

Ευχαριστώ... :)

“Η πίστη είναι ευκολότερη της σκέψης. Γι' αυτό και είναι περισσότεροι οι πιστοί από τους σκεπτικιστές.” Τζάστιν Μπράουν
Link to comment
Share on other sites

το έχω 2 χρόνια σίγουρα νομίζω... πρέπει να το είχα αγοράσει όταν πρωτοβγήκε. Τώρα κάτι έχει πάθει το κινητό ή η μπαταρία και δεν αντέχει περισσότερο από ένα τηλέφωνο διάρκειας 5 λεπτών ή τράβηγμα ενός 3 λεπτου βίντεο... (!).

 

δε θέλω να πάρω άλλη μπαταρία γιατί έψαχνα για νέο κινητό αλλά βλέπω να καταλήγω στο viewty 2 δε ξέρω θα δω... πάντως προσπάθησα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων και δε θυμάμαι το κωδικό ασφαλείας που είχα βάλει... Μήπως ξέρετε αν γίνεται μέσω κάποιου κρυφού μενού και με ποιο τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειδα κατι στο viewty και ξενερωσα!μ εστειλε ενας φιλος μια flash εικονα.Αν και τν αναπαραγει δν τν βαζει για φοντο.Εχει κανεις καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειδα κατι στο viewty και ξενερωσα!μ εστειλε ενας φιλος μια flash εικονα.Αν και τν αναπαραγει δν τν βαζει για φοντο.Εχει κανεις καμια λυση?

Σε κανένα κινητό δεν γίνεται αυτό!και φυσικά δεν μπορείς να το βάλεις με κάποιο jar!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν γινεται να βαλεις flash εικονες για φοντο αλλα σε καποια κινητα οπως το LG Shine υπαρχουν.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...