Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου, αυτο οφειλεται στο οτι ίσως έκανες κάτι και δεν υπάρχει ο φάκελος LGAPP.

μήπως υπάρχει ο φάκελος ΤΟΤΟ? Ονόμασέ το σε LGAPP, και αποσυνέδεσε το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,πρώτη φορά που γράφω στο forum.Πήρα σημερα το Viewty δυστυχώς απο OTE-SHOP και δεν ειχε μέσα γραφίδα,θήκη τπτ..Τελος πάντων πηρα μια θήκη μια κάρτα μνήμης και προστατευτικά...το μονο που δεν βρηκα ειναι καλωδιο συνδεσης με Η/Υ usb...Μηπως ξέρει κανείς που μπορω να βρω ενα καλωδιο usb?ευχαριστω.

 

Καλησπερα και καλοριζικο!Βλεπω ειμαστε οι ''τελευταιοι των viewty'':lol:

 

Για το καλωδιο δες εδω:

 

http://www.blueunplugged.com/p.aspx?p=118271

 

Αν ψαξεις εχει και αλλα πραγματακια σε πολυ καλες τιμες.

 

Παρηγγειλα και πληρωσα μεσω paypal (αξιοπιστια για μενα) μια διαφανη πλαστικη θηκη για το κινητο,μια 6αδα προστατευτικα οθονης,το καλωδιο και μια μνημη sandisk 2gb premium και μου ηρθαν μαζι με τα μεταφορικα 35 ευρω..

 

Οταν τα παραλαβω θα σας ενημερωσω ολους:)

 

Υπολογιζω 2 εβδοαμδες περιπου..

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Το κουμπακι που κλειδωνει/ξεκλειδωνει ειναι και σταθεροποιητης εικονας(οταν εχεις ανοιχτη την καμερα). Χρησιμοποιησε το για να μην βγαινουν θολες που ειναι απο το κουνημα συνηθως. Παιξε λιγο και με τις αλλες ρυθμισεις.. σε φως ημερας δεν δικαιολογειται να βγαζει χαλια! Αν συμβαινει αυτο τοτε σιγουρα εχουν αλλαξει το φακο και θα τους παρει ο διαολος!!:mad::p

 

Φιλε τι να σου πω?Οσο περνουν οι ωρες η καμερα φτιαχνεται.:lol:Ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο.Βρηκα ακουστικα στο γερμανο.Την αλλη Τριτη ερχονται συμφωνα μ τν πωλητρια.Αρα τα τσιμπησα.Και κατι αλλο.Τ screen protector ποσο καιρο αντεχει?
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να με βοηθησετε να βρω πενακι για το viewty

Φιλε πενακι εγω πηγα στον Γερμανο και παρηγγειλα..γυρω στα 10 ευρω και λιγοτερα πιστευω κανει γιατι ελεγε 17 ευρω το pack..

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ

 

http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_item&ID=156&p=7462

Link to comment
Share on other sites

Οκ δν πειραζει.Παντως το κινητο τ σπαει!!

 

Μια ερωτηση.Οταν τραβας φωτογραφιες δν κανει zoom?Γιατι εμενα κανει μονο στο βιντεο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν θέλετε να προσθέσετε κάτι να χρησιμοποιείτε την τροποποίηση. Σε μερικούς έρχεται ειδοποίηση με email και είναι κουραστικό όταν γραφέτε 3+ ποστ συνεχόμενα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανέναϛ κανα άλλο σοφτ αντί για το lg pc suite??? εινao εκνευριστικα αργο τρώει κολιματα και αλλα τέτοια μήπωϛ παίζει κανα καλητερο για να μπαινω στο κινιτο και να περνάω photos κλπ ;;; α kαι μια ερώτηση ακόμα το κινιτο έχει μαζί soft τ για να κανείϛ τα video avi όταν κάνω όμωϛ ένα video avi το κινιτο δεν το αναγνωρίζει όπωϛ και αν περασειϛ ένα avi (ασχετα με το ότι τα video που τραβει εινια avi) μήπωϛ ξέρει κανείϛ τπτ ;;;;

(πάντωϛ ειμαι απογοητευμένοϛ από pcsuite του lg το samsung μου (f700v) έχει πολύ καλητερο λογισμικό και πολύ πιο γρηγορο άσχετα ότι αναγνωρίζει το κινιτο με την καρτα μνήμηϛ σαν εχωτερικη μονάδα αποθηκευσηϛ και όλα γινονται πολύ ποιο γρηγορα)

Link to comment
Share on other sites

xerei kanenas kana allo soft anti gia to lg pc suite ??? einia ekneuristika argo trwei kolimata kai alla tetoia mipos paizei kana kalhtero gia na mapinw sto kinito kai na pernaw photos klp ??? a kai mia erwthsh akoma to kinito exei mazi soft gia na kaneis ta video divx otan kanw omws ena video divx to kinito den to anagnwrizei opws kai an peraseis ena avi (asxeta me to oti ta video pou travei einia avi) mipos xerei kaneis tpt ????

(pantos eimia apogohteumenos apo pc suite tou lg to samsung mou (f700v) exei polu kalhtero logismiko kai polu pio grigoro asxeta oti anagnwrizei to kinito me tin karta mnimis san exwerikh monada apothikeushs kai ola ginontai polu poio grigora)

 

 

Δες εδω και θα σου λυθουν οι αποριες ευκολοτερα :)

 

http://www.myphone.gr/forum/announcement.php?f=2&a=90

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια ειναι το 1ο μου ποστ..σε αυτο το φορουμ..

:)

 

λοιπον μπορω απο καπου να το παρω με επιδοτηση vodafone? και ποιο ειναι το σαρ του ..γιατι εψαξα σε διαφορα site..δν μπορω να βρω ποσο ακριβως εχει.. ευχαριστω..!

Link to comment
Share on other sites

παιδια...θα ηθελα να μαθω αν για παραδειγμα στους ηχους....την μπαρα δεξια μπορω να την συρω και με το χερι ή ειναι απαραιτητη η χρηση του "μολυβιου"...........??
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια ειναι το 1ο μου ποστ..σε αυτο το φορουμ..

:)

 

λοιπον μπορω απο καπου να το παρω με επιδοτηση vodafone? και ποιο ειναι το σαρ του ..γιατι εψαξα σε διαφορα site..δν μπορω να βρω ποσο ακριβως εχει.. ευχαριστω..!

 

Ναι μπορεις να το παρεις με επιδοτηση απο τ μαγαζι της vodafone βεβαια.Το κινητο πλεον εχει 199 ευρω.Αξιζει!

Link to comment
Share on other sites

παιδια...θα ηθελα να μαθω αν για παραδειγμα στους ηχους....την μπαρα δεξια μπορω να την συρω και με το χερι ή ειναι απαραιτητη η χρηση του "μολυβιου"...........??

 

 

Kρατωντας πατημενο το δαχτυλο πανω σε εναν ηχο πχ,μπορεις να συρεις πανω κατω.

Αλλιως χρησιμοποιησε το jog dial που ειναι απο πισω στην καμερα :)

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Κ κατι αλλο παιδες.Οταν τραβαω βιντεο σε 120 Fps μ εινια ασπρομαυρο.Πως το κανω εγχρωμο?

 

Στις επιλογες δεξια-αριστερα καπου λεει για εγχρωμο η ασπρομαυρο ανδ εν κανω λαθος..ΚΟιταξε το γιατι δεν εχω το κινητο αυτη τη στιγμη μαζι μου;)

Device: HTC Desire, s-on

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

HBOOT / Recovery: stock / ClockWorkMod 2.5.1.8

Kernel Version : 2.6.35.10

Rom: ΜΙUΙ 1.8.19

Link to comment
Share on other sites

Kρατωντας πατημενο το δαχτυλο πανω σε εναν ηχο πχ,μπορεις να συρεις πανω κατω.

Αλλιως χρησιμοποιησε το jog dial που ειναι απο πισω στην καμερα :)

 

ευχαριστω πολυ φιλος..

Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογες δεξια-αριστερα καπου λεει για εγχρωμο η ασπρομαυρο ανδ εν κανω λαθος..ΚΟιταξε το γιατι δεν εχω το κινητο αυτη τη στιγμη μαζι μου;)

 

Δν μπορω να το βρω:cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...