Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια κανεις να δωσει απαντηση για το θεμα με το htc που μ βγαζει error αν και εχω κανει οσα εχει πει ο φιλος

 

Δεν ξέρω και δεν μπορώ να καταλάβω τι έχεις κανει λάθος!!Πήπως δεν βάζεις το σωστό θέμα απο τα 3 του κινητού για να λειτουργήσει σωστά ο theme manager?Στην αίσχατη περίπτωση δοκίμασε να ξαναεγκαταστήσεις τον manager!!Καλή τύχη...:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bazw ton fakelo ton tou htc kai sygkekrimena ton fakelo themes mesa sto kinito kai meta paw kai antigrafw auto pou m eixes dwsei mesa sto theme txt list pws legete kai to bazw stin mesi ton thematwn..

 

edit:ta katafera..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

thx παιδια!!

ελπιζω να μην ειναι τοσο "κηδεια" to bluetooth του παντως...:wacko:

τελικα με την φορτιση να το ανοιξω και να το αδειασω οπως ελεγε??

αν μπορειτε να απαντησετε και στα αλλα θα το εκτιμουσα πολυ...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα φόρτισε το από την αρχή. Μόλις δείξει ότι είναι έτοιμο βγάλε το.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

thx παιδια!!

ελπιζω να μην ειναι τοσο "κηδεια" to bluetooth του παντως...:wacko:

τελικα με την φορτιση να το ανοιξω και να το αδειασω οπως ελεγε??

αν μπορειτε να απαντησετε και στα αλλα θα το εκτιμουσα πολυ...:)

Από την στιγμή που το manual του δεν λέει κάτι, τότε μάλλον δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι... ;)

 

 

Όλα οι υπόλοιπες "αλχημίες" που κυκλοφορούν είναι επιστήμη του skip με μπλε και πράσινους κόκους...

Link to comment
Share on other sites

bazw ton fakelo ton tou htc kai sygkekrimena ton fakelo themes mesa sto kinito kai meta paw kai antigrafw auto pou m eixes dwsei mesa sto theme txt list pws legete kai to bazw stin mesi ton thematwn..

 

edit:ta katafera..

 

Ante bravo,etsi pernas kai oti allo theme vriskeis sto internet!!!

Link to comment
Share on other sites

ok..alla to htc prp na to para fortwnei to kinito gt vlepw oti otan pas na to xekleidwseis argei perissotero twra..

 

dn exei wi-fi i kamera tou etsi kai etsi alla kata ta alla einai kalo kinito..

 

egw exw ena allo provlima twra me to ku990..mpenw stin camera kai me to pou pataw na mpei stin 2i camera tin 3g did me petaei exw..to dokimasa kai se allo kinito kai dn eixe provlima..mipws xerei kaneis gt??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω παιδια..

1.εχω κανει ηδη τις ρυθμισεις για mms και ιντερνετ απ το κ750(μονο 3g πρεπει να ρυθμισω απο το viewty οταν το παρω),πρεπει να ξαναπαρω τηλ. (στην vodafone) για τις ριθμισεις??

2.υπαρχει προγραμμα 'η τροπος να το κανουμε να πηγαινει πιο γρηγορα και να ακουγεται πιο δυνατα το ηχειο του γενικα??(το ειδα στο youtube που το εκανε ενας)

3.αν μπορειτε να μου στελνατε συγκεκριμενο λινκ για τις ερωτησεις θα τα οτι πρεπει!!

4.ποια η διαφορα μεταξυ sandisk premier kai απλη??η ultra ειναι καλη για το viewty??κανει??

αν μπορειτε απαντηστε παρακαλω...

ευχαριστω προκαταβολικα!!

Link to comment
Share on other sites

To viewty ήταν και είναι μεγάλη επιτυχία. Δεν νομίζω να αμφιβάλλει κανείς για αυτό. Όσο για την κάμερα είναι καλύτερη από του Κ850, αν και το φλας της είναι αρκετά αδύναμο. Το βίντεο, είναι απλά τέλειο και το έχω ξαναπει. Σε σχέση με το cookie πάλι βγαίνει νικητής το viewty. Εντάξει έχει πιο ωραίο UI, δεν έχει τα "προβλήματα" που έχει το viewty (αν και λύνονται με αλλαγή firmware) και είναι πιο μικρό και ωραίο. Η μπαταρία κρατάει 2-3 μέρες με νορμάλ χρήση.

 

4.ποια η διαφορα μεταξυ sandisk premier kai απλη??η ultra ειναι καλη για το viewty??κανει??

H premier αν θυμάμαι καλά όπως και η ultra είναι Micro SD-HC. Tο viewty δέχεται Micro SD και όχι Micro SD HC. Άρα θα πάρεις την απλή.

 

και να ακουγεται πιο δυνατα το ηχειο του γενικα??(το ειδα στο youtube που το εκανε ενας)

Για τον ήχο σε προειδοποιώ μην κάνεις τίποτα. Και να το μετανιώσεις μετά δεν αλλάζει. Το έκανα εγώ, πειραματίστηκα και αν ακούσεις από τα ακουστικά τον ήχο σε πλήρη ένταση θα κλαις. Μιλάμε τσιρίζει αφάνταστα. Και είναι χάλια και η ποιότητα. Από το εξωτερικό ελάχιστη είναι η διαφορά και πάλι όμως χαλάει η ποιότητα

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα ρε αντρεα!!

οποτε ουτε θα αλλαξω το ηχειο και θα παρω την απλη καρτα μνημης!!

αλλα με ενδιαφερει κυριως για την ρυθμηση που κανεις για να πηγαινει πιο γρηγορα το κινητακι!

και πρεπει να παρω για τις αλλες ρυθμισεις (mms,ιντερνετ) παλι τηλ. και να τα κανω??ενω εχω κανει ηδη αυτες τις ρυθμισεις απ το κ750...(εκτος απο το 3g που θα το κανω οταν το παρω)...??

ελεος αυτοι απο τον κωτσοβολο!!ακομα να το μου το φερουν!!:mad:

2 βδομαδες περιμενω!!

αντεεεεεεε επιτελους!!ανυπομονω!!:p

 

κοιταξτε παιδια τι εχουν κανει οι τσατσοι οι κορεατες στα κινητα τους!!

:mad:

http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2008/11/lg-viewty-white-01.jpg

τοσο δυσκολο τουσ ηταν να το κανουνε σε ολα τα viewty??

βλακεια αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Όντως ... Το άσπρο τελικά πολύ ωραίο είναι!!!!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ρώτησα πριν από μερικές μέρες με ποιο πρόγραμμα να ενσωματώσω υπότιτλους και μου πρότειναν το AVIAddXSub. το κατέβασα και ενσωμάτωσα υπότιτλους (οι οποίοι στο divx player στο pc μετά από ενεργοποίση υποτίτλων από το μενού εμφανίζονταν) αλλά το κινητό δεν τους αναπαράγει. τα βίντεο δλδ παίζουν αλλά χωρίς υπότιτλους. τι πρέπει να κάνω; μήπως χρειάζεται να εγκαταστήσω κάποια εφαρμογή στο κινητό για να τους παίζει; (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά το αρχειάκι srt των υποτίτλων δεν το πέρασα στο κινητό αν και δε νομίζω να χρειάζεται)
Link to comment
Share on other sites

ναι!!ωραιο ειναι το ασπρο αλλα εννοουσα το προστατευτικο καμερας!!

αφου ειναι το "δυνατο του σημειο" γιατι δεν το κανανε σε ολα τα κινητα??

ελεος...

 

ακομα και στο μοβ κυ990 το προσθεσανε!!

http://dailymobile.files.wordpress.com/2008/06/lg-viewty-ku990-pink03.jpg

Link to comment
Share on other sites

egw to proteina to programma alla oute se emena leitourgei..mipws xerei kaneis kanena allo programma na mas pei??

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

ακομα και στο μοβ κυ990 το προσθεσανε!!

http://dailymobile.files.wordpress.com/2008/06/lg-viewty-ku990-pink03.jpg

 

Έχει και κάλυμα που καλύπτει την κάμερα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε συ το ξέρω,απλά λέω εμείς πήραμε την πατάτα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

αλλο το ku990 κι αλλο το ke990...το ke990 που εχει και το προστατευτικο καμερας νομιζω δε κυκλοφορει στην ευρωπη....
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί και το ΚΕ990... Τώρα δεν γνωρίζω κατά πόσο οι φωτογραφίες δείχνουν το KU990 ή το ΚΕ990
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

απ οτι εχω δει δεν νομιζω να υπαρχει και σε μαυρο...δυστυχως!!

ρε παιδια πιστευετε να εκανα βλακεια που το παραγγειλα τωρα??(απο τις 30/1 το περιμενω...)

εννοω πως μηπως ειναι ξεπερασμενο και γενικα αν αξιζει...

δεν θελω να το μετανιωσω επειδη δεν αλλαζω ευκολα κινητο...

:worry:

ο καθενας να πει την γνωμη του θα ειναι πολυτιμη...

Link to comment
Share on other sites

Για την τιμή του,την κάμερά του,την οθόνη αφής,τα αξίζει τα λεφτά του.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

To Σαββατο ειχα παει στα The Mall και το ειδα!Αυριο θα παω να το αγορασω απο τον Γερμανο 219 ευρω σε ασπρο χρωμα(το νεο με το καλυμεμα της καμερας)!Εχω 2 αποριες ομως για με το δαχτυλο ειναι ευκολη(γενικα στο μενου και στα java) και η καμερα μου φανηκε πολυ σκοτεινη στις φωτογραφιες αν ειναι ετσι γινεται να το ρυθμισεις και να γινει ποιο φωτεινη η φωτογραφια;
Link to comment
Share on other sites

ναι!!την ρυθμιζεις την καμερα!!

ρε παιδια..να σας ρωτησω..

υπαρχει περιπτωση να μου δωσουν το παλιο μοντελο??

δηλαδη να εχει την 800αρα μπαταρια και το παλιο περιστρεφομενο καμερας...

αν ειναι ετσι τι να τους πω??

ρε παιδια δεν γουσταρω να εχω το παλιο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...