Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τ αρχεια java τα βαζεις στον φακελο others και απο εκει μετα τα κανεις install

Thnx για την γρήγορη απάντηση. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κρίσεως.

 

Προσπαθώ εδώ και καιρό να κάνω το Google Maps και το GMail να παίξουν δίχως επιτυχία!!!:angry::angry:

 

Διάβασα το post http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2277380#post2277380 αλλά δεν βρήκα κάποια επιλογή Ρυθμίσεων στο συγκεκριμένο φάκελο "Παιχνίδια και εφαρμογές". Χάνω κάτι;;;

 

Να σημειωθεί ότι έχω Wind Plus Non Stop και Internet από τον browser μπορώ να μπω. Απλά δεν μου δουελεύουν οι δύο παραπάνω εφαρμογές που υπάρχουν προεγκατεστημένες στο τηλέφωνο. Επίσης τα προφίλ Wind Plus κλπ. υπήρχαν μέσα στην κάρτα.

 

Βοηθήστε μεεεεεεεεεε!!!!:geek::geek:

 

Άκυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! Το βρήκα

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δε ξέρω αν έχετε ήδη απαντήσει σχετικά αλλά είδα ότι στο eshop πλέον φέρνει και screen protector για το κινητό μας.

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003811

Link to comment
Share on other sites

geia se olous, exo mia erotisi

pos ginete na energopoihso to wind non stop sto kinito mou? exo valei kapoies rithmiseis pou ksero oti einai sostes apo enan filo mou pou to exei energopoihsei se allo kinito, alla den sindeetai. ypopsiazomai oti to provlima einai stin ip tou proxy h opoia ksero oti einai 192.168.200.10 alla sto 990 ta teleutaia psifia einai 3 k den iparxei epilogi na ta kano 2. mporei kapoios na mou dosei odigies pos tha to energopoihso?

episis otan vgazo tin mpataria gia na allakso sim, xanete to profil pou ekana me tis rithmiseis?!?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Ήρθε η επιδότηση από τη Wind και η αλήθεια είναι ότι ψήνομαι πολυ για το κινητό , αν και μου αρεσει κ το Samsung G810 και είμαι κ χρήστης Samsung εδώ κ 3 χρόνια.Φαντάζομαι όμως οτι το Samsung θα είναι σίγουρα κανένα 100ρικο κ βάλε πιο ακριβό κ δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να δώσω παραπάνω λεφτά.

Το lg μου αρέσει πάρα πολύ κ ως εμφάνιση κ ως λειτουργίες.

Ρωτάω λοιπόν, αφού είδα κ μερικές απαντήσεις στο θέμα

1-Ο ήχος κλήσης κ γενικά είναι δυνατός? Διάβασα εδώ οτι είναι έτσι κ έτσι

2-Η κάμερα στέκεται στο ύψος της;

3-Ισχύει οτι παίρνει mp3 για ηχο sms;

4-Από δαχτυλιές πως πάει;

5-Έχει βγάλει κανένα πρόβλημα;

6-Το mp3 τοθ ειναι καλο;

7-Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με ελληνικούς χαρακτήρες;

Φαντάζομαι οτι η καμερα του κ το βιντεο ειναι πολυ καλά

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά το συγκεκριμένο τηλέφωνο το έχω από την πρώτη βδομάδα που κυκλοφόρησε οπότε μπορώ να έχω πλέον μια ολοκληρωμένη εικόνα σχετικά με τις δυνατότητές του.

 

Καταρχήν για την οθόνη αφής, είναι απλά καταπληκτική, το κινητό διαθέτει γραφίδα αλλά μάλλον δεν θα την χρησιμοποιήσετε ποτέ μιας και όλες οι λειτουργίες εκτελούνται με τα δάκτυλα παρα μα παρα πολύ απλά και εύκολα, εγώ την έχω κρεμασμένη στην αντίστοιχη θέση της αλλά δεν χρειάστηκε ποτέ να την χρησιμοποιήσω.

 

Η κάμερα είναι κορύφαία και κυρίως για τους αρχάριους φωτογράφους, υψηλή ευκρίνεια, ευκολία χρήσης, πολλές δυνατότητες κτλ.

 

Τα αρχεία μπορείς να τα μετακινήσεις όπου θες με ευκολία μέσα στο κινητό απλά λίγο το μενού είναι διαφορετικό από τα Νοkia και τα Sony Ericsson , θέλει δηλαδή μια κάποια εξοικείωση.

 

Το μεγάφωνό του όσον αφορά την ομιλία είναι καλό, όσον αφορά την αναπαραγωγή τραγουδιών είναι μέτριο προς κακό, δηλαδή μην περιμένετε να κάνετε το σπίτι σας ντίσκο με το τηλέφωνό σας.

 

Η μπαταρία είναι το κυριότερο μειονέκτημα που έχει. Την θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη, αν συνδεθείτε για μια ώρα στο ίντερνετ και μόλις την έχετε φουλάρει θα μείνετε από μπαταρία, αν κάνετε μια μέση χρήση ομιλίας θα αντέξει 2-3 μέρες, γενικά δεν αντέχει στις multimedia εφαρμογές.

 

Το handsfree που δίνει η εταιρεία αρχικά είναι απαράδεκτο, έχει κάτι ακουστικά που είναι όσο ένα φασόλι γίγαντας, δεν χωράνε σε κανένα αυτί με αποτέλεσμα αν κινήστε στο δρόμο και ακούτε μουσική να μπαίνουν και οι λοιποί ήχοι μέσα γιατί δεν εφαρμόζουν σε κανένα αυτί φυσιολογικού ανθρώπου, ενώ στα Sony Ericsson που είχα πριν με τα ακουστικά απλά δεν άκουγες τίποτα από τον γύρω κόσμο.

 

Όσον αφορά τα πολυμέσα να πώ πως θα ήθελα να υποστηρίζει περισσότερα formats και οχι να αναγκάζομαι να μετατρέπω τα αρχεία σε mp3 γιατί το mp4 δεν υποστηρίζεται.

 

Αυτά είναι τα βασικά σημεία του συγκεκριμένου μοντέλου

Link to comment
Share on other sites

Tελικά με την επιδότηση θα πληρώσω 190 ευρώ με ΦΠΑ , ενώ όπως το φαντοζόμουν για το SamsungG810 είναι 290.

Με κλειστά μάτια πάω για το LG..

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΤΟ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ 1GB ΜΕΣΑ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ CAMERA ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ VIDEO ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΥΛΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, VIDEO, MP3 ΚΤΛ) ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΜΕΣΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ, ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΗΝ CAMERA ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!:)

Τελικά το απόγευμα το πήρα το C902 Sony Ericsson. Ωραίο είναι δεν λέω, οι ρυθμίσεις και η χρήσεις του είναι οι ίδιες με τα προηγούμενα μοντέλα. Σαν το K800i είναι αλλά πιο λεπτό. Εκείνο που δεν μ΄ενθουσιάζει είναι η μικρή οθόνη. Έχει και μικρούλια γραμματάκια. Και δυσκολεύομαι. Το LG ναι μεν δεν είναι ξακουστό με την Sony αλλά επειδή ταυτόχρονα πήγα με φίλη μου και εκείνη πήρε LG SECRET-KF 750 μου άρεσε πιο πολύ να σου πω. Πιο μεγάλη οθόνη, Ελληνικό μενού, ωραίος ήχος, φωτό, κάμερα. Πιο ωραίο ντιζάιν και συρόμενο πορτάκι. Εύκολο μενού και αφής και πλήκτρα. Τα ίδια χαρακτηριστικά και ίδια τιμή με το Sony.

 

ΑΛΛΑ Μου έχει κολλήσει το Viewty (KU990) .

Ήθελα να αλλάξω το SONY με αυτό. Γιατί μου αρέσει η μεγάλη οθόνη και τα μεγάλα γράμματα. Αλλά το σκέφτομαι σε περίπτωση που θέλω να δω μια ταινία και δεν κρατήσει η μπαταρία για κλήσεις κ.λ.π. Σκέφτομαι που λέτε ότι δεν αποθηκεύονται σημειώσεις και πρόχειρα μηνύματα. Ότι πιο χρήσιμο για μένα. Και σκέφτομαι αν βγάζει καλό βίντεο και αν η μουσική είναι καλύτερη από της Sony K800i ή Sony C902 ή ισάξια με το 902.

Ακόμα μια απορία. Επειδή αποθηκεύω έργα σε μορφή 3gp στα Sony, με την ίδια μορφή γίνεται και στο LG?

 

Συγνώμη για τα πολλά που έγραψα, αλλά έχω κολλήσει εντελώς.:wacko::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι γεια σας

 

Μετά από 4 μήνες ευτυχισμένης σχέσης με το viewty εδώ και μια εβδομάδα κολλάει άσχημα. όταν πάω να πατήσω τα πλήκτρα αφής δεν ανταποκρίνονται καθόλου. μετά από καμία ώρα ξανά λειτουργούν κοκ….

Όταν βγάλω την μπαταρία επανέρχεται για λίγο και μετά πάλι τα ίδια

Καμία ιδέα??

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα ''μικρο'' προβλημα με το κινητο , δεν δουλευη συνεχεια αλλα 2-3 φορες την εβδομαδα ειναι ανοικτο αλλα καθε 2 μερες χειαζετε φωρτηση.

 

εχει τυχη σε κανεναν ?

 

ειναι φυσιολογικο?

 

ο κατασκευαστης λεει κραταη τουλαχηστον 1 εβδομαδα.

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα ''μικρο'' προβλημα με το κινητο , δεν δουλευη συνεχεια αλλα 2-3 φορες την εβδομαδα ειναι ανοικτο αλλα καθε 2 μερες χειαζετε φωρτηση.

 

εχει τυχη σε κανεναν ?

 

ειναι φυσιολογικο?

 

ο κατασκευαστης λεει κραταη τουλαχηστον 1 εβδομαδα.

 

Φυσιολογικό είναι φίλε μου, κι εμένα με κανονική χρήση, τηλέφωνα, μηνύματα και καμιά φωτογραφία, 2 μέρες κρατάει, την 3η θέλει φόρτιση. Οπότε μην ανησυχείς!

Η 1 εβδομάδα που λέει η LG μάλλον είναι για αναμονή.. Να το έχεις ανοιχτό και να μην κάνεις τίποτα.

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

 

Εχθές το απόγευμα μου έπεσε το Viewty από τα χέρια και από την στιγμή εκείνη δεν ανταποκρίνεται η οθόνη αφής καθόλου. Το έκλεισα και το άνοιξα και δεν μπορώ να βάλω το PIN πατάω και δεν κάνει τίποτα. Μήπως ξέρετε πόσο θα μου κοστίσει η επισκευή;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Είχα εγκαταστήσει το themeManager και τα θέματα αλλά επειδή τα βαρέθηκα τα έσβησα όλα και τώρα δεν ανοίγει το ημερολόγιο.Προσπαθώ να κατεβάσω πάλι το Thememanager και δεν μπορω να το εγκαταστήσω.Δε θυμάμαι τι είχα κάνει την προηγούμενη φορά... :OΠώς θα το κατεβάσω και θα το αποθηκεύσω έτσι ώστε να ανοιγει κανονικά το αρχείο χωρίς να ανοίγει η σελίδα?(ακόμη και όταν το κάνω να ανοίγει με winzip δεν ανοίγει)Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να κάνω το ημερολόγιο να ανοίγει κανονικά?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. ΤΟ ΕΧΩ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ 1GB ΜΕΣΑ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ CAMERA ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ VIDEO ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΥΛΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, VIDEO, MP3 ΚΤΛ) ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΜΕΣΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ, ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΠΩ ΣΤΗΝ CAMERA ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ VIEWTY ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?:O

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ VIEWTY ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?:O

Βοήθησέ μας λίγο.

Η κάρτα είναι καινούργια ή την έχεις καιρό?

Στο κάνει τώρα ξαφνικά ενώ μέχρι τώρα λειτουργούσε κανονικά ή όχι?

Πες μας κάτι περισσότερο και βλέπουμε

Πάντως για αρχή βγάλε την κάρτα μετέφερε τα αρχεία στον υπολογιστή και κάντης μία διαμόρφωση

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό είναι φίλε μου, κι εμένα με κανονική χρήση, τηλέφωνα, μηνύματα και καμιά φωτογραφία, 2 μέρες κρατάει, την 3η θέλει φόρτιση. Οπότε μην ανησυχείς!

Η 1 εβδομάδα που λέει η LG μάλλον είναι για αναμονή.. Να το έχεις ανοιχτό και να μην κάνεις τίποτα.

 

δεν καταλαβες. η συσκευη ειναι ανοικτη αλλα δεν δεχετε η κανη τηλεφωνα.

ειναι απλα ανοικτη και καθε 2 μερες θελη φωρτηση.

αν κανη η δεχετε τηλεφωνα ειναι των 1-2 λεπτων αντε 3 ολη την εβδομαδα.

δεν καταναλωνη ενεργεια και θελη για να μηνη ανοικτη 3 φορες την εβδομαδα φωρτομα.

 

ειναι φυσιολογικο?

 

εγω λεω οχι γιατι 2 αλλα που εχω τα φορτιζω απο 8-10 μερες το καθε ενα.

 

το LG γιατι θελη τοσο πολυ?

http://i218.photobucket.com/albums/cc107/SkapoGr10/Diafora/dHJ.jpg

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

ΠΛΥΘΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησέ μας λίγο.

Η κάρτα είναι καινούργια ή την έχεις καιρό?

Στο κάνει τώρα ξαφνικά ενώ μέχρι τώρα λειτουργούσε κανονικά ή όχι?

Πες μας κάτι περισσότερο και βλέπουμε

Πάντως για αρχή βγάλε την κάρτα μετέφερε τα αρχεία στον υπολογιστή και κάντης μία διαμόρφωση

 

Η ΚΑΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜICRO SD ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΝΟΚΙΑ ΠΑΝΩ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ Ν95. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ VIEWTY ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο εδώ και 2-3 μήνες περίπου.

Ξαφνικά, και ενώ κρατούσε 3-4 ημέρες με μια συγκεκριμένη χρήση, άρχισε να διαρκεί με την ίδια χρήση 2 μέρες ίσως και 1,5.

Το περίεργο είναι ότι όταν το φορτίζω δείχνει κάποια στιγμή ότι γέμισε ενώ αν βγάλω τον φορτιστή και τον ξαναβάλω αρχίζει πάλι να φορτίζει και αυτό για αρκετές φορές.

Επίσης από τις δύο γραμμές πηγαίνει καταυθείαν στο άδεια μπαταρία.

Καμιά ιδέα, πιστεύετε είναι θέμα hardware ή μήπως θέλει κάποια ανανέωση το firmware. υπάρχει καινούριο λειτουργικό ή όχι?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η ΚΑΡΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜICRO SD ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙ ΝΟΚΙΑ ΠΑΝΩ. ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΝΟΚΙΑ Ν95. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ VIEWTY ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Κάνε για αρχή λοιπόν μία διαμόρφωση της κάρτας να δούμε τι θα γίνει( πρώτα όμως μετέφερε τα αρχεία σου στον υπολογιστή)

Κατά δεύτερον βάλε την συγκεκριμένη κάρτα στο τηλέφωνο κάποιου άλλου να δούμε πως δουλεύει και βλέπουμε ή βάλε στο δικό σου την κάρτα κάποιου άλλου.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε για αρχή λοιπόν μία διαμόρφωση της κάρτας να δούμε τι θα γίνει( πρώτα όμως μετέφερε τα αρχεία σου στον υπολογιστή)

Κατά δεύτερον βάλε την συγκεκριμένη κάρτα στο τηλέφωνο κάποιου άλλου να δούμε πως δουλεύει και βλέπουμε ή βάλε στο δικό σου την κάρτα κάποιου άλλου.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕ!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλημερα..!

Εχει ενα φιλαρακι μου το κινητο αυτο..και θελουμε να περασουμε κατι θεματα που βρικαμε στο διαδυκτιο..!

με ποιο προγραμμα περναμε θεματα στο LG??

και υπαρχει καμια σελιδα για να εχει πολλα θεματα η τιποτα τετοιο για το συγκεκριμενο μοντελο κινητου...?!

 

Ευχαραριστω.....!!!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...