Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν σας ενδιαφέρει κάτι άλλο ==> ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ ;)

 

ΣΩΣΤΟΣ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

έχω να σε πληροφορίσω ότι δεν το έχω κλειστό τα βράδια και μου κρατάει 3 μέρες ... τώρα σε εσάς δεν ξέρω γιατί κρατάει λιγότερο ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρων εγω δευτερη μερα (ολη, γεματη) δεν μου εχει κρατησει το κινητο. Με περιπου 30λεπτα+ ομιλια, κανα μηνυμα αν τυχει αλλα και "πειραγματα" στην multimedia πλευρα του κινητου.

Αυτα βεβαια, χωρις να κλεινει το βραδυ και χωρις εξοικονομιση ενεργειας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο γιάννης είναι, εγώ αδυνατώ να πιστέψω andreas_ku990 ότι σου κρατάει 3 μέρες ανοικτό τα βράδια = 72 ώρες.

Αυτό μπορεί να συμβαίνει μόνο αν δεν κάνεις σύνολο ούτε μισή ώρα κλήσεις, δεν πειράζεις καθόλου το κινητό (μόνο για να δεις την ώρα δηλαδή :p ) και δεν στέλνεις κ μηνύματα. Κ για multimedia ούτε λόγος βέβαια. Κ με εξοικονόμηση ενέργειας βέβαια.

Μόνο έτσι :/

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω κάθε μέρα περίπου 15-20 μηνύματα , ακούω κάνα τραγουδάκι και μιλώ περίπου 10 λεπτά ... Έτσι διαρκεί 3 μέρες...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Στέλνω κάθε μέρα περίπου 15-20 μηνύματα , ακούω κάνα τραγουδάκι και μιλώ περίπου 10 λεπτά ... Έτσι διαρκεί 3 μέρες...

 

τι με τέτοιο κινητό και δε χρησιμοποιείς τη φωτογραφική????:rolleyes::wacko:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάτε, δεν βγάζω κάθε μέρα φωτογραφίες γιατί εντάξει δεν είμαι και ο τύπος που όλη την ώρα τραβάει φωτογραφίες
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Nαι? Το ειχες καιρο εσυ?

Ποιο σκεφτεσαι τωρα?

 

Κι αν επιτρεπεται ποσο το πουλησες και, σε ιδιωτη ή σε καταστημα..??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το ειχα 6 μηνεs,σε υπεραριστη κατασταση ηταν,τοδωσα σε ενα φιλο 250 ευρω.

εχω απο παλια το n95 και εχω βαλει στο ματι το omnia εφοσον δεν ελθει στην τιμη που διαβασα[1080 ευρω].

παραλληλα εχω παραγγειλει και το cect p168[κινεζικο] και αν τυχον βγει καλο,θα τα κοψω τα ακριβα και θα παιρνω καθε χρονο κινεζικα,γιατι εχω ξεπαραδιαστει με το χομπυ μου καθε 6 μηνεs να σκαω απο 500 ευρω και πανω για κινητα.

θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Nαι? Το ειχες καιρο εσυ?

Ποιο σκεφτεσαι τωρα?

 

Κι αν επιτρεπεται ποσο το πουλησες και, σε ιδιωτη ή σε καταστημα..??

 

σκέφτεσαι να το πουλήσεις και εσύ ??? :P

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

σκέφτεσαι να το πουλήσεις και εσύ ??? :P

 

Οχι. Αλλα, ποτε δεν ξερεις... :whistle: :lol:

 

Παρεπιμπτοντως, xolloth αν το cect p168 αποδειχθει καλο & ικανοποιητικο μαλλον θα τα ξαναπουμε, γιατι τα εχω δει πολυ καιρο ολα αυτα και.... :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή υπάρχει περίπτωση να το πουλήσεις???? αν δεν υπήρχε το viewty k_giannis ποιο πιστεύεις θα είχες τώρα?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή υπάρχει περίπτωση να το πουλήσεις????

Παντα.... :lol:

αν δεν υπήρχε το viewty k_giannis ποιο πιστεύεις θα είχες τώρα?

... υπαρχουν διαφορες συσκευες που τρυγιριζαν στο μυαλο μου και, παντα θα υπαρχουν διαφορες επιλογες. ;)

 

Τι να σου πω τωρα.. ημουν και μεταξυ ενος καινουργιου LG KF700, και το Samsung SGH-F480 κοιταζα, κανα Nokia Ν82, κ.ά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μωρε αs βγει καλη η "κινεζια" που εχω παραγγειλει,και μετα θα δειτε σνομπαρισμα στα υπερτιμημενα ευρωπαικα.

οχι τιποτα αλλο αλλα δεν μπορει να πληρωνειs 1000 ευρω ενα καλο κινητο που δεν στοιχιζει στην εταιρεια πανω απο 200 ευρω.

το εχουν παρακανει οι φιρμεs.

Link to comment
Share on other sites

μωρε αs βγει καλη η "κινεζια" που εχω παραγγειλει,και μετα θα δειτε σνομπαρισμα στα υπερτιμημενα ευρωπαικα.

οχι τιποτα αλλο αλλα δεν μπορει να πληρωνειs 1000 ευρω ενα καλο κινητο που δεν στοιχιζει στην εταιρεια πανω απο 200 ευρω.

το εχουν παρακανει οι φιρμεs.

 

Ενα χαρακτηριστικοτατο παραδειγμα, κατ'εμε, το Ν95.....

 

(Και για τα κινεζακια που λες xolloth, δεν ξερω βεβαια απο αξιοπιστια ποιοτητα κλπ, αλλα αν βαλουν και καμια καλυτερη καμεριτσα πανω θα ειναι ακομα πιο δυνατα και απο τιμη ποσο να πανε 250-300(?)ευρω και θα'χουν πανω οτι εχουν καποια των 400+ ευρω.)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατί απλά είναι sms και όχι κλήση ...

yeah etsi einai...epeidi einai klish...egw antimetopizo allo provlima...den ksero pos katevazo themata kai pos 8a ta valo...genika eimai axristos..kamia voi8eia an epitrepete???

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

ωχ ωχ... τώρα βαριέμαι να σου πώ ... πάντως μπορείς να κοιτάξεις σε άλλες σελίδες που γράφουν οι άλλοι ... βασικά επειδή δεν θυμάμαι ακριβώς που γράφει κοίταξε όλες τις σελίδες!!!!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

 

re file pos to ekanes ???Emena m leei erros loading themes ...kai oti prepei na tsakaro to 8ema kai to install tou theme list.txt. ti kano tora?

 

re paidia?pos mporo na kano install ta 8emata??otan pao na ta valo se efarmogh m leei oti den mporei na kanei loading ta themata...ti na kanw>?as epikinonisei kapoios mazi mou sto kyriakos_basket@hotmail.com ...plz einai anagkh

 

kapoios mporei na mporei na me voi8isei???evala to theme manager sto kinito alla m leei oti ta themata den exoun ginei egkatastash...ti na kanw?

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

" My version was V10b. Now, the latest version is V10d. If I am not wrong, the new version was just released few days ago. I noticed difference in the dialling font, menu spacing, standby clock and better camera. "

κάπου το διάβασα αυτό και από οτι κατάλαβα κάπου βρήκε και κατέβασε το v10d ... τώρα από που το έχει κατεβάσει δεν ξέρω ... επίσης λέει ότι το φόντο όταν πέρνεις ένα αρι8μό είναι διαφορετικό ,το μενού και η κάμερα είναι καλύτερη

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

" My version was V10b. Now, the latest version is V10d. If I am not wrong, the new version was just released few days ago. I noticed difference in the dialling font, menu spacing, standby clock and better camera. "

κάπου το διάβασα αυτό και από οτι κατάλαβα κάπου βρήκε και κατέβασε το v10d ... τώρα από που το έχει κατεβάσει δεν ξέρω ... επίσης λέει ότι το φόντο όταν πέρνεις ένα αρι8μό είναι διαφορετικό ,το μενού και η κάμερα είναι καλύτερη

 

Γιατι δεν τον ρωτας τοτε?? ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πολλοί ρώτησαν αλλά δεν πήραν απάντηση ... επίσης κάποιος σε προηγούμενες σελίδες μου είπε πως είναι customization(κάτι έτσι,μάλλον αυτός κάτι ξέρει) όμως όταν τον ρώτησα τι εννοεί δεν μου απάντησε ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα! :D

Το κινητο, δωξα σει ο Θεος(!), ειναι & δουλευει μια χαρα.!

 

Μια πρωτη σημειωση που εχω να κανω μονο, ειναι οτι στο περιστρεφομενο μερος γυρω απ'την καμερα, δεν εχει καμια σχεση το σχεδιο που εβλεπα στα βιντεο με το σχεδιο που εχει το δικο μου κινητο.. :lol: Δεν ειναι ασχημο ουτε εχει καποιο προβλημα, απλα ειναι διαφορετικο και μαλιστα πιο διακριτικο! (ισως και πιο ωραιο κατα το δικο μου γουστο..)

 

Επισης μια ερωτηση. Στη ληψη με 120fps πεφτει η φωτεινοτητα καπως..? ή ειναι η ιδεα μου λογω χαμηλοτερης ποιοτητας βιντεο.? (ή απλα θελει καμια ρυθμιση?? :rolleyes:)

 

αυτά για τώρα . .

 

κάτσε μισό λεπτό ρε φίλε k_giannis τι εννοείς ότι το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ?? (τώρα είδα αυτό το μήνυμα ) :O

μήπως εσύ πείρες το lg KE990 ??? δεν γίνετε αλλιώς να είναι διαφορετικό ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

κάτσε μισό λεπτό ρε φίλε k_giannis τι εννοείς ότι το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ?? (τώρα είδα αυτό το μήνυμα ) :O

μήπως εσύ πείρες το lg KE990 ??? δεν γίνετε αλλιώς να είναι διαφορετικό ...

 

oxi to lg ku990 exei kai o giannis,omos den katalabeno kai ego ti ennoei...giati kai ego to viewty ku990 exo...

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

κάτσε μισό λεπτό ρε φίλε k_giannis τι εννοείς ότι το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ?? (τώρα είδα αυτό το μήνυμα ) :O

μήπως εσύ πείρες το lg KE990 ??? δεν γίνετε αλλιώς να είναι διαφορετικό ...

 

telika file antrea...mporei na exeis dikio,den to iksera oti einai idio (sxedon)to ke990 me to ku990 sovara...mallon auto 8a pire...i koita...mporei na evlepe sto video to ku990 kai na pire to ke990 i to anti8eto...

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...