Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

fantastite oti eixa kanei request gia na baloun mia thiki 1.5 mina tora telika tin ebalan alla den einai analogi tis gnisias........ mipos exei brei kapoios ti gnisia re pedia einai san tou prada alla sta metra tou viewty:(:(:(:(

εγώ λογικά θα την έχω αύριο, οπότε θα σας πω εντυπώσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το αγόρασα χθες και θέλω να σας ρωτήσω. Εψαξα να βρω πως θα ενεργοποιήσω το ηχείο όταν παίζει το ράδιο αλλά δε βρήκα πως μπορεί να γίνεται αυτό. Μη μου πείτε οτι δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο.....

 

....

 

Θα μου απαντήσει παρακαλώ κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως φιλε μου.......δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα :( Ελπιζω να το αντεξεις.!

 

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση αλλά είναι δυνατόν? Αφού υπάρχει ανοικτή ακρόαση ακούς και τα mp3 σου από το ηχείο, τι τους έκανε να μη προσθέσουν τη δυνατότητα να ακούς και το ράδιο από το ηχείο? Κρίμα! Μεγάλη μ@λακία!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες αποριες και εγω:

 

1) Με τον τηλεφωνικό κατάλογο τι γίνεται, όλες τις επαφές(που τις έχω στα ελληνικά) μου τις βγάζει στην τελευταία καρτέλα (.#1) υπάρχει περιπτωση να μπουν αλφαβητικά και κανονικά στις καρτέλες;

 

2)Υπάρχει περίπτωση να βρουμε πουθενά νέα θέματα;

 

3)Δεχεται αρχεια word, excel, pdf; Επισής μόνο εφαρμογες java παίζει;

 

4)Τελος μου έβγαλε ξαφνικά (μάλλον κατι πάτησα και δεν το θυμάμαι) στην αρχική οθόνη διάφορες επιλογές με εικονίδια( νεο μήνυμα, πρφίλ κλπ). Πως βγαίνει και πως μπαινει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε για την απάντηση αλλά είναι δυνατόν? Αφού υπάρχει ανοικτή ακρόαση ακούς και τα mp3 σου από το ηχείο, τι τους έκανε να μη προσθέσουν τη δυνατότητα να ακούς και το ράδιο από το ηχείο? Κρίμα! Μεγάλη μ@λακία!

 

Πραγματι μεγαλη μαμακια.! Τι να υποθεσει κανεις γι αυτο; Τιποτα μαλλον....Ουτε το πρωτο, ουτε το τελευταιο τηλεφωνο ειναι, που καποιες απ τις λειτουργιες (η τις ελλειψεις του αν θες), δεν τις χαρακτηριζει καμια λογικη. Το χουμε πει και το σκεπτωμαστε ολοι σε αναλογες περιπτωσεις........τελεια συσκευη ουτε υπηρξε ουτε θα υπαρξει ποτε.! Παντα κατι θα της λειπει, η κατι δεν θα δουλευει σωστα.!

 

Μη μασας ομως.....εχει και ενα σωρο αρετες ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες αποριες και εγω:

 

1) Με τον τηλεφωνικό κατάλογο τι γίνεται, όλες τις επαφές(που τις έχω στα ελληνικά) μου τις βγάζει στην τελευταία καρτέλα (.#1) υπάρχει περιπτωση να μπουν αλφαβητικά και κανονικά στις καρτέλες;

 

2)Υπάρχει περίπτωση να βρουμε πουθενά νέα θέματα;

 

3)Δεχεται αρχεια word, excel, pdf; Επισής μόνο εφαρμογες java παίζει;

 

4)Τελος μου έβγαλε ξαφνικά (μάλλον κατι πάτησα και δεν το θυμάμαι) στην αρχική οθόνη διάφορες επιλογές με εικονίδια( νεο μήνυμα, πρφίλ κλπ). Πως βγαίνει και πως μπαινει αυτό;

 

1)Σε ολους εκει τις βγαζει....και οχι δεν γινεται να μπουν αλφαβητικα στις καρτελες, εφοσον φερουν αγγλικο αλφαβητο. Μονο με κανα νεο firmware απ την LG θα μπορουσε να αλλαξει αυτο (και μερικα αλλα). ΑΚΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ LG Η ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑΑΑΑΑ;

 

2)Θεωρητικα η σχεδιαση του λογισμικου δεν εχει αυτη τη δυνατοτητα. Στην πραξη ομως γινεται (αν ψαξεις στο επισημο forum του Vieuty) με μερικο "χακεμα". Πρεπει να σου πω πως θα σου φανει ελαφως περιπλοκο και πως επισης ειναι και ελαφρως επικινδυνο....

 

3)Ναι δεχεται τα αρχεια που ανεφερες (word, excel, pdf) ΜΟΝΟ για αναγνωση ομως.! Επισης αναπαραγει και αρχεια flash. Ναι μονο εφαρμογες java παιζει.

 

4)Μηπως ετυχε να δεις (οταν επιστρεφεις στην αρχικη οθονη), καποια μικρα κινουμενα βελακια στο κατω μερος της οθονης, που το ενα δειχνει δεξια και το αλλο αριστερα; Μαλλον οχι ε; Ε, αυτα ευθυνωνται γι αυτο το μενου των συντομευσεων....Για ψαξτο λιγο και θα το βρεις....:p

Link to comment
Share on other sites

Paides exo tin exis aporeia kata tin eggrafi video apo to kinito kai afou exo kanei oles tis aparetites ru8miseis gia ton ixo molis pao na kano anaparagogi tou video apo to kinito den akougete tpt para mono ena fusima kai orismenes fores otan i entasi tou ixou eggrafis tou video einai dunati to en logo fusima paramorfonete.

Pisteuo na min einai ayto pou fanatazomai (ellatomatiki suskeui ?),alla an einai ayto ti mporo na kano giati kapou diabasa mesa sto forum oti mporeis na pareis tilefono sto tmima exipiretisis tis LG kai 8a er8oun aytoi na to paroun apo to meros pou 8a tous peis isxuei kati tetoio?se periptosi pou einai xalasmeno to microfono mipos xerei kaneis pos einai topo8etimeno pano stin plaka evvow dld ean einai ensomatomeno h koumpoto.Logika an isxuei to proto dld na einai ensomatomeno 8elo na pisteyo pos 8a ginei antikatastasi tis suskeuis.

Euxaristo prokatabolika ABRAGEO...

Link to comment
Share on other sites

Εχω μερικες αποριες και εγω:

 

1) Με τον τηλεφωνικό κατάλογο τι γίνεται, όλες τις επαφές(που τις έχω στα ελληνικά) μου τις βγάζει στην τελευταία καρτέλα (.#1) υπάρχει περιπτωση να μπουν αλφαβητικά και κανονικά στις καρτέλες;

 

2)Υπάρχει περίπτωση να βρουμε πουθενά νέα θέματα;

 

3)Δεχεται αρχεια word, excel, pdf; Επισής μόνο εφαρμογες java παίζει;

 

4)Τελος μου έβγαλε ξαφνικά (μάλλον κατι πάτησα και δεν το θυμάμαι) στην αρχική οθόνη διάφορες επιλογές με εικονίδια( νεο μήνυμα, πρφίλ κλπ). Πως βγαίνει και πως μπαινει αυτό;

 

Οσον αφορά τον τηλεφωνικό κατάλογο ξεκίνα τις καταχωρήσεις με πρώτο γράμμα στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

Κοντα στις 4 μερες και οσο περναει ο καιρος εχω διαπιστωσει οτι στρωνει παρα πολυ η συμπεριφορα της και το πως αποφορτιζεται:D
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με τα mms.ειμαι ο μονος μαλλον εεε?ουτε στο ιντερνετ μπορω να συνδεθω...οχι οτι με πολυενδιαφερει το ιντερνετ, αλλα τα mms τα θελω.μεσω gprs δεν τα στελνει?εσεις κρατησατε τις ρυθμησεις που ειχε μεσα το κινητο η χρειαστηκε να σας τις στειλουν?μπορει καποιος να ποσταρει ρυθμισεις που να δουλευουν για αυτον...ειχε ενα ποστ με κατι φωτο πιο πριν (πολυ πιο πριν) αλλα παλι τσιφος...παιζει να εχει κανενα προβλημα το gprs μου?τηλεφωνησα στην τιμ και μου εδωσαν τις ρυθμησεισ χειροκινητα αλλα παλι τζιφος.μηπως πειραξα κατι απο τισ ρυθμησεις και δεν ανοιγει το gprs.καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

αρκετα ποστ πισω ειχα ανεβασει τιs ρυθμισειs που μου ειχε στειλει ηLG με email.

ψαξε να τιs βρειs.

Link to comment
Share on other sites

re pedia exei mia vdomada prospathw na mpw sto http://www.ku990.co.uk kai den mporw.exei kai kanenas allo to idio prb?:wacko:3erei kaneis pws na katevasoume kana theme?episis kserei kanenas tipota gia to efs media builder?m'auto iparxei tropos na valoume kainourgia themes!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Paides exo tin exis aporeia kata tin eggrafi video apo to kinito kai afou exo kanei oles tis aparetites ru8miseis gia ton ixo molis pao na kano anaparagogi tou video apo to kinito den akougete tpt para mono ena fusima kai orismenes fores otan i entasi tou ixou eggrafis tou video einai dunati to en logo fusima paramorfonete.

Pisteuo na min einai ayto pou fanatazomai (ellatomatiki suskeui ?),alla an einai ayto ti mporo na kano giati kapou diabasa mesa sto forum oti mporeis na pareis tilefono sto tmima exipiretisis tis LG kai 8a er8oun aytoi na to paroun apo to meros pou 8a tous peis isxuei kati tetoio?se periptosi pou einai xalasmeno to microfono mipos xerei kaneis pos einai topo8etimeno pano stin plaka evvow dld ean einai ensomatomeno h koumpoto.Logika an isxuei to proto dld na einai ensomatomeno 8elo na pisteyo pos 8a ginei antikatastasi tis suskeuis.

Euxaristo prokatabolika ABRAGEO...

 

8a mou apantisei kapoios an exei tin kalosuni?

Link to comment
Share on other sites

έκανα τώρα μια δοκιμαστική εγγραφή, στις default ρυθμίσεις, και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Όλα οκ στον ήχο.(όχι στα 120fps)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια!

μόλισ χτες το πήρα και εγω.............

γενικά καλα τα πάει! δεν μου παίζει παιχνίδια java! παρότι τα φορτώνει! μπορει να κάνω κάτι λάθος! θα δείξει:confused:

Link to comment
Share on other sites

έκανα τώρα μια δοκιμαστική εγγραφή, στις default ρυθμίσεις, και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Όλα οκ στον ήχο.(όχι στα 120fps)

 

To xero oti sta 120 fsp den yparxei ixos alla sta 640x384(W) einai dynaton na min yparxei ixos?

Link to comment
Share on other sites

To xero oti sta 120 fsp den yparxei ixos alla sta 640x384(W) einai dynaton na min yparxei ixos?

 

Κάτι δεν πάει καλά. Δοκίμασα και στα 640x384 και πάλι όλα οκ. Ακούγεται κανονικά ο ήχος.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

pedia posh wra prepei i prwth fortish? prepei na adiasei telios? anixto i klisto to fortizo?

 

Αστο κανα 10ωρο να σαι σιγουρος,ανοιχτο κλειστο δεν εχει σημασια το ιδιο ειναι:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...