Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει κάποιος που να έχει την συσκευη και να εχει βρει λύση σε αυτο το πρόβλημα?Μετά απο 2 εβδομάδες κατοχής του κινητου και αφου εχς τραβήξει 100δες φωτο ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να σου εμφανίζει ΧΥΜΑ τις φωτο την μία κατω απο την αλλη ή την μία διπλα στην αλλη χωρις να μπορεις να τις χωρίσεις σε φακέλους.Κάνεις 1 ώρα να βρείς την φωτό που ψάχνεις...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!:mad:

 

Δυστυχως ισχυει το ειδα κι εγω...

αν θελεις φακελους μονο στην εσωτερικη μνημη

μ@λ@κι@...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά όσον αφορά το πρόβλημα με τις φωτογραφίες κτλ που εμφανίζονται όλες μαζί, εγώ προσωπικά όταν πάω στο μενού "αρχεία" μετά πάω κάτω κάτω και επιλέγω εξωτερική μνήμη όπου και εμφανίζονται οι φάκελοι που έχω φτιάξει...

 

Προσέξτε λίγο το εξής, όταν πάτε απ'ευθειας στο φάκελο και σας εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες, αν επιλέξετε ιδιότητες θα δείτε ότι μπορείτε να φτιάξετε φακέλους εκεί, οπότε δοκιμάστε να φτιάξετε φακέλους και να μεταφέρετε εκεί τα αρχεία....ίσως έτσι παραμείνουν στη κάρτα (εξωτερική) με νέους φακέλους....θα το δοκιμάσω και θα σας πω.

 

Αυτο που λες φιλε john λειτουργει αλλα μονο και μονο γιατι εκεινη τη στιγμη εισαι στην καρτα μνημης, αν πας στο μενου "οι εικονες μου" σου εξαφανιζει τους φακελους της καρτας μνημης και πεταει χυμα ολες τις φωτο...

 

Κριμα ρε gmt

 

Sorry για το διπλο Post

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ειμαι ενας κατοχος se k800i (τα 3 τελευταια μου κινητα t600, k750,k800), οποτε καταλαβαινεται οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος εως τωρα με τα se. Τον Γεναρη θα εχω επιδοτηση. Η νεες σειρες της se δεν με τρελαινουν , τουλαχιστον απο αποψη εμφανισης οποτε επειδη ειμαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα με το k800i σκεφτομαι να το κρατησω αν δεν βρω κατι καλυτερο, ειδικα σε καποια χαραχτηριστικα που με ενδιαφερουν. Απο αποψη εμφανισης το lg φυσικα μου αρεσει πολυ, ομως θα ηθελα να μαθω και για τα αλλα χαραχτηριστικα του. Ετσι απευθυνομαι ΚΥΡΙΩΣ σε πρωιν κατοχους se και ειδικα σε k800i θα βοηθουσε πολυ μια και μπορουν να συγκρινουν ακριβως τα δυο κινητα.

1. Μεγαλο βαρος διχνω στην φωτογραφια, επομενος μια σχετικη συγκριση ειναι απαραιτητη για μενα (να ειναι τουλαχιστον ιδιο το lg αν οχι καλυτερο)

2. Ραδιο και ποιοτητα ηχου γενικοτερα (να ειναι τουλαχιστον ιδια με του k800i)

3. Ευχρησια

4. Χρονοι αναμονης μπαταριας

5. Γενικα συμπερασματα (θετικα και αρνητικα σε σχεση με k800i)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ και περιμενω νεα. Συγνωμη που περιοριζω το φορουμ εμ το ερωτημα μου αναμεσα στα 2 αυτα κινητα , απλα θεωρω βλακια να ανοιξω αλλο θεμα για συγκριση σε αυτα τα δυο, αφου νομιζω μπορω να παρω και απο εδω απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσον αφορά το πρόβλημα με τις φωτογραφίες κτλ που εμφανίζονται όλες μαζί, εγώ προσωπικά όταν πάω στο μενού "αρχεία" μετά πάω κάτω κάτω και επιλέγω εξωτερική μνήμη όπου και εμφανίζονται οι φάκελοι που έχω φτιάξει...

 

Προσέξτε λίγο το εξής, όταν πάτε απ'ευθειας στο φάκελο και σας εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες, αν επιλέξετε ιδιότητες θα δείτε ότι μπορείτε να φτιάξετε φακέλους εκεί, οπότε δοκιμάστε να φτιάξετε φακέλους και να μεταφέρετε εκεί τα αρχεία....ίσως έτσι παραμείνουν στη κάρτα (εξωτερική) με νέους φακέλους....θα το δοκιμάσω και θα σας πω.

 

Φίλε john αυτο που λές ισχύει μεν αλλα ΜΟΝΟ για την εσωτερική μνήμη.Οταν πας να δεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ της φωτό σου (χωρις κολπακια του στιλ ''εξωτερική μνημη'' και γενικά μεσω τουρκίας ) τότε το kινητό απλά ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΙ!!!:wacko: τους φακέλους σου και σου πετάει τις φωτο μια μια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και μάλλον θα χρειαστεί ΝΕΟ filmware ...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά στι Vοdafone να δεις αν είναι Vodafone live η συσκευή ή να ρωτήσεις σε αυτούς? Αν δεν είναι Vodafone live δεν υπάρχει θέμα και νομίζω πως δεν είναι.:)

 

den to exoun ferei akoma se kanena katastima tis vodafone:worry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε john αυτο που λές ισχύει μεν αλλα ΜΟΝΟ για την εσωτερική μνήμη.Οταν πας να δεις ΚΑΝΟΝΙΚΑ της φωτό σου (χωρις κολπακια του στιλ ''εξωτερική μνημη'' και γενικά μεσω τουρκίας ) τότε το kινητό απλά ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΙ!!!:wacko: τους φακέλους σου και σου πετάει τις φωτο μια μια.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και μάλλον θα χρειαστεί ΝΕΟ filmware ...

ναι αλλά δε καταλάβατε τι είπα μάλλον....λέω εκεί που εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες, υπάρχει επιλογή δημιουργίας νέου φακέλου! Δε ξέρω δε βρήκα χρόνο να δοκιμάσω που αποθηκεύετε ο νέος φάκελος, άλλα ίσως έτσι λυθεί το πρόβλημα. Δοκιμάστε το, εμένα φορτίζει τώρα δε μπορώ. Απλά εκεί που σας πετάει όλες τις φωτογραφίες, πατήστε ιδιότητες κάντε ένα νέο φάκελο και μεταφέρετε τις φωτογραφίες εκεί να δούμε τι θα γίνει. Και φυσικά κάντε έλεγχο να δείτε αν μεταφέρθηκαν οι φωτογραφίες στο μνήμη του κινητού (και δε παρέμειναν στη κάρτα).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Ειμαι ενας κατοχος se k800i (τα 3 τελευταια μου κινητα t600, k750,k800), οποτε καταλαβαινεται οτι ειμαι απολυτα ευχαριστημενος εως τωρα με τα se. Τον Γεναρη θα εχω επιδοτηση. Η νεες σειρες της se δεν με τρελαινουν , τουλαχιστον απο αποψη εμφανισης οποτε επειδη ειμαι ευχαριστημενος μεχρι τωρα με το k800i σκεφτομαι να το κρατησω αν δεν βρω κατι καλυτερο, ειδικα σε καποια χαραχτηριστικα που με ενδιαφερουν. Απο αποψη εμφανισης το lg φυσικα μου αρεσει πολυ, ομως θα ηθελα να μαθω και για τα αλλα χαραχτηριστικα του. Ετσι απευθυνομαι ΚΥΡΙΩΣ σε πρωιν κατοχους se και ειδικα σε k800i θα βοηθουσε πολυ μια και μπορουν να συγκρινουν ακριβως τα δυο κινητα.

1. Μεγαλο βαρος διχνω στην φωτογραφια, επομενος μια σχετικη συγκριση ειναι απαραιτητη για μενα (να ειναι τουλαχιστον ιδιο το lg αν οχι καλυτερο)

2. Ραδιο και ποιοτητα ηχου γενικοτερα (να ειναι τουλαχιστον ιδια με του k800i)

3. Ευχρησια

4. Χρονοι αναμονης μπαταριας

5. Γενικα συμπερασματα (θετικα και αρνητικα σε σχεση με k800i)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ και περιμενω νεα. Συγνωμη που περιοριζω το φορουμ εμ το ερωτημα μου αναμεσα στα 2 αυτα κινητα , απλα θεωρω βλακια να ανοιξω αλλο θεμα για συγκριση σε αυτα τα δυο, αφου νομιζω μπορω να παρω και απο εδω απαντησεις

 

ως πρώην κάτοχος του κ800 ελπίζω να σε βοηθήσω, απαντώντας ένα ένα στα ερωτήματά σου.

 

1) Δυστυχώς με τη φωτογραφία δε έχω ασχοληθεί ακόμα όσο περίεργο και να ακούγεται διότι δεν βρήκα χρόνο να τις περάσω στο υπολογιστή και να κρίνω καλύτερα. Μόλις το κάνω θα σας πω. Ωστόσο η αίσθηση που μου άφησε προσωπικά, είναι ότι σε κλειστούς χώρους η ποιότητα είναι χειρότερη από του κ800ι και προφανώς πολύ χειρότερη από τα κ850ι και N95. Σε εξωτερικό χώρο δε μπορώ να πω με σιγουριά, αν και κάποιες που τράβηξα δείχνουν αρκετά θολές.. Αλλά μη το παίρνεις της μετρητής μέχρι να περάσω τις φωτογραφίες στο PC.

 

2) Η ποιότητα του ήχου είναι τουλάχιστον ισάξια με του κ800 και επιπροσθέτως η ένταση του ήχου είναι δυνατότερη και με μεγαλύτερη καθαρότητα στο ήχο.

 

3) Η 3η σου ερώτηση είναι αρκετά σημαντική και δυστυχώς δε μπορείς να αποφασίσεις με βάση αυτό το ερώτημα γιατί απλά θέλει χρόνο το LG να το συνηθίσεις. Ο τρόπος που λειτουργεί το κινητό έχει πολλές διαφορές με το κ800 και ίσως σε χαλάσει στη αρχή ψάχνοντας "κρυφές" ρυθμίσεις που στο LG θεωρούνται "αχρείαστες". Για παράδειγμα, έψαχνα να βρω επιλογή να δουλεύει το ξυπνητήρι όταν είναι κλειστό και στο LG απλά δεν υπάρχει τέτοια επιλογή! Δουλεύει πάντα, το οποίο είναι και καλό και λογικό να δουλεύει πάντα. Για να μη σε ζαλίζω σου απλά μη βασιστείς να το επιλέξεις βάση της ευχρηστίας του διότι μόλις το συνηθίσεις θα ξεχάσεις το k800.

 

4) Οι χρόνοι αναμονής της μπαταρίας είναι απελπιστικοί σε τέτοιο βαθμό που σε κάνει να αναρωτιέσαι γιατί έβαλαν τόσα καλούδια σε αυτό το κινητό όταν δε μπορείς να τα αξιοποιήσεις σε μεγαλύτερη διάρκεια.. Απλά εγώ όταν είχα το κ800ι ξέχναγα να φορτίζω το κινητό.....τώρα 2 φορές το έχω φορτίσει ήδη....και τις 2 φορές με "άφησε" πιστεύοντας ότι η μπαταρία θα κρατούσε.... Είναι κρίμα πραγματικά. Οι χρόνοι κυμαίνονται στα μισά του κ800 αν όχι χειρότερα.

 

5) Γενικά παρά την ελεεινή μπαταρία του δε μπορώ να πω ότι μετάνιωσα που το πήρα. Στα ίδια λεφτά παίρνεις το k850i με ίσως λίγο καλύτερη κάμερα......αλλά το LG έχει επιπλέον Divx recording άρα την καλύτερη ποιότητα εγγραφής βίντεο σε κινητό υποστήριξη PDF, WORD, EXCEL, είναι ιδιαίτερα στιλάτο και γενικά καλό είναι να αλλάζουμε που και που συνήθειες :)

 

Η πιο σημαντική ερώτηση θεωρώ πως είναι: Αν γυρίζαμε το χρόνο πίσω θα έπαιρνες το ίδιο κινητό; Στη δική μου περίπτωση η απάντηση είναι ναι :)

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα εκανα το μεγαλο λαθοσ και πηρα LG(περυσι το chocolate)και το αλλαξα σε 2 εβδομαδεσ..Μακρια απο LG.Αγοραστε καλυτερα ενα κλιματιστικο LG με τα ιδια χρηματα...θα πιασουν τοπο!
Link to comment
Share on other sites

den to exoun ferei akoma se kanena katastima tis vodafone:worry:

 

Το οτι εχεις επιδοτηση vodafone δεν σημαινει κατι...

Μπορεις να την παρεις απο καποιο καταστημα πλαισιο η απο τον αλεξανδρο στα οποια το εχουν φερει... αυτο εκανα και εγω...και απο οτι μ παν στον αλεξανδρο δεν ειναι vodafone η συσκευη αλλα κανονικη

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά δε καταλάβατε τι είπα μάλλον....λέω εκεί που εμφανίζει όλες τις φωτογραφίες, υπάρχει επιλογή δημιουργίας νέου φακέλου! Δε ξέρω δε βρήκα χρόνο να δοκιμάσω που αποθηκεύετε ο νέος φάκελος, άλλα ίσως έτσι λυθεί το πρόβλημα. Δοκιμάστε το, εμένα φορτίζει τώρα δε μπορώ. Απλά εκεί που σας πετάει όλες τις φωτογραφίες, πατήστε ιδιότητες κάντε ένα νέο φάκελο και μεταφέρετε τις φωτογραφίες εκεί να δούμε τι θα γίνει. Και φυσικά κάντε έλεγχο να δείτε αν μεταφέρθηκαν οι φωτογραφίες στο μνήμη του κινητού (και δε παρέμειναν στη κάρτα).

 

Αστο φίλε... ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ... τα έχω δοκιμάσει ολα και πάλι το κινητό ΔΕΝ λέει να σου εμφανίζει τους φακέλους που έχεις στην ΚΑΡΤΑ.(στο μενου με τις φωτο)

Το γεγονός αυτό ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και κρούω το κουδουνάκι στους υποψήφιους αγοραστές.Ας πάψουν να ασχολούντε με ερωτήσεις του στίλ εχει δυνατό ηχειο? και ας προσέξουν οτι υπάρχει ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα με την αρχειοθέτηση των φωτό.Ξανα λέω οτι μετά απο 2 εβδομάδες κατοχής και εχωντας καμια 100ρια φωτο μέσα στην καρτα ειναι ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ να ψάχνεις να βρείς την φωτό που θες ΜΙΑ ΜΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και το reViewty του myPhone... ;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Ta ekana opws ta eipes alla TIPOTA.Afth thn fora me aytes tis rythmiseis den mpainei OUTE sto internet...

Ostoso sigoura exw energopoihmeno to 3G giati mporw kai kanw video klhseis.Episeis exw to cosmote-internet energopoihmeno apo

thn proigoumenh syskeuh.

TELIKA TI FTAEI???

 

nicoladani, telika ti egine re file...kataferes na mpeis sto google maps...pos, giati kai emeis edo de ta katafernoume? gia pes please

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εχεις επιδοτηση vodafone δεν σημαινει κατι...

Μπορεις να την παρεις απο καποιο καταστημα πλαισιο η απο τον αλεξανδρο στα οποια το εχουν φερει... αυτο εκανα και εγω...και απο οτι μ παν στον αλεξανδρο δεν ειναι vodafone η συσκευη αλλα κανονικη

 

απο σημερα το κυ990 το εχει και η vodafone,στα 494 ε

Link to comment
Share on other sites

NIKOLASDANI, DOSE MAS TA FOTA SOU GIATI APOTI KATALAVAINO TO LYSES TO PROBLIMA ME TO G.MAPS..POSI ORA PERIMENES NA SOU ERTHOUN OI XARTES AFOTOU DEKTHKES TH XREOSH...POIES RITHMISEIS EBALES TELIKOS..Ti ekanes ??? .THANX!!!!
Link to comment
Share on other sites

NIKOLASDANI, DOSE MAS TA FOTA SOU GIATI APOTI KATALAVAINO TO LYSES TO PROBLIMA ME TO G.MAPS..POSI ORA PERIMENES NA SOU ERTHOUN OI XARTES AFOTOU DEKTHKES TH XREOSH...POIES RITHMISEIS EBALES TELIKOS..Ti ekanes ??? .THANX!!!!

 

Agapite file ki emena den katevase me TIPOTA tous xartes.Exw 3g syndesh me energo to internet kai mou eixe steilei edw ena palikari kati rythmiseis gia na valw sto kinhto... ALLA PALI TIPOTA.

Peira ena thlefonaki sthn cosmote loipon kai meta apo kana 15lepto koubantas kai AFOU tous episa oti telika to ku990 mpainei se web selides mou esteilan tis rythmiseis gia internet.Toso apla.Twra mpainei mia xara sto Gmail kai sto Gmaps.

Link to comment
Share on other sites

Agapite file ki emena den katevase me TIPOTA tous xartes.Exw 3g syndesh me energo to internet kai mou eixe steilei edw ena palikari kati rythmiseis gia na valw sto kinhto... ALLA PALI TIPOTA.

Peira ena thlefonaki sthn cosmote loipon kai meta apo kana 15lepto koubantas kai AFOU tous episa oti telika to ku990 mpainei se web selides mou esteilan tis rythmiseis gia internet.Toso apla.Twra mpainei mia xara sto Gmail kai sto Gmaps.

 

μπορεις να τις γραψεις , να δω αν ειναι ιδιες με αυτες που σου εγραψα στην αρχη?

Link to comment
Share on other sites

Agapite file ki emena den katevase me TIPOTA tous xartes.Exw 3g syndesh me energo to internet kai mou eixe steilei edw ena palikari kati rythmiseis gia na valw sto kinhto... ALLA PALI TIPOTA.

Peira ena thlefonaki sthn cosmote loipon kai meta apo kana 15lepto koubantas kai AFOU tous episa oti telika to ku990 mpainei se web selides mou esteilan tis rythmiseis gia internet.Toso apla.Twra mpainei mia xara sto Gmail kai sto Gmaps.

 

 

euxaristo re man...kai pos tous epeises oti mpainei se web pages?.den mpainei mono se wap diladis?...ti prepei na kano gia na mpo kai go?...prepei na einai 3g i sindesi aparaithtos?...an mporeis na mou peis prin tous paro tilefono...thanx again

Link to comment
Share on other sites

Agapite file ki emena den katevase me TIPOTA tous xartes.Exw 3g syndesh me energo to internet kai mou eixe steilei edw ena palikari kati rythmiseis gia na valw sto kinhto... ALLA PALI TIPOTA.

Peira ena thlefonaki sthn cosmote loipon kai meta apo kana 15lepto koubantas kai AFOU tous episa oti telika to ku990 mpainei se web selides mou esteilan tis rythmiseis gia internet.Toso apla.Twra mpainei mia xara sto Gmail kai sto Gmaps.

 

 

euxaristo re man...kai pos tous epeises oti mpainei se web pages?.den mpainei mono se wap diladis?...ti prepei na kano gia na mpo kai go?...prepei na einai 3g i sindesi aparaithtos?...an mporeis na mou peis prin tous paro tilefono...thanx again

Link to comment
Share on other sites

Agapite file ki emena den katevase me TIPOTA tous xartes.Exw 3g syndesh me energo to internet kai mou eixe steilei edw ena palikari kati rythmiseis gia na valw sto kinhto... ALLA PALI TIPOTA.

Peira ena thlefonaki sthn cosmote loipon kai meta apo kana 15lepto koubantas kai AFOU tous episa oti telika to ku990 mpainei se web selides mou esteilan tis rythmiseis gia internet.Toso apla.Twra mpainei mia xara sto Gmail kai sto Gmaps.

 

 

euxaristo re man...kai pos tous epeises oti mpainei se web pages?.den mpainei mono se wap diladis?...ti prepei na kano gia na mpo kai go?...prepei na einai 3g i sindesi aparaithtos?...an mporeis na mou peis prin tous paro tilefono...thanx again

Link to comment
Share on other sites

euxaristo re man...kai pos tous epeises oti mpainei se web pages?.den mpainei mono se wap diladis?...ti prepei na kano gia na mpo kai go?...prepei na einai 3g i sindesi aparaithtos?...an mporeis na mou peis prin tous paro tilefono...thanx again

 

Koita epeidh sthn Cosmote einai ASXETOI DEN ftaime oloi emeis.Tai bebaia to kihto mpainei se webselides kai as milhsei epitelous h LG me thn Cosmote gia na lythei h parejhghsh.Telos pantwn pare thl kai pes tous na sou poune tis rythmiseis gia internet.Einai para poly aplo...

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα στείλει το μύνημα αλλά μετά άλλαξε ο αριθμός για cosmote από 1651 σε 1333. Οπότε τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν στο μύνημα να μην γράψω WAP αλλά WAPA και ήρθαν οι ρυθμίσεις, έκλεισα το κινητό το άνοιξα πάλι και μπήκε κανονικά αλλά το έκλεισα αμέσως μόλις ήδα ότι χρεώνουν 0.0119Euro/Kb :mad:
Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα στείλει το μύνημα αλλά μετά άλλαξε ο αριθμός για cosmote από 1651 σε 1333. Οπότε τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν στο μύνημα να μην γράψω WAP αλλά WAPA και ήρθαν οι ρυθμίσεις, έκλεισα το κινητό το άνοιξα πάλι και μπήκε κανονικά αλλά το έκλεισα αμέσως μόλις ήδα ότι χρεώνουν 0.0119Euro/Kb :mad:

 

Me ta folders stis foto ti ekanes telika?

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εχεις επιδοτηση vodafone δεν σημαινει κατι...

Μπορεις να την παρεις απο καποιο καταστημα πλαισιο η απο τον αλεξανδρο στα οποια το εχουν φερει... αυτο εκανα και εγω...και απο οτι μ παν στον αλεξανδρο δεν ειναι vodafone η συσκευη αλλα κανονικη

 

den exo idea gia auton ton ''aleksadro'' :Opados rotisa ston kotsovolo kai mou eipan pos i epidotisi mporei na eksargirothei mono apo vodafone pou ekana tin syndesi, diladi mono apo vodafone pou egine i syndesi!!! psemata mou eipan???:blink:

 

me xalei pados auto to xazo logotipo pou vazei pano i vodafone. einai ena yperoxo tilefono kai to kanei.......!!! oute allagi sto menu thelo alla ti na kanoume an den ginete tipota tha to yposto.

 

an kai den nomizo na yparxei kapia allagi sto menu isos ena dio pragmatakia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...